ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 kwiecień 2009
pokaż:
26 kwiecień
Gryf Maraton MTB więcej
PLFA: RMF MAXX Warsaw Eagles - Husaria Gryfino 40:18 więcej
Play-off: AZS PO Opole - AZS Radex Szczecin 59:70 więcej
piłka nożna I liga
GKS Katowice - Flota Świnoujście 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga grupa zachodnia
Elana Toruń - Pogoń Szczecin 3 - 2 więcej
piłka nożna V liga koszalińska
Piast Drzonowo - Rasel Dygowo 2 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Darłovia Darłowo 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa gr. koszalin-północ
Pomorzanin Sławoborze - Syrena-Grot Rymań 3 - 0 więcej
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Iskra Białogard 2 - 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 6 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Wrzos Wrzosowo 3 - 0 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Olimp Gościno 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa gr. koszalin-południe
Lech II Czaplinek - Błękitni Gonne Małe 1 - 2 więcej
Grom Giżyno - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Wielim Szczecinek 1 - 4 więcej
Korona Człopa - Drawa II Drawsko Pom. 2 - 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Jedność Tuczno 5 - 0 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa gr.1
Pogoń II Szczecin - Fagus Kołbacz 2 - 2 więcej
Flota II Świnoujście - Mewa Resko 10 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Ina Ińsko 1 - 3 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa gr.2
Klon Krzęcin - Łabędź-GryfHurt Widuchowa 6 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 0 - 0 więcej
Sokół Granowo - Orkan Suchań 3 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Santos Sarbinowo 4 - 1 więcej
Odra II Chojna - Jedność Przewłoki 6 - 2 więcej
Unia Dolice - Koral Mostkowo 6 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa Futsalu
Pogoń '04 Szczecin - Boruta Zgierz 5 - 3 więcej
piłka nożna LWJ starsi
Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 0 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Chemik Police 2 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa gr. 1
Rega II Trzebiatów - Orzeł Łożnica 0 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Fala Międzyzdroje 3 - 2 więcej
Gardominka/Polonia II Mechowo - Bałtyk Gostyń 2 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Międzywodzie 1 - 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Iskra Golczewo 4 - 3 więcej
piłka nożna A klasa gr. 2
Gwiazda Żalęcino - Piast Kolin 2 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Wicher Reptowo 2 - 3 więcej
Vitkowia Witkowo - Piast II Chociwel 2 - 0 więcej
Pomorzanin Krąpiel - WODR Barzkowice 3 - 2 więcej
Bryza Reńsko - Unia Stargard 1 - 4 więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 4 - 1 więcej
Dąb Dębice - Czarni Marianowo 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa gr. 3
Orzeł Grzędzice - Zryw Kołbaskowo 0 - 5 więcej
Leśnik Kliniska - Czarni Czarnówko 1 - 2 więcej
Klon Krzymów - Unia Swochowo 1 - 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni Lubanowo 0 - 1 więcej
Iskra Banie - Ogniwo Babinek 1 - 1 więcej
Tywa Swobnica - Rybak Trzebież 3 - 3 więcej
piłka nożna A klasa gr. 4
GKS Golenice - Zryw Góralice 1 - 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno 4 - 3 więcej
Chrobry Boleszkowice - Polonia Giżyn 1 - 2 więcej
Orkan Rów - Witniczanka Witnica 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa gr. 5
Grunwald Sława Sławęcin - Piast Karsko 1 - 0 więcej
Iskra Pomień - Trojan Strąpie 3 - 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie 3 - 1 więcej
Błyskawica Kluki - Pomorzanin Zamęcin 3 - 1 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Żeńsko 4 - 3 więcej
Drawa Drawno - Wicher Przelewice 4 - 1 więcej
Korona Raduń - Iskra Warszyn 5 - 5 więcej
piłka nożna LWJ młodsi
Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 4 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Chemik Police 2 - 3 więcej
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
piłka nożna B klasa gr.1
Hetman Grzybno - KLUKS Krzywin 4 - 1 więcej
Odra Czelin - Pionier Nawrocko 4 - 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Orzeł Żelechowo 2 - 0 więcej
Rosnowianka Rosnowo - Lech Stołeczna 1 - 2 więcej
Korona Klępicz - Błękitni Białęgi 5 - 1 więcej
piłka nożna B klasa gr.2
Grom Płonno - Znicz Sulibórz 0 - 3 więcej
Błękitni Sarnik - SKL Jagów 2000 1 - 0 więcej
Gryf Objezierze - Remor II Recz 2 - 0 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Spójnia Renice 0 - 0 więcej
piłka nożna B klasa gr.3
Błękitni II Stargard - Derby Ulikowo 4 - 0 więcej
Saturn Szadzko - Dęby Rogowo 1 - 1 więcej
Zenit Koszewo - Orkan II Suchań 0 - 0 więcej
Zorza Tychowo - Ogniwo Dzwonowo 7 - 0 więcej
Podlesie Sowno - Orzeł Małkocin 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa gr.4
Pomorzanin Przybiernów - Olimpia Nowogard 4 - 3 więcej
piłka nożna I klasa juniorów - Szczecin
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 0 - 3 więcej
Dąb Dębno - Rega Trzebiatów 11 - 0 więcej
Vineta Wolin - Pomorzanin Nowogard 12 - 2 więcej
Pogoń Barlinek - SALOS Szczecin 6 - 0 więcej
Akademia Piłkarska Szczecin - Sokół Pyrzyce 10 - 2 więcej
piłka nożna I Liga Oldbojów
Sarmata Dobra - Drink Team Szczecin 0 - 0 więcej
piłka nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 5 - 10 więcej
Klon Krzęcin - Łabędź Widuchowa 1 - 4 więcej
Sokół Granowo - Orkan Suchań 2 - 2 więcej
Odra II Chojna - Jedność Przewłoki 1 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Santos Sarbinowo 2 - 0 więcej
Unia Dolice - Koral Mostkowo 2 - 0 więcej
piłka nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Pogoń II Szczecin - Fagus Kołbacz 4 - 4 więcej
Flota II Świnoujście - Mewa Resko 3 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Ina Ińsko 5 - 1 więcej
piłka nożna SUPER KALF
Bryza Jatki - Repro Service Pol 4 - 4 więcej
Madex Cerkwica - Net-Line Futsal Team 4 - 2 więcej
Bosman - DarKing 2 - 3 więcej
Jantar Dziwnówek - PSP Kamień Pom. 10 - 3 więcej
piłka nożna II liga KALF
Alcatraz - KS Zryw Zamoście 0 - 2 więcej
Soccer Gryfice - OSP Jar Jarszewo 7 - 1 więcej
Fc Geodezja Golczewo - Pool-Spa Gryfice 3 - 2 więcej
BS Outsiders Wolin - Edi Team 2 - 1 więcej
piłka nożna III liga KALF
Fc Żelki - Anter 1 - 9 więcej
Repro Service Pol II - LO Kamień Pomorski 10 - 1 więcej
MKS Opoka - SG Rewal 1 - 5 więcej
FC West Coast - Bosman II 7 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2009 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
9 » Wojciech Fadecki odchod »
5 » Jeden przychodzi, dwóch »
5 » Łapiński trenerem Energ »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
3 » Chcesz grać w seniorach »
3 » Osadnik Myślibórz wznow »
3 » Walne zebranie w Pęzini »
2 » Wiśniewski zawodnikiem  »
2 » Michał Cywiński zawodni »
2 » Robert Obst piłkarzem R »
mecze:
7 » Sarmata Dobra-Radowia R »
6 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
6 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
5 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
4 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
4 » Światowid 63 Łobez-Ogni »
4 » Chemik Police-Hutnik Sz »
3 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
3 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
3 » Polonia Giżyn-SCRS Pogo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
royal447
gości: 763
statystyki portalu
• drużyn: 2721
• imprez: 107469
• newsów: 69407
• użytkowników: 67655
• komentarzy: 1047465
• zdjęć: 743256
• relacji: 36687
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies