piłka nożna / III liga Swit1952 - 24.09.2020 08:54
Świt wyjeżdża do Starogardu
W sobotę o godzinie 16.00 w Starogardzie Gdańskim podopieczni Andrzeja Tychowskiego stoczą kolejny bój ligowy, w którym ich przeciwnikiem będzie Klub Piłkarski z miasta Kazimierza Deyny.

KP Starogard jak dotąd ma w swoim dorobku 3 zwycięstwa, remis oraz 3 porażki. W miniony czwartek w drużynie zielono-białych nastąpiła zmiana na stanowisku trenera, gdzie dotychczasowego szkoleniowca Błażeja Mierzejewskiego zastapił były wieloletni zawodnik Arki Gdynia - Krzysztof Sobieraj. Efekt „nowej miotły” zadziałał i Starogardzianie pokonali w ostatniej serii gier w Koszalinie Gwardię 2:0 po bramkach Kacpra Łazaja i Bartosza Kuźniarskiego. Teraz będą chcieli zawalczyć o zwycięstwo przed własną publicznością.
piłka nożna / III liga Bengoro - 22.09.2020 19:23
Przemysław Brzeziański zawodnikiem Błękitnych
autor: JurgolPrzemysław Brzeziański ponownie został zawodnikiem Błękitnych Stargard. Przemek podpisał z Błękitnymi dwuletni kontrakt. Do Błękitnych przechodzi na zasadzie transferu definitywnego ze Świtu Skolwin Szczecin.

Dla 28-letniego napastnika będzie to trzeci kontrakt z biało-niebieskimi. Przemysław Brzeziański wcześniej był zawodnikiem Błękitnych w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, gdzie w 17 rozegranych spotkaniach zdobył 6 bramek. Następnie grał w koszalińskiej Gwardii z którą awansował do II ligi. W sezonie 2018/2019 ponownie przeszedł do Błękitnych, gdzie pod okiem trenera Adama Topolskiego był czołowym strzelcem Błękitnych w II lidze strzelając 9 bramek. Ostatni sezon spędził w czołowej drużynie III ligi Świcie Skolwin Szczecin. Obecny sezon również rozpoczął w Świcie dla którego w ośmiu meczach III ligi zdobył już 6 bramek.
piłka nożna / III liga Bengoro - 22.09.2020 07:41
Świt przełamał strzelecką niemoc
autor: Świt Skolwin FbDwa ostatnie mecze Świtu w Skolwinie zakończyły się bezbramkowymi remisami, więc zdobycie bramki/-ek w meczu z niedawnym II-ligowcem z Wejherowa było w sobotnie popołudnie priorytetem dla drużyny z północnego Szczecina.

Tym razem Świtowcy za sprawą Szymona Kapelusza otworzyli wynik już w 2 minucie pojedynku. W 11 minucie po dośrodkowaniu Shumy Nagamatsu z rzutu wolnego i uderzeniu głową Patryka Bila gości przed utratą gola uratowało spojenie słupka z poprzeczką. Japoński skrzydłowy Świtu sprawiał podopiecznym Grzegorza Nicińskiego sporo problemów, czego efektem rzut karny podyktowany za faulu na „skolwińskim samuraju” w 24 minucie meczu. Pewnym wykonawcą jedenastki okazał się Przemysław Brzeziański, który mocnym strzałem po ziemi zdobył drugiego gola. Mimo chęci i dobrej gry ze strony gospodarzy więcej goli w tej części gry już nie padło.
piłka nożna / III liga Bengoro - 21.09.2020 20:52
Bartosz Boniecki wypożyczony z Pogoni Szczecin
Arka Gdynia zawarła z Pogonią Szczecin umowę wypożyczenia Bartosz Bonieckiego do końca sezonu 2021/2022. Umowa zawiera opcję pierwokupu.

Bartosz Boniecki urodził się 9 kwietnia 2000 roku w Golubiu-Dobrzyniu. Jest uniwersalnym pomocnikiem. W poprzednim sezonie grał w 2-ligowej Elanie Toruń. Wystąpił w 31 meczach i zdobył 5 bramek i 3 asysty.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 18.09.2020 08:31
Ekipa „Nitki” w Skolwinie
]W sobotę do północnego Szczecina zawita drużyna Gryfa Wejherowo, prowadzona przez Grzegorza Nicińskiego byłego piłkarza doskonale znanego kibicom z występów w Pogoni Szczecin, który nie tak dawno był trenerem I-ligowego Chrobrego Głogów.
Gryf to spadkowicz z II ligi, który mocno stawia na swoich wychowanków, których wspiera doświadczony napastnik znany z występów w Arce Gdynia - Przemysław Trytko. Goście po siedmiu kolejkach mają na swoim koncie 7 punktów, a przed tygodniem ulegli w Wejherowie Gwardii Koszalin 0:1.

piłka nożna / III liga Swit1952 - 18.09.2020 08:30
FPP: Z Cracovią w Skolwinie
W związku z wieloma pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi meczu 1/16 Fortuna Pucharu Polski z Cracovią pragniemy poinformować, że spotkanie to zostanie rozegrane na domowym obiekcie Świtu w Skolwinie.

Mecz pucharowy będzie imprezą biletowaną, a o szczegółach dystrybucji oraz cen biletów poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.
Pragniemy także poinformować, że niezależnie trwają ustalenia z telewizją Polsat Sport dotyczące ewentualnej transmisji z tego pojedynku oraz daty rozegrania meczu.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 17.09.2020 09:08
Gra III liga
W weekend rozegrane zostaną kolejne jesienne spotkania III Ligi grupy 2 w sezonie 2020/21. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga paulinus - 15.09.2020 09:53
Stałe fragmenty zdecydowały... Nielba - Chemik 2:0
autor: Ariel SzydłowskiNiestety w meczu VIII kolejki III ligi chemicy przegrali na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec 2:0.
Początek meczu nie zapowiadał porażki naszej drużyny, która przeważała a jedynego czego zabrakło to przysłowiowe „postawienie kropki nad i”. Najlepszą okazję nasza drużyna miała już w 8 minucie meczu. Kapitalnie lewą stroną urwał się Jakub Świder, minął 4 zawodników Nielby, wpadł w pole karne i tylko kilka centymetrów zabrakło by piłka wpadła do bramki. Nasza drużyna kontrolowała przebieg spotkania aż do 38 minuty meczu. Wtedy to bramkę po rzucie rożnym zdobyli gospodarze. Brzozowskiego strzałem z główki pokonał Bzdęga. Chwilę później swoją okazję mieli chemicy, ale strzał Rudnika był za słaby aby zaskoczyć bramkarza Nielby.

Klub Sportowy Świt Szczecin

dane uzupełnić pomogli: McMagic, Majchrzak, mustafa, Swit1952, bikko, KM, Hutnik81, byku8, 200ton, tasia, Lukas1986, FANHKS49, Majchrzak79, dyroSwitu - dziękujemy