ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa hudini - 05.12.2019 11:49
Klasyfikacja kartkowiczów
autor: K.GrzeszkowiakKlasyfikacja kartkowiczów Klasy Okręgowej Gr. 2 Szczecin.

8 kartek (6żółtych + 2czerwone) - Orłowski P. (Unia D.)
8 (7+1) - Dębicki A. (Morzycko M.)
8 (7+1) - Michalski A. (Drawa D.)
8 (8+0) - Szymanowski J. (Gavia Ch.)
7 (5+2) - Adamczak T. (Energetyk G.)
7 (6+1) - Kwapis J. (Osadnik M.)
7 (6+1) - Paszkiewicz P. (Drawa D.)
6 (4+2) - Kołasiewicz R. (Iskra B.)
6 (5+1) - Malinowski K. (Sokół P.)
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa Iskra - 02.12.2019 15:19
Wychowankowie wyeliminowali Vinetę
Ciekawe widowisko mogliśmy oglądać w Golczewie, kiedy to miejscowa 'Iskra' w ostatni weekend podejmowała w IV rundzie Pucharu Polski rywala zza miedzy 'Vinetę' Wolin. Oba zespoły przystąpiły bez kilku piłkarzy, w drużynie gospodarzy zabrakło mi.in. Geperta, Ławy, Piotrowskiego M, zaś goście przyjechali bez Nagórskiego oraz Wiśniewskiego R.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa KSRossa - 29.11.2019 18:17
Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej gr. 2 po rundzie jesiennej
autor: http://ekstraklasa.org/
Przedstawiamy klasyfikację strzelców Klasy Okręgowej (gr. 2) po rundzie jesiennej.

1. Sebastian Inczewski (Biali Sądów) - 27
2. Tomasz Kozioł (Stal Lipiany) - 19
3. Marcin Łapiński (Energetyk Gryfino) - 10
4. Grzegorz Kaniecki (Energetyk Gryfino) - 9
4. Adam Paszkiewicz (Osadnik Myślibórz) - 9
6. Mateusz Głos (Morzycko Moryń) - 8
6. Maciej Kubiak (Kłos Pełczyce) - 8
8. Kacper Banaszak (Drawa Drawno) - 7
8. Grzegorz Gicewicz (Biali Sądów) - 7
8. Kamil Juszczak (Piast Karsko) - 7
8. Damian Kuśnierczak (Dąb Dębno) - 7
8. Artur Łukasiewicz (Osadnik Myślibórz) - 7
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa KSRossa - 29.11.2019 17:09
Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej gr. 1 po rundzie jesiennej
autor: K.Grzeszkowiak
Przedstawiamy klasyfikację strzelców Klasy Okręgowej (gr. 1) po rundzie jesiennej.

1. Maciej Ignasiak (Jeziorak Szczecin) - 11
2. Rafał Listkiewicz (Orzeł Łoźnica) - 9
2. Mariusz Stachowiak (Polonia Płoty) - 9

4. Jacek Chodorowski (Jeziorak Szczecin) - 8
4. Dawid Kapczyński (Jeziorak Szczecin) - 8
6. Yaroslav Olenyuk (Iskra Golczewo) - 7
6. Rafał Piotrowski (Iskra Golczewo) - 7
6. Tomasz Piotrowski (Zorza Dobrzany) - 7
6. Piotr Siemionow (Sparta Gryfice) - 7
6. Bartłomiej Ułasiuk (Mewa Resko) - 7
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa skryba1213 - 29.11.2019 08:44
Grają o Puchar Polski
W sobotę, 30 listopada br. o godz. 13:00 rozegrane zostaną mecze IV rundy Pucharu Polski ZZPN - okręg Szczecin oraz Koszalin.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa antek07 - 24.11.2019 15:56
Podsumowanie rundy jesiennej Orkanu
autor: gutosław11Orkan Suchań rundę jesienną zakończył na 14 miejscu. Zgromadził 13 punktów, 3 razy wygrywając, 4 razy remisując i 8 razy uznawał wyższość rywala.

Bilans bramkowy to 24 bramki strzelone oraz 33 stracone w meczach:
Orkan Suchań 1-0 Drawa Drawno
Orkan Suchań 0-3 Iskra Banie
Stal Lipiany 2-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 0-0 Czcibor Cedynia
Orkan Suchań 5-1 Sokół Pyrzyce
Orkan Suchań 3-0 Piast Karsko
Unia Dolice 2-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-3 Morzycko Moryń
Dąb Dębno 3-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-2 Osadnik Myślibórz
Biali Sądów 4-1 Orkan Suchań
Orkan Suchań 1-3 Kłos Pełczyce
Odra Chojna 2-0 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-4 Gavia Choszczno
Energetyk Gryfino 4-1 Orkan Suchań
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa pierin - 23.11.2019 15:59
Obowiązek spełniony, trzy punkty zostają w Dębnie
autor: marek perecTak jak wskazywała na to ligowa tabela tak i na boisku widać było gołym okiem kto w tym meczu był faworytem a co najważniejsze, na zakończenie rundy jesiennej z tego obowiązku się wywiązał.

Przy słonecznej pogodzie lecz mroźnym wietrze piłkarze Dębu Dębno udanie zakończyli rozgrywki i udali się na zimowy odpoczynek. Choć może grą nie porwali zgromadzonych na stadionie przy Gorzowskiej kibiców to ostatecznie pokonali Unię Dolice 2:0. Rozmiar wygranej mógł i powinien być wyższy ale i goście nie byli w tym spotkaniu bezradni, Andrzej Swakowski nie raz ratował gospodarzy przed stratą bramki. Zacznijmy jednak od początku…
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa casuuual - 22.11.2019 22:44
Przed meczem : Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo
autor: jakubek14Najbliższy ligowy rywal Olimpu - Orzeł Łubowo aktualnie znajduję się na ostatniej pozycji w tabeli. Z dorobkiem 8 punktów i bilansem 2/2/10 okupują ostatnie, 16 miejsce.

Ostatnie 3 mecze Orła :
- Orzeł Łubowo 0:3 Błonie Barwice
- Korona Człopa 3:0 Orzeł Łubowo
- Orzeł Łubowo 1:1 Pogoń Połczyn Zdrój

Olimp w doskonałej formie wygrał 4 mecze z rzędu z bilansem bramek 12-1! Ostatni raz w lidze Olimp grał z Orłem w sezonie 10/11 wygrywając na wyjeździe 4:2 oraz u siebie 3:1! Po drodze oba zespoły spotkały się w sezonie 17/18 w Pucharze Polski KOZPN - porażka biało - zielonych po rzutach karnych.
        starsze newsy   
 

Klub Sportowy Orkan Suchań

dane uzupełnić pomogli: Endriu15, orkanteam, stopers13, krzysiek0591, bikko, Orkan1946Suchan, Orkan17, Orkan1946Suchan, marion, KaMiLuS, Giallorossi, Giallorossi, Endriu15, takitam, Giallorossi, damian909, Giallorossi, orkankiero - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
1.  Biali Sądów 34 pkt 61 / 19
2.  Energetyk Gryfino 32 pkt 47 / 31
3.  Osadnik Myślibórz 30 pkt 35 / 23
4.  Dąb Dębno 29 pkt 25 / 25
5.  Sokół Pyrzyce 25 pkt 30 / 34
6.  Kłos Pełczyce 25 pkt 29 / 24
7.  Czcibor Cedynia 25 pkt 25 / 20
8.  Odra Chojna 21 pkt 35 / 25
9.  Morzycko Moryń 19 pkt 30 / 33
10.  A.P. Gavia Choszczno 17 pkt 25 / 35
11.  Unia Dolice 16 pkt 25 / 26
12.  Iskra Banie 15 pkt 31 / 39
13.  Stal Lipiany 15 pkt 33 / 53
14.  Orkan Suchań 13 pkt 24 / 33
15.  Piast Karsko 13 pkt 22 / 49
16.  Drawa Drawno 13 pkt 20 / 28
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Remor Recz - Orkan Suchań 1 : 0
Zorza Dobrzany - Orkan Suchań 4 : 0
Orkan Suchań - Błękitni Stargard 5 : 2
Korona Raduń - Orkan Suchań 7 : 4
Ina Ińsko - Orkan Suchań 3 : 3
Unia Stargard - Orkan Suchań 2 : 1
Orkan Suchań - Pomorzanin Krąpiel 4 : 2
Orkan Suchań - Ina Ińsko 2 : 2
Orkan Suchań - Sparta Węgorzyno 1 : 10
Orkan Suchań - Drawa Drawno 2 : 6
Drawa Drawsko Pom. - Orkan Suchań 2 : 0
Orkan Suchań - Drawa Drawno 2 : 7
Błękit Pniewo - Orkan Suchań 0 : 2
Orkan Suchań - Sarmata Dobra 4 : 2
Unia Stargard - Orkan Suchań 1 : 6
Orkan Suchań - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 4
Sparta Węgorzyno - Orkan Suchań 3 : 0
Mirstal Mirosławiec - Orkan Suchań 7 : 5
Sparta Węgorzyno - Orkan Suchań 6 : 3
Masovia Maszewo - Orkan Suchań 4 : 2
Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 1 : 2
Błękit Pniewo - Orkan Suchań 2 : 1
Energetyk II Gryfino - Orkan Suchań 4 : 5
Orkan Suchań - Ina Ińsko 6 : 1
Orkan Suchań - Orzeł Małkocin 6 : 1
Biali Sądów - Orkan Suchań 3 : 2
Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 3 : 2
Orkan Suchań - Masovia Maszewo 5 : 9
Gavia Choszczno - Orkan Suchań 1 : 4
Orkan Suchań - Iskra Pomień 8 : 1
Orkan Suchań - Orzeł Małkocin 6 : 0
Orkan Suchań - Iskra Pomień 8 : 1
Orkan Suchań - LZS Bobrówko 8 : 0
Orkan Suchań - LZS Bobrówko 17 lut
Piast Chociwel - Orkan Suchań 4 : 2
Orkan Suchań - Piast Chociwel 1 : 0
Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 3 : 2
Sarmata Dobra - Orkan Suchań 4 : 5
Orkan Suchań - Iskra Pomień 6 : 2
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 : 0
Orkan Suchań - Iskra Banie 0 : 3
Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 : 2
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Jedność Przewłoki - Orkan Suchań 1 : 7
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 0 : 0
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 5 : 1
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Piast Chociwel - Orkan Suchań 8 : 6
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Piast Karsko 3 : 0
Unia Dolice - Orkan Suchań 2 : 2
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 : 3
Dąb Dębno - Orkan Suchań 3 : 2
Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz 2 : 2
Biali Sądów - Orkan Suchań 4 : 1
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 1 : 3
Odra Chojna - Orkan Suchań 2 : 0
Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 2 : 4
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 4 : 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Podsumowanie rundy jesi »
1 » Kartkowicze Klasy A Gr. »
1 » W Nowogardzie budują bo »
1 » Gorycz połączona z nadz »
1 » III liga: Podsumowanie  »
mecze:
18 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
9 » Pomorzanin Nowogard-Gry »
9 » Iskra Golczewo-Vineta W »
8 » Ikar Krosino-Sokół Karl »
8 » Błękitni Stargard-Widze »
7 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
7 » Energetyk Gryfino-Polon »
7 » Spójnia Świdwin-GKS Leś »
5 » Sokół Karlino-Hutnik Sz »
5 » Pomorzanin Sławoborze-O »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
nitek91 yodastars
gości: 663
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 119984
• newsów: 72772
• użytkowników: 70468
• komentarzy: 1093393
• zdjęć: 790090
• relacji: 38377
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies