ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. (2017/2018) - archiwum
1 kolejka
  20 sie 2017 0 : 3 Myśla Dargomyśl - Piast Karsko
2 kolejka
  27 sie 2017 2 : 1 Czarni Fiege Lubanowo - Myśla Dargomyśl
3 kolejka
  03 wrz 2017 7 : 4 Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno
4 kolejka
  10 wrz 2017 3 : 1 Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl
5 kolejka
  17 wrz 2017 2 : 3 Myśla Dargomyśl - Kłos Pełczyce
6 kolejka
  24 wrz 2017 1 : 4 Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn
7 kolejka
  30 wrz 2017 5 : 4 Sokół Pyrzyce - Myśla Dargomyśl
8 kolejka
  08 paź 2017 3 : 2 Myśla Dargomyśl - CRS Pogoń Barlinek
9 kolejka
  14 paź 2017 2 : 1 Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl
10 kolejka
  22 paź 2017 4 : 2 Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
11 kolejka
  28 paź 2017 0 : 1 Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl
12 kolejka
  05 lis 2017 4 : 3 Myśla Dargomyśl - Unia Dolice
13 kolejka
  11 lis 2017 2 : 1 Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl
14 kolejka
  19 lis 2017 0 : 2 Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin
15 kolejka
  25 lis 2017 6 : 2 Gavia Choszczno - Myśla Dargomyśl
17 kolejka
  18 mar 2018 3 : 1 Myśla Dargomyśl - Czarni Fiege Lubanowo
18 kolejka
  25 mar 2018 5 : 0 Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl
19 kolejka
  31 mar 2018 3 : 4 Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia
20 kolejka
  07 kwi 2018 3 : 1 Kłos Pełczyce - Myśla Dargomyśl
21 kolejka
  15 kwi 2018 1 : 2 Polonia Giżyn - Myśla Dargomyśl
22 kolejka
  22 kwi 2018 1 : 4 Myśla Dargomyśl - Sokół Pyrzyce
23 kolejka
  28 kwi 2018 6 : 1 CRS Pogoń Barlinek - Myśla Dargomyśl
16 kolejka
  03 maj 2018 6 : 3 Piast Karsko - Myśla Dargomyśl
24 kolejka
  06 maj 2018 1 : 4 Myśla Dargomyśl - Orkan Suchań
25 kolejka
  13 maj 2018 3 : 1 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl
26 kolejka
  20 maj 2018 0 : 0 Myśla Dargomyśl - Klon Krzęcin
27 kolejka
  26 maj 2018 4 : 1 Unia Dolice - Myśla Dargomyśl
28 kolejka
  02 cze 2018 3 : 2 Myśla Dargomyśl - Sęp Brzesko
29 kolejka
  09 cze 2018 0 : 2 Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl
30 kolejka
  16 cze 2018 3 : 1 Myśla Dargomyśl - Gavia Choszczno
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. (2017/2018) - tabela
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Sokół Pyrzyce 30 68 21 5 4 75 / 42
2.  Gavia Choszczno 30 57 16 9 5 66 / 36
3.  Kłos Pełczyce 30 56 16 8 6 59 / 32
4.  Orkan Suchań 30 54 17 3 10 59 / 39
5.  Unia Dolice 30 50 15 5 10 78 / 46
6.  Drawa Drawno 30 49 15 4 11 94 / 63
7.  Czcibor Cedynia 30 48 15 3 12 73 / 64
8.  Sęp Brzesko 30 48 15 3 12 57 / 54
9.  Piast Karsko 30 39 10 9 11 53 / 55
10.  Zieloni Zielin 30 35 10 5 15 51 / 69
11.  Polonia Giżyn 30 34 10 4 16 53 / 67
12.  SCRS Barlinek 30 33 10 3 17 52 / 59
13.  Klon Krzęcin 30 32 10 2 18 56 / 80
14.  Myśla Dargomyśl 30 31 10 1 19 57 / 87
15.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 30 29 8 5 17 56 / 92
16.  Czarni Lubanowo 30 21 6 3 21 32 / 86
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
 

Klub Sportowy Myśla Dargomyśl

dane uzupełnić pomogli: tomekmysla, rado21, tomekmysla, bikko, skuta4, tasia, PAPAJ11, Rezerwowy19, Rezerwowy19, Rezerwowy19 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A Klasa gr. 5 2020/2021
1.  Łabędź Widuchowa 15 pkt 22 / 6
2.  Myśla Dargomyśl 13 pkt 17 / 8
3.  Witniczanka Witnica 12 pkt 21 / 11
4.  Mieszko Mieszkowice 12 pkt 9 / 6
5.  Rurzyca Nawodna 11 pkt 19 / 7
6.  Zieloni Zielin 9 pkt 13 / 16
7.  Pomorzanin Cychry 8 pkt 12 / 14
8.  Czcibor Cedynia 7 pkt 11 / 6
9.  Sekwoja Brwice 6 pkt 9 / 19
10.  Piast Piaseczno 4 pkt 6 / 14
11.  Zjednoczeni Kurzycko 3 pkt 10 / 16
12.  Chrobry Lisie Pole 3 pkt 6 / 17
13.  LUKS Krzywin 1 pkt 5 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Myśla Dargomyśl - Celuloza Kostrzyn n/O 2 : 1
A Klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 : 3
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 : 2
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 1 : 4
Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin 3 : 1
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 5
Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa 03 paź˝
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 11 paź˝
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 17 paź˝
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 24 paź˝
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 07 lis
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 14 lis
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 21 lis
 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
34 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
28 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
20 » CRS Pogoń Barlinek-Ener »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
astronauta ram
WalecznyRy...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73905
• użytkowników: 74869
• komentarzy: 1104228
• zdjęć: 801970
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies