piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.10.2017 18:51
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie, na boiskach zobaczymy piłkarki występujące w niższych ligach. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.10.2017 19:36
Gol Ratajczyk w seniorskiej kadrze
autor: paulaReprezentacja Polski Kobiet pod wodzą Miłosza Stępińskiego pokonała w meczu towarzyskim Reprezentację Estonii 6:0. W składzie Biało - Czerwonych zobaczyliśmy występującą w Olimpii Szczecin - Roksanę Ratajczyk. Ratajczyk, będąca do tej pory filarem kadry U-19 spędziła na boisku sześćdziesiąt minut i okrasiła swój występ bramką. Oprócz niej do siatki rywalek trafiały znana z występów w Pogoni Women Szczecin Patrycja Balcerzak - dwukrotnie oraz Lefeld, Matuschewski i Kamczyk. Pełne spotkanie rozegrała pochodząca ze Szczecina Anna Szymańska a w pierwszej połowie mogliśmy zobaczyć powracającą do zdrowia Natalię Chudzik, wychowankę Victorii SP2 Sianów.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.10.2017 19:17
Victoria Sp2 pożegnała się z Pucharem Polski
autor: waldemar kosowskiPierwszą porażkę w rozgrywkach III ligowych i Pucharze Polski sezonu 2017/2018 zanotowały piłkarki Victorii SP 2 Sianów. Przy pięknej pogodzie i po emocjonującym meczu na szczeblu międzywojewódzkim przegrały 0:2 z I ligowym zespołem AP LG Gdańsk. Pomimo porażki sianowianki zaprezentowały się dobrze i wcale tego meczu nie musiały przegrać. Początek meczu należał do piłkarek z Gdańska, które przeprowadziły kilka groźnych ataków ale na posterunku była bardzo dobrze dysponowana bramkarka Victorii SP2 Oktawia Kaszewska. W tych atakach najbardziej niebezpieczna była szybka zawodniczka AP LG Julia Włodarczyk.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 17.10.2017 19:49
Ważne zwycięstwo
autor: Fala MiędzyzdrojeW ostatnią sobotę Fala Międzyzdroje udała się bardzo wcześnie na mecz do Gościna, gdzie przyszło się zmierzyć z połączonymi drużynami Hattricka i Olimpu. Ostatnie wyniki gospodyń nie wskazywały na to, że mogą się pojawić jakieś trudności, ale dopiero na boisku okazało się, że drużynę z Kołobrzegu wzmocniło kilka dobrze znanych zawodniczek z Gościna. Mimo tego piłkarki z Fali były skupione i pozytywnie nastawione do tego meczu. Z przyjemnością można było zaobserwować wiele ciekawych akcji z wykorzystaniem wszystkich sektorów boiska. Piłka chodziła jak 'po sznurku'.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 17.10.2017 19:40
Czwarte zwciycięstwo sianowianek
Czwarte kolejne zwycięstwo w III lidze zanotowały piłkarki Victorii SP 2 Sianów. Przeciwnikiem była MKS Olimpia III Szczecin i nie był to łatwy rywal. Sianowianki pojechały na mecz osłabione brakiem kilku podstawowych zawodniczek. Zabrakło miedzy innymi Izabeli Pawłowskiej, Doroty Kornackiej, Karoliny Wieczorek i kapitan zespołu Klaudii Saganowskiej. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Victorii SP 2, bo już w 3 minucie mogły prowadzić 2:0. Najpierw w 2 minucie szarżującej Marcie Krakowskiej w ostatniej chwili piłkę wybiła jedna z obrończyń Olimpii. Następnie w 3 minucie będąca sam na sam ze szczecińską bramkarką Malwina Grzelak strzeliła ponad bramką.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 13.10.2017 18:17
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie, na boiskach zobaczymy piłkarki występujące we wszystkich ligach. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 11.10.2017 17:29
Emocjonująco w Krakowie
autor: paulinusRemisem 2:2 zakończyło się wyjazdowe spotkanie Olimpii Szczecin z AZS UJ Kraków. Spotkanie przebiegało emocjonująco a o ostatecznym wyniku zadecydowały rzuty karne, które sędzia tego meczu Magdalena Figura podyktowała aż trzy. Gospodynie na prowadzenie wyszły w szóstej minucie, dzięki trafieniu Justyny Maziarz. Pozostałe bramki padały w ostatnich dziesięciu minutach spotkania.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 08.10.2017 17:10
Victoria Sp2 nadal w formie
autor: victoria sp.2 sianówTrzecie kolejne wysokie zwycięstwo w rozgrywkach III ligi kobiet zanotowały piłkarki sianowskiej Victorii SP 2. Tym razem zmierzyły się z zespołem UKS Energetyk Gryfino i pokonały go 7:1. Mimo wysokiego wyniku zwycięstwo nie przyszło łatwo. Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach, przy padającym deszczu i błotnistej nawierzchni boiska. Piłkarkom trudno było się poruszać na mokrej i grząskiej nawierzchni, dlatego też należało podziwiać zawodniczki obu zespołów za ambitną grę. Zdecydowanie lepsze były piłkarki z Sianowa i to one zeszły z boiska jako zwyciężczynie.