piłka nożna / A klasa Bengoro - 23.11.2017 12:07
Grają w A-klasie
www.ligowiec.netPrzed nami ostatnie jesienne spotkania gr. 2 i 3 szczecińskiej A-klasy. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa hudini - 23.11.2017 23:00
Strzelcy grupy piątej szczecińskiej A klasy
autor: BengoroZakończyły się już piłkarskie zmagania na boiskach grupy piątej szczecińskiej A klasy. Przedstawiamy, więc klasyfikację strzelców dla tej grupy.

Mecz testowy - roztrenowanie
Drużyna Prawobrzeża jest już po zakończeniu rozgrywek. Z racji tego że zawiązuję się bardzo fajna współpraca z obecnym trenerem juniorów Darkiem Caderem.

Nasza drużyna rozegrała mecz kontrolny z juniorami występującymi w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Floty Świnoujście. Oczywiście nie o wynik tutaj chodziło tylko o podtrzymanie rytmu meczowego. Mecz odbył się w miłej atmosferze. Mecz rozgrywano 3x30 minut .Bardzo dobrze to spotkanie sędziował Pan Krzysztof Słowiński.
piłka nożna / A klasa Bengoro - 23.11.2017 11:35
Guster: Jesteśmy jedną drużyną
autor: własneZa nami runda jesienna a-klasy grupy pierwszej Korona Stuchowo po 12. kolejkach zajmuje 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów. O podsumowanie rundy jesiennej poproszony został trener Stuchowian, Krzysztof Guster.

Przede wszystkim gratuluję wygranych sobotnich derbów z Bałtykiem w Gostyniu. Proszę kilka słów o tym spotkaniu.
- Przede wszystkim gratuluje zawodnikom, że potrafili sprostać trudom boiskowym. Wiadomo, że mecze derbowe są wyjątkowe, jak są one rozgrywane. Bardziej się one rozgrywają w głowach. Wiadomo Bałtyk Gostyń zajmował ostatnie miejsce w tabeli, my byliśmy na miejscu trzecim. Przestrzegałem zawodników Korony, żeby nie patrzyli na tabelę, a zajęli się grą. W pierwszej połowie szybko zdobyliśmy bramkę, następnie niefrasobliwość naszej obrony rywale doprowadzili do remisu. W drugiej połowie gospodarze starali się walczyć, my też graliśmy do końca. Bramka nie chciała wpaść mimo kilku dogodnych sytuacji. Dopięliśmy swego w końcówce spotkania, wygrana w Derbach Gminy, kolejne bardzo ważne trzy punkty.
piłka nożna / A klasa ewiduchowa - 19.11.2017 11:29
Gospodarze grali, goście strzelali
autor: ewiduchowaTradycyjnie gospodarze z Żarczyna dali sobie szybko strzelić dwie bramki. Brak koncentracji od początku meczu to ich główna bolączka od kilku meczów.

Oczywiście pomni tego, że w miarę upływu meczu są w stanie nadrobić każdą stratę, spokojnie można było oczekiwać szczęśliwego finału, czyli trzeciego z rzędu zwycięstwa. Przebieg pierwszej połowy i niemal całej drugiej jakby utwierdzał wszystkim w tym przekonaniu. Żarczynianie niemal cały czas dyktowali swoje warunki gry, długo utrzymując się przy piłce. Niestety nie przynosiło to żadnych efektów bramkowych. Sytuacje, owszem, były, nawet z gatunku tych stuprocentowych. Niestety zawodziła skuteczność.
piłka nożna / A klasa Junioro - 19.11.2017 10:54
Nabór
Osoby zainteresowane grą w klubie Prawobrzeże Świnoujście, zarówno w pierwszej drużynie jak i rezerwach proszone są o kontakt z trenerem Łukaszem Kupczykiem pod numerem telefonu 509574755. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, ponieważ w najbliższą środę odbędzie się mecz testowy .

piłka nożna / A klasa Sako30 - 17.11.2017 23:32
Ostatni przystanek po MISTRZA JESIENI
Już jutro - w sobotę, nasz zespół zagra ostatni mecz ligowy w tym roku. Udamy się do Grzędzic, na mecz z Orłem Grzędzice.

Zespół trenera Marcina Lisa zdobył dotąd 37 punktów i jest zdecydowanym liderem w tabeli. Jutro będzie okazja, aby licznik zatrzymał się na rewelacyjnych 40 punktach w jednej rundzie.

Początek meczu w Grzędzicach o godz.14:00.
piłka nożna / A klasa trener1996 - 16.11.2017 10:40