ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Reg. Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. (2011/2012) - archiwum
1 kolejka
  14 sie 2011 3 : 0 Orzeł Bierzwnik - Myśla Dargomyśl
2 kolejka
  20 sie 2011 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Orzeł Pęzino
3 kolejka
  27 sie 2011 0 : 0 Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl
4 kolejka
  31 sie 2011 1 : 0 Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno
5 kolejka
  03 wrz 2011 0 : 2 Zootechnik Kołbacz - Myśla Dargomyśl
6 kolejka
  11 wrz 2011 1 : 2 Myśla Dargomyśl - Klon Krzęcin
7 kolejka
  18 wrz 2011 0 : 0 Wicher Przelewice - Myśla Dargomyśl
8 kolejka
  25 wrz 2011 0 : 1 Myśla Dargomyśl - Iskierka Szczecin
9 kolejka
  02 paź 2011 1 : 2 Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl
10 kolejka
  09 paź 2011 6 : 0 Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
11 kolejka
  15 paź 2011 0 : 1 Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl
12 kolejka
  22 paź 2011 1 : 1 Osadnik Myślibórz - Myśla Dargomyśl
13 kolejka
  30 paź 2011 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Ina Recz
14 kolejka
  06 lis 2011 0 : 0 Polonia Giżyn - Myśla Dargomyśl
15 kolejka
  13 lis 2011 3 : 1 Myśla Dargomyśl - Ogniwo Babinek
16 kolejka
  20 lis 2011 5 : 2 Myśla Dargomyśl - Orzeł Bierzwnik
17 kolejka
  17 mar 2012 2 : 1 Orzeł Pęzino - Myśla Dargomyśl
18 kolejka
  25 mar 2012 1 : 2 Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice
19 kolejka
  31 mar 2012 1 : 3 Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl
20 kolejka
  07 kwi 2012 0 : 1 Myśla Dargomyśl - Zootechnik Kołbacz
21 kolejka
  14 kwi 2012 5 : 1 Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl
22 kolejka
  22 kwi 2012 2 : 2 Myśla Dargomyśl - Wicher Przelewice
23 kolejka
  28 kwi 2012 1 : 0 Iskierka Szczecin - Myśla Dargomyśl
24 kolejka
  01 maj 2012 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia
25 kolejka
  05 maj 2012 0 : 1 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl
26 kolejka
  13 maj 2012 0 : 3 Myśla Dargomyśl - Orkan Suchań
27 kolejka
  16 maj 2012 3 : 1 Myśla Dargomyśl - Osadnik Myślibórz
28 kolejka
  19 maj 2012 5 : 3 Ina Recz - Myśla Dargomyśl
29 kolejka
  27 maj 2012 1 : 0 Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn
30 kolejka
  03 cze 2012 3 : 2 Ogniwo Babinek - Myśla Dargomyśl
Reg. Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. (2011/2012) - tabela
Reg. Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2011/2012 m pkt Z R P +/-
1.  Iskierka Szczecin 30 64 19 7 4 77 / 24
2.  Klon Krzęcin 30 63 20 3 7 85 / 43
3.  Osadnik Myślibórz 30 53 15 8 7 66 / 33
4.  Wicher Przelewice 30 50 12 14 4 65 / 44
5.  Myśla Dargomyśl 30 47 14 5 11 49 / 37
6.  Orzeł Pęzino 30 45 13 6 11 50 / 61
7.  Orkan Suchań 30 44 13 5 12 48 / 48
8.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 30 41 12 5 13 54 / 47
9.  Polonia Giżyn 30 38 10 8 12 51 / 46
10.  Mieszko Mieszkowice 30 37 10 7 13 44 / 69
11.  Orzeł Bierzwnik 30 37 12 1 17 63 / 85
12.  Ogniwo Babinek 30 35 10 5 15 57 / 67
13.  Remor Recz 30 34 10 4 16 57 / 73
14.  Czcibor Cedynia 30 34 10 4 16 55 / 75
15.  Drawa Drawno 30 28 7 7 16 39 / 81
16.  Zootechnik Kołbacz 30 23 6 5 19 29 / 56
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
 

Klub Sportowy Myśla Dargomyśl

dane uzupełnić pomogli: tomekmysla, rado21, tomekmysla, bikko, skuta4, tasia, PAPAJ11, Rezerwowy19, Rezerwowy19, Rezerwowy19 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A Klasa gr. 5 2020/2021
1.  Łabędź Widuchowa 15 pkt 22 / 6
2.  Myśla Dargomyśl 13 pkt 17 / 8
3.  Witniczanka Witnica 12 pkt 21 / 11
4.  Mieszko Mieszkowice 12 pkt 9 / 6
5.  Rurzyca Nawodna 11 pkt 19 / 7
6.  Zieloni Zielin 9 pkt 13 / 16
7.  Pomorzanin Cychry 8 pkt 12 / 14
8.  Czcibor Cedynia 7 pkt 11 / 6
9.  Sekwoja Brwice 6 pkt 9 / 19
10.  Piast Piaseczno 4 pkt 6 / 14
11.  Zjednoczeni Kurzycko 3 pkt 10 / 16
12.  Chrobry Lisie Pole 3 pkt 6 / 17
13.  LUKS Krzywin 1 pkt 5 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Myśla Dargomyśl - Celuloza Kostrzyn n/O 2 : 1
A Klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 : 3
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 : 2
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 1 : 4
Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin 3 : 1
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 5
Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa 03 paź˝
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 11 paź˝
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 17 paź˝
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 24 paź˝
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 07 lis
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 14 lis
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 21 lis
 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
34 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
28 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
20 » CRS Pogoń Barlinek-Ener »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
astronauta ram
Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73905
• użytkowników: 74869
• komentarzy: 1104228
• zdjęć: 801969
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies