ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Klasa okręgowa Szczecin gr.2 (2009/2010) - archiwum
1 kolejka
  16 sie 2009 3 : 3 Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno
2 kolejka
  19 sie 2009 1 : 0 Ina Recz - Myśla Dargomyśl
3 kolejka
  23 sie 2009 1 : 0 Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia
4 kolejka
  29 sie 2009 4 : 2 Morzycko Moryń - Myśla Dargomyśl
5 kolejka
  06 wrz 2009 2 : 1 Myśla Dargomyśl - Klon Krzęcin
6 kolejka
  12 wrz 2009 2 : 2 Unia Dolice - Myśla Dargomyśl
7 kolejka
  19 wrz 2009 3 : 2 Myśla Dargomyśl - Jedność Przewłoki
8 kolejka
  27 wrz 2009 1 : 2 Koral Mostkowo - Myśla Dargomyśl
9 kolejka
  04 paź 2009 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Odra II Chojna
10 kolejka
  11 paź 2009 4 : 4 Myśla Dargomyśl - Sokół Różańsko
11 kolejka
  18 paź 2009 1 : 2 Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl
12 kolejka
  25 paź 2009 2 : 0 Myśla Dargomyśl - Odrzanka Radziszewo
13 kolejka
  08 lis 2009 3 : 0 Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl
14 kolejka
  11 lis 2009 1 : 1 Myśla Dargomyśl - Sęp Brzesko
15 kolejka
  15 lis 2009 2 : 2 Sokół Granowo - Myśla Dargomyśl
17 kolejka
  28 mar 2010 1 : 3 Myśla Dargomyśl - Ina Recz
18 kolejka
  03 kwi 2010 2 : 1 Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl
21 kolejka
  25 kwi 2010 1 : 0 Myśla Dargomyśl - Unia Dolice
22 kolejka
  01 maj 2010 0 : 1 Jedność Przewłoki - Myśla Dargomyśl
16 kolejka
  05 maj 2010 4 : 0 Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl
23 kolejka
  09 maj 2010 3 : 1 Myśla Dargomyśl - Koral Mostkowo
20 kolejka
  12 maj 2010 0 : 2 Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl
24 kolejka
  16 maj 2010 1 : 3 Odra II Chojna - Myśla Dargomyśl
25 kolejka
  22 maj 2010 0 : 3 Sokół Różańsko - Myśla Dargomyśl
26 kolejka
  26 maj 2010 2 : 3 Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice
27 kolejka
  29 maj 2010 2 : 4 Odrzanka Radziszewo - Myśla Dargomyśl
28 kolejka
  06 cze 2010 4 : 0 Myśla Dargomyśl - Orkan Suchań
29 kolejka
  12 cze 2010 2 : 1 Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl
19 kolejka
  16 cze 2010 2 : 3 Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń
30 kolejka
  19 cze 2010 3 : 0 Myśla Dargomyśl - Sokół Granowo
Klasa okręgowa Szczecin gr.2 (2009/2010) - tabela
Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010 m pkt Z R P +/-
1.  Sęp Brzesko 30 70 22 4 4 69 / 32
2.  Unia Dolice 30 63 19 6 5 89 / 40
3.  Morzycko Moryń 30 58 18 4 8 57 / 33
4.  Orkan Suchań 30 55 17 4 9 66 / 37
5.  Myśla Dargomyśl 30 53 16 5 9 60 / 46
6.  Drawa Drawno 30 52 15 7 8 70 / 43
7.  Remor Recz 30 47 14 5 11 50 / 44
8.  Odrzanka Radziszewo 30 46 13 7 10 70 / 50
9.  Mieszko Mieszkowice 30 41 12 5 13 51 / 62
10.  Czcibor Cedynia 30 40 12 4 14 57 / 63
11.  Koral Mostkowo 30 32 10 2 18 52 / 61
12.  Jedność Przewłoki 30 31 9 4 17 33 / 57
13.  Klon Krzęcin 30 30 7 9 14 38 / 54
14.  Sparta-Odra II Godków 30 26 7 5 18 39 / 64
15.  Sokół Różańsko 30 18 5 3 22 32 / 93
16.  Sokół Granowo 30 17 3 8 19 39 / 93
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
 

Klub Sportowy Myśla Dargomyśl

dane uzupełnić pomogli: tomekmysla, rado21, tomekmysla, bikko, skuta4, tasia, PAPAJ11, Rezerwowy19, Rezerwowy19, Rezerwowy19 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A Klasa gr. 5 2020/2021
1.  Łabędź Widuchowa 15 pkt 22 / 6
2.  Myśla Dargomyśl 13 pkt 17 / 8
3.  Witniczanka Witnica 12 pkt 21 / 11
4.  Mieszko Mieszkowice 12 pkt 9 / 6
5.  Rurzyca Nawodna 11 pkt 19 / 7
6.  Zieloni Zielin 9 pkt 13 / 16
7.  Pomorzanin Cychry 8 pkt 12 / 14
8.  Czcibor Cedynia 7 pkt 11 / 6
9.  Sekwoja Brwice 6 pkt 9 / 19
10.  Piast Piaseczno 4 pkt 6 / 14
11.  Zjednoczeni Kurzycko 3 pkt 10 / 16
12.  Chrobry Lisie Pole 3 pkt 6 / 17
13.  LUKS Krzywin 1 pkt 5 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Myśla Dargomyśl - Celuloza Kostrzyn n/O 2 : 1
A Klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 : 3
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 : 2
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 1 : 4
Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin 3 : 1
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 5
Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa 03 paź˝
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 11 paź˝
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 17 paź˝
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 24 paź˝
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 07 lis
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 14 lis
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 21 lis
 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
34 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
28 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
20 » CRS Pogoń Barlinek-Ener »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
BigFanPogo... Snajperos
Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73905
• użytkowników: 74869
• komentarzy: 1104222
• zdjęć: 801969
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies