ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 marzec 2020
dodaj sparing
pokaż:
28 marzec
piła nożna II liga
  Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg więcej
  Górnik Polkowice - Lech II Poznań więcej
15:00  Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów więcej
18:00  Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa więcej
18:00  GKS Katowice - Stal Rzeszów więcej
18:00  Elana Toruń - Garbarnia Kraków więcej
19:10  Widzew Łódź - Legionovia Legionowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  GKS Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14:00  MKP Szczecinek - Sokół Karlino więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin więcej
15:00  Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
15:00  Ina Goleniów - Olimp Gościno więcej
16:00  Flota Świnoujście - Lech Czaplinek więcej
piła nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Grom Nowy Staw - Mieszko Gniezno więcej
15:00  Sokół Kleczew - Chemik Police więcej
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Górnik Konin więcej
16:00  Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo więcej
14:00  Jeziorak Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
14:00  Wicher Brojce - Piast Chociwel więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Światowid 63 Łobez więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Mewa Resko więcej
15:00  Sparta Gryfice - Stal Szczecin więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Iskra Banie - Drawa Drawno więcej
13:00  Orkan Suchań - Stal Lipiany więcej
13:00  Energetyk Gryfino - Czcibor Cedynia więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno więcej
16:00  Odra Chojna - Piast Karsko więcej
16:00  Kłos Pełczyce - Unia Dolice więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Wieża Postomino - Victoria Sianów więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino więcej
14:00  Iskra Białogard - Saturn Mielno więcej
16:00  Strong Zielenica - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo więcej
14:00  Ikar Krosino - Zawisza Grzmiąca więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski więcej
14:00  Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
15:00  Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna więcej
15:00  Redłovia Redło - Głaz Tychowo więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Rolnik Biedrzychowice - Czarni Sosnowiec więcej
  AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Mitech Żywiec więcej
12:00  AZS Wrocław - Medyk Konin więcej
12:15  Górnik Łęczna - GKS Katowice więcej
13:00  KKP Bydgoszcz - UKS SMS Łódź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Bizon Cerkwica - Jantar Dziwnów więcej
  Bałtyk Gostyń - Pomorzanin Przybiernów więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno więcej
16:00  Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Sarmata Dobra - Dąb Dębice więcej
  WODR Barzkowice - Czarni Marianowo więcej
  Rolpol Chlebowo - Ina Ińsko więcej
  Płomień Lisowo - Promień Mosty więcej
15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin więcej
  Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Arkonia Szczecin więcej
18:00  Kasta Szczecin-Majowe - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Unia Swochowo - Łabędź Widuchowa więcej
  Znicz Niedźwiedź - Ogniwo Babinek więcej
  Wicher Steklno - Grot Gardno więcej
  Czarni Fiege Lubanowo - Odrzanka Radziszewo więcej
  Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Podlesie Sowno - Orzeł Małkocin więcej
Zootechnik Kołbacz - Czarni Czarnówko 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole więcej
  Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl więcej
  Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice więcej
  Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko więcej
15:00  KLUKS Krzywin - GKS Golenice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  SCRS Barlinek - Wicher Przelewice więcej
  Koral Mostkowo - Błyskawica Kluki więcej
  Sęp Brzesko - Mechanik Warnice więcej
15:00  Piast Kolin - Iskra Warszyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Derby Karścino - Grot Gorawino więcej
  Fala ABFrost Gąski - Resko Karcino więcej
  Sokół Lulewice - Wrzos Wrzosowo więcej
  Radew Białogórzyno - Gryf Dobrowo więcej
  Grot Bonin - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
  Syrena-Grot Rymań - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Błękitni Sarnik więcej
14:00  Klon Krzęcin - Sokół Granowo więcej
15:00  Korona Raduń - Remor Recz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Arkadia Malechowo - Derby Gwiazdowo więcej
  Olympic Warszkowo - Wieża II Postomino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Drzewiarz Krosino - Błękitni Gonne Małe więcej
  Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica więcej
  SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka więcej
  Grom Świelino - Mechanik II / Iskra więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Legion Strączno - Kolejarz Wierzchowo więcej
  Santos Kłębowiec - Kopanik Lubno więcej
  Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno więcej
  Znicz Dzikowo - Grom Giżyno więcej
  Mirstal Mirosławiec - Gryf Budowo więcej
  KP Drawsko Pomorskie - Grom Szwecja więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Błękitni Pomierzyn więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Światowid 63 II Łobez - Lotnik Czarne więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór więcej
  Jantar II Dziwnów - Bizon II Cerkwica więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Iskierka II Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
  Pionier Szczecin - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Korona Klępicz - Klon Krzymów więcej
  Iskra II Banie - Polonia Gryfino więcej
  Sokół Różańsko - Zryw Góralice więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Dęby Rogowo - Gwiazda Żalęcino więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Grom Płonno - Zorza II Dobrzany więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Wisła Kraków - Hutnik Kraków więcej
11:00  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
12:00  Śląsk Wrocław - SMS Łódź więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Legia Warszawa - Korona Kielce więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Gwiazda Toruń - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WAP Włocławek więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
  Unifreeze Górzno - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
12:00  KS Raszyn - Stomilanki Olsztyn więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
  FASE Szczecin - Arka Gdynia więcej
12:00  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn więcej
  Jurand Ciechanów - Gwardia Koszalin więcej
  MKS Mazur Sierpc - Tytani Wejherowo więcej
  GKS Żukowo - Meble Wójcik Elbląg więcej
16:00  SMS ZPRP Gdańsk - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  Sambor Tczew - MKS Handball Czersk więcej
  MKS Grudziądz - Jeziorak Iława więcej
  UKS Hagard Strzałkowo - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - KPR Blejkan Gryfino więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  Tytani Wejherowo - MKS Brodnica więcej
  MKS Kusy Szczecin - Arka Gdynia więcej
  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk więcej
  GUKS Drwęca Lubicz - UKS Morski Sianów więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
12 » Proponowany podział na  »
5 » Pakiet pomocowy PZPN
2 » Rozgrywki odwołane do 2 »
1 » Kibice Pogoni pomagają
mecze:
1 » Sokół Lulewice-Radew Bi »
1 » Sokół Sokoliniec-Remor  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 321
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122212
• newsów: 73205
• użytkowników: 74403
• komentarzy: 1094471
• zdjęć: 793280
• relacji: 38521
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies