ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. (2013/2014) - archiwum
1 kolejka
  15 sie 2013 1 : 1 Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl
2 kolejka
  18 sie 2013 4 : 4 Myśla Dargomyśl - Ogniwo Babinek
3 kolejka
  24 sie 2013 3 : 0 Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl
4 kolejka
  31 sie 2013 1 : 1 Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl
5 kolejka
  07 wrz 2013 3 : 1 Myśla Dargomyśl - Orzeł Pęzino
6 kolejka
  14 wrz 2013 1 : 2 Wicher Przelewice - Myśla Dargomyśl
7 kolejka
  22 wrz 2013 1 : 4 Myśla Dargomyśl - Sokół Pyrzyce
8 kolejka
  29 wrz 2013 2 : 1 Polonia Giżyn - Myśla Dargomyśl
9 kolejka
  06 paź 2013 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Orzeł Bierzwnik
10 kolejka
  13 paź 2013 4 : 1 Mechanik Warnice - Myśla Dargomyśl
11 kolejka
  20 paź 2013 5 : 2 Myśla Dargomyśl - Piast Karsko
12 kolejka
  26 paź 2013 2 : 0 Błękit Pniewo - Myśla Dargomyśl
13 kolejka
  03 lis 2013 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Hetman Grzybno
14 kolejka
  09 lis 2013 9 : 1 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl
15 kolejka
  17 lis 2013 4 : 1 Myśla Dargomyśl - Ina Recz
16 kolejka
  16 mar 2014 2 : 1 Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin
17 kolejka
  23 mar 2014 1 : 1 Ogniwo Babinek - Myśla Dargomyśl
18 kolejka
  30 mar 2014 0 : 0 Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice
19 kolejka
  05 kwi 2014 2 : 0 Myśla Dargomyśl - Orkan Suchań
20 kolejka
  12 kwi 2014 1 : 1 Orzeł Pęzino - Myśla Dargomyśl
21 kolejka
  19 kwi 2014 1 : 0 Myśla Dargomyśl - Wicher Przelewice
22 kolejka
  26 kwi 2014 3 : 0 Sokół Pyrzyce - Myśla Dargomyśl
23 kolejka
  04 maj 2014 2 : 1 Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn
24 kolejka
  11 maj 2014 4 : 0 Orzeł Bierzwnik - Myśla Dargomyśl
25 kolejka
  18 maj 2014 0 : 4 Myśla Dargomyśl - Mechanik Warnice
26 kolejka
  25 maj 2014 1 : 1 Piast Karsko - Myśla Dargomyśl
27 kolejka
  28 maj 2014 2 : 5 Myśla Dargomyśl - Błękit Pniewo
28 kolejka
  01 cze 2014 1 : 3 Hetman Grzybno - Myśla Dargomyśl
29 kolejka
  07 cze 2014 1 : 3 Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
30 kolejka
  14 cze 2014 1 : 1 Ina Recz - Myśla Dargomyśl
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. (2013/2014) - tabela
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2013/2014 m pkt Z R P +/-
1.  Błękit Pniewo 30 63 20 3 7 114 / 34
2.  Orkan Suchań 30 56 16 8 6 42 / 21
3.  Orzeł Pęzino 30 55 16 7 7 67 / 46
4.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 30 51 16 3 11 68 / 47
5.  Mechanik Warnice 30 47 13 8 9 52 / 43
6.  Sokół Pyrzyce 30 42 11 9 10 56 / 46
7.  Myśla Dargomyśl 30 41 11 8 11 47 / 61
8.  Piast Karsko 30 40 12 4 14 43 / 51
9.  Ogniwo Babinek 30 40 11 7 12 40 / 45
10.  Wicher Przelewice 30 38 10 8 12 54 / 48
11.  Remor Recz 30 37 9 10 11 44 / 57
12.  Zieloni Zielin 30 37 11 4 15 49 / 72
13.  Polonia Giżyn 30 37 10 7 13 37 / 42
14.  Mieszko Mieszkowice 30 36 7 15 8 46 / 59
15.  Hetman Grzybno 30 26 8 2 20 40 / 102
16.  Orzeł Bierzwnik 30 21 6 3 21 58 / 83
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
 

Klub Sportowy Myśla Dargomyśl

dane uzupełnić pomogli: tomekmysla, rado21, tomekmysla, bikko, skuta4, tasia, PAPAJ11, Rezerwowy19, Rezerwowy19, Rezerwowy19 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A Klasa gr. 5 2020/2021
1.  Łabędź Widuchowa 15 pkt 22 / 6
2.  Myśla Dargomyśl 13 pkt 17 / 8
3.  Witniczanka Witnica 12 pkt 21 / 11
4.  Mieszko Mieszkowice 12 pkt 9 / 6
5.  Rurzyca Nawodna 11 pkt 19 / 7
6.  Zieloni Zielin 9 pkt 13 / 16
7.  Pomorzanin Cychry 8 pkt 12 / 14
8.  Czcibor Cedynia 7 pkt 11 / 6
9.  Sekwoja Brwice 6 pkt 9 / 19
10.  Piast Piaseczno 4 pkt 6 / 14
11.  Zjednoczeni Kurzycko 3 pkt 10 / 16
12.  Chrobry Lisie Pole 3 pkt 6 / 17
13.  LUKS Krzywin 1 pkt 5 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Myśla Dargomyśl - Celuloza Kostrzyn n/O 2 : 1
A Klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 : 3
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 : 2
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 1 : 4
Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin 3 : 1
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 5
Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa 03 paź˝
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 11 paź˝
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 17 paź˝
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 24 paź˝
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 07 lis
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 14 lis
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 21 lis
 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
33 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
28 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
20 » CRS Pogoń Barlinek-Ener »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Forsel PawelM
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73905
• użytkowników: 74869
• komentarzy: 1104231
• zdjęć: 801970
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies