ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
Okręgówka gr. 2 (2006/2007) - archiwum
0 kolejka
  06 sie 2006 3 : 1 Myśla Dargomyśl - Odra II Chojna
0 kolejka
  12 sie 2006 2 : 0 Gryf Sulimierz - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  15 sie 2006 0 : 1 Myśla Dargomyśl - Stal Lipiany
0 kolejka
  20 sie 2006 5 : 2 Woda Rzecko - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  27 sie 2006 3 : 4 Myśla Dargomyśl - Unia Dolice
0 kolejka
  03 wrz 2006 0 : 0 Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  10 wrz 2006 2 : 1 Myśla Dargomyśl - Sokół Różańsko
0 kolejka
  17 wrz 2006 2 : 1 Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  24 wrz 2006 0 : 2 Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa
0 kolejka
  01 paź 2006 3 : 1 Pogoń II Barlinek - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  08 paź 2006 1 : 4 Myśla Dargomyśl - Sokół Granowo
0 kolejka
  15 paź 2006 1 : 1 Morzycko Moryń - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  22 paź 2006 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Iskra Banie
0 kolejka
  29 paź 2006 2 : 2 Myśla Dargomyśl - Odrzanka Radziszewo
0 kolejka
  04 lis 2006 4 : 0 Remor Recz - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  12 lis 2006 2 : 2 Odra II Chojna - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  19 lis 2006 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Gryf Sulimierz
0 kolejka
  24 mar 2007 3 : 1 Stal Lipiany - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  01 kwi 2007 0 : 0 Myśla Dargomyśl - Woda Rzecko
0 kolejka
  07 kwi 2007 5 : 0 Unia Dolice - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  15 kwi 2007 4 : 2 Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia
0 kolejka
  22 kwi 2007 1 : 1 Sokół Różańsko - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  29 kwi 2007 2 : 1 Myśla Dargomyśl - Sęp Brzesko
0 kolejka
  06 maj 2007 0 : 1 Łabędź Widuchowa - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  13 maj 2007 3 : 1 Myśla Dargomyśl - Pogoń II Barlinek
0 kolejka
  20 maj 2007 0 : 3 Sokół Granowo - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  27 maj 2007 2 : 1 Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń
0 kolejka
  03 cze 2007 1 : 0 Iskra Banie - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  09 cze 2007 1 : 1 Odrzanka Radziszewo - Myśla Dargomyśl
0 kolejka
  16 cze 2007 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Remor Recz
Okręgówka gr. 2 (2006/2007) - tabela
 

Klub Sportowy Myśla Dargomyśl

dane uzupełnić pomogli: tomekmysla, rado21, tomekmysla, bikko, skuta4, tasia, PAPAJ11, Rezerwowy19, Rezerwowy19, Rezerwowy19 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A-klasa Gr. 5 - Szczecin 2019/2020
1.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 32 pkt 59 / 15
2.  Myśla Dargomyśl 26 pkt 36 / 22
3.  Zieloni Zielin 26 pkt 46 / 14
4.  Pomorzanin Cychry 24 pkt 30 / 11
5.  Chrobry Lisie Pole 20 pkt 30 / 29
6.  Piast Piaseczno 17 pkt 28 / 30
7.  Rurzyca Nawodna 16 pkt 25 / 22
8.  Mieszko Mieszkowice 12 pkt 27 / 30
9.  Witniczanka Witnica 12 pkt 24 / 29
10.  Sekwoja Brwice 12 pkt 11 / 46
11.  GKS Golenice 9 pkt 21 / 36
12.  KLUKS Krzywin 8 pkt 21 / 43
13.  Zjednoczeni Kurzycko 7 pkt 21 / 52
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Myśla Dargomyśl - Celuloza Kostrzyn n/O 2 : 1
A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 1 : 1
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 1 : 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 6 : 0
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 2 : 0
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 4 : 6
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 2 : 4
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 1 : 2
Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica 3 : 1
Myśla Dargomyśl - KLUKS Krzywin 7 : 0
Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl 0 : 6
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 : 2
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 3 : 4
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 21 mar
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 28 mar
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 04 kwi
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 25 kwi
Myśla Dargomyśl - Zjednoczeni Kurzycko 02 maj
Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl 09 maj
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 16 maj
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 23 maj
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 30 maj
KLUKS Krzywin - Myśla Dargomyśl 06 cze
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 13 cze
Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl 21 cze
 
top komentarze
newsy:
67 » 'Sytuacja w Kotwicy jes »
7 » Chemik wygrywa z Kotwic »
5 » Przyznano dofinansowani »
2 » Wielka gala i rozdanie  »
2 » Ostatni sparing w Polsc »
1 » Wicher Przelewice poszu »
1 » eziorak II Szczecin pos »
1 » Zwoliński piłkarzem Lec »
1 » Mateusz Kompanicki wyp »
1 » Twarzyński poprowadzi P »
mecze:
14 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
9 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
2 » Vineta Wolin-Flota Świn »
1 » Światowid 63 Łobez-Ina  »
1 » Plebiscyt Roku 2019 - B »
1 » Chemik Police-Gryf Kami »
1 » Młyny Stoisław Koszalin »
1 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
1 » Iskra Warszyn-Polonia G »
1 » ŁKS Łódź-Pogoń Szczecin
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
aszef Fan1946
hubcio
gości: 534
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122033
• newsów: 73067
• użytkowników: 74384
• komentarzy: 1093926
• zdjęć: 791863
• relacji: 38476
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies