zdjęcia paulinus:
10 Pucharze Świata Młodzieży
4 Mistrzostwa Europy w kajakarstwie
1 Finał Pucharu Polski Kayak Polo
22 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
1 3. Maraton Szczeciński Sanprobi
1 Sedina Horse Show
3 Victoria Sianów - Energetyk Junior Gryfino
1 XII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Żaków U-8 Nasza Mała Ekstraklasa Myślibórz 2017
3 Vielgovia Szczecin - Victoria Sianów
4 Victoria Sianów - Hattrick Kołobrzeg
5 Błękitni II Stargard - Victoria Sianów
5 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
3 Victoria Sianów - Zalew Stepnica
2 AP Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów
5 Finał Ogólnopolski XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
15 Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer
1 Fala Międzyzdroje - Victoria Sianów
25 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
1 Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim
16 Victoria Sianów - Olimpia III Szczecin
20 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
1 42 Międzynarodowy Turniej Wiosny w gimnastyce artystycznej 17 Memoriał Anny Kłos-Sulimy
12 VI Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet z okazji Dnia Kobiet
11 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
81 Pajo Cup 2017
8 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
7 Grodzisk Cup
2 VIII Zawody Smoczych Łodzi
7 III Turniej Piłki Nożnej Kobiet Fala Women Cup 2017
4 FUTURE 2017
5 I Halowy Turniej Kobiet o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Sianowa
7 Przygotowania Olimpii
2 Fala podsumowuje rok
4 11. Halowy Turniej Piłkarski Seniorów im. Feliksa Pietraszkiewicza
9 Olimpia rozpoczęła przygotowania
4 Małecki nie zapomniał
7 Świątecznie z Olimpią
16 Olimpia pomaga
48 XVI Memoriał im. Stefana Moskalewicza
1 Mikołajkowe granie w Rąbinie
27 Turniej Niepodległości
84 Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec
6 Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski Juniorek
2 Energetyk Junior Gryfino - Victoria Sianów
1 Błękitni Stargard - Sztorm AWFiS Gdańsk
4 Victoria Sianów - Vielgovia Szczecin
4 Hattrick Kołobrzeg - Victoria Sianów
89 Olimpia Szczecin - Medyk Konin
28 Bukołaz - bieg trialowy
10 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
6 Victoria Sianów - AP Kotwica Kołobrzeg
6 Victoria Sianów - Fala Międzyzdroje
3 Victoria Sianów - Pomorzanin Nowogard
64 Olimpia Szczecin - AZS PSW Biała Podlaska
8 Paraolimpijczycy odebrali nominacje
1 37. PKO Półmaraton Szczecin
50 Columna Medica Baja Poland 2016
6 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kajakarstwie
5 Konferencja Olimpii Szczecin
90 Olimpia Szczecin - AZS PWSZ Wałbrzych
12 Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1 Water Show Szczecin
28 XVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian
1 Blob Jump Floating Trippin’ Festival
9 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
3 XVI Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w kajak Polo
82 Wakacje z Portowcami
5 Norbert Kuczyński z medalem ME
11 Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego w mini piłce nożnej dziewcząt
11 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
65 Główne Mistrzostwa Polski w Pływaniu
10 Medyk Konin - Górnik Łęczna
90 Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec
3 Victoria Sianów - Unifreeze Górzno
105 Jubileusz 70-lecia funkcjonowania Arkonii Szczecin
88 Olimpia Szczecin - Sztorm AWFiS Gdańsk
9 Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
10 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
4 Victoria Sianów - Polonia Poznań
115 Olimpia Szczecin - Medyk Konin
10 Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego w Mini Piłce Nożnej
12 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
1 Biegi Skandynawskie 2016
19 Turniej strefowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek
1
1 Bad Boys - Gala Boksu
91 Olimpia Szczecin - Sztorm AWFiS Gdańsk
10 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
20 Victoria Sianów - KS Raszyn
7 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
2 Liga Bałtycka Orlików - Grupa Koszalińska Grodzka
1 Puchar Ziem Północnych we Florecie
12 II Turniej Finałowy Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Młodziczek
4 TKKF Stilon Gorzów - Victoria Sianów
1 Alsecco CUP 4 - Puchar Berserker`s Team Junior – Międzynarodowy Otwarty Turniej w Ju Jitsu GI Ne-Waza młodzieży oraz Turniej w Brazylijskim Ju Jitsu dzieci
2 WDC AL Polish Cup 2016 - Międzynarodowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Dobra
2 Rajd Magnolii
1 Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec
12 Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
9 V Ogólnopolski Turniej w Piłce Nożnej Kobiet o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z okazji Dnia Kobiet
139 Olimpia Szczecin - GOSiRki Piaseczno
8 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
12 Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
9 Pogoń Szczecin - Korona Kielce
174 Pajo Cup 2016
1 II Bałtyckie Mistrzosta Pomorza w Futsalu Dźwirzyno Cup 2016
14 II Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet Fala Women Cup 2016
5 AP Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów
74 Pogoń Szczecin - Mewa Resko
56 XV Memoriał im. Stefana Moskalewicza
19 Spotkanie Świąteczne Olimpii Szczecin
24 Denar Cup 2015
29 Patryk Małecki Mikołajem
11 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
9 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
42 Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz
7 III Turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek Województwa Zachodniopomorskiego Region Koszaliński
9 I Turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek Województwa Zachodniopomorskiego Region Koszaliński.
9 Stomil Olsztyn - Victoria Sianów
8 Mistrzostwa Gminy Sianów w minipiłce nożnej dziewcząt
1 Błękitni Stargard - Olimpia Szczecin
11 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
5 Fala Międzyzdroje - AP Kotwica Kołobrzeg
9 Unifreeze Górzno - Victoria Sianów
5 Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino
39 Górnicza Konin - Olimpia II Szczecin
99 Medyk Konin - Olimpia Szczecin
14 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
55 Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany
10 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
46 Aquila Szczecin - Światowid 63 Łobez
18 Obóz w Czarnocinie
62 Olimpia Szczecin - Zagłębie Lubin
106 36. PKO Półmaraton Szczecin
6 Rajd Baja Poland 2015
12 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
5 5th Szczecin Firefighter Combat Challenge 2015
53 XVII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian
125 61. Memoriał Janusza Kusocińskiego
54 Trening z Pogonią
46 Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
5 Mistrzostwa Polski Kobiet w Beach Soccerze
57 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
11 Trening Olimpii
45 Pogoń Szczecin - Świt Skolwin
1 Polska - Ukraina, Puchar Davisa
50 Podsumowanie sezonu Victorii Sp2 Sianów
192 Triathlon Szczecin 2015
16 Liga Bałtycka Orlików - Grupa Dziewcząt
14 KKP II Bydgoszcz - Victoria Sianów
28 Finał regat Baltic Tall Ships Regatta 2015
28 Victoria Sianów - Olimp Gościno
11 IMS SZS w mini piłce nożnej dziewcząt
96 Główne Mistrzostwa Polski w pływaniu
10 Kadra U-13: Reprezentacja ZZPN - Reprezentacja LZPN 2:0
10 Górnicza Konin - Victoria Sianów
4 Victoria Sianów - Noteć Inowrocław
17 Turniej półfinałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek
1 The Floating Garden Szczecin Open 2015
7 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
4 Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie
6 Victoria Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski
14 Victoria Sianów - Polonia Środa WLKP
7 Młode piłkarki z pasją
11 IV Turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodziczek grupa KOZPN Koszalin
11 Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet VICTORIA SP 2 CUP-2015
3 Gala MMA - Arena Berserkerów 7
2 VI edycja Biegu Kobiet- Alkala Bieg Kobiet
97 Grand Prix City Trail
7 Gdynia Cup
15 Portowcy Stars z medalem
161 Pajo Cup 2015
7 I Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet Fala Women Cup 2015
42 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście
5 XXVI Międzynarodowy Halowy Turniej Kobiet KONIN CUP 2015
5 „Znajdź w sobie pasję”
8 Turniej w Neustrelitz Niemcy
5 Świątecznie z Fala Międzyzdroje Women
20 Świąteczne spotkanie z Olimpią
10 III Turniej Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Młodziczek
1 II Turniej Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Młodziczek
1 Turniej Eliminacyjny MP U-19 Kobiet Bydgoszcz
2 Puchar Czech w piłkę wodną
27 I turniej Ligi bałtyckiej Orliczek
77 5. Finał Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP
5 Olimp Gościno - Victoria Sianów
5 Victoria Sianów - Górnicza Konin
4 Janukiewicz i Frączczak w szkolnej ławce
97 1/16 Ligi Mistrzyń Medyk Konin - Glasgow City FC 2:0
12 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
49 Medyk Konin - Czarni Sosnowiec
2 Finał Gryfik Cup 2014
1 Błękitni Stargard - Olimpia Szczecin
8 UKS Victoria S.P.2 Sianów - MLKS Tucholanka Tuchola
11 Dzień Piłkarza
2 Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Vielgovia Szczecin
98 Olimpia Szczecin - GOSiR Piaseczno
4 Polonia Środa WLKP - UKS Victoria S.P.2 Sianów
58 Olimpia Szczecin - Zagłębie Lubin
70 Trening z Pogonią Szczecin na Jasnych Błoniach
17 XVI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian
18 Lech Poznań - Pogoń Szczecin
1 KSW 28: Fighters' Den
10 Obóz Fali Międzyzdroje Women
70 Olimpia Szczecin - Medyk Konin
1 X Miting Skoku o Tyczce
1 Mistrzostwa Polski Kobiet w Beach Soccera
7 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
3 Pogoń Szczecin - Werder Brema
66 Triathlon Szczecin 2014
1 35. Szczeciński Półmaraton Gryfa
10 Stilon II Gorzów - UKS Victoria S.P.2 Sianów
2 Arena Berserkerów 6 Exped Cup
20 Memoriał Kołakowskich w gimnastyce sportowej
140 Olimpia Szczecin - Medyk II Konin
1 35 lat piłki ręcznej w Gryfinie
2 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
5 UKS Victoria S.P.2 Sianów - Polonia Środa WLKP
6 Wojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w piłce nożnej dziewcząt
7 Mecz Gwiazd - powrót do przeszłości
7 Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
8 Unifreeze Górzno - UKS Victoria S.P.2 Sianów
5 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
122 Olimpia Szczecin - Sztorm AWFiS Gdańsk
13 Z Podwórka na Stadion - finał wojewódzki
100 Olimpia Szczecin - Polonia Poznań
4 41. Maraton Dębno
1 39. Turniej Wiosny w gimnastyce artystycznej oraz 14. Memoriał Anny Kłos-Sulimy
15 UKS Victoria S.P.2 Sianów - GOSRiT Luzino
2 Powiatowe Turnieje Tymbarka w Bobolicach
1 Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych
50 Gala Sportu
81 Pajo Cup
3 Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
7 II Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet Women Cup 2014
23 Vielgovia w Świnoujściu
9 X Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet 'Grodzisk - Cup 2014'
61 Półfinał A AMP w futsalu Kobiet
9 Turniej WOŚP Sianów
25 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście
7 Chojniczanka Chojnice - Pogoń Szczecin
24 Turniej piłkarski w Neustrelitz
7 Odwiedziny w szpitalu
26 Świąteczne spotkanie Olimpii Szczecin
7 Podsumowanie Klubu Sportowego Fala Międzyzdroje 2013
15 Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy
1 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
5 Szkolą Młode Piłkarki
7 UKS Victoria S.P.2 Sianów - MLKS Tucholanka Tuchola
76 Ekstraliga Kobiet: Medyk Konin - Unia Racibórz 2:0
12 UKS Victoria S.P.2 Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski
18 II Turniej Bałtyckiej Ligi Orliczek Sianów
15 UKS Victoria S.P.2 Sianów - Olimpia Szczecin
12 Finał Ogólnopolski XVIII Turnieju im. Marka Wielgusa
10 Olimpia II Szczecin - Pomorzanin Nowogard
77 Olimpia Szczecin - Stilon Gorzów
1 Turniej z okazji Dnia Piłkarza
1 Potrenuj z Pogonią
34 XV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej
83 3nd Szczecin FCC 2013
1 Piknik Lotniczy
100 Szczeciński Półmaraton Gryfa
168 9. Mityng w Skoku o Tyczce
23 Mistrzostwa Polski w Beach Soccera Kobiet
196 Turniej Plażowej Piłki Nożnej Kobiet z okazji Finału The Tall Ships Races 2013
113 Finał Regat The Tall Ships Races 2013
80 Wake Cup: zawody w wakeboardingu
36 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
14 Akademickie Mistrzostwa Europy w Futsalu
40 Pogoń Szczecin - Olimpique Lyon
99 Unia Racibórz - Medyk Konin
9 UKS Victoria S.P.2 Sianów - GOSRiT Luzino
13 GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS Victoria S.P.2 Sianów
7 Wojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w piłce nożnej dziewcząt
1 Myśliborska Mila i "10-tka"
6 ISBO Speedminton Speebs Cup Szczecin
1 Bokserska Sobota
1 „Harpagan Race” Puchar Polski Racing
36 Olimpia Szczecin - Zagłębie Lubin
1 Finałowy MTB o Puchar Ziem Nadbałtyckich
1 Turniej Wiosny w gimnastyce artystycznej, 13. Memoriał Anny Kłos-Sulimy
1 X Puchar Ziem Północnych we Floretach
14 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
63 Olimpia Szczecin - Medyk Konin
54 Jubileusz Victorii S.P 2 Sianów
206 Pajo Cup 2013
33 Finał Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet
26 Grodzisk Cup
1 Puchar Ziem Nadbałtyckich
3 Pogoń w CKS
4 Mikołaj w FC Pogodno
47 Świąteczne spotkanie Olimpii Szczecin
34 Turniej w Greifswaldzie
14 Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
34 Turniej eliminacyjny XXXIII Halowych Mistrzostw Polski Kobiet
1 I Ogólnopolskie Zawody Capoeira
2 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
141 Pogoń Women Szczecin - Unia Racibórz
137 Olimpia Szczecin - MUKS Praga W-wa
1 KKP Bydgoszcz - Pogoń Women Szczecin
63 Otwarte Mistrzostwa Europy w Taekwondo
27 UKS Victoria S.P.2 Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski
130 Pogoń Women Szczecin - Medyk Konin
7 Turniej Eliminacyjny ME Kobiet U-19
4 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
7 KS AZS UJ Kraków - Pogoń Women Szczecin
87 Olimpia Szczecin - Polonia Poznań
4 Victoria Sianów - Checz Gdynia
67 Olimpia Szczecin - Medyk II Konin
1 IX Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie
1 II Bieg Górski na K2
20 Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku
124 VIII Mityng Skoku o Tyczce Szczecin 2012
50 Rajd Baja Poland
84 Olimpia Szczecin - MUKS Tomaszów Mazowiecki
123 Półmaraton Gryfa
20 Olimpia w Wałczu
216 Połfinały Mistrzostw Polski U-10 o Puchar Tymbarku
75 Pogoń Women Szczecin - Mitech Żywiec
86 Pogoń zaprasza na trening
65 2. Szczecin Firefighter Challenge 2012
41 Polish Match Tour - Szczecin Grade3
40 Zlot redakcji Ligowiec.net
1 Radowia Radowo Małe - Polonia Warszawa
1 Mecz Charytatywny: Dziennikarze-Politycy-Sportowcy
1 X edycja Bałtyckiego Turnieju Tenisowego Artystów i Aktorów
112 Szymon Szewczyk Szczecin 2012
75 XIV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców im. Anny Bocian o Puchar Prezesa PZPN i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego
1 29. Międzynarodowy Memoriał Stefanii i Antoniego Kołakowskich
12 GOSiR Piaseczno - Victoria Sianów
39 Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Nożnej SZCZECIN Cup 2012
137 Pogoń Women Szczecin - Mitech Żywiec
59 Z podwórka na stadion - finał
5 V Szczecińskie Warsztaty Taneczne
1 Liga Muay Thai 7 i K-1 Rules "Fight and Win"
83 Olimpia Szczecin - GOSiR Piaseczno
11 Medyk II Konin - Victoria Sianów
123 Olimpia Szczecin - Medyk II Konin
118 Medyk Konin - Pogoń Women Szczecin
12 Półfinały Mistrzostw Polski Juniorek Starszych
16 V Turniej Ligi Młodzików Młodszych
64 Pogoń Women Szczecin - 1. FC AZS AWF Katowice
52 Olimpia Szczecin - EZL Zagłębie Lubin
62 V Wiosenne Biegi o Puchar Prezydenta Miasta
14 Turniej eliminacyjny do ME U-19 kobiet
20 Pogoń Women Szczecin - MUKS Tomaszów Mazowiecki
7 Polonia Poznań - Victoria Sianów
18 Victoria Sianów - Sztorm Gdynia
17 Medyk II Konin - GOSiR Piaseczno
39 Medyk Konin - Górnik Łęczna
115 Pajo Cup
9 Grodzisk – CUP 2012
14 Finał Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet
28 AMP w Futsalu Kobiet - półfinał A (północ)
6 VI Halowy Turniej Piłkarski im. Feliksa Pietraszkiewicza
44 Wigilia z Pogonią Women
1 MMP w futsalu U-20
30 Finał HMP Seniorek - Sosnowiec
2 Eliminacje Halowych Mistrzostw Polski Seniorek
34 Turniej w Schwedt
98 Pogoń Women II Szczecin - Medyk Konin
59 Olimpia Szczecin - Stilon Gorzów
66 Japan Fest
1 Puchar Polski UFR
117 Pogoń Women Szczecin - AZS Biała Podlaska
35 Pogoń Women II Szczecin - Olimpia Szczecin
70 Olimpia Szczecin - Victoria Sianów
75 Pogoń Women Szczecin - Medyk Konin
11 Błękitni Stargard - Wołczkowo-Bezrzecze
8 Olimp Gościno - Victoria Sianów
15 XI Mistrzostwa Polski U-10 ,Z podwórka na stadion'
9 III Nocny Turniej Piłkarski w Sianowie
7 Victoria Sianów - Polonia Poznań
103 Olimpia Szczecin - MUKS Praga W-wa
120 Pogoń Women Szczecin - Unia Racibórz
6 Sztorm Gdynia - Victoria Sianów
149 32. Szczeciński Półmaraton Gryfa
68 Kryterium szosowe - Gryf Maraton MTB
125 Pogoń Women Szczecin - KKP Bydgoszcz
132 Pogoń Women Szczecin - Górnik Łęczna
13 II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Borów Tucholskich
1 VII Nocny Mityng Skoku o Tyczce
113 Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Szczecin
16 Trenerzy na Mistrzostwach Świata Kobiet
68 Bieg Prezydencji
30 Szczecin Match Race 2011
116 Finał Polskiej Ligi Rugby7
18 II Turniej Piłkarski Dzieci - MOLKIP CUP 2011
53 XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej
178 Unia Racibórz - Pogoń Women Szczecin
7 Wojewódzki finał 'Z podwórka na stadion'
139 Pogoń Women Szczecin - AZS Wrocław
17 Półfinał mistrzostw Polski Juniorek Młodszych
1 Międzynarodowy Memoriał Stefanii i Antoniego Kołakowskich w gimnastyce sportowej
7 Finał wojewódzki Pucharu Wielgusa - Mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego dzieci do lat 11
46 Pogoń II Szczecin - Kłos Pełczyce
144 Pogoń Women Szczecin - 1. FC AZS AWF Katowice
1 Motorowodne Mistrzostwa Świata – Myślibórz 2011
16 Ogólnopolskim Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Senatora RP Henryka Stokłosy
5 Victoria Sianów - EZL Zagłębie Lubin
117 Pogoń Women Szczecin - Stilon Gorzów
12 Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorek w piłce nożnej - Sianów
121 Wiosenne biegi o puchar Prezydenta Miasta
100 Olimpia Szczecin - Victoria Sianów
1 Puchar Polski w kolarstwie torowym
2 Finał II Edycji Pucharu Skorpiona
13 II Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Przecławiu
8 Wojewódzki Turniej Wielkanocny
101 Turniej Kajak Polo
35 Pogoń Women Szczecin - Medyk Konin
44 Olimpia Szczecin - LUMKS Tuszyn
8 I Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Dyrektora MOSIR Piła 2011
148 Olimpia Szczecin - AZS Wrocław
72 Pajo Cup
12 Zgrupowanie Victorii Sianów - Kołobrzeg
16 Grodzisk Cup 2011
3 Międzynarodowy Turniej w Marjanpolu (Litwa)
7 Gryfuś Cup 2011
28 Bieg 'Policz się z Cukrzycą'
58 Gala 57. Plebiscytu sportowego Kuriera Szczecińskiego
89 Wigilia z Pogonią Women
12 Turniej Finałowy HMP U-16
1 III Międzynarodowy Turniej Młodzików w Boksie
1 III Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Strzelaniu z Karabinku i Pistoletu Pneumatycznego
8 Halowy Turniej Mistrzów U-11 2010
17 Eliminacje HMP Juniorek i Jun. Mł. - Polanów
9 Pobudzić zapał do sportu - turniej piłki nożnej dziewcząt
91 Pogoń Women Szczecin - Mitech Żywiec
10 Pobudzić zapał do sportu
15 Warsztaty piłkarskie z Majdanem
100 Pogoń Women Szczecin - Czarni Sosnowiec
100 Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz
115 Stilon Gorzów - Pogoń Women Szczecin
98 Pogoń Women Szczecin - Górnik Łęczna
83 Pogoń Women Szczecin - AZS Biała Podlaska
1 PEKAO Szczecin Open 2010
25 Polska - Kamerun
28 Wyścigi Smoczych Łodzi
7 Turniej Charytatywny "Gramy dla Hani"
82 Prezentacja Pogoni Szczecin
69 Pogoń Women Szczecin - Unia Racibórz
7 Eliminacje Mistrzostw Świata w piłce plażowej
1 Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Tenisie
12 Pogoń Szczecin - Wisła Płock
4 Mitech II Żywiec - Pogoń Women Szczecin
131 Olimpia Szczecin - ULKS MOSiR Sieradz
146 Pogoń Women Szczecin - Victoria Sianów
49 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
2 Nabór do Akdaemii Orlika - Szczecin
1 Polska - Włochy 1:5 (1:4)
32 Olimpia II Szczecin - Pogoń Women II Szczecin
70 Olimpia Szczecin - Stilon Gorzów
95 Pogoń Women Szczecin - Medyk II Konin
93 Pogoń Women Szczecin - Stilon Gorzów
55 Wiosenne Biegi o Puchar Prezydenta Miasta
73 Rehbet Cup
20 Pogoń Women Szczecin - Olimpia Szczecin
10 Mistrzostwa Europy Kadetów
218 Pajo Cup 2010
38 Prezentacja Pogoni, finał Miss Pogoni
54 Puchar Skorpiona
1 XXV Mistrzostwa Polic W Biegach Przełajowych
39 Kasia Grynfelder
1 Kursokonferencja szkoleniowa dla trenerów
15 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej U-12 - Gryf Cup 2010
5 Zgrupowanie Victorii Sianów - Szczecinek
16 Pogoń Szczecin - GKS Bogdanka Łęczna
3 Otwarte zawody Smoczych Łodzi na basenie
1 Puchar Lwów
2 CRAZY SLIDE 2010 – Pierwszy Szczeciński Zjazd na Byle Czym
27 Sparing: Gryf Szczecin - Znicz Niedźwiedź
1 Kurs dla Kandydatów na sędziów
10 WOŚP: Gryf Szczecin w Warszawie
179 WOŚP: Sport na Jasnych Błoniach
50 Bieg ,,Policz się z cukrzycą’’
97 Eliminacje Halowych Mistrzostw Polski Kobiet U-19 i U-16
12 Zgrupowanie kadry U-19 kobiet
92 Pogoń Women II Szczecin - Stilon II Gorzów
37 Grand Prix - Puchar Polski w Pływaniu
10 Morze Bałtyk Szczecin - Orzeł Międzyrzecz
173 Kaskada Szczecin - AZS Haust Zielona Góra 5:0
103 Pogoń Women II Szczecin - Błękitni Stargard
59 Wisła Płock - Pogoń Szczecin
14 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
50 Olimpia Szczecin - Poznaniak Poznań
72 Pogoń Women Szczecin - Poznaniak Poznań
66 Olimpia Szczecin - LUMKS Tuszyn
69 Pogoń Women Szczecin - LUMKS Tuszyn
48 Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz
1 Międzyokręgowa Liga Bokserska
70 Olimpia Szczecin - Victoria Sianów
15 Sparingi z Estonią
28 Pogoń Women Szczecin - KKP Bydgoszcz
57 30. Międzynarodowy Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin Szczeciński Półmaraton Gryfa
1 ME w Kajak Polo
65 Olimpia II Szczecin - Pogoń Women II Szczecin
59 Olimpia Szczecin - Pogoń Women Szczecin
43 Streetball Challenge Vestas (IV)
35 Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin
1 Drużyna Światowida
1 VIII Festiwal Gwiazd Sportu
25 GKP Gorzów Wielkopolski - Pogoń Szczecin
33 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Kobiet U-17
45 Streetball Challenge Vestas
53 Polish Match Tour Grade 3
1 Puchar Polski Strong Man
64 Szczecińska Gala Mistrzów Sportu
102 Finał Pucharu Polski Kobiet: Gryf Szczecin - AZS Wrocław 0:3
61 Międzynarodowy Turniej Tenisa Ziemnego Kobiet Szczecin Open
135 Półfinał PP: Gryf Szczecin - AZS Biała Podlaska 1:1 karne 4:2
35 III Edycja Turnieju Rugby Szczecin Sevens
72 Festyn Sportowy 'Mistrzostwa Kanałku'
60 Lechia Zielona Góra - Pogoń Szczecin
1 Eliminacje Motorowodnych Mistrzostw Świata w Formule 500
78 Olimpia Szczecin - Poznaniak Poznań
70 Pogoń Women Szczecin - MKS 2000 Tuszyn
76 Gryf Maraton MTB
32 Miedzynarodowy Turniej Wiosny, 9 Memoriał Anny Kłos - Sulimy
33 1/4 finału PP: Gryf Szczecin - Górnik Łęczna 1:1 , karne 4:3
81 Bieg ''5 rocznica członkowstwa Polski w Unii Europejskiej- Polska biega''
30 Olimpia Szczecin - Stilon Gorzów
79 Olimpia Szczecin - LUMKS Tuszyn
7 Mistrzostwa Polski Kobiet w Boksie
5 Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF
56 Pogoń Women Szczecin - Olimpia Szczecin
36 Puchar Algarve - Portugalia
84 Pajo Cup 2009
41 Najmłodsze Olimpijki na turnieju w Greifswaldzie
39 Sparing: Pogoń Szczecin - Rega Trzebiatów 5:0
116 Gryf 'Sedina' w Zakopanem
71 Memoriał Stefana Moskalewicza
16 Piłkarska gala w Wiśle
44 I Turniej Fan Clubów Pogoni Szczecin
29 I Turniej piłkarskich Gigantów
24 Grand Prix Polski w pływaniu
50 Olimpia Szczecin - Rolnik B. Głogówek
66 Pogoń Women Szczecin - Poznaniak Poznań
17 Hutnik Szczecin - Pomorzanin Nowogard
31 Olimpia Szczecin - MKS 2000 Tuszyn
13 Pogoń Women Szczecin - Rolnik B. Głogówek
16 Sedina Mistrzynie ze Szczecina
37 Pogoń Szczecin - Stal Szczecin
17 Pogoń Women Szczecin - Stilon Gorzów
64 XXIX Szczeciński Półmaraton Gryfa
50 Szczecin wita Olimpijczyków
71 Wieczorny Mityng Tyczki
23 Sparing: Pogoń Szczecin - GKP Gorzów Wlkp 0:1
74 Wyścigi Smoczych Łodzi
38 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w piłce wodnej
85 Biegaj z TVP Szczecin
59 Międzynarodowy Turniej Rugby 7
27 Baraż o awans do I ligi Kobiet: Olimpia Szczecin - Lider Włocławek
50 Piknik na Pogoni
4 Protest rocznika 93
70 Mecz towarzyski: Stowarzyszenie 'Nasze Podjuchy' - Pogoń II Szczecin
48 Otwarte Mistrzostwa Szczecina w Kolarstwie Górskim 'O Puchar Puszczy Bukowej'
21 Osadnik Myślibórz - Woda Rzecko
53 Pogoń Women Szczecin - KS Zamłynie Radom
16 Pogoń II Szczecin - Znicz Niedźwiedź
34 ITF WOMEN'S CIRCUIT Szczecin Open 2008
84 Mecz charytatywny na rzecz byłego Piłkarza Pogoni Szczecin Jerzego Hawrylewicza - Oldenburg 2008
85 Wiosenne Biegi o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin
179 XXXIII Międzynarodowy Turniej Wiosny w Gimnastyce Artystycznej. VIII Memoriał Anny Kłos - Sulimy
9 Pajo Cup 2008
77 Pogoń Women Szczecin - MUKS Praga W-wa
6 Pogoń Szczecin - Lech Czaplinek
44 PP Kobiet: Olimpia II Szczecin - Victoria Sianów 0:9
82 Pogoń Women Szczecin - Atena Poznań
59 Pogoń II Szczecin - Leśnik Kliniska
42 Astra Ustronie Morskie - Pogoń Szczecin
86 Pogoń II Szczecin - Rybak Trzebież
35 V Edycja krosu Rowerowego o Puchar Puszczy Bukowej
14 Tenisowy Szczecin z okazji Pekao Open
90 Pogoń II Szczecin - Iskra Banie
118 Pogoń Women Szczecin - KKP Bydgoszcz
38 Mistrzostwa Polski Elity na torze kobiet i mężczyzn
16
76 Olimpia Szczecin - Błękitni Stargard
135 XXVIII Półmaraton Gryfa
52 Darzbór Szczecinek - Pogoń Szczecin
80 Pogoń II Szczecin - Czarni Lubanowo
10 Pogoń Barlinek - Pogoń Szczecin
102 Pogoń II Szczecin - Ogniwo Babinek
18 The Tall Ships' Races 2007
86 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- Mistrzostwa Polski Juniorów w kajakarstwie
43 Sparing Pogoń - Leśnik Kliniska
94 XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich - MP jun. mł w piłce wodnej
40 Z wizytą u kajakarzy Wiskordu
77 Zakończenie sezonu Gryfa Szczecin
51 Pogoń II Szczecin - Bałtyk Międzywodzie
56 Drugie urodziny Olimpii
92 Piłkarska Gala Gwiazd
2 Gryf Szczecin - Checz Gdynia mecz barażowy o wejście do I ligi
16 Pogoń II Szczecin - Zryw Kretlewo
8 Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów
16 Pogoń II Szczecin - Derby Ulikowo
77 Pogoń Women Szczecin - Błękitni Stargard
7 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
30 Pogoń II Szczecin - Komarex Komarowo