ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 marzec 2010
pokaż:
21 marzec
V Primaaprilisowy Siatkarski Turniej Drużyn Mieszanych więcej
Grand Prix Goleniowa w biegach 2010 więcej
Marzec z futbolem - rocznik 2001 więcej
Turniej Piłki Siatkowej w ramach Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej- Dębno więcej
Przełajowe Mistrzostwa Szczecina STRABAG 2010 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard - Znicz Pruszków 78 - 82 więcej
piła nożna IV liga
Gryf Kamień Pomorski - Leśnik/Rossa Manowo 5 - 0 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Sokół Karlino - Arkadia Malechowo 1 - 0 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Flota II Świnoujście - Chemik II Police 2 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Odra II Chojna - Klon Krzęcin 1 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Jedność Przewłoki 6 - 1 więcej
Sokół Granowo - Sokół Różańsko 3 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Mieszko Mieszkowice 4 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Gwiazda Ruda Śl. - Pogoń '04 Szczecin 2 - 1 więcej
piła nożna I liga Północna Kobiet
Pogoń Women Szczecin - Olimpia Szczecin 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Jantar Dziwnów 1 - 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Międzywodzie 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Vitkowia Witkowo - Czarni Marianowo 0 - 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 0 - 1 więcej
Zorza Tychowo - Unia Stargard 1 - 0 więcej
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 3 - 1 więcej
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Grot Gardno - Łabędź-GryfHurt Widuchowa 2 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Bryza Reńsko 4 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Iskra Banie 2 - 1 więcej
Rybak Trzebież - Czarni Lubanowo 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 2 - 3 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 3 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Santos Sarbinowo 3 - 1 więcej
Orkan Rów - Piast Piaseczno 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Iskra Warszyn 5 - 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Trojan Strąpie 0 - 3 więcej
Wicher Przelewice - Świt Barnimie 2 - 2 więcej
Korona Raduń - Orzeł Żeńsko 3 - 1 więcej
Spójnia Renice - Grunwald Sława Sławęcin 3 - 2 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Sarmata Dobra - Gryf Kamień Pomorski 2 - 4 więcej
piła nożna LWJ starsi
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 1 - 4 więcej
Pogoń Barlinek - Żaki 94 Kołobrzeg 3 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 0 - 4 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 0 - 4 więcej
Pogoń Barlinek - Żaki 94 Kołobrzeg 2 - 4 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet ZZPN podgrupa A
Stilon II Gorzów - Odra Chojna 4 - 2 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Flota II Świnoujście - Chemik II Police 1 - 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 12 - 2 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Czcibor Cedynia - Jedność Przewłoki 2 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Mieszko Mieszkowice 6 - 1 więcej
piła nożna I liga HALP Stargard
Lupus/Orzeł - ATL-Tuning.com 6 - 2 więcej
piła nożna Liga Oldboyów HALP Stargard
Media/Optymiści - PKP Cargo 0 - 2 więcej
Policja - Papirus II 4 - 2 więcej
Błękitni - Stanpol 3 - 5 więcej
Kręgielnia - 92 FM Radio Szczecin 10 - 3 więcej
piła nożna Sparingi
Morzycko Moryń - Korona Klępicz 4 - 0 więcej
Płomień Jeżyczki - Studnica Przytocko 8 - 6 więcej
Derby Ulikowo - OKS Goleniów 1 - 7 więcej
Sokół Sokoliniec - Woda Rzecko 5 - 4 więcej
Arkonia Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Mechanik Warnice poszuk »
3 » Daria Zawistowska odcho »
3 » Sparta Skalin poszukuje »
2 » Podział pieniędzy na pi »
1 » Nowy lider i wicelider
1 » Poważny uraz Rafała Gut »
mecze:
52 » Masovia Maszewo-Pomorza »
49 » Piast Chociwel-Dąb Dębn »
31 » Darłovia Darłowo-Jednoś »
30 » Sokół Karlino-Morzycko  »
27 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
26 » Gwardia Koszalin-Bałtyk »
16 » Czcibor Cedynia-Piast K »
16 » Olimp Złocieniec-Błonie »
15 » Klon Krzęcin-SCRS Barli »
14 » Orkan Suchań-Świt Barni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 8
Crazy0409 Iwart
jurgol KaJot
kibicdebno... KPRGryfino
Manisz portiere69
gości: 2095
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114866
• newsów: 71281
• użytkowników: 69757
• komentarzy: 1066393
• zdjęć: 764191
• relacji: 37671
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies