ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Klasa okręgowa Szczecin gr.2 (2010/2011) - archiwum
1 kolejka
  15 sie 2010 2 : 1 Myśla Dargomyśl - Ina Recz
2 kolejka
  18 sie 2010 1 : 1 Iskierka Szczecin - Myśla Dargomyśl
3 kolejka
  22 sie 2010 1 : 1 Myśla Dargomyśl - Koral Mostkowo
4 kolejka
  29 sie 2010 0 : 3 Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl
5 kolejka
  05 wrz 2010 0 : 2 Myśla Dargomyśl - Klon Krzęcin
6 kolejka
  11 wrz 2010 2 : 2 Odrzanka Radziszewo - Myśla Dargomyśl
7 kolejka
  19 wrz 2010 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Jedność Przewłoki
8 kolejka
  26 wrz 2010 1 : 2 Zootechnik Kołbacz - Myśla Dargomyśl
9 kolejka
  03 paź 2010 1 : 3 Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń
10 kolejka
  10 paź 2010 4 : 2 Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice
11 kolejka
  17 paź 2010 1 : 2 Chrobry Boleszkowice - Myśla Dargomyśl
12 kolejka
  23 paź 2010 1 : 1 Myśla Dargomyśl - Wicher Przelewice
13 kolejka
  31 paź 2010 1 : 5 Odra II Chojna - Myśla Dargomyśl
14 kolejka
  07 lis 2010 1 : 3 Myśla Dargomyśl - Orkan Suchań
15 kolejka
  14 lis 2010 2 : 1 Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl
16 kolejka
  19 mar 2011 3 : 1 Ina Recz - Myśla Dargomyśl
17 kolejka
  27 mar 2011 2 : 1 Myśla Dargomyśl - Iskierka Szczecin
18 kolejka
  03 kwi 2011 0 : 2 Koral Mostkowo - Myśla Dargomyśl
19 kolejka
  09 kwi 2011 5 : 1 Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia
20 kolejka
  16 kwi 2011 2 : 0 Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl
21 kolejka
  23 kwi 2011 0 : 2 Myśla Dargomyśl - Odrzanka Radziszewo
22 kolejka
  30 kwi 2011 5 : 2 Jedność Przewłoki - Myśla Dargomyśl
23 kolejka
  08 maj 2011 5 : 1 Myśla Dargomyśl - Zootechnik Kołbacz
24 kolejka
  15 maj 2011 3 : 1 Morzycko Moryń - Myśla Dargomyśl
25 kolejka
  21 maj 2011 2 : 1 Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl
26 kolejka
  28 maj 2011 1 : 1 Myśla Dargomyśl - Chrobry Boleszkowice
27 kolejka
  01 cze 2011 0 : 2 Wicher Przelewice - Myśla Dargomyśl
28 kolejka
  05 cze 2011 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Odra II Chojna
29 kolejka
  11 cze 2011 4 : 3 Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl
30 kolejka
  18 cze 2011 4 : 1 Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno
Klasa okręgowa Szczecin gr.2 (2010/2011) - tabela
Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2010/2011 m pkt Z R P +/-
1.  Morzycko Moryń 30 72 23 3 4 90 / 38
2.  Odrzanka AN-MAR Radz. 30 62 19 5 6 67 / 36
3.  Wicher Przelewice 30 56 17 5 8 93 / 41
4.  Remor Recz 30 50 15 5 10 55 / 46
5.  Orkan Suchań 30 50 14 8 8 49 / 41
6.  Drawa Drawno 30 49 14 7 9 51 / 40
7.  Fagus Kołbacz 30 48 15 3 12 61 / 42
8.  Myśla Dargomyśl 30 47 14 5 11 61 / 47
9.  Mieszko Mieszkowice 30 47 14 5 11 59 / 41
10.  Klon Krzęcin 30 45 13 6 11 55 / 40
11.  Iskierka Szczecin-Śmierdnica 30 32 9 5 16 36 / 54
12.  Czcibor Cedynia 30 30 8 6 16 52 / 67
13.  Chrobry Boleszkowice 30 26 6 8 16 31 / 74
14.  Koral Mostkowo 30 25 7 4 19 34 / 86
15.  Jedność Przewłoki 30 25 7 4 19 42 / 70
16.  Odra II Chojna 30 12 1 9 20 21 / 94
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
 

Klub Sportowy Myśla Dargomyśl

dane uzupełnić pomogli: tomekmysla, rado21, tomekmysla, bikko, skuta4, tasia, PAPAJ11, Rezerwowy19, Rezerwowy19, Rezerwowy19 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A Klasa gr. 5 2020/2021
1.  Łabędź Widuchowa 15 pkt 22 / 6
2.  Myśla Dargomyśl 13 pkt 17 / 8
3.  Witniczanka Witnica 12 pkt 21 / 11
4.  Mieszko Mieszkowice 12 pkt 9 / 6
5.  Rurzyca Nawodna 11 pkt 19 / 7
6.  Zieloni Zielin 9 pkt 13 / 16
7.  Pomorzanin Cychry 8 pkt 12 / 14
8.  Czcibor Cedynia 7 pkt 11 / 6
9.  Sekwoja Brwice 6 pkt 9 / 19
10.  Piast Piaseczno 4 pkt 6 / 14
11.  Zjednoczeni Kurzycko 3 pkt 10 / 16
12.  Chrobry Lisie Pole 3 pkt 6 / 17
13.  LUKS Krzywin 1 pkt 5 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Myśla Dargomyśl - Celuloza Kostrzyn n/O 2 : 1
A Klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 : 3
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 : 2
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 1 : 4
Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin 3 : 1
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 5
Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa 03 paź˝
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 11 paź˝
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 17 paź˝
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 24 paź˝
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 07 lis
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 14 lis
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 21 lis
 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
34 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
28 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
20 » CRS Pogoń Barlinek-Ener »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
astronauta ram
WalecznyRy...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73905
• użytkowników: 74869
• komentarzy: 1104228
• zdjęć: 801970
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies