piłka nożna / III liga Fan1946 - 21.01.2020 15:09
29 letni pomocnik dziś podpisał Kontrakt z 1 ligowa Chojniczanką Chojnice. Marcin z klubem z Chojnic związał się umową do 31 grudnia 2021 roku.

W rundzie jesiennej w barwach Kotwicy rozegrał 16 spotkań w których zdobył 7 bramek i zaliczył 10 asyst.

piłka nożna / III liga Fan1946 - 20.01.2020 16:46
Wygrana w meczu towarzyskim z Gryfem Słupsk
W sobotę (18.01) piłkarze Kotwicy Kolobrzeg rozegrali drugi mecz kontrolny. Tym razem rywalem 'biało niebieskich' był IV ligowy Gryf Słupsk. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Kotwicy.

Mecz dla Kotwicy rozpoczął się dosyć niefortunnie bo już w 1 minucie spotkania po przypadkowym zagraniu ręką Daniela Chyły w narożniku pola karnego, sędzia podyktował rzut karny, który został zamieniony na bramkę przez zawodnika z Słupska.
autor: wikipediaKolejny tydzień przygotowań za nami. Czas ten minął pod znakiem obozu dochodzeniowego. Treningi odbywały się 3 razy dziennie. Piłkarze rozpoczynali swoją pracę o godzinie 7.45 na plaży, następnie w planie były zajęcia siłowe z elementami fitness. Zawodnicy Petra Nemeca dzień treningowy kończyli na treningach z piłka na boisku.

Piłkarze pracowali głównie nad przygotowaniem tlenowym oraz wzmacnianiem siły i ogólną wytrzymałością. Z drużyną trenuje 3 testowanych zawodników, dodatkowo szanse treningów z pierwszy drużyną dostali chłopcy z Kołobrzegu - Lewicz, Trzaskoma i Jasiński. Całe szczęście ten trudny okres przetrwaliśmy bez urazów co jest bardzo pozytywna informacja. Podsumowaniem tygodnia będzie jutrzejszy sparing z Gryfem Słupsk. Jutrzejszy rywal 'biało niebieskich' aktualnie grywa w zawodach IV ligi w grupie pomorskiej.

Mecz odbędzie się jutro na kołobrzeskim euroboisku o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Kotwicy.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 14.01.2020 11:15
Gwardia rozpoczęła przygotowania
autor: FB Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin rozpoczęła przygotowania do wiosennych spotkań III ligi.

Gwardziści w piątek przeszli testy wytrzymałościowe w  formie Beep Testu. Podopieczni Łukasza Drożdżala do rozgrywek będą przygotowywać się na koszalińskich obiektach, sztucznym boisku, hali oraz siłowni. Koszalinianie swój pierwszy mecz kontrolny rozegrają w sobotę 18 stycznia w Gdyni, gdzie ich rywalem będzie drugoligowy Gryf Wejherowo. Zespół z Fałata po rundzie jesiennej zajmuje 15 miejsce z dorobkiem 15 punktów.
piłka nożna / III liga Fan1946 - 12.01.2020 11:35
Pierwszy sparing biało-niebieskich
Wczoraj (11.01) wszyscy sympatycy Kotwicy Kołobrzeg mieli pierwsza okazję do tego, aby podglądać stan przygotowań drużyny do nowej rundy wiosennej. To za sprawą rozegranego sparingu w którym rywalem był 'sąsiad z za miedzy' drużyna Bałtyku Koszalin. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla kołobrzeżan. Wszystkie bramki wpadły w pierwszej połowie spotkania w bardzo krótkim odstępie czasowym.

Pierwszą okazję do radości miał Przemysław Szur, który w 19 minucie spotkania po dośrodkowaniu z rzut wolnego przez Michała Ciarkowskiego skierował głową piłkę do siatki. W 20 minucie, wyniku przechwytu w środku pola i wyprowadzeniu szybkiego i skutecznego ataku na listę strzelców w 20 minucie wpisał się nie kto inny jak Dawid Retlewski. Trzecią bramkę dla Kotwicy z dośrodkowania i rykoszecie bramkarza rywali, zdobył zawodnik testowany w 23 minucie.
piłka nożna / III liga dyroSwitu - 08.01.2020 12:13
Piotr Wojtasiak zawodnikiem Świtu
autor: Krzysztof Cichomski /C80/Pierwszym zawodnikiem, który w nowym roku wzmocni Dumę Skolwina został 27-letni pomocnik Piotr Wojtasiak. Piotr był ostatnio piłkarzem kołobrzeskiej Kotwicy, ale kibice bardziej kojarzą go z występów w II-ligowych Błękitnych Stargard, z którymi awansował do półfinału Pucharu Polski. Zawodnik zdobył nawet bramkę w meczu półfinałowym przeciwko Lechowi w Poznaniu, a dzięki swojej dobrej dyspozycji był także w orbicie zainteresowań kilku klubów z Ekstraklasy. Przed grą w rodzinnym Stargardzie reprezentował też barwy Unii Dolice oraz polickiego Chemika.

- Cieszę się, że udało nam się sfinalizować ten transfer, ponieważ zabiegaliśmy o zawodnika już od pewnego czasu. Wszyscy w Skolwinie liczymy, że Piotr będzie solidnym wzmocnieniem zespołu i że już wiosną pokaże na boisku pełnie swoich możliwości. Zawodnik ma niewątpliwie bardzo duży potencjał, ale także spore doświadczenie, dlatego bez wątpienia podniesie rywalizację i pozwoli trenerowi Tychowskiemu na zastosowanie nowych wariantów w formacji środkowej - powiedział o transferze Szymon Kufel, dyrektor sportowy Świtu.
piłka nożna / III liga yodastars - 07.01.2020 14:09
Czy piłkarski Kołobrzeg to dziki kraj?
autor: wikipedia Wyobraź sobie trzecioligowy klub, który:
- Zapewnia zawodnikom nawet pięciocyfrowe sumy w kontraktach, ale opóźnienia potrafią sięgnąć pół roku.
- Przed ważnym meczem reguluje płatności jedynie tym graczom, którzy wychodzą w pierwszym składzie.
- W momencie sporych poślizgów w wypłatach chce zmotywować pieniędzmi ligowego rywala tak, by ten spiął się przed meczem z drużyną walczącą o awans.
- Niektórym piłkarzom podsuwa aneks do umowy, który gwarantuje rozwiązanie kontraktu w razie jakiejkolwiek kontuzji.
- Z jednym piłkarzem - zdrowym jak wół, lecz niepasującym do koncepcji - prezes klubu jeździ od kliniki do kliniki, by udowodnić mu, że ten ma kontuzję i powinien opuścić zespół.
- Nakazuje niepotrzebnym zawodnikom stawiać się na treningach, ale nie pozwala im dotykać piłki.
- Zabrania wyjeżdżać z miasta, nawet w dni wolne.
- Nie opłaca piłkarzom składek, a pisma z ZUS-u chowa głęboko w szafie.
- Nie opłaca części swoich przewoźników, którzy do dziś wysyłają zażalenia. O fakturach z restauracji nie wspominając.
- Potrafi wycofać drużynę rezerw i zespół juniorów starszych, jednocześnie przestając płacić za szkołę występującego tam kontuzjowanego zawodnika.

Wyobraź sobie, że chodzi o Kotwicę Kołobrzeg.
piłka nożna / III liga Bengoro - 04.01.2020 11:26
Przygotowania rezerw Pogoni
autor: Aszef 7 stycznia rezerwy Pogoni Szczecin rozpoczną przygotowania do rozgrywek III ligi.

Szczecinianie rozpoczną je na testach motorycznych. Następnie pojadą na turnieje halowe do Schwedt i Torgelow. W styczniu czekana nich także sparing z Hamburerem SV U23. - Turnieje halowe, trzy mecze kontrole z niemieckimi zespołami, obóz w Pogorzelicy i dwa sparingi w czwartoligowcami - tak będą wyglądały przygotowania zespołu rezerw do rundy wiosennej III ligi. - Chodzi przede wszystkim, żeby trenować, trenować i jeszcze raz trenować - powiedział trener Paweł Ozga.

Klub Sportowy Świt Szczecin

dane uzupełnić pomogli: McMagic, Majchrzak, mustafa, Swit1952, bikko, KM, Hutnik81, byku8, 200ton, tasia, Lukas1986, FANHKS49, Majchrzak, Majchrzak79, Majchrzak79 - dziękujemy