ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
uzupełnij dane klubu
pełna nazwa klubu
  
nazwa skrócona
  
data założenia jeżeli nie można ustalić dokładnej daty - zostaw 00
  
barwy oddzielane myślnikiem
  
adres
  
telefon
  
strona www jeden adres w jednej linii
  
adres e-mail
  
prezes
  
trener
  
skład
  
sukcesy
  
historia
  
uwagi do moderatora jeżeli masz uwagi, propozycje do osoby, która będzie zatwierdzać Twoje zgłoszenie - wpisz je tutaj
  
herb/logo klubu jeżeli chcesz zmienić plik z herbem/logo klubu - plik prześlij jako załącznik na adres me@ligowiec.net - nie zapomnij napisać jakiego klubu herb/logo przesyłasz minimalne rozmiary pliku to 150x200 pikseli
 

Klub Sportowy Myśla Dargomyśl

dane uzupełnić pomogli: tomekmysla, rado21, tomekmysla, bikko, skuta4, tasia, PAPAJ11, Rezerwowy19, Rezerwowy19, Rezerwowy19 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A Klasa gr. 5 2020/2021
1.  Łabędź Widuchowa 27 pkt 45 / 11
2.  Witniczanka Witnica 22 pkt 32 / 18
3.  Pomorzanin Cychry 17 pkt 28 / 19
4.  Czcibor Cedynia 17 pkt 28 / 14
5.  Zieloni Zielin 16 pkt 21 / 17
6.  Rurzyca Nawodna 15 pkt 24 / 19
7.  Myśla Dargomyśl 14 pkt 23 / 21
8.  Sekwoja Brwice 12 pkt 15 / 23
9.  Mieszko Mieszkowice 12 pkt 11 / 16
10.  Chrobry Lisie Pole 9 pkt 12 / 27
11.  Piast Piaseczno 5 pkt 13 / 30
12.  Zjednoczeni Kurzycko 4 pkt 17 / 34
13.  LUKS Krzywin 2 pkt 10 / 30
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Myśla Dargomyśl - Celuloza Kostrzyn n/O 2 : 1
A Klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 : 3
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 : 2
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 1 : 4
Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin 3 : 1
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 5
Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa 1 : 6
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 2 : 2
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 1 : 2
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 3 : 2
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 31 paź˝
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 07 lis
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 14 lis
 
top komentarze
newsy:
2 » Bus trafił do kibiców
1 » Grają w okręgówce
mecze:
42 » Polonia Płoty-Biali Sąd »
32 » Sarmata Dobra-Piast Cho »
30 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
26 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
24 » LZS Kowalewice-Victoria »
20 » GKS Leśnik Manowo-Rasel »
18 » Derby Karścino-Syrena-G »
18 » Sława Sławno-Gryf Polan »
17 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
17 » KS Gwda Wielka-Hajka Ze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
1001 andrzeja3
napierko Zielony241...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125156
• newsów: 74035
• użytkowników: 74988
• komentarzy: 1108256
• zdjęć: 804315
• relacji: 38849
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies