skryba1213
piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 20.10.2019 09:20
Gryfino wygrywa u siebie
autor: gryfińskaWczoraj gryfinianie podejmowali na swojej hali zespół z Iławy. Od samego początku zawodnicy z Gryfina narzucili bardzo duże tempo meczu, co dało efekt pięknej, widowiskowej oraz skutecznej gry. Przepiękne parady bramkarskie, mocna obrona czy też zdobywane bramki, dały kibicom KPR Gryfino obiecane satysfakcje podczas naszego dzisiejszego meczu. Od samego początku do końca, mecz był pod kontrolą gospodarzy, dzięki czemu wynik końcowy był 39:29 i trzy punkty zostają w Gryfinie.

-Nie ukrywam na wstępie iż jestem bardzo zadowolony z gry całego zespołu, ale to co dzisiaj zrobił Jakub Blejsz to przeszło całkowicie moje oczekiwania. Ten chłopak mimo swojego młodego wieku, wczoraj pokazał naszej młodzieży jak się podchodzi do każdego spotkania. Jakub był wszędzie, przechwycił bardzo sprytnie dwie ważne piłki, rzucał ze skutecznością 100% i na dodatek grał jak na prawdziwego doświadczonego Lidera przystało. Do grona wyróżnionych z pewnością mogę zaliczyć występ Tomasz Matoszko, którego wstawiłem w II połowie i dał mnóstwo ożywienia mojemu zespołowi, obrona perfekt do tego 3 bramki rzucone również ze 100% skutecznością. Lucjan Galus jak i Rafał Lasko w dalszym ciągu trzymają swój bardzo wysoki poziom formy, co mnie bardzo cieszy. Na ostatnie 10 minut meczu wpuściłem nasze ostatnie wzmocnienie, Mati Jurkiewicz, który miał swój debiut w Gryfinie, i już dzisiaj stwierdzam iż wypożyczenie jego do mojej drużyny to był strzał w setę. Chłopak dorzucił nam dzisiaj 3 bramki i pokazał że na pewno będzie dla nas olbrzymim wzmocnieniem w tym sezonie. Martwi mnie fakt, zdarzenia z 25 minuty, nasz podstawowy zawodnik Patryk Sztoban, miał bardzo groźnie wyglądający upadek i trzymam kciuki aby jak najszybciej wrócił do zdrowia - mówił po meczu szczęśliwy po wygranym meczu trener KPR-ów Arek Augustyniak.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 18.10.2019 17:22
Dziś gra KPR Gryfino
autor: KPR GRYFINOW sobotę gramy kolejny mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej z drużyna ITS Jeziorak Iława - piłka ręczna. Mecz rozpoczyna się równiutko o godzinie 18:00. Wszystkich naszych kibiców zapraszamy na ten, na pewno emocjonujący pojedynek. Nasi zawodnicy zapowiadają wspaniałe widowisko i będą dzielnie walczyli o wygraną w tym pojedynku.

Wstęp na hale jest oczywiście bezpłatny. Hala SP3 na Górnym Tarasie.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 13.10.2019 15:25
Zwycięstwo KPR
autor: KPR GRYFINODo Torunia przybyliśmy w 12-osobowym mocnym składzie. Na miejscu byliśmy dopiero o 12:30 i mieliśmy raptem 20 minut na rozgrzewkę. Mecz od początku gospodarzom układał się pod ich dyktando, aż do 20 minuty prowadzili z nami jedną, dwiema bramkami. W 25 minucie nasz zespół zdołał wyrównać i na przerwę schodził z jednobramkową przewagą 13-14. W przerwie meczu, trener Arkadiusz Augustyniak, przeprowadził z zawodnikami bardzo męską rozmowę, co dało efekty w II Połowie. Wyszliśmy naładowani pozytywną energią i już do samego końca meczu spokojnie kontrolowaliśmy przebieg spotkania ostatecznie wygrywając mecz 32:23 💪🤾‍♂️🔥😍

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 09.10.2019 21:43
Wzmocnienia w Gryfinie
autor: KPR GRYFINOKolejny dzień, kolejne dobre wiadomości. Jakoś ostatnio to słoneczko bardzo mocno świeci nad naszą drużyna w Gryfinie.

Drodzy Państwo z olbrzymią przyjemnością informujemy, iż od dnia dzisiejszego naszą drużynę reprezentować będzie na zasadzie rocznego użyczenia z Klubu MKS CKS SMS Szczecin - dwóch bardzo zdolnych, młodych i głodnych gry w drużynie seniorskiej 18-latków,a są nimi : Kuba Bujnowski i Jakub Słodkowski. Panowie pochodzą z Koszalina i są wychowankami naszej zaprzyjaźnionej od wielu lat drużyny 1-Ligowej - KSPR Gwardia Koszalin.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 22.09.2019 07:48
Pierwsza wygrana KPR Blejkan Gryfino
autor: KPR GRYFINOPierwszy mecz w tym sezonie mamy za sobą, na szczęście wygrany przez nasz zespół, ale było dokładnie tak jak się tego spodziewaliśmy, goście się nam postawili i łatwo tych trzech punktów nie oddali. Rewelacyjny mecz zagrał nasz MVP zeszłego sezony Rafał Lasko, rzucając 11 bramek. Do tego nasz super snajper Lucjan Galus dorzucił kolejną dwucyfrową liczbę 10 bramek. Na duże brawa zasłużył Michał Klemens, który wyszedł pewnie na boisko, rewelacyjnie się ustawiał w ataku i zanotował 3 bramki z trudnej pozycji kołowego. Bramkarz Kuba Młynarczyk wyjął w ładnym stylu rzut karny.

W dniu dzisiejszym zadebiutowało dwóch naszych młodych wychowanków, z czego jeden z nich zanotował swoje pierwsze trafienie w karierze - Michał Nerlo bo o nim mowa, zapowiada się na solidnego gracza, drugim jest Filip Ziemski, lecz na jego bramkę musimy jeszcze poczekać.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 18.09.2019 20:38
Pierwszy mecz o mistrzostwo II ligi pomorskiej
autor: KPR GryfinoW najbliższą sobotę gramy pierwszy mecz o mistrzostwo II ligi pomorskiej, przeciwnikiem naszym będzie MKS Handball Czersk, który na pewno łatwo punktów nam nie odda.

Szykuje się bardzo emocjonujące spotkanie, na którym nie zabraknie walki oraz wspaniale zdobytych bramek. A nasz Zarząd przygotował dla was małą ciekawostkę, nasza drużyna wystąpi w nowych przepięknych strojach, co lepsze będzie można podczas meczu zakupić oryginalną replikę koszulek takich samych w jakich grają nasi dzielni zawodnicy. Koszulki są w dostępne w dwóch kolorach, jakich.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 13.09.2019 09:16
Katarzyna Duran Trenerem Juniorów KPR Blejkan Gryfino
autor: KPR GRYFINOWczoraj wznowili treningi juniorzy KPR Blejkan Gryfino, pod okiem nowej trenerki. Do sztabu szkoleniowego gryfińskiego klubu dołączyła sześciokrotna zdobywczyni Mistrzostwa Polski oraz reprezentantka Polski. Jest wychowanką klubu Hermes Gryfino. W sezonie 2002/2003 została zawodniczką Montexu Lublin, z którym sięgnęła po mistrzostwo Polski. Kolejne dwa sezony grała w drużynie Vitaral Jelfa Jelenia Góra, zdobywając dwa brązowe medale mistrzostw Polski (2004, 2005). Od sezonu 2004/2005 występowała w drużynie SPR Lublin, sięgając po cztery tytuły mistrza Polski z rzędu (2005-2008).

Katarzyna Duran w reprezentacji Polski debiutowała 4 kwietnia 2007 w towarzyskim spotkaniu z Macedonią. Wystąpiła na mistrzostwach świata w 2007, zajmując z drużyną 11 miejsce. Ostatni raz w drużynie narodowej zagrała 19 października 2008 w towarzyskim spotkaniu z Austrią. Łącznie w reprezentacji zagrała 26 razy, zdobywając 37 bramek.

- Kasia ma Piłkę Ręczną we krwi, pochodzi z Gryfina i jak do tej pory jest najbardziej utytułowaną zawodniczką Piłki Ręcznej w naszym pięknym mieście, bardzo cieszy nas fakt iż dołączyła do sztabu szkoleniowego KPR Blejkan Gryfino, osobiście z nią rozmawiałem i namawiałem do tego aby wróciła i przejęła drużynę juniorów. Nie ukrywam iż same namawianie jej nie było wcale trudne, zgodziła się z dnia na dzień. Dzisiaj na treningu zobaczyłem jej prace i jestem pod ogromnym wrażeniem tego co pokazała młodym przyszłym zawodnikom. Do tego wyraziła chęć zbudowania nowej młodej drużyny i na pewno pomożemy jej w tym aby przekazała swoją ogromną wiedzę młodym pokoleniom - powiedział nam dzisiaj Dyrektor Sportowy Maciej Wirski

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 08.09.2019 17:54
40-Lecie Piłki Ręcznej w Gryfinie
autor: KPR GryfinoW dniu wczorajszym obchodziliśmy wielkie święto 40-Lecia Piłki Ręcznej w Gryfinie, oraz IV Memoriał Marka Zielonki.

Zorganizowany był turniej 4 pokoleń Szczypiorniaków z Gryfina, w którym swój udział wzięło aż 60 zawodników. - Zaskoczyła nas obecność tylu wspaniałych wychowanków jak i dawnych graczy, którzy mieli swój wkład w rozwój Piłki Ręcznej w naszym mieście. Byli Zawodnicy spisali się na medal, a cała impreza udowodniła nam że Piłką Ręczna ma się we krwi do końca życia. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i dali z siebie wszystko , aby umilić sobotnie popołudnie licznie przybyłym kibicom. - powiedział nam po memoriale Dyrektor Sportowy KPR Blejkan Gryfino.