ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 wrzesień 2007
pokaż:
09 wrzesień
Mistrzostwa Polski Elity na torze kobiet i mężczyzn więcej
22 Turniej Memoriałowy im. A. „Szabo” Szołomickiego więcej
Golfowy Turniej o Puchar Starosty Kamieńskiego więcej
piła nożna Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych
Pogoń Barlinek - Wielim Szczecinek 2 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 6 więcej
Stal Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
Piast Choszczno - Bałtyk Koszalin 3 - 4 więcej
piła nożna Liga Wojewódzka Juniorów Starszych
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 4 - 1 więcej
Piast Choszczno - Bałtyk Koszalin 3 - 2 więcej
Pogoń Barlinek - Wielim Szczecinek 2 - 1 więcej
Stal Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Sokół Karlino - Płomień Myślino 2 - 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Żaki 94 Kołobrzeg 3 - 2 więcej
Piast Drzonowo - Olimp Złocieniec 1 - 1 więcej
piła nożna Okręgówka gr. 1
Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe 6 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Sarmata Dobra 0 - 1 więcej
piła nożna Okręgówka gr. 2
Klon Krzęcin - Łabędź-GryfHurt Widuchowa 2 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Jedność Przewłoki 1 - 6 więcej
Sokół Różańsko - Remor Recz 1 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Unia Dolice 2 - 2 więcej
Odra II Chojna - Osadnik Myślibórz 0 - 2 więcej
piła nożna V liga
GKS Mierzyn - Kluczevia Stargard 1 - 2 więcej
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 2 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Odra Chojna 2 - 4 więcej
piła nożna III liga
Kaszubia Kościerzyna - Rega Trzebiatów 3 - 2 więcej
piła nożna IV liga
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Barlinek 1 - 0 więcej
Victoria Sianów - Sława Sławno 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 1 - 5 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 0 - 2 więcej
Gardominka/Polonia II Mechowo - Rega II Trzebiatów 2 - 8 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Prusinowo 2 - 6 więcej
Flota II Świnoujście - Błękitni Trzygłów 8 - 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Vitkowia Witkowo - Czarni Marianowo 1 - 3 więcej
Błyskawica Kluki - Gwiazda Żalęcino 4 - 2 więcej
Dąb Dębice - Unia Stargard 3 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Ińsko 4 - 2 więcej
Orkan Dalewo - Pomorzanin Krąpiel 2 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Piast II Chociwel 5 - 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Unia Swochowo - Czarni Lubanowo 4 - 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Ogniwo Babinek 0 - 3 więcej
Leśnik Kliniska - Czarni Czarnówko 0 - 1 więcej
Grot Gardno - Gryf Nowielin 7 - 3 więcej
Iskra Banie - Jeziorak Szczecin 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Tywa Swobnica - Morzycko Moryń 4 - 1 więcej
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Zryw Góralice 3 - 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Piast Karsko 2 - 4 więcej
Piast Piaseczno - Olimpia Troszyn 1 - 2 więcej
Chrobry Boleszkowice - GKS Golenice 2 - 1 więcej
Zieloni Zielin - Orkan Rów 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
SKL Jagów 2000 - Świt Barnimie 2 - 1 więcej
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 0 - 0 więcej
Drawa Drawno - Orkan Suchań 3 - 0 więcej
Trojan Strąpie - Grunwald Sława Sławęcin 3 - 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 1 - 1 więcej
Iskra Pomień - Korona Raduń 0 - 1 więcej
Mercury Nowogródek Pomorski - Pomorzanka Jarosławsko 8 - 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Zenit Koszewo - Orzeł Grzędzice 0 - 2 więcej
Sparta Skalin - Orkan II Suchań 0 - 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Piast Kolin 2 - 4 więcej
Zorza Tychowo - Derby Ulikowo 1 - 1 więcej
Zorza II Dobrzany - Podlesie Sowno 0 - 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Orzeł Małkocin 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Hetman Grzybno - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 3 więcej
Sokół Przyjezierze - Rosnowianka Rosnowo 1 - 0 więcej
Korona Klępicz - Klon Krzymów 2 - 6 więcej
Błękitni Białęgi - Olimpia Smolnica 6 - 0 więcej
KLUKS Krzywin - Orzeł Żelechowo 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Błękitni Sarnik - Grom Płonno 3 - 0 więcej
Iskra Lutówko - Znicz Sulibórz 3 - 5 więcej
Orzeł Żeńsko - Ina Nadarzyn 1 - 2 więcej
Spójnia Renice - Gryf Objezierze 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Komarex Komarowo - Zryw Kretlewo 3 - 0 więcej
OKS Goleniów - Bałtyk Międzywodzie 3 - 2 więcej
piłka ręczna Ekstraklasa kobiet
Politechnika Koszalińska - Ruch Chorzów 20 - 22 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2007 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Gra III liga
2 » Gra IV liga
2 » Baraż o klasę okręgową
1 » Błękitni Stargard sezon »
1 » Klub DKS Jantar Dziwnów »
1 » Strzelcy w IV grupie Kl »
1 » Piast szuka sparingpart »
mecze:
43 » Pomorzanin Cychry-Rurzy »
36 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
23 » Rasel Dygowo-MKP Szczec »
22 » Ina Goleniów-Darłovia D »
20 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
20 » GKS Kołbacz-Grot Gardno
19 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
16 » Bałtyk Koszalin-Błękitn »
15 » Vineta Wolin-Ina Goleni »
14 » Hubertus Biały Bór-Pogo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
bodziu emil123
sokolo12 Walus
zapala81
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136353
• newsów: 76331
• użytkowników: 79903
• komentarzy: 1141678
• zdjęć: 847769
• relacji: 39866
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies