zdjęcia pszczolek:
57 Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin
68 Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów
72 Gryf Kamień Pomorski - Gryf Polanów
82 Liga Żaków ZZPN F1 - grupa 9 - czwarty turniej
51 Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek
68 Liga Żaków ZZPN F1 - grupa 9
115 Gryf Kamień Pomorski - Osadnik Myślibórz
52 Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo
68 Sparta Gryfice - Mewa Resko
53 Wicher Brojce - Stal Szczecin
73 Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno
60 Sparta Gryfice - Promień Mosty
56 Wicher Brojce - Piast Chociwel
40 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
121 Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin
60 Finał The Tall Ships Races 2017
40 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
51 Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów
27 Gryf Kamień Pomorski - Wicher Brojce
36 Saller Dobiegniew Cup
71 Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard
166 XIII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Baltic Cup
45 Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino
45 Liga Żaków F ZZPN - grupa regionalna 10
101 Majówka na sportowo - Turniej Piłki Nożnej Dzieci rocznika 2008, 2009 i młodsi
66 I Turniej o Puchar Dyrektora MGOK w Płotach
112 Liga Żaków F ZZPN - grupa regionalna 10
35 Liga Żaków F ZZPN - grupa regionalna 10
60 Wicher Brojce - Orzeł Łożnica
130 XVII Ogólnopolski Turniej Z Podwórka na Stadion - Puchar Tymbarku U8 - finał wojewódzki
35 Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin
71 Football Park Cup Rocznik 2009
47 Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard
110 Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2008/2009
91 XVIII Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu
43 Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Węgorzyno
39 Gryf Kamień Pomorski - SALOS Szczecin
30 Korona Stuchowo - Zalew Stepnica
33 Chemik Police - Jantar Dziwnów
50 Zimowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim
56 Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra
53 Iskra Golczewo - Wicher Brojce
1 Wilki Wilczyn - LO MS Świnoujście
1 Stal Grudziądz - OPP-Powiat Kołobrzeski
1 King Wilki Morskie Szczecin - Turów Zgorzelec
1 VI Zachodniopomorski Turniej Mistrzów Futsalu
1 II Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Trzebiatowa
18 Turniej Mikołajkowy Baltica Cup 2016 - Żak
1 Spójnia Stargard - Noteć Inowrocław
4 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
1 Pogoń Baltica Szczecin - Nykøbing F. Håndboldkl
1 Energa AZS Koszalin - Start Elbląg
1 King Wilki Morskie Szczecin - Start Lublin
1 Kotwica 50 Kołobrzeg - Doral Nysa Kłodzko
1 Spójnia Stargard - AGH Kraków
1 Kotwica 50 Kołobrzeg - GTK Gliwice
2 VII Memoriał im. Romana Wysockiego
3 Turniej Półfinałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek
15 Baltic Cup
1 XVII Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu
1 King Wilki Morskie Szczecin - Start Lublin
1 King Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom
1 Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Wojewody Zachodniopomorskiego
56 II Turniej Żaków o puchar Prezesa Dyrektora MOSiR-u w Kamieniu Pomorskim
1 Konferencja metodyczno-szkoleniowa ZZPN
5 Pogoń Szczecin - Mewa Resko
1 Spójnia Stargard - Astoria Bydgoszcz
1 Espadon Szczecin - TKKF Czarni Katowice
21 Piłkarski Turniej dla Dzieci - rocznik 2008
1 Turniej Gmin Pojezierza Wałeckiego w Piłce Nożnej Dzieci
73 Turniej Przedszkolaków w Piłce Nożnej Halowej
1 III Turniej Halowy Piłki Nożnej Oldbojów
1 Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino
1 V Memoriał im. Romana Wysockiego
14 Przebudowa boiska treningowego w Kamieniu Pomorskim
41 Obóz bramkarski w Barwicach
1 Energa AZS Koszalin - Chiny
5 Turniej Mistrzów Pomorskiej Ligi Oldbojów
1 Amber Cup 2014
2 XXI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie
17 XXXVI Listopadowy Turniej Piłki Ręcznej
1 Koszalin w Ekstraklasie - Prezentacja AZSu Koszalin, KU AZS Politechniki Koszalińskiej
1 III Memoriał Romana Wysockiego
1 Baltica Handball Summer Cup 2012
14 Akcja Flaga
11 Otwarcie Mariny w Kamieniu Pomorskim
38 AZS UEK Kraków - Chemik Police
1 MTV Altlandsberg - Pogoń Baltica Szczecin
6 AZS UWM Olsztyn - Wilki Morskie Szczecin
2 Żuraw Gniewino - Wilki Morskie Szczecin
7 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Międzyzdroje
17 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku - półfinały
4 VII Wojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców rocznika 1996
1 Halowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców rocz. 1998
2 Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej - rocznik 1996
11 Mecz pokazowy futbolu flagowego
10 Mistrzostwa Europy w klasie Optimist
34 III Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej na Plaży
14 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
33 Zakończenie VII edycji MHLPN Widuchowa
11 Sparing: Gimnazjaliści Widuchowa - Pogoń Szczecin rocznik 1995
1 Turniej halowy juniorów w Santoku k/Gorzowa rocznik 1997/1998
3 Turniej trampkarzy o Puchar Burmistrza Trzcińska
15 XVI halowy turniej piłki nożnej Gimnazjów
11 Prawobrzeże Świnoujście - Zieloni Wyszobór
7 Wicher Reptowo - Promień Mosty
1 XIII Bieg Święców
1 Festyn charytatywny mundurowi dla Oli
1 Pogoń Szczecin - MKS Kluczbork
1 Pogoń Szczecin - Stal Szczecin
56 The Tall Ships' Races 2007