ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 czerwiec 2010
pokaż:
16 czerwiec
Minimistrzostwa Świata więcej
Gramy dla gminy Gorzyce więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Błękitni Stargard - Cartusia 1923 Kartuzy 2 - 0 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Arkonia Szczecin - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Pogoń II Szczecin - Wicher Brojce 6 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 1 więcej
Chemik II Police - Dąbrovia Stara Dąbrowa 8 - 2 więcej
Mewa Resko - Promień Mosty 1 - 4 więcej
Wicher Reptowo - Światowid Łobez 1 - 5 więcej
Orzeł Łożnica - Jeziorak Szczecin 1 - 2 więcej
Ina Ińsko - Flota II Świnoujście 3 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Fagus Kołbacz 2 - 6 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Sęp Brzesko - Odra II Chojna 1 - 1 więcej
Orkan Suchań - Sokół Granowo 9 - 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Drawa Drawno 5 - 1 więcej
Sokół Różańsko - Czcibor Cedynia 1 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń 2 - 3 więcej
Koral Mostkowo - Klon Krzęcin 2 - 5 więcej
Jedność Przewłoki - Unia Dolice 0 - 2 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 5 - 3 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 6 - 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 0 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Pogoń II Szczecin - Wicher Brojce 14 - 1 więcej
Mewa Resko - Promień Mosty 3 - 3 więcej
Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szcz. 7 - 0 więcej
Ina Ińsko - Flota II Świnoujście 2 - 2 więcej
Wicher Reptowo - Światowid Łobez 0 - 3 więcej
Orzeł Łożnica - Jeziorak Szczecin 2 - 7 więcej
Chemik II Police - Dąbrovia Stara Dąbrowa 8 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Fagus Kołbacz 3 - 0 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń 6 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Unia Dolice 0 - 10 więcej
Sokół Różańsko - Czcibor Cedynia 0 - 3 więcej
Koral Mostkowo - Klon Krzęcin 3 - 0 więcej
Orkan Suchań - Sokół Granowo 11 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga SL RedBox
20:00  FC Browary - FCB Visioncom Szczecin więcej
21:00  OS Reda - Bastion 99 Szczecin więcej
21:00  Prawobrzeże Dąbie - Devils Shock Dance więcej
22:00  redboxtv.pl - Castorama więcej
piła nożna I liga grupa A SL RedBox
20:00  LM Glasfiber - Qbański Luzik więcej
22:00  Kurier Szczeciński - Silos 2 więcej
22:00  Silos - Castorama II więcej
piła nożna I liga grupa B SL RedBox
21:00  92 FM Radio Szczecin - Media Markt więcej
21:00  Cukrowa.pl - Scolvus Jachts więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Siłą Świtu jest zespół  »
2 » Wychowanek Gryfa Kamień »
1 » Tuż za podium
1 » Raków Częstochowa i ŁKS »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
mecze:
40 » Lech Czaplinek-Darłovia »
38 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
32 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
27 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
26 » Gwardia Koszalin-Chemik »
23 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
21 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
19 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
18 » KP Starogard Gdański-Ko »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 552
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115126
• newsów: 71688
• użytkowników: 69935
• komentarzy: 1073588
• zdjęć: 772815
• relacji: 37912
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies