inne / lekka atletyka
inne / lekka atletyka pszczolek - 29.12.2017 12:01
Barber wystąpi w Szczecinie
Mistrz Świata z Pekinu. Utalentowany tyczkarz z magicznym rekordem życiowym 6,00m przyjedzie do Szczecina i wystartuje w Szczecińskim Mityngu Skoku o Tyczce.
Kanadyjczyk Shawn Barber bo o nim mowa weźmie udział w zawodach, które odbędą się 11 lutego w Arenie Szczecin.
Jak zapewniają organizatorzy to nie koniec niespodzianek. W lutym w Szczecinie pojawi się jeszcze jeden wielki zawodnik z samej czołówki światowej tyczki.
inne / inne sporty
inne / inne sporty Kawaler - 24.12.2017 15:24
Szadziński z pierwszą wygraną
autor: KSWMMAWywodzący się ze Stargardu Gracjan Szadziński wygrał swoją pierwszą walkę w organizacji KSW.

W walce otwarcia gali KSW 41 dwaj młodzi i niezwykle perspektywiczni zawodnicy kategorii lekkiej mocno rozgrzali publiczność zgromadzoną w katowickim Spodku.

Maciej Kazieczko od samego początku starcia miał przewagę nad rywalem zarówno w stójce jak i parterze, jednak Gracjan Szadziński podczas jeden z wymian trafił mocnym sierpowym i posłał Kazieczkę na deski, gdzie dokończył dzieła zniszczenia
inne / p3ywanie
inne / p3ywanie paulinus - 21.12.2017 22:28
Drugie złoto Zaborowskiego
autor: Andrzej SzkockiDrugi złoty medal podczas rozgrywanych w Łodzi Zimowych Mistrzostw Polski w Pływaniu wywalczył dziś Filip Zaborowski z MKP Szczecin. Po sukcesie na 400 metrów stylem dowolnym, Zaborowski zwyciężył na odcinku dwukrotnie dłuższym. Szczecinianin z czasem 7.41,802 zdecydowanie pokonał Bartłomieja Kubkowskiego (AZS UWM Olsztyn) 7.49,523 oraz Bartłomiej Koziejko (Kormoran Olsztyn) 7.52,50. Zawody potrwają do 22 grudnia.
inne / inne sporty Bengoro - 21.12.2017 12:31
Wesołych Świąt!
autor: maggiTo już jedenaste święta, które spędzamy razem (szybko zleciało ;) ). Po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sportowych świąt. Ale jako redakcja portalu Ligowiec.net nie zamierzamy się wymądrzać i zgadywać.

Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.

inne / p3ywanie paulinus - 20.12.2017 07:56
Trzy medale w pierwszym dniu
autor: Filip ZaborowskiZa nami pierwszy dzień Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu, które odbywają się w Łodzi. Już w pierwszym dniu rywalizacji na podium stanął reprezentant MKP Szczecin - Filip Zaborowski. Zaborowski popłynął tylko pięć setnych sekund wolniej niż na niedawnych mistrzostwach Europy i piaty zawodnik Starego Kontynentu wygrał rywalizację na 400 metrów stylem zmiennym. Tym samym obronił tytuł wywalczony przed rokiem. - Szczerze powiedziawszy to nie spodziewałem się, że będę w stanie popłynąć tak szybko jak kilka dni temu. - skomentował swój rezultat na swoim koncie na jednym z portali internetowych. Dzisiaj szczecinianina czeka wyścig na 100 metrów stylem dowolnym.
inne / karate
inne / karate Musachi - 18.12.2017 01:16
Za nami Samuraj Cup
autor: MusachiW sobotę, 16.12.2017r. w hali sportowej MOSRiR w Szczecinie przy ul. Twardowskiego 12b został rozegrany 'Samuraj Cup' - Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, zorganizowany przez Klub Karate Samuraj Szczecin. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali mikołajkowe prezenty.

W rozegranych konkurencjach wzięło udział 213 zawodników reprezentujących następujące kluby z województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i pomorskiego:
- Kamikaze Szczecin
- Kostrzyński Klub Karate
- LKSW Taikyoku Ińsko
inne / p3ywanie paulinus - 14.12.2017 19:33
Piąte miejsce Zaborowskiego
autor: Andrzej SzkockiFilip Zaborowski z MKP Szczecin zajął piąte miejsce podczas mistrzostw Europy w pływaniu na krótkim basenie, które odbywają się w Kopenhadze.
Filip Zaborowski dobrze rozpoczął finałowe ściganie, bowiem długo był trzeci, z upływem dystansu zaczął jednak tracić. W końcówce Polak próbował jeszcze awansować na lepsze lokaty, ale dopłynął do mety na piątej pozycji. Polak uzyskał czas 3.39,84. Wygrał Rosjanin Aleksandr Krasnych z czasem 3.35,51. - Finał 400 kraulem kończę na 5 pozycji z najlepszym czasem w tym sezonie, który wynosi 3:39,84 (czas eliminacji 3:41,47). Apetyty są zawsze większe ale jakby nie patrzeć to jestem piątym zawodnikiem w Europie i na prawdę jest się z czego cieszyć 😀. - napisał zawodnik na swoim profilu.
Dnia 16 grudnia 2017r. /w sobotę/ odbędzie się XIX edycja organizowanego przez Klub Karate Samuraj - Mikołajkowego Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, pod nazwą 'SAMURAJ CUP'.

W zawodach tych organizowanych cyklicznie od 1999 roku oprócz zawodników ćwiczących karate od  kilku lat, będą startować również w  oddzielnych konkurencjach początkujący adepci stawiający pierwsze kroki w  karate. Taka forma organizowanych zawodów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.
Turniej, który został w tym roku dofinansowany z budżetu Miasta Szczecin, zostanie rozegrany na Hali Sportowej MOSRiR ul. Twardowskiego 12b. Uroczyste rozpoczęcie  jest  zaplanowane  na  godzinę  10.00.