|
|
Golenicki Klub Sportowy Golenice |
dane uzupełnić pomogli: Piter998, biedronka756, ferrari, pogon88, orzech637, audzias, sum94, Belami, Gks87, cfmjdd, Ouedec, KacperMKS, JANEK0971 - dziękujemy uzupełnij/popraw dane klubu |
tabela
A klasa gr. 3 2023/2024 |
1. |
Kłos Kamienny Jaz |
42 |
2. |
Czcibor Cedynia |
37 |
3. |
Sekwoja Brwice |
26 |
4. |
Mieszko Mieszkowice |
25 |
5. |
Czarni Lubanowo |
25 |
6. |
Orzeł Trzcińsko-Zdrój |
25 |
7. |
Łabędź Widuchowa |
24 |
8. |
Pomorzanin Cychry |
20 |
9. |
Chrobry Lisie Pole |
20 |
10. |
Ogniwo Babinek |
19 |
11. |
Witniczanka Witnica |
18 |
12. |
Zieloni Zielin |
14 |
13. |
GKS Golenice |
14 |
14. |
Unia Swochowo |
9 |
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz | mecze Sparingi | Polonia Giżyn - GKS Golenice | 6 : 1 | GKS Golenice - Piast Karsko | 2 : 1 | GKS Golenice - Unia Swochowo | 10 : 4 | GKS Golenice - Pomorzanin Cychry | 9 : 1 | Wicher Przelewice - GKS Golenice | 3 : 5 | GKS Golenice - Iskra Lutówko | 2 : 5 | Kłos Pełczyce - GKS Golenice | 8 : 3 | Polonia Giżyn - GKS Golenice | 3 : 1 | Sęp Brzesko - GKS Golenice | 3 : 6 | GKS Golenice - Warta Kołczyn | 3 : 1 | GKS Golenice - Warta Kołczyn | 12 lut | GKS Golenice - Odra Górzyca | 3 : 6 | Polonia Giżyn - GKS Golenice | 2 : 0 | Wicher Przelewice - GKS Golenice | 2 : 4 | Stal Lipiany - GKS Golenice | 8 : 2 | Odra Chojna - GKS Golenice | 29 lip | Puchar Polski ZZPN | GKS Golenice - Czarni Lubanowo | 0 : 0 | Sparingi | Polonia Giżyn - GKS Golenice | 0 : 1 | GKS Golenice - Kłos Kamienny Jaz | 3 : 0 | A klasa gr. 3 | Witniczanka Witnica - GKS Golenice | 3 : 3 | GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 0 : 3 | Pomorzanin Cychry - GKS Golenice | 1 : 0 | Unia Swochowo - GKS Golenice | 3 : 0 | GKS Golenice - Ogniwo Babinek | 3 : 1 | Łabędź Widuchowa - GKS Golenice | 6 : 1 | GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole | 1 : 0 | Kłos Kamienny Jaz - GKS Golenice | 3 : 1 | GKS Golenice - Czcibor Cedynia | 0 : 3 | Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice | 1 : 2 | GKS Golenice - Zieloni Zielin | 4 : 0 | Czarni Lubanowo - GKS Golenice | 2 : 0 | GKS Golenice - Sekwoja Brwice | 0 : 2 | Sparingi | GKS Golenice - Polonia Giżyn | 1 : 2 | A klasa gr. 3 | GKS Golenice - Witniczanka Witnica | 0 : 2 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice | 3 : 1 | GKS Golenice - Pomorzanin Cychry | 2 : 2 | GKS Golenice - Unia Swochowo | 07 kwi | Ogniwo Babinek - GKS Golenice | 13 kwi | GKS Golenice - Łabędź Widuchowa | 21 kwi | Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice | 27 kwi | GKS Golenice - Kłos Kamienny Jaz | 05 maj | Czcibor Cedynia - GKS Golenice | 12 maj | GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice | 19 maj | Zieloni Zielin - GKS Golenice | 25 maj | GKS Golenice - Czarni Lubanowo | 02 cze | Sekwoja Brwice - GKS Golenice | 09 cze | |
|
|
|
|