ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
A-klasa Gr. 2 - Szczecin (2019/2020) - archiwum
1 kolejka
  24 sie 2019 5 : 3 Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe
2 kolejka
  31 sie 2019 1 : 0 Dąb Dębice - Sarmata Dobra
3 kolejka
  07 wrz 2019 6 : 2 Sarmata Dobra - Orkan Dalewo
4 kolejka
  14 wrz 2019 1 : 1 Sarmata Dobra - Masovia Maszewo
5 kolejka
  22 wrz 2019 0 : 8 Płomień Lisowo - Sarmata Dobra
6 kolejka
  28 wrz 2019 12 : 0 Sarmata Dobra - Rolpol Chlebowo
7 kolejka
  05 paź 2019 2 : 4 Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sarmata Dobra
8 kolejka
  12 paź 2019 5 : 2 Sarmata Dobra - WODR Barzkowice
9 kolejka
  19 paź 2019 0 : 3 Orzeł Pęzino - Sarmata Dobra
10 kolejka
  26 paź 2019 4 : 1 Sarmata Dobra - Czarni Marianowo
11 kolejka
  03 lis 2019 1 : 3 Unia Stargard - Sarmata Dobra
12 kolejka
  09 lis 2019 3 : 0 Sarmata Dobra - Ina Ińsko
13 kolejka
  16 lis 2019 0 : 3 Promień Mosty - Sarmata Dobra
A-klasa Gr. 2 - Szczecin (2019/2020) - tabela
A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębice 13 37 12 1 0 33 / 10
2.  Sarmata Dobra 13 34 11 1 1 57 / 13
3.  Ina Ińsko 13 31 10 1 2 39 / 16
4.  Radowia Radowo Małe 13 26 8 2 3 50 / 17
5.  Masovia Maszewo 13 26 8 2 3 30 / 15
6.  Promień Mosty 13 22 7 1 5 27 / 21
7.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 19 5 4 4 28 / 14
8.  Orkan Dalewo 13 15 4 3 6 25 / 35
9.  Orzeł Pęzino 13 13 4 1 8 27 / 41
10.  Płomień Lisowo 13 11 3 2 8 19 / 42
11.  Unia Stargard 13 11 3 2 8 16 / 30
12.  WODR Barzkowice 13 10 3 1 9 21 / 38
13.  Czarni Marianowo 13 5 1 2 10 18 / 45
14.  Rolpol Chlebowo 13 1 0 1 12 10 / 63
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
 

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Sarmata Dobra

dane uzupełnić pomogli: kruczek5, Cinoss, tomasz1, Saperitosan, bikko, arbiter78, adamgt96, UNDERO21, estan52, Pampo, marecki70, milanek, misia195, Kawaler, lukass5712, marcin567, ziuta98 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
1.  Jeziorak Szczecin 6 pkt 8 / 1
2.  Jantar Dziwnów 6 pkt 7 / 0
3.  Iskra Golczewo 6 pkt 7 / 1
4.  Sarmata Dobra 6 pkt 4 / 2
5.  Stal Szczecin 4 pkt 6 / 2
6.  Pomorzanin Nowogard 4 pkt 4 / 1
7.  Prawobrzeże Świnoujście 3 pkt 4 / 4
8.  Piast Chociwel 3 pkt 4 / 6
9.  Sparta Gryfice 3 pkt 1 / 2
10.  Mewa Resko 3 pkt 4 / 3
11.  Tanowia Tanowo 2 pkt 2 / 2
12.  Arkonia Szczecin 2 pkt 3 / 3
13.  Mierzynianka Mierzyn 1 pkt 2 / 3
14.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 pkt 1 / 4
15.  KS Fala Międzyzdroje 0 pkt 1 / 6
16.  Dąb Dębice 0 pkt 1 / 6
17.  Orzeł Łoźnica 0 pkt 2 / 8
18.  Wicher Brojce 0 pkt 1 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 0 : 8
Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra 1 : 1
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 2 : 3
Sarmata Dobra - Dąb Dębice 1 : 2
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 8 : 1
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 6 : 2
Sarmata Dobra - Dąb Dębice 0 : 4
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 2 : 3
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 3 : 1
Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 9 : 0
Jastrząb Łosośnica - Sarmata Dobra 3 : 3
Orkan Suchań - Sarmata Dobra 4 : 2
Zootechnik Kołbacz - Sarmata Dobra 3 : 5
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sarmata Dobra 8 : 0
Sowianka Sowno - Sarmata Dobra 4 : 3
Sarmata Dobra - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 0
Sarmata Dobra - Orkan Suchań 4 : 5
Sarmata Dobra - Mewa Resko 10 sie
Sarmata Dobra - Mewa Resko 1 : 4
KP Drawsko Pomorskie - Sarmata Dobra 2 : 2
Orkan Suchań - Sarmata Dobra 3 : 0
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 4 : 3
KP Drawsko Pomorskie - Sarmata Dobra 4 : 4
Sarmata Dobra - Vineta Wolin 0 : 10
Sarmata Dobra - Lech Czaplinek 0 : 2
Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Sarmata Dobra - Mierzynianka Mierzyn 1 : 0
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 2 : 3
Sarmata Dobra - Wicher Brojce 15 sie
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 22 sie
Sarmata Dobra - Stal Szczecin 29 sie
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 05 wrz
Sarmata Dobra - Mewa Resko 12 wrz
KS Fala Międzyzdroje - Sarmata Dobra 19 wrz
Sarmata Dobra - Wybrzeże Rewalskie Rewal 26 wrz
Dąb Dębice - Sarmata Dobra 03 paź˝
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 10 paź˝
Jeziorak Szczecin - Sarmata Dobra 17 paź˝
Sarmata Dobra - Piast Chociwel 24 paź˝
Sarmata Dobra - Arkonia Szczecin 31 paź˝
Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra 07 lis
Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 14 lis
Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra 21 lis
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Nowe szaty Portowców
2 » Grają o Puchar Polski Z »
1 » POMORSKA LIGA OLDBOJÓW »
1 » Idzie nowe! Cennik bile »
1 » Sobieszczuk odchodzi z  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Ponad 1000 niespodziane »
1 » UKS Energetyk Junior Gr »
1 » W. Fadecki: Pod względe »
mecze:
35 » Hutnik Szczecin-Polonia »
29 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
29 » Pomorzanin Nowogard-Mie »
27 » SCRS Barlinek-A.P. Gavi »
20 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
19 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
19 » Polonia Płoty-Intermarc »
16 » Błękitni Stary Jarosław »
15 » Pogoń Połczyn Zdrój-Red »
15 » Olimp Złocieniec-Błonie »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 8
1001 ambra
Beut KibicNOWOG...
Milan8333 monster1
tr10 TUPACK
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2874
• imprez: 123483
• newsów: 73669
• użytkowników: 74598
• komentarzy: 1097422
• zdjęć: 796618
• relacji: 38645
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies