piłka nożna / Kobiety paulinus - 17.06.2017 09:50
www.ligowiec.net Rozgrywki zakończyła już Ekstraliga, I liga i trzecia liga, ale gra toczy się jeszcze na drugoligowym froncie. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 27.06.2017 08:08
Sikora w Brescii
autor: paulinus
Swoją przygodę z piłką nożną zaczynała w występującym wówczas w II lidze Promieniu Mosty. Stąd Aleksandra Sikora, bo o niej mowa przeszła do Medyka Konin, w którym grała przez dziesięć lat. Wraz z konińskim klubem kapitan Reprezentacji Polski wywalczyła cztery mistrzostwa Polski, sześć Pucharów Polski, trzykrotnie grała również w 1/16 Ligi Mistrzyń. Sikora od nadchodzącego sezonu będzie reprezentować barwy aktualnego wicemistrza Włoch - Brescii Calcio Femminile. Medyk rywalizował z Włoszkami rok temu w 1/16 LM.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 27.06.2017 07:56
Rozstrzygnięcie w środę
autor: MKS Olimpia SzczecinPo wyrównanym i emocjonującym meczu piłkarki Olimpii Szczecin zremisowały z Unifreeze Górzno 0-0.
Początek spotkania należał zdecydowanie do olimpijek, które stworzyły kilka ciekawych sytuacji pod bramką Pauliny Pileckiej. Po dwudziestu minutach pojedynek wyrównał się i tak już zostało do ostatniego gwizdka sędzi. W tym czasie, pomimo kilku okazji z obu stron żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć decydującej bramki. Po spotkaniu rozegrano konkurs rzutów karnych, w którym Olimpia pokonała swoje rywalki 3-2.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 26.06.2017 07:55
Zaczynają od zwycięstwa
autor: weronika lichy archiwum prywatneOd zwycięstwa rozpoczęły piłkarki Olimpii Szczecin udział w finałach Mistrzostw Polski Juniorek, które rozgrywane są w Białej Podlaskiej. Szczecinianki na początek wysoko 4:1 pokonały UKS Gimnazjum Istebna i po pierwszym dniu rywalizacji zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie. Bramki dla Olimpii w tym spotkaniu strzelały Roksana Ratajczyk x2 oraz Aleksandra Witczak i Patrycja Trzcińska. W drugim meczu pomiędzy Unifreeze Górzno a AZS PSW Biała Podlaska padła remis 3:3. W poniedziałek o godzinie 11:00 podopieczne Natalii Niewolnej zagrają z Unifreeze Górzno.
piłka nożna / Kobiety kalosz80 - 24.06.2017 23:49
Finały czas zacząć
autor: MKS Olimpia Piotr SpundaOd niedzielnego meczu z UKS Gimnazjum Istebna rozpoczną piłkarki Olimpii Szczecin udział w finałach Mistrzostw Polski Juniorek, które rozegrane zostaną w najbliższych sześciu dniach w Białej Podlaskiej. W swojej grupie szczecinianki zmierzą się także z Unifreeze Górzno oraz gospodyniami AZS PSW Biała Podlaska.
W drugiej grupie rywalizować będą: Medyk Konin, TKKF Stilon Gorzów, UKS SMS Łódź oraz Respekt Myślenice. W wielkim finale spotkają się w piątek zwyciężczynie grup, a o brązowy medal zagrają drużyny, które w swoich grupach zajmą drugie miejsca.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 17.06.2017 10:00
Punkty bez walki, Olimp wycofany
autor: K.GrzeszkowiakNie odbędzie się mecz Grom Wolsztyn - Olimp Gościno. Zespół z Gościna grał w drugiej lidze od trzech sezonów, niestety problemy kadrowe przyczyniły się do wycofania zespołu z rozgrywek. Jak podaje serwis kobiecapilka.pl nie odbędzie się również spotkanie rezerw Olimpii Szczecin z Akademią Piłkarską LG Gdańsk. Zespół z Gdańska, który uzyskał awans do pierwszej ligi postanowił odpuścić ostatni mecz.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 13.06.2017 18:17
Polki nie awansują
autor: piotr spundaReprezentacja Polski U-19 przegrała trzecie, ostatnie spotkanie w II rundzie eliminacji Mistrzostw Europy 2017, rozgrywanych w Niemczech. Rywalkami podopiecznych Marcina Kasprowicza był zespół gospodyń, który rozgromił Biało - Czerwone 7:1. W spotkaniu tym 45 minut rozegrała Roksana Ratajczyk z Olimpii Szczecin. Ratajczyk zagrała też we wcześniejszych spotkaniach turnieju. Ze Szwajcarią, z którą Polki bezbramkowo zremisowały zagrała cały mecz. Natomiast w wygranym 2:1 meczu z Islandią była na boisku 62 minuty.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 12.06.2017 22:59
Wysoka wygrana sianowianek
W ostatnim meczu ligowym III ligi kobiet UKS Victoria SP 2 Sianów zmierzyła się z UKS Energetyk Junior Gryfino. Sianowianki po dobrej grze wysoko pokonały swoje przeciwniczki w stosunku 7:1. Victoria SP 2 od początku miała przewagę, którą uwidoczniła już w 2 minucie strzelając dwa razy w poprzeczkę Energetyka po strzałach Karoliny Brydy i Malwiny Grzelak. Pierwszą bramkę na 1:0 strzeliła jednak dopiero w 13 minucie po indywidualnej akcji bardzo dobrze grająca jak się później okazało