newsy paulinus:
Ratajczyk po raz trzeci, awans U-19
Dwa medale kajakarek
Dziewiąty tytuł Skrzypulec
Lisek nominowany
Kolejny gol Ratajczyk, druga wygrana Polek
Grają panie
Pierwsza przeszkoda pokonana
Gol Ratajczyk
Wysokie zwycięstwo sianowianek
Wandachowicz na podium
Zwycięstwo Ennaoui
Ważne punkty Olimpii
Sobota z Olimpią
Grają panie
Gasquet znów zagra w Szczecinie!
Chabowski wygrywa Półmaraton Praski
Startowały w mistrzostwach
Drugie zwycięstwo Al-Attiyaha w Szczecinie
Wygrana sianowianek
Całe podium dla żeglarzy SEJK Pogoń Szczecin
Pierwsze punkty Olimpii
Trzech na czele stawki
Poligon dla Nassera
Medale młodych kajakarzy
Ósme miejsce Skrzypińskiego
Szansa na pierwsze punkty
Nasser Al-Attiyah prowadzi
MŚ: Dziesiąte miejsce Skrzypińskiego
Rodziewicz liderem
Grają panie
Baja Poland na start
Medal Ostrowskiego
Złote kajak polo
Niepokojące wieści ze Stargardu
Tym razem bez finału
Powołania, powołania
Drugie złoto dla Hołub
Złoto Zalewskiego
Czwarta porażka z rzędu
Olimpia podejmuje Czarne
Drugie miejsce Liska
Powołanie dla Beresteckiej
Trafienie Ratajczyk dla kadry U-19
Złoty medal Hołub
Grają panie
Cieszę się, że Olimpia chciała grać w piłkę
Zwycięstwo Victorii Sp 2
Odległe miejsce Ennaoui
Porażka po walce
Zachodniopomorscy sportowcy na Uniwersjadzie
Wieczór z boksem w Międzyzdrojach
Fijałka pokonuje Łazarza
Wojciechowski wygrywa w Międzyzdrojach
Podejmują wicemistrza
Powołania dla zapaśników
Startowali w Grand Prix Sopotu
Powołania na kolarskie Mistrzostwa Świata Juniorów
Grają panie
Ratajczyk powołana
Porażka w Łodzi
Wokół meczu
Pierwsze punkty przy Twardowskiego
Hołub z brązowym medalem
Rozmys bez finału
Sztafeta w finale
Olimpia jedzie do Łodzi
Grają panie
Srebro Liska
Chabowski mistrzem
Kolejne medale kajakarzy
Lisek w finale, pozostałym się nie udało
Przegrana na inaugurację
Ennaoui bez finału
Trójka Polaków w półfinałach
Matkowski odpadł w ćwierćfinale
Finał regat The Tall Ships Races 2017
Medale kajakarzy
Pewny awans Ennoaui
Ekstraliga na start
Grosik w Olimpii
Srebro zamieniły na złoto
Zaproszenie na turniej
Aktywny Szczecin podczas The Tall Ships Races
Piotr Tarnacki wraca na tron
Kuczer w brązie
Punkt stracony w końcówce
Siwek srebrną medalistką Igrzysk
Siódme miejsce sztafety
Kuczer zagra o finał Mistrzostw Europy
Matkowski odpadł w ćwierćfinale
Zaborowski w finale sztafet
Powołania, powołania
Srebrny medal kolarek
Medale lekkoatletów
Wygrana Liska, rekord Lewandowskiego
Medal Miłka
Trzy medale w pierwszym dniu
Złoto Durskiej
Lisek na podium w Rabacie
Od zwycięstwa w Szwecji
Ennaoui wicemistrzynią
ME w kajakarstwie: Srebrny medal Kuczyńskiego
Brąz Rozmysa
Woźniak na podium
Czwórka kajakowa druga w finale B
Historyczne mistrzostwo świata w klasie 470!
Ennaoui z awansem, Dżaman daleko
Wimbledon: Matkowski za burtą
Wygrana Liska
ME -23: Rozmys powalczy o medal, Wojewódzka nie zaliczyła wysokości
Skrzypiński na podium
Matkowski w ćwierćfinale
W deblu dalej, w mikście za burtą
Lisek szósty w Lozannie
Patrycja Falborska kończy z piłką
Szymczak piąty
Matkowski w drugiej rundzie
Powołania na kolarskie Mistrzostwa Europy
Pikulik zawodniczką kolarskiej grupy Cervelo-Bigla
Czworo w reprezentacji na ME U-23
Regaty rozpoczęte
Zachodniopomorscy sportowcy na World Games 2017
ACB 63: Porażki Berserker'sów
Biegasiewicz trzynasta w biegu 24-godzinnym
Dżaman i Gulczyńska w srebrze
Brązowy medal zawodników AT Promasters Szczecin
Weekendowe starty pływaków MKP Szczecin
Zaborowski wygrywa we Francji
Nabór do Błękitnych
Piąte miejsce Skrzypińskiego
Wojewódzka mistrzynią Polski
Sedina Horse Show
Porażka w singlu i deblu
Piąte miejsce Olimpii
Ostrowski Mistrzem Europy
Kuczer awansowała w Bella Cup
Regions Cup: porażka w pierwszym meczu
Drugie miejsce Skrzypulec
Sikora w Brescii
Porażka w półfinale
Rozstrzygnięcie w środę
Medale kolarek S BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Zaczynają od zwycięstwa
Lekkoatleci na podium
Zwycięstwo Wojewódzkiej i Dżamana w Łodzi
Zwycięstwo Głowackiego
Ennaoui i Lewandowski najlepsi
Zachodniopomorscy lekkoatleci w kadrze na Drużynowe ME
Podium i minimum Zaborowskiego
Błocki z medalem
Podium Skrzypińskiego
Kuczyński wygrywa z Cottbus, kontuzja Zielińskiego
Po mityngu Diamentowej Ligi w Sztokholmie
Lisek wygrywa w Pile
Podium Hołub, potknięcie Ennaoui
Lisek i Hołub na podium
Punkty bez walki, Olimp wycofany
Grają panie
Tyczkarskie podium
Ostatnia szansa
Zieliński trzeci w Brnie
Medale Kuczer i Śnity
Ennaoui druga w Turku
Polki nie awansują
Wysoka wygrana sianowianek
Młode piłkarki Victorii Sp2 Sianów najlepsze
Turniej w Kołobrzegu zakończony
Zaborowski jedzie na Mistrzostwa
Lekkoatletyczne gwiazdy w Szczecinie
Zalewski z minimum na MŚ
Grają panie
Punkty bez gry
Zagrają w póółfinałach
Olimp Gościno wycofany
Matkowski przegrywa w mikście
Zieliński na podium
Ennaoui z minimum na ME U-23
Zwycięstwo Liska
Trzynaste miejsce Kuczyńskiego
Błocki z minimum
Matkowski w drugiej rundzie miksta
Hołub z minimum
Grają panie
Porażka sianowianek
DL: Podium Liska
Najlepsi w finale B
Załoga mistrza świata na czele
Olimpia kończy sezon
DL: Lisek i Ennaoui startują w Eugene
Medale Zaborowskiego
Grają panie
Sianowianki gromią
Punkty jednak dla Olimpii
Grają panie
Podział punktów na Twardowskiego
Wysoka wygrana sianowianek
Blisko podium
Porażka Matkowskiego
Historyczny medal Skrzypulec i Ogar
Odrabiają zaległości
Porażka ze Sztormem
Strzelali byli Portowcy
Do pięciu razy sztuka...
Olimpia gra ze Sztormem
Powołania dla Beresteckiej i Odolczyk
Grają panie
Wysoka wygrana sianowianek
Matkowski odpadł w pierwszej rundzie
Ostrowski arbitrem finału Mistrzostw Świata
Mecz przełożony
Grają panie
Zbroja wygrywa u siebie
Ważne trzy punkty
Zapaśnicy na Mistrzostwach Europy
Przegrana w Kołobrzegu
Olimpia rozpoczyna walkę o utrzymanie
Pogoń piąta, siódemka Olimpii
Żeglarski Puchar Świata na Pomorzu Zachodnim!
Nowicki wicemistrzem Polski
Pływackie Grand Prix zakończone
Szczecińskie zespoły w ćwierćfinałach
Grupy półfinałowe MP młodziczek
Porażka Matkowskiego
Grają panie
Szczecinianin na Mistrzostwach Świata
Awans juniorek
Fala liderem
Podium Romaniuk
Medale w sztafetach
Pogoń zagra o medale
Drugie miejsce Skrzypińskiego
Sztafeta w finale
Kort wprowadza Pogoń do grupy mistrzowskiej
Olimpia gra w Łodzi
Sukces młodych Olimpijek
Pozostaje walka o utrzymanie
Grają panie
Zaborowski trzeci w Lublinie
Czwarte miejsce kolarzy torowych
Grają panie
Wysokie zwycięstwo sianowianek
Powiedzieli po meczu
Dwie bramki Ratajczyk
Zwycięstwo z liderem
Grają panie
Lech przypieczętował awans
Udany występ gimnastyczek
Porażka z Medykiem
Drugie miejsce Skrzypulec i Ogar
Międzynarodowy Turniej Wiosny w Szczecinie
Będzie ciężko
Grają panie
Żeglarskie zmagania w Palma de Mallorca
Z AZS UJ Kraków na Witkiewicza
Chabowski wygrywa w Poznaniu
Olimpia gra we Wrocławiu
Podium Zaborowskiego
Grają panie
Powołania, powołania
Sianowianki najlepsze
Ze Sztormem na Bukowym
Grają panie
Medal Rozmysa
Porażka na inaugurację
FC Polonia Berlin poszukuje Ciebie
Olimpia wraca na boiska
Grają panie
Lisek lekkoatletą lutego
Porażka w finale
Podział punktów na Twardowskiego
Złota sztafeta
Hołub szósta, złoto Lewandowskiego
Nabór uzupełniający
HME: Hołub i Ennaoui w finałach
Lisek Mistrzem Europy
Nowe twarze w Olimpii
Matkowski zagra w finale
Startują Halowe Mistrzostwa Europy
Matkowski awansował do półfinału
Siódme miejsce Uniwerku
Udany rewanż Zimnocha
Lisek wygrywa i ...łamie tyczkę
Victoria zaprasza na turniej
Pliś szósta w Madrycie
Trenerzy o meczu
KSW 39: Bedorf zawalczy z Kitą
Nasi na Halowe Mistrzostwa Europy
Powołania dla Ratajczyk i Szymaszek
Udany start Zaborowskiego
Medale lekkoatletów
Puchar Pajo Cup 2017 pojechał do Berlina!
Po pierwszym dniu Pajo Cup
Rusza Pajo Cup
Lisek wygrywa w Łodzi
Walczyli do końca
Zwycięstwo Liska
Szczecińskie zgrupowanie
Kolejne minimum Ennaoui
Grały w Grodzisk Cup
Wypełniły minima
Lichy i Ratajczyk powołane
Fala zagrała sparing z Flotą
Ostrowski jedzie na Bahamy
Grały zespoły młodzieżowe
Olimp Gościno z pucharem
Badania i sparing
Dykiert nie jest już dyrektorem Wydziału Sportu
Matkowski przegrywa w mikście
Znamy wyróżnionych
Również w mikście
Zostań oficerem łącznikowym
Zapisz się już dziś
Wiekowianka zwycięzcą
Wygraj kalendarze Olimpii
Lisek trzeci w Merzig
Zwycięstwa Gniadka i Rębeckiego podczas gali FEN 15
Medale młodych tenisistek
Fala podsumowała rok
Matkowski wygrywa w Auckland
Pietraszkiewicze zwycięzcami Turnieju im. F. Pietraszkiewicza!
Okres przygotowawczy rozpoczęty
Ratajczyk, Fojut i Murawski wyróżnieni
Ennaoui najlepszą lekkoatletką grudnia
Sofia Ennaoui nominowana
Ostatnie godziny głosowania
Matkowski przegrywa w pierwszej rundzie
Małecki nie zapomniał
Zwoliński po artroskopii
Świątecznie z Olimpią
Plebiscyt: Nominacje Kobiety Ekstraliga i I liga
Medale pływaków, udane starty Zaborowskiego
Z kim zagra Matkowski?
Trwa głosowanie w Plebiscycie
Ennaoui w reprezentacji Europy
Piłkarki pomagają
Turniej gwiazdkowy
Piłkarskie gwiazdy zagrają w Świdwinie
Ennaoui Mistrzynią Europy w biegach przełajowych
Remis na koniec
Ennaoui i Kaczyńska wystartują w Mistrzostwach Europy
Victoria szuka trenerów
Ennaoui Mistrzynią Polski w biegach przełajowych
Trzecie miejsce Ennaoui
Porażka na koniec
Wisła na kolanach, Gyursco bohaterem
Ekstraligowe ostatki
Młode piłkarki uczciły Święto Niepodległości
Sofia Ennaoui szósta w crossie IAAF w Burgos
Trzy punkty zostają w Szczecinie
Ekstraligowe ostatki
Grają panie
Olimpia najlepsza w eliminacjach
Drugie miejsce Zaborowskiego
Lisek drugi w Plebiscycie Złote Kolce
Piłka jest okrągła a bramki są dwie ...
Olimpia rozpoczyna rundę rewanżową
Horror bez happy endu
Grają panie
Matkowski przegrywa w Paryżu
Pewne zwycięstwo sianowianek
Porażka z łodziankami
Eliminacje w Sianowie
Olimpia gra z SMS-em
Grają panie
Wygrana sianowianek
Pierwszy Bukołaz za nami
Medale torowców
Grają panie
Ruszają torowe ME
Pobiegną w Puszczy Bukowej
Rekordowe zwycięstwo sianowianek
Zasłużone zwycięstwo
Pojedynek sąsiadów z tabeli
Grają panie
Porażka z Błękitnymi
Matkowski zwycięża
Porażka z Medykiem
Podejmują Mistrza Polski
Niespodzianka w Stargardzie, Błękitne grają dalej
Grają panie
Finał w Stargardzie
Medale wioślarzy
W dziesiątkę dały radę
Solecka broni tytuł
Wasielewski zakończył karierę
Nowicki wygrywa w Warszawie
Komplet punktów w Krakowie
Młodzicy z medalami
Grają panie
Medale szczecińskich żeglarzy
Olimpia podejmie AZS Wrocław
Wygrana Olimpijek
Zwycięstwo sianowianek
Remis na Twardowskiego
Olimpia gra w Gdańsku
Grają panie
Porażka sianowianek
Woźniak podsumowuje
Zespoły gospodarzy najlepsze w Choszcznie
Awans dziewiętnastek
Grają panie
Wysokie zwycięstwo Olimpii
Skrzypiński ósmy i dziesiąty
Chojnowski powalczy o złoto
Szóste miejsce wioślarskiego miksta
Finał nie dla Woźniak
Ósme miejsce Lanzera
Majka i Gadowski w finale
Ewa Durska ze złotem
Chojnowski gra dalej
Jachimowicz z pierwszym medalem dla Polski
Grają panie
Wskoczyli na podium
Poznajmy paraolimpijczyków: Patryk Chojnowski
Poznajmy paraolimpijczyków: Ewa Durska
Poznajmy paraolimpijczyków: Jolanta Majka i Michał Gadowski
Lisek za podium
Nowicki i Krawczyńska z medalami
Poznajmy paraolimpijczyków: Paulina Woźniak
Wysoka porażka sianowianek
Zabrakło argumentów
Poznajmy paraolimpijczyków: Arkadiusz Skrzypiński
Olimpia podejmuje AZS PSW Biała Podlaska
Złoty Kuczyński
Lisek trzeci w Zürichu
PP: Błękitne grają dalej
Lichy, Fil i Ratajczyk powołane
Grają panie
Paraolimpijczycy odebrali nominacje
Michalska w Białej
Pierwsza przegrana Olimpii
Zwycięstwo Błękitnych
Al-Attiyah triumfuje
Kuczyński z drugim medalem
Katarczyk nadal liderem
Ennaoui z rekordem Polski!
Szczecin opanują biegacze
Olimpia gra w Łęcznej
Kort ratuje remis
Kuczyński i Uhle znów z medalem
Polska pokonała Islandię. Grały Olimpijki
Patrycja Falborska we Wrocławiu
Al-Attiyah pierwszym liderem
Lisek na podium w Lozannie
Błękitne inaugurują sezon
Grają panie
Grają w Binowie
121 załóg na listach zgłoszeń
AP Kotwica wygrywa w Sianowie
Medale MOSW Choszczno
Złoty medal kajakarzy Wiskordu
Olimpijki nadal zaskakują
Siódme miejsce sztafety
Polki w finale
Skrzypulec kończy na dziesiątym miejscu
Inauguracja na Bandurskiego
Po konferencji
Grają panie
Szóste miejsce Zielińskiego
Zieliński pojedzie w finale
Finał z Ennaoui już dziś
Awans Zielińskiego, słaby występ Pikulik
Lisek tuż za podium
Wysoka wygrana Olimpii
Zalewski bez finału
Trzy medale Łosia i Mulaka
Wojtyra nie wystartuje w Rio
Kto dzisiaj w Rio?
Spadek Skrzypulec w generalce
Co dzisiaj w Rio?
Ziemiński kończy rywalizację
Lisek awansował do finału
Hołub w półfinale
Kanadyjkarze Wiskordu na podium
Lisek na start
Zmienne starty Ziemińskiego
Ennaoui awansowała do półfinału
Awans Skrzypulec
Zieliński odpadł w repasażach
Sawrymowicz w trzeciej dziesiątce
Olimpia jedzie do Piaseczna
Hołub z koleżankami wspierają siatkarzy
Kolejne trafienie Ratajczyk
Kto dzisiaj w Rio?
Grają panie
Kolarze torowi na start
Ziemiński szaleje w Rio
Skrzypulec rozpoczęła ściganie
Bramki Olimpijek w sparingu kadry
Awans Ziemińskiego
Arkonia poznała rywali w Lidze Mistrzów
Baja po raz ósmy
Co słychać w Rio?
Baranowska żegna się z Rio
OOM: Medale lekkoatletów
Cud na wodzie
Matkowski gra o ćwierćfinał
Co z Michalską i Falborską?
Olimpia rozpoczyna nowy sezon
Wodne atrakcje na Głębokim
Panie wracają na boiska
Olimpia wygrywa z KKP
Medale MOSW Choszczno i UKS Olimpijczyk Kliniska
Porażka z Bryanami
Dobre wyniki lekkoatletek
Matkowski lepszy od Kubota
Dobry występ Pliś
Trenerzy o meczu
Remis na inaugurację
Pojadą na Mistrzostwa Świata
Michalczyk w Szczecinie
Sudyk i Łuczak w Olimpii
Zwycięstwo Pliś
ME U23: Piąte miejsce Kuczyńskiego
Porozmawiaj z Mistrzem
Niewolna w sztabie Reprezentacji
MME: Medale kolarzy torowych
Wakacje z Portowcami
Kwalifikacja Olimpijska zwrócona
Wracają 'Wakacje z Portowcami'
Olimpia nadal stawia na młodzież
Zalewski kontuzjowany, Ennaoui w finale
ME: Hołub piąta, Lisek za podium
Pożegnanie z Wimbledonem
Hołub w finale
Miłosz Stępiński trenerem Reprezentacji Polski Kobiet
Fil w Olimpii
Dobry początek Zalewskiego, dyskwalifikacja Ennaoui
Olimpia II zostaje
Ratajczyk powołana
Zaproszenie na turniej
Awansowali do ćwierćfinału
Jadą do Rio
W deblu odpadł, w mikście gra dalej
Powalczą o medale
Matkowski gra dalej
Triathloniści opanują miasto
Osiągnęliśmy coś o czym tylko marzyłem
Norbert Kuczyński z medalem Mistrzostw Europy
YKP Szczecin wygrywa w Świnoujściu, JKW Poznań wciąż liderem
Kolejny medal Zalewskiego, kłopoty Liska
Kuczer ponownie w blasku złota
Zalewski, Hołub i Ennaoui z medalami
Sianowianki najlepsze
Kuczer w blasku złota
Dobre wyniki zapaśników
Porażka Matkowskiego
Zrobiły to! Olimpia zostaje w Ekstralidze!
Lekkoatletyczne święto w Szczecinie
Hołub szósta, Ennaoui dwunasta
Mecz o wszystko
Panie finiszują
Lisek drugi w Żarach
Błękitne w pierwszej lidze
Olimpia walczy dalej
Grają panie
Życiówka Ennaoui i czwarte miejsce
Zagłębie się wycofało, szansa przed Olimpią
Nie sprostali Legii. Pogoń wicemistrzem
Kierul powołana
Siódme miejsce Zalewskiego
Lisek czwarty w Tyczce na Wyspie
Lisek zwycięża w Sopocie
Zalewski z minimum
Grają panie
Koniec gry w Paryżu
Matkowski awansował do ćwierćfinału
Kaczyńska wygrywa w Watford
Szóste miejsce Liska
Zaborowski z kolejnym złotem
Porażka na zakończenie ligi
Sawrymowicz z minimum na Igrzyska
Materla, Moks i Fijałka na KSW 35
Dowgiert z minimum Olimpijskim, Fryckowska z minimum na MEJ
Wosiński zdobywa Wały Chrobrego w Szczecinie!
Szczecin stolicą polskiego pływania
Grają o Puchar
Grają panie
Awans Orła i Medyka
Sianowianki w półfinale IMS SZS
Bez kwalifikacji do Rio
Paryż: Zwycięstwo Matkowskiego
Medale lekkoatletów
Szóste miejsce Hołub
Zabłocki w półfinale
Olimpia żegna się z Ekstraligą
Wioslarze walczą o kwalifikacje
Olimpijki się nie poddają
Żeglarze wracają do Szczecina
Odległe miejsce Ziemińskiego
Solecka powalczy na MŚ
Grają panie
Lisek z minimum
Zalewska Mistrzynią Polski
Porażka sianowianek
Siódme miejsce Zaborowskiego
Ennaoui z minimum, Lisek piąty
Olimpia bez punktów, spadek coraz bardziej realny
Pierwsza runda w Szczecinie
Porażka Matkowskiego i Marcha
Wciąż jest szansa. Olimpia walczy o utrzymanie
Grają panie
Zwycięstwo na otarcie łez
Matkowski awansował do drugiej rundy
Od 0:2 do 6:2
KSW 35: Zmiana rywala Materli
Powołania dla Olimpijek
Dobre występy gimnastyczek Błękitnej
Przegrana Matkowskiego i Kubota
Grają panie
Lekcja we Wrocławiu
Wysoka porażka sianowianek
Tchórz i Szulich najlepsi
PŚ w Hyeres: Szczecinianie w czołówce
Przegrana w finale
Ostatni mecz rundy zasadniczej
Rekord Polski Urbańczyk, zwycięstwo Zaborowskiego
Skrzypulec i Ziemiński w finałach
Matkowski i Kubot zagrają w finale
Bezlitosny Medyk
Awans SP 2 Sianów do regionu
PŚ: Skrzypulec siódma, Ziemiński jedenasty
Awansowali do półfinału
Zagrają z Mistrzem
Iwanek powołana
Grają panie
Dobry mecz, zakończony porażką
Zwycięstwo Matkowskiego i Kubota
Wygrana faworytek
Powiedzieli po meczu
Przełamanie Pogoni, przełamanie Zwolińskiego
W Wałbrzychu w niedzielę
Pobiegną w Ogrodzie Różanym
Krawczyńska na podium
Matkowski i Kubot odpadli w ćwierćfinale
Grają panie
Awans młodziczek z Sianowa
W końcu wygrana
Zagrają w ćwierćfinale
Stawały na podium
MOSW Choszczno z sukcesami
Zabrakło szczęścia i precyzji
'Diablo', Cieślak i Zimnoch. Gwiazdy boksu w Szczecinie
Gadżijew z olimpijską kwalifikacją
Głowacki obronił tytuł
Punkty jadą do Gdańska
Powiedzieli po meczu
Porażka na początek
Walczą o utrzymanie
Siódme miejsce Rabczewskiej
Z sukcesami na Tarnovia Cup
Grają panie
Czwarte miejsce Polek
Remis Victorii Sp2 Sianów
Porażka na koniec
Dziewiąte miejsce po pierwszych wyścigach finałowych
Kamil Gniadek i Marcin Mazurek wygrywają
Podział punktów
Puchar Ziem Północnych we floretach
Rusza Rajd Magnolii
Grała Reprezentacja
Jak to z Legią bywało?
Spokojny początek Polek
Grają panie
'Aniołki Kasprowicza' nadal bez zwycięstwa
Długosz z brązem
Kierul i Bińkowska powołane
Awans piłkarek z Wałcza i Sianowa
Kup bilet wcześniej
Porażka w Gorzowie
Hokejowo na Bandurskiego
Mądrowska z medalem
Dębno: Najlepsi z Kenii
Powiedzieli po meczu
Moks zmierzy się z Radomskim
Triumf Polek
Zaatakują z piątego miejsca
Grają panie
Spadek o jedno miejsce
Awans Medyczek i Sztormu, Olimpia zamyka stawkę
Krzysztof Kubacki: Naszym celem jest powrót do I ligi
PE: Skrzypulec i Mrózek Gliszczyńska awansowały
Pierwsza porażka wiosną
Skrzypulec najwyżej
Sianowianki przed ligą
I Turniej Finałowy Wojewódzkich Mistrzostw Młodziczek
Będą kolejne punkty?
Szczecin, czyli absurd do potęgi
ATP w Miami: Odpadli w pierwszej rundzie
Michalska: Co to za sportowiec, który się poddaje...
Pihan-Kulesza startowała w drużynie
Tym razem na remis
Olimpia gra z Mitechem
Grają panie
Górnik w półfinale PP, będzie odwołanie
Powołania na eliminacje ME U-19
Powiedzieli po meczu
HMŚ: Hołub na podium
Kaczyńska z medalem
Sawrymowicz wygrywa w Pucharze Europy
Kuczer druga w Uzbekistanie
HMŚ: Siódme miejsce Pliś
Juniorki w czołówce
Sensacja w Lubinie
HMŚ: Pliś w finale, Hołub z rekordem życiowym
Będzie ciekawie
HMŚ: Brązowy medal Liska
Grają panie
Gniadek powalczy w Niemczech
Odpadli w drugiej rundzie
Meczu nie było
PP: Ćwierćfinał z Górniczkami
Triumf AP Kotwicy w Sianowie
Powołania dla Olimpijek
Cieszę się, że mogłam pomóc drużynie
Ratajczyk razy trzy, walka trwa
Rozpoczynają walkę o utrzymanie
Sawrymowicz powołany
Hołub, Pliś i Lisek jadą na HMŚ
Grają panie
Powiedzieli po meczu
Porażka na własne życzenie
Zieliński powalczy o medal
Leśniak wicemistrzynią
Matkowski i Kubot wygrywają z Argentyńczykami
Powalczą o kwalifikacje na Igrzyska
Po starcie w Abu Dabi
Piąte miejsce Skrzypulec w MŚ
Trójka z Olimpii Na Istria Cup
Zaproszenie na turniej
Kierul z powołaniem
Hołub druga w Metz
Długosz mistrzynią Polski
Pliś i Lisek na szóstkę
Ratajczyk powołana
Olimp Gościno wygrywa w Międzyzdrojach
Medale w ostatnim dniu
Powiedzieli po meczu
Wrócili z dalekiej podróży...
Uniwersytet Szczeciński zwycięża w Pajo Cup
Lisek piaty w Berlinie
Kolejne medale młodych lekkoatletów
1. FC Neubrandenburg i Błękitne Stargard na czele
Rusza Pajo Cup
Medale młodych lekkoatletów
Pliś liderką światowych tabel
Pajo Cup po raz jedenasty
Michalska i Kędzierska powołane
II Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet Fala Women Cup 2016
Skrzypiński rozpoczął sezon
II Bałtyckie Mistrzosta Pomorza w Futsalu Dźwirzyno Cup 2016
Podium Liska, Hołub ósma
Pliś liderką światowych tabel
Wojtyra wygrywa w Berlinie
Bydgoszczanki wygrywają z Błękitnymi
Półfinały AMP: US bez sukcesów
Śnita Mistrzynią Polski
Śnita w finale turnieju debla
Ratajczyk powołana
W Bytomiu o medale Mistrzostw Polski
Lisek piąty w Cottbus
Fala rozpoczęła przygotowania
Pierwszy sparing sianowianek
PŚ: Zieliński triumfuje w klasyfikacji generalnej!
ATP Sydney: Porażka Matkowskiego i Kubota
Przygotowania trwają
Powołania na konsultację
Ratajczyk z kolejnym powołaniem
Kubik i Gepert jadą do Madrytu
Siódme miejsce Pomorzanina w Koninie
Kolarze torowi startują w Pucharze Świata
Awansowali do półfinału
Michalska, Kędzierska i Falborska powołane
Sydney: Matkowski i Kubot w ćwierćfinale
Piłkarze i piłkarki wybrali
Matkowski i Kubot odpadli w ćwierćfinale
Wygrana Matkowskiego i Kubota
Ratajczyk powołana
Ostrowski wyróżniony
Sianowianki wznowiły treningi
Pierwsze zmiany w Olimpii
Espadon zgarnął wszystko
Wybierz Sportowca Roku
Zwoliński z kontraktem
Świątecznie z Olimpijkami
Trzeci medal i trzecie minimum Zaborowskiego
Zaborowski i Sawrymowicz z minimami na ME
Murawski z nowym kontraktem
Poznaliśmy grupy półfinałowe MP juniorek
Denar Cup 2015
Pyrek kandyduje
Patryk Małecki Mikołajem
Nominacje Polskiego Związku Piłkarzy. Zwoliński razy trzy
Cel: utrzymanie
Drugie miejsce Błękitnej Szczecin
Biegał, biegał i wybiegał. Pogoń w końcu wygrywa
Pierwsza wygrana Olimpii
Ważny mecz Olimpii
Grają panie
Z boiska na matę...
Odrabiamy zaległości
Młodziczki Victorii Sp2 Sianów w finale wojewódzkim
Udany występ Wojtyry
Bez niespodzianki w Łęcznej
Powołania
Jadą do wicelidera
Grają panie
Dodatkowe powołanie
PP: Awans Olimpii
Grają panie
Młodziczki Victorii wygrały w Wałczu
Porażka na koniec
Zakończenie sezonu w Dubaju
Mistrzostwa Gminy Sianów w minipiłce nożnej dziewcząt
PP: Grają o ćwierćfinał
Szczecin zdobyty
Powiedzieli po meczu
Jak równy z równym
Grają panie
Michalska i Falborska powołane
Fala na fali
Punktów brak
Kolejna porażka
Grają panie
Wysoka wygrana Fali
Nokaut w Koninie
Olimpia jedzie do Mistrza
Grają panie
Przełamać złą passę
Porażka sianowianek
Grają panie
U-17: Ratajczyk strzela w eliminacjach ME
Pihan-Kulesza jedzie na MŚ
Grają panie
Porażka w Poznaniu
Portowcy wciąż niepokonani
Złote żagle
Walczą o pierwsze punkty
Grają panie
Bedorf - Kita o pas
Skrzypiński w czołówce w RPA
MŚ: Magomedmurad Gadżijew siódmy
Fryszka powołany na ME, Szklarz rezerwowy
Ratajczyk powołana
Gwiazdy dla dzieci
Pierwszy nabór za nami
Biegały w Brukseli
Walkower na niekorzyść sianowianek
Obóz w Czarnocinie
Grają o Puchar
Lisek wygrywa w Berlinie
Grają z Zagłębiem
Matkowski odpadł w pierwszej rundzie
Kolejne medale kolarzy torowych
Medale w torowych Mistrzostwach Polski
Lisek drugi w Zurychu
Walczą o kwalifikacje do Rio
Kolejna porażka
Zalewski z najlepszym czasem
Powołania, powołania
Sianowianki znów zwycięskie
W końcu zaskoczą?
Hołowczyc i Kurzeja najszybsi na pierwszym przejeździe w Drawsku
Michalska i Falborska zagrały przeciwko Portugalii
Dramat sztafety Polek w Pekinie, dobry występ Błockiego
Grają panie
Zwycięstwo na inaugurację
Dzieci poszukiwane
Nadal bez punktów
MŚ: Zalewski dziewiąty, Hołub z życiówką
Sawrymowicz wygrywa BCT Gdynia Marathon
Sianowianki przed ligą
O pierwsze punkty
Nadal niepokonani
Grają panie
Górniczki rozgromiły Olimpię
Ratajczyk powołana
Inauguracja na Bandurskiego
Wypij kawę z Portowcami
Rudol powołany
Cel: Awans do I ligi
Gol Sikory i drugie zwycięstwo
Cztery trafienia Sikory
Grają panie
Pojadą na MŚ
Drugie miejsce Kotficy w Gdyni
Błękitne wygrywają w Sianowie
Michalska i Falborska powołane
Pech Popowicz
Gwiazdy nie zawiodły
Trenowali z Pogonią
Ósme miejsce Domagały
Turniej w Sianowie
Spotkaj się z piłkarzami
Inauguracja u pań
Panie wracają na boiska
Tuż za podium
Tytuł wędruje do Szczecinka
Sianowianki powalczą o brąz
Skrzypiński tuż za podium
Sparing odwołany
Pliś druga w Sztokholmie
Jest niedosyt
Nie wytrzymał tempa
Powiedzieli po meczu
Ratajczyk powołana
Tylko remis
Po Pucharze Świata w Elzach
Podejmij wyzwanie Kolbowicza
Startowali w Londynie
Porażka w sparingu
MP: Zalewski i Pliś ze złotem, brąz Skorupy
Brąz Liska, Hołub bez medalu
David Gilmour wygrał kwalifikacje
Pihan-Kulesza szykuje się do MŚ
Justyna Siwek w KKP Bydgoszcz
Wygrana deblistów
Polska remisuje z Ukrainą, kapitalny mecz Przysiężnego
Po starcie w Monako
Powalczą o kwalifikacje do Sopotu
Puchar Polski w Choszcznie
Zaproszenie na turniej
Spotkaj gwiazdy tenisa
Stolarczyk z dyplomem
Przygotowania nabierają tempa
Kuczer w blasku złota
Hołub o medalu w sztafecie
Ósme miejsce Ziemińskiego
Uniwersjada: Złoto Hołub
Czerwiński dziewiąty w Madrycie
Pogoń lepsza od Świtu
Uniwersjada: Czwarte miejsce Kaczyńskiej
Portowcy we władzach spółki
Uniwersjada: Srebrny medal Hołub
Sianów szuka zawodniczek i trenera
W sobotę dwa sparingi
DL: Odległa pozycja Liska
Olimpia rozpoczęła przygotowania
Tenisowe gwiazdy w Azoty Arenie
Powołania na konsultację
Pożegnali Włodzimierza Obsta
Ostatnia droga Włodzimierza Obsta
Kobiety jak mężczyźni?
Wimbledon: Matkowski przeciw Kubotowi
Porażka w ćwierćfinale
Podsumowanie sezonu Victorii Sp2 Sianów
Paryż nie dla naszych
Kotfica i Jaskółka najlepsi
Matkowski w trzeciej rundzie
Ósme miejsce Skrzypulec
Powołania dla Olimpijek
Rośnie 'stajnia' Reprezentantów Polski
Matkowski gra dalej
Co słychać w Olimpii?
Odszedł Włodzimierz Obst
Wimbledon: Wolny los
Anita Piekarek zakończyła przygodę z Ekstraligą
Okoniewska w Bydgoszczy
Lisek drugi w Sopocie
Medal pływaków
Lisek na podium
UKS Błękitna najlepsza
Srebro w Baku
Sawrymowicz pojedzie do Kazania
Superliga: Zwycięstwa Pliś i Zalewskiego
Olimpia pokazowo w Rostoku
Bez medali w Mistrzostwach Polski gimnastyczek artystycznych
Matkowski gra dalej
Wygrana w Bydgoszczy
Lisek trzeci
Nagrody rozdane
Siódmi w Oslo
Czerwiński czwarty, Lisek zrzuca
Hołub wygrywa w Huelvie
Medyk w podwójnej koronie
Mistrzostwa Polski w Kołobrzegu już za dwa tygodnie!
Już na mecie
Matkowski w półfinale
Puchar Dziwnowa za nami
Zalewska z medalem
Żeglarskie zmagania młodzieży szkolnej
French Open: Porażka w finale
DL: Pliś szósta, Lewandowski na podium
Skakali w Żarach
Zwoliński bez statuetki
Piąte miejsce Skrzypińskiego
Były łzy... kibice pożegnali Janukiewicza i Rogalskiego
Kończą sezon w Bydgoszczy
Finał regat już za tydzień
Hołub szósta w Marsylii
Życiówka Zalewskiego
Victoria awansowała do pierwszej ligi
Panie na finiszu
Posędziuje w Baku i na Mistrzostwach Świata
French Open: Matkowski w finale miksta
Australijczyk wygrywa w Szczecinie
Bez niespodzianki w Łęcznej
French Open: Matkowski w ćwierćfinałach
Dobre występy żeglarzy w Pucku
Pyrek - Rokita kandyduje
Medale wioślarzy
Victoria blisko awansu
Dwa medale gospodarzy, trzy rekordy Polski na deser
Podium Skrzypulec
Starcie gigantów, dwa rekordy Polski i medal Zaborowskiego
Lisek i Pliś z minimami
Matkowski w trzeciej rundzie w Paryżu
Sianowianki odpadły w regionie
Kolejne medale rozdane
Daleki wyjazd
Rozdano pierwsze medale
Weekend z koszykówką w Zdrojach
Regaty meczowe w Szczecinie
Grają panie
Szczecin stolicą polskiego pływania
Zakończą w Szczecinie
Kibice ukarani
Walne w Inie
Victoria zwycięża
Matkowski gra dalej
Drugie miejsce Liska
Czwarte miejsce Pliś
Materla obronił pas, zwycięstwo Bedorfa
Minimalna porażka z Legią
Olimpia walczy o punkty
Powołania na pierwsze Igrzyska Europejskie
Sensacyjnie w Binowie
Grają panie
W Białej bez punktów
Zwycięstwo sianowianek
Awans Olimpii i Orła 2010 Wałcz
Koniec sezonu dla Matyni i Robaka
Huryń i Janicki na podium w Gdańsku
Po zawodach Grand Prix w Szczecinie
Medale biegaczy
Drugie miejsce gimnastyczek Błękitnej
Olimpia walczy w Białej
Golfiści powalczą w Binowie
Polska - Ukraina w Szczecinie
Diamentowa Liga: Lisek piąty, Pliś dwunasta
Grają panie
Matras ukarany
Wygrana w Gorzowie
Porażka z Lechią
Mobilizacja musi być
Trójka z Olimpii powołana
Trwają Mistrzostwa Polski
Janota ukarany
Grają panie
Zaborowski trzeci w Grand Prix
Stańczyk i Zbroja zwycięzcami
Victoria wróciła na fotel lidera
Fatalna passa trwa nadal
Ważny mecz Olimpii
KSW 31: Zmiana rywala Jewtuszki
Ściganie w Szczecinie
Grają panie
Minimalna porażka
Sukcesy zapaśników
Nasi na Orlen Warsaw Marathon
Powalczą z wrocławiankami
Bedorf nie straci pasa
MME: Długosz ze srebrnym medalem
Grają panie
ME: Pihan-Kulesza dwa razy piąta
Wysoka wygrana nad Luzinem
Pożegnanie z Barceloną
Skrzypiński i Wandachowicz na podium
Trzecie miejsce Victorii Sp.2
Porażka w Lubinie
Olimpia jedzie do Lubina
Grają panie
Podwójny triumf
MŚJ: Długosz z medalem
Olimpia przegrywa u siebie
Błękitne zapraszają na treningi
Młode piłkarki z pasją
Dębno stolicą biegania
Czas na inaugurację u siebie
Grają panie
Polki wygrywają z Finlandią
Roman Kulesza tuż za podium
Poszukiwany trener i zawodniczki
Ósme miejsce Skrzypulec
Roman Kulesza w finale
Piąte miejsce Skrzypińskiego
Cztery powołania
Krzymiński powołany
Nokaut w Koninie
Inauguracja w Koninie
Szczecinianie wysoko w półmaratonie Warszawskim
Pihan- Kulesza pojedzie na Mistrzostwa Europy
Ekstraliga na start
Zwycięstwo na zakończenie eliminacji
Grają panie
Medale weteranów
Porażka w pierwszej rundzie
U-17: Polki bez awansu
Piłkarki z Wałcza na podium, Olimpijki tuż za
Zespół z Wałcza najlepszy
Porażka na początek
Powalczą o awans do turnieju finałowego
Pihan-Kulesza wygrywa w Cottbus
Medale w Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych
Trenerzy o meczu
Powołania dla seniorek
Zwycięstwo Liska
'Ludzie z żelaza' znów w Szczecinie
Gwiazda Stargard najlepsza w Sianowie
Wygrana Olimpii
Jest źle, nawet bardzo źle...
MMA zagości w hali SDS
Gra Ekstraklasa
Gra III liga
Piłkarki Uniwerku ze srebrem
U-15: Szymańska powołana
Fala druga w Margoninie
Grają w Soczi
Wysokie miejsca gimnastyczek
Hołub z medalem, złoty Lewandowski
Powołania dla Olimpijek
Trwają Halowe Mistrzostwa Europy, Lisek w finale
Lisek z nowym rekordem Polski!
Pobiegną dookoła Szmaragdowego
Rusza rekrutacja do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina na regaty Baltic Tall Ships Regatta 2015
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Aka uprawniony do gry
Olimpia rozpoczęła zgrupowanie
Olimpijki pojadą do Soczi
Materla powalczy z Drwalem
Rezerwy Pogoni lepsze od Floty
Zbiorówka Błękitnej Szczecin na konsultacjach
HMP: Z medalami po pierwszym dniu
Przegrana Moksa, remis Gniadka
Szczecinianie na torowych MŚ
Woźnicki zakończył udział
Pliś siódma, dobry bieg Lewandowskiego
Zalewski piąty w Irlandii
Sianowianki na najwyższych stopniach podium
Powołania dla bramkarek
Powołania na Istria Cup
Lichy oficjalnie w Olimpii
Fala remisuje z Pomorzaninem
Victoria najlepsza w mini turnieju
Lisek wygrywa w Łodzi
Victoria z Rybogryfem
Portowcy Stars z medalem
Piłkarze Pogoni na Pajo Cup
Peda powołany
Trenerzy po meczu
Pajo Cup: Triumf Unifreeze Górzno
HMP: Juniorzy z medalami
Czwarte miejsce Liska
Po pierwszym dniu Pajo Cup
Na remis z Lechem
Fala Międzyzdroje zaprasza
Teurer wicemistrzem Polski
Pajo Cup po raz dziesiąty!
Lisek z rekordem Polski
HMP: Teurer indywidualnie za burtą, w deblu w półfinale
Porażka w Rotterdamie
Kolarze torowi powołani na Mistrzostwa Świata
HMP: Teurer zagra w półfinale
Piłkarki Fali wyróżnione
Sparing na remis
Pliś z minimum na ME, życiówka Ennaoui
Lisek zwycięża w Poczdamie
Zagrzeb: Matkowski odpadł w ćwierćfinale
Olimpijki z powołaniami
ATP w Zagrzebiu: Matkowski w ćwierćfinale
Śnita ze srebrem
Zbliża się Pajo Cup
Rywalizowali na ergometrach
Toruń: Lisek, Czerwiński i Pliś w czołówce
Bramkarka trenuje z Olimpią
Krzymiński powołany
Kędzierska powołana
Zapaśnicy z sukcesami
PŚ: Dziesiąte miejsce Skrzypulec
Drugie miejsce Lewandowskiego
Pawłowski powołany
Eliminacje ME U-17 w Kołobrzegu i Koszalinie
Zwycięstwo sianowianek
Nowi w Kotwicy
Powołania do Reprezentacji
Gniadek powalczy na KSW30
Lisek trzeci w Rouen
Olimpia rozpoczęła przygotowania
Sawrymowicz nominowany
Rywalizowali juniorzy
KSW 30: Walka Moksa jedną z głównych walk wieczoru
Sianowianki grały u mistrzyń
Lisek z rekordem życiowym
Trzecie miejsce sprinterów
Daniel Strzelecki nowym kierownikiem
Błękitne rozpoczynają przygotowania
Cieśla powołana
Robak, Szymańska i Sikora wyróżnieni
Daria Kuczer mistrzynią Polski
Zalewski dziewiąty w Edynburgu
Mistrzostwa w Szczecinie
Matkowski wygrał z Fyrstenbergiem
Znajdź w sobie pasję
Powołania do kadry w gimnastyce sportowej
Drugie miejsce Liska
UKS Victoria S.p.2 Sianów ma nowy Zarząd
Święta, święta i po świętach...
Szczeciński Bieg Noworoczny
Sianowianki drugie w Neustrelitz
Przełajowe starty Zalewskiego
W świątecznych nastrojach z Falą
Świątecznie z Olimpijkami
Siódme miejsce Wojtyry
Gimnastyczki UKS Błękitna Mistrzyniami Polski
Nominowani w Plebiscycie Polskiego Związku Piłkarzy
Udane pożegnanie ze szczecińską publicznością
UKS Orzeł 2010 Wałcz wygrywa w Sianowie
Olejarz z medalem
Żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie Optimist w Kamieniu
Zaborowski pojedzie na ME
Gimnastyczki sportowe z medalami
Błękitne istnieją, trenują pod okiem Kubackiego
Trenerzy o meczu
Natalia Niewolna: Rundę uważam za udaną
Bez punktów z Podbeskidziem
Powołania na konsultację
UKS Orzeł 2010 I Wałcz zwycięża w Gościnie
Eliminacje MP U-19: Victoria bez awansu
Eliminacje MP U-19: Awans Olimpii
Zwycięstwo Romana Kuleszy i medal drużyny
Eliminacje MP U-19: Piłkarki powalczą o awans
Zaborowski trzeci w Grand Prix w Łodzi
Wysokie miejsca gimnastyczek
Koniec marzeń o Pucharze
Sianowianki wygrywają w I turnieju Ligi Bałtyckiej Orliczek
1/8 finału PP: Olimpia gra w Lubinie
Grają panie
Młode piłkarki z wizytą na basenie
MMA w Pyrzycach
Matkowski i Fyrstenberg osobno
Remis na koniec
Olimpia w 1/8 finału Pucharu Polski
Pogoń bez Małeckiego
Olimpia gra w Pucharze
Matkowski w finale
Aleksander Doba honorowym obywatelem Polic
Grają panie
Sukcesy gimnastyków sportowych
Kolejne zwycięstwo sianowianek
Remis na zakończenie rundy
Zwycięstwo z nowym trenerem
Olimpia kończy rundę jesienną
UKS Błękitna ze złotym medalem
Grają panie
Białek nadal z urazem
Cenne zwycięstwo
Kolejne zwycięstwo sianowianek
Młode Olimpijki w finale Turnieju Orlika
Gimnastyka artystyczna zagości w Dziwnowie
Grają panie
Koniec marzeń
Ciężki mecz sianowianek
Anna Szymańska: Fajnie byłoby zagrać w finale
MŚ: Pihan-Kulesza czternasta
Janukiewicz i Frączczak w szkolnej ławce
Olimpia podejmuje Górnika Łęczna
Grają panie
Spora zaliczka przed rewanżem
Zagrają w 1/16 Ligi Mistrzyń
Walczyli w Szczecinie
Katowiczanki lepsze w pojedynku beniaminków
Wysokie zwycięstwo rezerw
Pojedynek beniaminków
Grają panie
Reprezentanci Startu Szczecin na podium
Kolejne zwycięstwo sianowianek
Medyk gromi
Grają z Białą
KSW 28: Transmisja w dwudziestu krajach
Victoria gromi
Dziewiętnastki zakończyły eliminacje ME
Szóste miejsce Zalewskiej
Majka brązowym medalistą mistrzostw Swiata
Kubiak i Walczak jadą na Mistrzostwa Świata
Pojedynek beniaminków
Zembrzuska kończy na trzynastym miejscu
Zwycięstwo na zakończenie eliminacji
Grają panie
Walczą o pierwszą dziesiątkę
KSW 28: Peter Graham powalczy z Różalskim
Sianowianki gromią
Patryk Małecki ukarany
Finał turnieju Gryfik Cup na Pogoni
Dzień piłkarza w Sianowie
Pewne zwycięstwo Polek [wideo]
Ruszyły żeglarskie Mistrzostwa Świata
Bieńkowski ósmy
Powiedzieli po meczu
KSW 28: Vaso Bakocevic dla „Irokeza
U-19: Przegrana Polek z Olimpijkami w składzie
Remis z Ruchem
KSW 29: Manhoef rywalem Materli
Grają panie
Wysokie zwycięstwo w Luzinie
Trzecie miejsce Romana Kuleszy
Udany debiut UKS Orzeł 2010 WOMEN WAŁCZ
Patrycja Trzcińska: To było dla mnie ogromne wyzwanie
Henriques przeciwnikiem Azhieva na KSW 28
Wystartują w MŚ
Witek z rekordem Polski
Finał Diamentowej Ligi, Pliś z rekordem życiowym
Pierwsze zwycięstwo
Kontuzja Watychowicz
Będą pierwsze punkty?
Materla, Bedorf i Różalski gwiazdami Dnia z KSW
Olimpia w finale PP ZZPN
Grają panie
Zalewska walczy na MŚ
Ostrowski i Wydmuszek jadą na Eliminacje MŚ
Siódme miejsce Pawlak i Gadowskiego
Drugie miejsce Pliś
Medale MOSW Choszczno
Pomorzanin zagra z Olimpią
Anita Piekarek o meczu z AZS Wrocław
Remis na inaugurację
MŚ: Brąz Skrzypińskiego
Lisek siódmy, Lewandowski za podium, rekord Włodarczyk
Nadal bez punktów
Po pierwsze punkty?
Grają panie
Powołania dla piłkarek Olimpii
Pogoń wyszła na trening
Grają panie
Sianowianki wygrywają
Lisek pierwszy w Międzyzdrojach
Grają panie
Parcheta powalczy w KSW
ME: Dyskwalifikacja zwycięzcy, srebro dla Zalewskiego
ME: Brązowy medal Zalewskiego
Sawrymowicz w trzeciej dziesiątce
ME: Lewandowski i Hołub w finale
Gwiazdy sportu w Dziwnowie
Hernani uhonorowany
Trenerzy o meczu
Olimpijki zagrały w Reprezentacji
Pliś i Zalewski w finale
Fala rozpoczęła przygotowania
Bezbramkowy remis Portowców
Wysoka porażka beniaminka [wideo]
Ostrowski posędziuje finał Europejskiej Ligi Beach Soccera
Mistrz nie dał szans beniaminkowi
Na początek z Mistrzem!
Grają panie
Udany początek sianowianek
Reprezentantki w Olimpii
Sianowianki powalczą w Ustce
Powołania na dwumecz z Węgrami
MŚJ: Złoty Kitewski
Trenerzy o meczu
Kursantki z Olimpii
Porażka z wicemistrzyniami
Porażka w pierwszym sparingu
Sianowianki wznowią treningi
Lisek drugi, Pliś z minimum
Falborska i Michalska powołane
Remis z Werderem
Relaks po treningu
Lisek tuż za podium
Wielski sukces Victorii S.p. 2 Sianów
Inauguracja w sierpniu. Olimpia u siebie, Błękitne na wyjeździe
Sukces piłkarek z 'Maciusia'
Natalia Niewolna: Cel został osiągnięty
Drugie miejsce Sawrymowicza Pucharze Europy
Grają panie
Zaproszenie na turniej
Lisek z minimum na ME
Zwycięstwo Victorii
Olimpia u Prezydenta
Robak napastnikiem sezonu
Passa utrzymana
Ostatni mecz w pierwszej lidze
Lisek zwycięża w Sopocie
Grają panie
Porażka na koniec
Niespodzianka w Sianowie
Sebastian Świderski: Jestem dumny i zadowolony
Liczył się szczytny cel...
Zagrali dla dzieci
Grają panie
Walkower dla Olimpii
Olimpijki powołane
Zawodowcy w Binowie
Będą trzy punkty?
Grają panie
Puchar Tymbarku za nami
Awans przypieczętowany!
Remis wystarczy
Grają panie
Cenne trzy punkty
Juniorki starsze Olimpii bez awansu
Victoria pokonuje lidera
Ważny mecz w Gorzowie
Grają panie
Majówkowe bieganie
Wysokie zwycięstwo w Tucholi
Walkowery w II lidze
Podział punktów na Twardowskiego
Grają panie
Piąte miejsce Victorii w finale wojewódzkim z Podwórka na Stadion
Trzy punkty na inaugurację
Skrzypiński wygrywa w Warszawie
Sianowianki wygrywają w Stargardzie
Na początek Polonia
Pihan-Kulesza wystartuje w Brnie
Grają panie
Maratończycy zawitają do Dębna
Weekend z gimnastyką artystyczną
Koziołek i Checz wycofane
Grają panie
Wysokie zwycięstwo sianowianek
Sofia Ennaoui i Mateusz Borkowski mistrzami Polski w przełajach
Szczecinianie w czołówce
Fala zmierzy się z Vielgovią
Wracają na boiska
Olimpia wygrywa z Olimpem
Powiedzieli po meczu
Fantastyczny gol Aki, Pogoń z trzema punktami
Juniorzy Pogoni wygrywają z Olimpijkami
Bydgoszczanki najlepsze w Pajo Cup
Dzień Kobiet na sportowo
Po pierwszym dniu Pajo Cup 2014
Pajo Cup 2014
Zapraszamy najmłodsze
Pokazowo w Sianowie
Po turnieju w Chodzieży
Lisek z czwartym wynikiem na świecie, ale bez nominacji na HMŚ
Vielgovia po zgrupowaniu
Wewnętrzny sparing na zakończenie obozu
Po Halowych Mistrzostwach Polski
Czerwiński z brązowym medalem
Olimpia wygrywa z KKP
Robak show na Twardowskiego
Lewandowski z rekordem Polski
Zwycięstwo sianowianek
Grały w Grodzisku
Zaczęły od zwycięstwa
Będą nowe piłkarki
Zdunek i Fidos w Katowicach
Zaproszenie na turniej
Plan wykonany, awansowały do turnieju finałowego
Brąz Cięszkowskiego
Wygrała z Francuzką
US pierwszy w grupie
Lisek trzeci w Bydgoszczy
Pliś z minimum na MŚ
Pierwszy dzień zgodnie z planem
Przedszkolaki na start
Konsultacja kadry wojewówdzkiej
Powalczą o awans do turnieju finałowego
Nabór do Ogniwa
Alicja Wiaderek z medalem
Udany rewanż
Plany startowe Sawrymowicza
Edi w MOS im. św. Brata Alberta
Dały serce Orkiestrze, ale nie dały rady facetom
Pogoń też gra w Orkiestrze
Przegrana w rzutach karnych
Gimnastyczki w kadrach
Olimpia rozpoczęła treningi
Janik nominowana
Poległy z seniorami
Memoriał Kusocińskiego na podium
Sianowianki wygrywają w Neustrelitz
Odwiedziły małych pacjentów
Sianowianki nie rezygnują z awansu
Świątecznie z Olimpią Szczecin
Podsumowały sezon
Parcheta wygrywa z Dudkiem
To była piękna impreza ...
Prezydent gościł Ediego
…bo my pomaganie mamy we krwi…
Najlepsze drużyny powalczą o mistrzostwo
Turniej Mikołajkowy w Sianowie
Dołącz do Olimpijek
Powiedzieli po meczu
Remis z Zawiszą
Football Academy Cup
Zbliża się Szczecin Open
Walkower dla Medyka
Wynik mieliśmy pod kontrolą...
Wracają z tarczą
Gimnastyczki Błękitnej z medalem
Eliminacje MP U-19: Olimpia w półfinałach
Lider ze Szczecina
Abramiuk vs. Klaczek na Gladiator Arenie 5
Powiedzieli po meczu
Punkty zostają w Szczecinie
Zaborowski drugi w klasyfikacji Grand Prix w Krakowie
Hit na gali MFC 6
Narkun mistrzem European MMA
Zagórski ze 'złotymi wiosłami'
1+1=3? Na Pogoni oczywiście
Mecz 1/8 PP odwołany
Szkolą młode piłkarki
Fotorelacja z meczu Lech - Górnik
Medyk lepszy w meczu na szczycie
Olimpia kończy rundę jesienną
Grają panie
Wysokie zwycięstwo sianowianek
Olimpia w 1/8 PP
Pogoń nokautuje! Hat trick Robaka!
Emocji nie brakowało
Grają panie
Lejkowo wygrywa
W Gdyni o 1/8 finału PP
Wygrana z liderem
Siódme urodziny portalu Ligowiec.net
Grają z rezerwami Medyka
Futsalowe powołanie
Grają panie
Olimpia zwycięża w Warszawie
Zwycięstwo Victorii
Mistrzostwa w Dziwnowie
Do Warszawy po trzy punkty
Grają panie
Wygrana zespołu z Lejkowa
Nie tak miało być
Gol Ładniak na wagę trzech punktów
Powiedzieli po meczu
Dwa razy podium
Olimpia gra z Tomaszowem
Grają panie
Niespodzianka w zaległym spotkaniu
Kolejne trzy punkty
Czołówka ze Szczecina
Grają ze Sztormem
Grają panie
Olimpia najlepsza w Pucharze
Podium dla szczecinian
Victoria zwycięża w Luzinie
Finał Pucharu Polski ZZPN już jutro
Trzy punkty zostają w Szczecinie
Trzy bramki Grzelak. Victoria w finale
Szczecin gospodarzem Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce
Grają panie
Ważne punkty
Powiedzieli po meczu
Wrócili z dalekiej podróży
Synkowie najlepsi
Mecz przełożony
Łatwo nie będzie...
Grają panie
Medale kajakarzy Wiskordu
Tylko remis w Łodzi
Turniej z okazji Dnia Piłkarza
Wiktoria w Stargardzie
Medale kolarzy Startu
Do Łodzi po trzy punkty
Michalczewski i Włodarczyk gośćmi Gali w Stepnicy
Grają z 1. FC Kaiserslautern
Na rolkach po centrum
Zawodnicy Mewy z sukcesami
Grają panie
Medaliści z Choszczna
Szczecinianie bez medalu na MŚ
Zieliński wicemistrzem Europy
Złoty Wilk
Wiskord z medalami
Piłkarki z karnetami na Pogoń
Wdowczyk na trybunach
Powiedzieli po meczu
Dilla wygrywa w Szczecinie
Żeglarskie święto w Świnoujściu
Gwiazdy sportu w Dziwnowie
Plac Lotników areną zmagań tyczkarzy
Zwycięstwo Błękitnych w Sianowie
Czwartek z tyczką
MŚ: Pliś poza finałem
Powiedzieli po meczu
Michalska powołana
Jest niedosyt
Szczecin Firefighter Combat Challenge na Wałach
Zaproszenie na turniej
Turniej imienia Anny Bocian już w piątek
Regaty na sportowo
Debiut sianowianek na plaży
Eliminacje ME U-17: Polki awansują
Błękitne wygrywają na Łasztowni
Wake Up na Głębokim
Remis z Bydgoszczą
Michalska zagra w eliminacjach ME
Trwają MMŚ w wioślarstwie
Jadą na Mistrzostwa Świata
Ostatnie w Maladze
Powiedzieli po meczu
Fabiniak w Olimpii Grudziądz
Zdunek i Fidos w Raciborzu
Porażka w dwóch kolejnych meczach
Wilk wygrywa Alaska Challenge
Przez internet bez kolejki
Powalczą o Akademickie Mistrzostwo Europy
Fidos i Zdunek w Checzy?
Sawrymowicz wystartuje na otwartym akwenie
Rafał Wilk wygrywa pierwszy etap Salder's Alaska Challenge
Olimpijki rozpoczęły przygotowania
Szczecińskie Mistrzynie Europy na obozie Caritasu
Rodzinne spotkanie z Olympique
Piotrowska w Medyku?
Trenerzy o meczu
Skrzypiński wygrywa Heidelberg Marathon
Test mecz Hetmana Grzybno
Anna Okulewicz: Nie czuję żadnej różnicy
Fala przygotowuje się do rozgrywek III ligi
Piłkarki Olimpii Mistrzyniami Europy U-17!
Polki w finale Mistrzostw Europy!
Pobiegnij w Półmaratonie
Ennaoui 2:02.72 wieczorem w Szczecinie
Porażka w barażu
Olimpia w grupie Północnej
Zmiany w Olimpii
Victoria zagra w barażach
Medyk z Pucharem, rozmowa z Anią Szymańską
Światowy Memoriał
Gwiazdy na stadionie lekkoatletycznym
Pojadą na finały ME U-17
Puchary rozdane
Roman wygrywa, Marta druga
Ligowe ostatki
Złoty medal Parchety
Doskonały dzień dla Polski, czterech Polaków w '10' PŚ
Czerwiński i Lisek startują w Hangelo
Przyjdź na Jasne Błonia i wygraj sesję treningową z Podolskim
Kort debiutuje
Nabór piłkarek do CKS
Piąte miejsce Liska
Szóste miejsce Olimpii
Wysokie zwycięstwo
Powiedzieli po meczu
Donald na celowniku?
Zwycięstwo na koniec
Walczą w finale B
Będą punkty?
Porażka po golu samobójczym
Ligowy weekend
Wioślarze wrócili z Włoch
Odległe miejsca szczecinianek
Zabierz dziecko na boisko
Wysokie zwycięstwo sianowianek
Pierwsze miejsce dziewcząt z Wałcza
Powiedzieli po meczu
Uzyskały kwalifikację na OOM
Bedzie rewanż?
Ligowy weekend
Ligowy weekend
Gol Kaźmierczak na wagę remisu
Głosuj na piłkarkę sezonu
Narloch z Pucharem Świata
Medale wolniaków
Młodziczki Victorii S.p.2 Sianów z Pucharem Prezydenta
Zwycięstwo Victorii
Olimpia w finale 'B'
Jadą do Poznania
Ossowski wygrał w turnieju golfowym Floating Garden Szczecin Open
Odpadli w I rundzie
Powiedzieli po meczu
Ligowy weekend
Okulewicz i Michalska powołane
Najmark trzecia w Krakowie
Młode Olimpijki w półfinale
Czwarte miejsce UKS Błękitna
Szybka lotka w Szczecinie
Porażka z liderem
Powiedzieli po meczu
Udany start szczecinian w Biegu Piastowskim
W Binowie grają w golfa
W życiu trzeba być mężczyzną ...
Po co wy gracie...
Ligowy weekend
Tadrowski powołany na konsultację
Bogucki powołany
Justyna strzela w kadrze
Ligowy weekend
Motocross królował w Rosówku
Wilk przed Wandachowiczem w Cracovia Maraton
Zwycięstwo Olimpii
Ligowy weekend
Okulewicz w Olimpii
Victoria przegrywa w Bydgoszczy
Nadrabiają zaległości
Olimpia przygarnia kolejne Womenki
Siwińska w Łęcznej
Spotkanie z Pawłem Nastulą
Nabór do zespołu
Szukają trenerów
Porażka z liderem
Olimpia podejmuje lidera
Nabór do CKS
Ligowy weekend
Puchar Świata w Szczecinie
Polska U-17 zagra w finałach
Zaproszenie na turniej
Pogoń odpowiada
Kulesza jedzie na ME
Rozmowa z Radkiem Janukiewiczem
Tylko remis
Sportowcy nagrodzeni
Mecz z Tomaszowem odwołany
Marta Fil i Oliwia Olszak w Medyku Konin
Victoria sparuje z Gościnem
MŚ Kadetek: Długosz dwunasta
Michalska i Okulewicz powołane
Szkoda karnego...
Debiutantki o meczu ze Sztormem
Wilk przed Wandachowiczem w Półmaratonie Poznańskim
Wygrana Matkowskiego i Frystenberga
Challenge IAAF w młocie w Memoriale Kusego
Szczęśliwe zwycięstwo
Floret na Narutowicza
To pewne, Womenki nie wystartują
Kolejne starty szczecińskich żeglarzy
Weekend z gimnastyką artystyczną
Rusza runda wiosenna
Trenerzy o meczu
Powrót króla? Skrzypiński trzeci we Francji
Eliminacje ME U-17: 90 minut Okulewicz
Lecą do Anglii
Nabór do CKS
Będziemy walczyć do końca ...
Siwińska powołana
Grają w Miami
Bracia Błoccy najlepsi
Pogoń też nie zagra
Kaźmierczak powołana
Nie przebrnęli przez kwalifikacje
Justyna po konsultacjach
Olimpia pokonuje Juvenię
Zalewski i Pankratow w kadrze na MŚ w biegach przełajowych
KSW 22: Moks i Bedorf wygrywają, Nastula kolejnym rywalem
Roman Kulesza najlepszy i z kwalifikacją na ME
Okulewicz i Michalska powołane
Jubileusz Victorii S.P.2 Sianów
Kuczer najlepsza w turnieju nadziei tenisowych
U:16 Awans Olimpii i Juvenii
Powiedziały po meczu
Horror na Witkiewicza, awans Medyka
Pogoń nie pojedzie do Konina
Gdzie te gole?
Juvenia wygrywa Women Cup
Śnieg nie podnosi atrakcyjności widowiska
Powiedzieli po meczu
Piast lepszy w pojedynku beniaminków
Moks w KSW22
Boksowały w Hamburgu
Olimpia pokonuje Stilon
Arkonia gra z WTS Bytom
Pencherkiewicz kończy karierę
Powołania dla młodych Portowców
U-21: Lewandowski i Tadrowski powołani
Powołania do kadry wojewódzkiej
Sukcesy bokserów w Grand Prix
Balcerzak w Medyku
KKP Bydgoszcz wygrywa Pajo Cup 2013
Pierwszy dzień za nami
Kolejne osłabienie w Pogoni Women. Kasperska wraca do Raciborza
Rusza Pajo Cup
Kubacki trenerem Arkonii
Olimpia sparinguje z KKP
Kolarze powołani
HMP: Tyczkarze z medalami
Niewolna w Olimpii Szczecin
15-lecie UKS „Victoria” S.P.2 Sianów
Darmowe ferie z Capoeirą
Swarowski Mistrzem Polski
Medyk ogrywa Olimpię
Six Days Berlin: Wojtyra trzecia w Ladie's Cup
Olimpia zagra z Medykiem
Olimpia w grupie pierwszej
Berlin: Drugie miejsce Wojtyry
Victoria SP. 2 Sianów wygrywa w Grodzisku
Alekperova i Kudyte odchodzą, sztab się sypie
Kadra U-17 pokonała Unię
Liutarevich i Pietroiu zwycięzcami Magnolia Cup
Wasielewski wystartuje w Ergowiosłach
Trwa Magnolia Cup
Zgrupowanie odwołane
Ruszyła trzecia kolejka
Arkonia ogrywa Orkę
190 osób w biegu
Mistrz KSW jedzie na ME IBJJF
Monika zakończyła karierę
Powołania dla Kaźmierczak i Balcerzak
Piłkarze odwiedzili CKS
Plan przygotowań Olimpii do rundy wiosennej
Kubacki na stażu w Pogoni
Stadniuk ponownie prezesem Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich
Rafał Wilk najlepszym sportowcem niepełnosprawnym
Czerwiński o zakończeniu kariery przez Monikę Pyrek
Stępiński członkiem Zespołu Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN
Piłkarze Pogoni na Prawobrzeżu
Kubik nie zagra z Portugalią
Matkowski zagra bez Frystenberga
Szczecinianki z powołaniami do kadry U-17
Memoriał Kusocińskiego i Międzynarodowy Mityng Skoku o Tyczce wyróżnione
Rok 2012 okiem zawodniczek Olimpii
Co dalej z Kasperską?
Polski Związek Piłkarzy: pozostałe nominacje
Świątecznie z Olimpią Szczecin
Olimpia druga w Greifswaldzie
Rafał Buryta: Będziemy walczyć
HMP: Brązowy medal szczecinianek
Też możesz wybrać
Drugie miejsce Zagórskiego
Remis w rewanżu
HMP: Pogoń walczy o medal
Zacięty pojedynek
Wysoka porażka
Są powołania
Głosuj na hymn Pogoni
Eliminacje HMP: Finał nie dla sianowianek
Sianowianki liderem II ligi
MMP: Holińska ze złotem
Edi odwiedził Mateusza
Boksowali w Szczecinie
Zmiany na stadionie
Polki rozgromiły Białoruś
MMP: Holińska powalczy w finale
Szwedowicz pożegnał się z mistrzostwami
Łatwe zwycięstwo
Powiedzieli po meczu
Weekened z Capoeirą
Medale w Thai Boxingu
Gimnastyczki za podium
Faworyt nie zawiódł
Wicemistrzowie Olimpijscy uhonorowani przez minister sportu
ME: Sawrymowicz nie obronił tytułu
Powołania do kadry U-17
Pałaszewska: Brakuje nam napastniczki
ME: Sawrymowicz nie przebrnął przez eliminacje
Capoeira zagości w Szczecinie
Seniorskie eliminacje w Koszalinie
Kusy w podwójnej koronie
Na Podbeskidzie za piątkę
Trenerzy o meczu
Eliminacje MP U-19: Awans Olimpii z pierwszego miejsca
Po drużynowych mistrzostwach Polski
Powołania dla młodych pływaków
Piąte miejsce Wojtyry
Eliminacje MP U-19: Najbardziej wyrównana grupa
Zwycięstwo na koniec
Kłeczek czwarty w Biegu Niepodległości
Lechia nie przyjechała
Niespodzianka w Szczecinie
Na zakończenie jesieni pojedynek z mistrzyniami
Ligowe ostatki
Po mistrzostwach
W pojedynku rezerw również górą Bydgoszcz
Katarzyna Tarnowska o meczu
Victoria gromi
Powiedzieli po meczu
Kafarski za Skowronka?
Rozczarowali
Walczyły do końca
Bydgoszczanki inkasują trzy punkty
Pogoń gra w Bydgoszczy
Grają panie
Powołania na konsultację
Mam nadzieję, że kiedyś nadejdzie taki moment
Z medalami w Wieliczce
Baraszkiewicz zakończył karierę
Historyczne zwycięstwo Womenek
Pogoń gra z Medykiem, pojedynek bramkarek?
Koniec marzeń kadry U-19
Grają panie
Rogalski: Kibice nie zawiedli, a my tak
Eliminacje ME U-19: Dwie bramki Balcerzak
MP: AKS Białogard wygrywa klasyfikację druzynową
ME w kolarstwie torowym: Srebrne drużyny
Eliminacje ME U-19: 90 minut Kaźmierczak i Balcerzak
Olimpia w 1/8 PP
Pojadą na mistrzostwa Europy
Fantastyczna końcówka Pogoni
Wysokie zwycięstwo Victorii
Olimpia gromi
Olimpia zmierzy się z Polonią
Kaźmierczak i Balcerzak powołane
Grają panie
KSW 21: Jewtuszko zmierzy się z Sowińskim
Bracia Błoccy triumfują w Mistrzostwach Danii
Nabór do UKS Victoria S.P.2 Sianów
MP: Medale kolarzy
MP w zapasach: Medale AKS Białogard
Pogoń bez punktów, Królikowska bohaterką
II liga: Zmiana lidera
Łatwe zwycięstwo?
Grają z Ceramiką
Siwińska katem zespołu z Grodziska
Lider gra z wiceliderem
Grają panie
MP: Rozdano medale w żeglarstwie
Medale młodzików w MP
Poprawiła rekord Polski w Białogardzie
Powiedzieli po meczu
Sprawiedliwy remis
Olimpia w 1/16 PP
Grają panie
Remis w Lubinie
Wróciły z dalekiej podróży
Pogrom w Łęcznej
MP U-11: Piłkarki z Wałcza w ćwierćfinale
Ruszył finał turnieju im. Marka Wielgusa
Po trzy punkty do Łęcznej
Eliminacje ME: Remis z Rosją
II Bieg Górski na K2
Na boiskach Ekstraklasy...
Grają panie
Stadniuk ponownie przewodniczącym Zarządu Wioślarstwa Europejskiego
MMP: Złoto Skorupy
90 minut Siwińskiej i Balcerzak
Szczecinianie bez medalu
Bedorf wygrywa z Amerykaninem
Powiedzieli po meczu
ME w wioślarstwie: Szczecinianie popłyną w finałach
7. kolejka I ligi
Na boiskach Ekstraklasy...
Wracają paraolimpijczycy
II runda PP ZZPN
Sparing Olimpii
Zwycięstwo KKP
Walkowery Pogoni
Zwycięstwo Olimpii III
Tylko remis z beniaminkiem
Björn Otto wygrywa na Placu Lotników
Mityng na Placu Lotników
Podejmą beniaminka
Grają panie
Inwazja na Poznań
Tyczka na Placu Lotników
Wysokie zwycięstwo Victorii
Kaźmierczak powołana
Młodzieżowcy z medalami
Anita Piekarek: Pokazałyśmy charakter
Klątwa chorążego? Chilewska nadal bez medalu
Pogoń w dziesiątkę ogrywa AZS Wrocław
ME: Pogoń gromi Piasta
Brązowy medal Pauliny Woźniak
Powołania na mecze eliminacyjne ME
Od tego zależały losy spotkania ...
Piąte miejsce Chilewskiej
Emocje gwarantowane
Trzecia kolejka Ekstraklasy
Victoria przed sezonem
Grają ligi kobiece
Trenerzy o meczu
Pogoń przegrywa z Lechią
Julius Kilimo najszybszy w Półmaratonie Gryfa
Medyk ogrywa kadrę
Pobiegną ulicami miasta
Cougars podejmują Angels Toruń
Znamy pary w PP
Powołania do kadr U-18 i U-19
Olimpia rozpoczyna w Gdyni
Odbiorą nominacje
Fotorelacja z obozu
Kadra lepsza w konfrontacji z Unią
Dušan Perniš w kadrze na eMŚ
Pogoń '04 ma nowego bramkarza
Lewandowski drugi w Copenhagen Athletics Games
Eliminacje ME: Minimalne zwycięstwo Finlandii
Choć odrobinę dulszczyzny szczecinianie!
Przed Półmaratonem Gryfa
Wioślarze po MŚJ i MŚ w konkurencjach nieolimpijskich
Nabór uzupełniający do GOSSM
Walczą o awans do finału
Uczcili pamięć Kamili
Bilety na Lechię już od dziś
O meczu z Joanną Pałaszewską
Było ciężko
Inauguracja Ekstraligi pań
Inauguracja już jutro
Sianowianki wygrywają w Stargardzie
Festiwal gwiazd sportu czas zacząć
Obejrzeli trening
Mistrzostwa 14-latków zakończone
Porażka z KKP
Amerykanin najlepszy
Wioślarki z Wałcza w kadrze na MŚ Juniorów
Okazałe zwycięstwo Portowców
Tenisowe Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Wrócili na korty
Skrzypulec i Ogar poza wyścigiem medalowym
Odległe miejsce Jaskółki
Kuczyński odpada w repasażach
Wojtyra kończy na jedenastym
Wojtyra szósta w omnimum, jutro dalsza część rywalizacji
Największe kaskaderskie show w Europie
Udana niedziela Skrzypulec i Ogar
Górnik lepszy w rewanżu
Wypięty but pokrzyżował plany
Pogoń pokonuje Górnika
Pożegnali się z Londynem
Awansowali do finału
Barlewicz w Lubinie
Pogoń wygrywa z Neubrandenburg 04
Ziemiński 19. po dwóch wyścigach
Olimpia gra z Juvenią
II etap Grand Prix Trzech Jezior
Czekam na najładniejszą bramkę...
Sparing z KKP
Pogoń gromi Błękitne
Złożyli ślubowanie olimpijskie
MMŚ w wioślarstwie: piąte miejsce ósemki ze szczecinianami w składzie
Mecz charytatywny w Kołobrzegu
Dominacja szczecinian w Mistrzostwach Polski
Paulina Czarnik mistrzynią Polski
MPJ w tenisie: Szczecinianki w finałach
Mniejsze i większe sukcesy młodych tenisistów podczas OOM
Startują w MMŚ
Gimnastyczki z sukcesami
Powrót Kaźmierczak? Olimpia rozpoczyna przygotowania
Rozpoczęły przygotowania
Zawitali do Pogorzelicy
Jaskółka z międzynarodową kwalifikacją
Od nowego sezonu połączone
Rozmowa z Natalią Fidos
Damian Walczak piąty w turnieju Nadzieje Olimpijskie 2012
Przygotowania Pyrek
Eliminacje ME: Pewna wygrana Polek, 90 minut granatowo - bordowych
Podręczniki na dobranoc... rozmowa z Patrycją Balcerzak
Skaskiewicz trzeci w Siedlcach
Rekord w Sianowie
MP: Medale lekkoatletów
Eliminacje ME: Zwycięstwo Polek, grały piłkarki Pogoni Women
Alekperova i Kudyte w Pogoni
Cztery medale w pierwszym dniu
Czerwiński zwycięża w Moskwie
Będą wspominać
Memoriał Kołakowskich w Szczecinie
MP Juniorek Młodszych: Olimpia w finale B
Pihan-Kulesza startuje w belgijskim Ghent
Po sezonie myślimy o....następnym, rozmowa z Mariuszem Misiurą
Grają o awans do finału
Anita Piotrowska w Olimpii
Honorowa porażka
Zaproszenie na turniej
Okazałe zwycięstwo na zakończenie, pięć odchodzi
Czerwiński zwycięża w Innsbrucku
Pożegnanie sezonu na głównej płycie
Ligowe ostatki
Czechy i Szwecja w finale Mini Mistrzostw
Warsztaty ze Stefano
Czwórka podwójna szósta w Lucernie
Pihan - Kulesza startuje w słoweńskim Mariborze
Jak to będzie z tym awansem?
Przypieczętować czwartą lokatę
Katarzyna Barlewicz: Stawiam na Medyka
Grają piłkarki
Eliminacje ME: powołania dla piłkarek Pogoni
Pliś i Czerwiński w Ostrawie
Triumf UKS Grabowa
Pociągiem specjalnym do Gdyni
Linczerski bez kwalifikacji
Mityng w Szczecinie
Dobry mecz i porażka
Trenerzy o meczu
Stawką czwarte miejsce
Ana Proposina: Czwarte miejsce będzie sukcesem
Grają piłkarki
Najlepszy mecz Victorii
Bartosz Fabiniak: To kolejny ważny mecz
Kontuzje, kontuzje
ME: Siódme miejsce Pihan - Kuleszy
Matkowski i Frystenberg wygrywają w Madrycie
MP: Dwa medale MKP Szczecin w pierwszym dniu
Powiedzieli po meczu
Pogoń wygrywa z Gieksą
Materla z pasem KSW
Bez sukcesu
ME: Pihan - Kulesza w finale
Grają piłkarki
19. kolejka I ligi Oldbojów
15. kolejka II ligi Oldbojów
Porażka Reprezentacji
Pogrom w derbach
Podium dla Polaków w Pucharze Europy
PŚ: Czwórka podwójna bez finału
Medyk wygrywa w meczu kolejki
Hit kolejki w Koninie
Victoria Sianów zaprasza na turniej
Uhle, Kliczkowski, Hertel i Szpynda powołani
Rusza wioślarski Puchar Świata
Pogoń II remisuje z Kluczevią
Grają piłkarki
Pihan - Kulesza druga w Osijeku
Skrzypiński trzeci w Hamburgu
Olimpia/Iskra Bobolice wygrywa w Sianowie
Remor bez Kubackiego
Trzy punkty Pogoni
Powołania dla piłkarek Pogoni
Pogoń podejmuje FC Katowice
Olimpia podejmuje wicelidera
Grają piłkarki
Spotkanie miasta i Pogoni z biznesmenami
Skrzypiński drugi w Cracovia Maraton
Biegali o Puchar Prezydenta
Tworek następcą Kubiaka
Brązowy medal Skorupy w mistrzostwach Polski
Błocki mistrzem Polski
Prcheta powalczy podczas Gali Muay Thai
Jay Silva rywalem Michała Materli w walce o międzynarodowy pas KSW w wadze średniej
Pierwsze zwycięstwo Victorii
Pogoń wygrywa w derbach
Pobiegną na jasnych Błoniach
Grają piłkarki
Minimalna porażka Pogoni
Trenerzy o meczu
Z liderem w Raciborzu
Wierzę, że marzenia się spełniają...rozmowa z Jolą Siwińską
Piłkarki wracają na boiska
Dwóch szczecinian na podium w Rosenau
Pogoń gromi
Olimpia powalczy w Warszawie
Eliminacje ME U-19: Grały piłkarki Pogoni
KS Wołczkowo pokonuje Pogoń II
Grają u siebie
Piłkarze o meczu
Marcin Sasal o swojej nieobecności
Powiedzieli po meczu
90 minut Kaźmierczak
Eliminacje ME: Remis z Grecją. 90 minut Siwińskiej
Przegrały wygrany mecz
Piekielnie nieskuteczni. Zasłużone zwycięstwo wicelidera
23. kolejka I ligi
III liga na start
Weekend z gimnastyką artystyczną
Znamy laureatów
Poznaliśmy laureatów
Obijały poprzeczki, strzeliły trzy
Okoniewska, Falborska i Sobolewska powołane
Porażka na inaugurację
Srebro Parchety
Zobacz fotorelacje
Łatwe punkty w Bydgoszczy?
Na początek Polonia
Pierwsza liga na start
Remis w Łęcznej
Pogoń znów w telewizji
Powiedzieli po meczu
Inauguracja w Łęcznej
Przed nami runda wiosenna
Dziewczyny nabierają świeżości
Festiwal karnych pod Gorzowem
Gotowi do walki o Ekstraklasę
Bilety i karnety na Prawobrzeżu
Rozmowa z Katarzyną Barlewicz z Pogoni Women
Siwińska i Balcerzak powołane
12 marca prezentacja Pogoni
Przygotowania sianowianek do rundy rewanżowej
KS Wołczkowo szkoli piłkarki w Zdrojach
Olimpia wygrywa w Pajo Cup 2012
Weekend z kobiecą piłką
Transfery w Pogoni
Pogoń rozgromiła Wołczkowo
Okazałe zwycięstwo Unii
Arkonia pokonuje UKPW Warszawa
Szymańska pożegnała się z Pogonią
Sianowianki wygrywają w Grodzisku
Sprostowanie
Drużyna Uniwersytecka w Urzędzie Miejskim
90 minut Siwińskiej, 30 minut Balcerzak
Ósme miejsce Pyrek
Pliś i Czerwiński startują w Moskwie
Trzy medale na zakończenie
Medale młodych lekkoatletów
Oświadczenie Zarządu SKPS „Portowcy”
Bokserska sobota
PP: Brąz Howis
Kolasa i Czerwiński zwyciężają
Szczecinianki powalczą w półfinałach AMP w futsalu kobiet
Dwa sparingi w sobotę
Ósme miejsce Olimpii
Pogoń wygrywa w Berlinie
Sianowianki rozpoczęły przygotowania
Edi najlepszym piłkarzem I ligi
Nabór do Husaria Fight Team Pyrzyce/Kozielice
Zaczną przygotowania 17 stycznia
Pobiegły w Nowy Rok
Reprezentuj Szczecin na TTSR 2012
Dawid P. z żelaznym listem i zarzutami za korupcję w Pogoni
Zostań sędzią
Świątecznie z Pogonią Women
Olimpia czwarta w Czechach
Brąz Krupeckiego i sztafety
Szczecinianie z medalami
Mają wolne
Olimpia jedzie do Czech
Dwa medale na zakończenie Mistrzostw
Srebrna Pogoń
Finał Halowych MP Seniorek
Medyk wygrywa w Grzmiącej
Złoty Czerniak
ME w pływaniu: Dwa złota i brąz
Eliminacje HMP U-19: Bez awansu
Blisko, coraz bliżej
Eliminacje HMP Seniorek: PZPN zweryfikował, Pogoń w finale
Starosta na podium
Siwińska i Balcerzak nominowane
Pihan - Kulesza startuje w Czechach
Turnieje eliminacyjne HMP juniorek
Pogoń i Błękitne towarzysko, Sianów awansuje
KS Wołczkowo wygrywa w Schwedt
KSW: Zwycięstwo Materli, porażka Jewtuszko i Moksa
Mistrzostwa Europy tuż, tuż
Eliminacje Halowych MP Seniorek
Student Sport Fest
Tuż za podium
Polska wygrywa, 90 minut Siwińskiej
Eliminacje MP U-19: Pogoń i Olimpia awansują
Eliminacje ME: Włoszki gromią
Ostatnia kolejka w tym roku
Eliminacje MP U-19
Poznali rywali w turnieju Mistrzów
II Edycja Grand Prix Szczecina za nami
Test mecz Pogoni
Prezydent uhonorował Kolbowicza i Wasielewskiego
Cześnik trzecia w 23. Biegu Niepodległości w Warszawie
Dwugłos trenerski po meczu Pogoń - KS Polkowice
Nie było łatwo
Olimpia gra ze Sztormem
Czwartego finału nie będzie
Ranking mityngów 2011 - Kusy przed EFL
Turniejowy weekend
19. kolejka I ligi
Zapraszamy do typowania
Walkower dla Zagłębia
Minimalna porażka z liderem
Odpadły z Pucharu Polski
Tytuły rozdane
Sianów nadal bez punktów
Trzy z Pogoni w Reprezentacji na mecze eliminacji ME
Lewandowscy i Czerwiński z odznaczeniami państwowymi
Fotorelacja z Mistrzostw Świata w kickboxingu
1/8 finału PP: Pogoń gra z Medykiem
W Piasecznie z liderem
Sianów nie przyjechał
Rusza runda rewanżowa
Zapraszamy do typowania
Gol Grosickiego
Walczą o udział w turnieju Masters
Narloch wicemistrzem Świata
Remis w Żywcu
Szczecinianie lepsi w meczu AZS-ów
Powiedzieli po meczu
Pogoń liderem
Na remis
Polki wygrywają
Wołczkowo na turnieju w Szwedt
17. kolejka I ligi
Zapraszamy do typowania
Eliminacje ME: 90 minut Siwińskiej, debiut Balcerzak
Co w klubie słychać?
16. kolejka I ligi
Olimpia podejmuje Stilon
Reprezentacja w TVP Sport
Podium Krężelok
Zapraszamy do typowania
Po regatach 'Nadzieja Sportu'
Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorek
Bilety na Arkę od 18 października
Dwugłos trenerski
Sianów znów bez punktów
Pokazy wschodnich sztuk walki
Srebro w drużynie
Powołanie dla bliźniaczek
Pogoń ogrywa lidera
Blisko rekordu świata
15. kolejka I ligi
Pogoń - Zawisza informacje organizacyjne
Grand Prix Szczecina w sportach rakietkowych
Pokazy wschodnich sztuk walki w ramach Japan Fest
Puchar Polski UFR w Szczecinie
14. kolejka I ligi
Wołczkowo gromi
Dwugłos trenerski
Okazałe zwycięstwo szczecinianek
Pogoń gromi wicelidera
Ostatni mecz Womenek u siebie...
Pogoń II w 1/8 PP
13. kolejka I ligi
Zapraszamy do typowania
Pogoń - Olimpia w wojewódzkim finale PP
Nowe przyjazne zasady sprzedaży Kart Kibica
Olimpia lepsza w derbach
Porażka we Wrocławiu
Lewandowski po operacji
Derby na Bandurskiego
Grają we Wrocławiu
12. kolejka I ligi
Zapraszamy do typowania
Leczą kontuzje
Zwycięstwo w Gorzowie
Sukcesy szczecinian
Powiedzieli po meczu
Czwarta porażka
Nabór do szkółki bramkarskiej
Twierdza zdobyta
Oddalają się od czołówki
11. kolejka I ligi
Pogoń gra z Medykiem
Zmiany w Zarządzie Pogoni
Zapraszamy do typowania
Eliminacje ME: Polska przegrywa, 90 minut Kowalik i Siwińskiej
Komunikat SKPS Portowcy
Grają w Pucharze Polski
Memoriał Michała Barty: zwycięstwo Janika i Czenskiej
Błękitne gromią Wołczkowo
Eliminacje ME U-19: Dwa trafienia Balcerzak, Polki pewne awansu
PP: Victoria wygrywa w Gościnie
Eliminacje ME U-19: 45 minut Balcerzak
Orlik w Podjuchach otwarty
Lewandowski tuż za podium
Dwa medale biegaczy z Goleniowa
Przegrana na inaugurację
Diamentowa Liga: Pliś z rekordem życiowym
Przerwa na Reprezentację
Powiedzieli po meczu
Pogoń na piątkę
Awans Matkowskiego i Frystenberga
Gawron gra dalej
Pary II rundy PP
9. kolejka I ligi
Czwarte miejsce dziewcząt z Wałcza
Pogoń wygrywa w Katowicach
Skrzypiński wicemistrzem Świata
PP: Błękitne pokonują Olimpię II
Na Śląsk w okrojonym składzie
Szczecin Open Futsal Cup już w niedzielę
Początek tak jak przed rokiem
PP: Olimpia I awansuje
8. kolejka I ligi
Zapraszamy do typowania
III Nocny Turniej w Sianowie
Pokonały Stilon
Powalczą w Mistrzostwach Świata
Powiedzieli po meczu
Druga porażka Victorii
Podrażniona Unia wygrywa z Pogonią
Trzy punkty Pogoni
Trudny rywal
MŚ: Czwórka podwójna w finale
Pogoń zmierzy się z Mistrzem Polski
Walczą dalej
Nocny turniej w Sianowie
Zapraszamy do typowania
Victoria S.P.2 Sianów przegrała - trener zadowolony
5. Kolejka III ligi
Skromne zwycięstwo
Wygrywa Kenijczyk, rekord frekwencji
Pyrek w finale, Pliś w drugiej rundzie
Pierwszy wyjazd
Półmaraton Gryfa w niedzielę
Oświadczenie Mariusza Misiury, prezesa i trenera Pogoni Women
90 minut Siwińskiej
Zapraszamy do typowania
Awansować do Ekstraligi, rozmowa z Rafałem Burytą, trenerem Olimpii Szczecin
Gumuła zagrała z AZS-em
Powiedzieli po meczu
Yoki Kumada i Mariusz Gabrych piłkarzami Pogoni
Kontuzja Fabiniaka
Horror na koniec
Emil Noll gotowy na Sandecję
5. Kolejka I ligi
Dały lekcję beniaminkowi
Uczczą pamięć
Bydgoszcz z apetytem na zwycięstwo
Losowanie I rundy PP Kobiet ZZPN
Retransmisja meczu Pogoń - Górnik
Porażka na inaugurację
Na początek z Górnikiem
Szymańska i Siwińska w jedenastce sezonu 2010/11
Wystartował X Festiwal Gwiazd Sportu
Nocny turniej we wrześniu
Victoria trzecia w Tucholi
Tylko Siwińska
Powołanie dla Balcerzak, Kaźmierczak rezerwowa
Radler na trybuny, Djousse na boisko ...
Mistrz świata w Szczecinie!
Wakacyjny Kurs Instruktorów piłki nożnej
III Nocny Turniej w Sianowie
Trenerzy o meczu
Zwycięstwo Pogoni
Ostatni szlif przed ligą
Medaliści Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata będą skakali w Szczecinie!
Z Wartą bez kibiców gości, z Piastem w Wodzisławiu
Porażka z Bydgoszczą
Po pierwszym treningu
Skrzypiński zwycięża w Czechach
Dominika Grobelska w reprezentacji na MME
Pogoń wygrywa z Herthą
Szpital w PW
Pierwszy trening 30 lipca
Klub dziękuje i przeprasza...
Powiedzieli po meczu
Szczecinianki ogrywają AZS
Trzy punkty i dobre wrażenie
Najmark i Adamczyk wystartują w Olimpijskim Festiwalu Młodzieży
Podium dla szczecinian w Pucharze Europy
Lewandowski złoty wśród wojskowych
Pogoń sparuje z AZS Wrocław
Organizacyjne co nieco
Pogoń wygrywa z KKP
Pierwszy sparing Pogoni
Pojadą na ME
Po Mistrzostwach
Trzecie miejsce Ludwińskiego
Szymańska po operacji
Pencherkiewicz w Bydgoszczy
Skrzypiński po finale Pucharu Świata
Pojadą na OOM
Powołania kadr młodzieżowych
Wznowiły treningi
Z Kowalik, ale bez Szybińskiej
Wielkie rugby znów w Szczecinie
Rywalizowali o Puchar Bałtyku
Adamczyk ze złotem, Sendyk w końcu z medalem
KS Wołczkowo-Bezrzecze z III ligą kobiet
Trenerzy na Mistrzostwach Świata Kobiet
System internetowy już działa
Zawody Konne w skokach przez przeszkody
Brązowy medal Adamczyka, pechowy Sendyk
Szymańska w Unii Racibórz?
Regaty Pucharu Świata w Szczecinie
Wioślarki poza podium
Mikołaj Chmielewski wybronił złote medale
Kotwica wygrywa w MOLKIP CUP’ 2011
Rodzinna niespodzianka dla kibiców Pogoni!
Olimpia czwarta w finale B
Znamy nazwiska gwiazd Memoriału Janusza Kusocińskiego
Olimpijki grają w finale B
Trzech szczecinian w pierwszej dziesiątce
II Turniej Piłkarski Dzieci - MOLKIP CUP 2011
Nabór do zespołów juniorskich Gwardii Koszalin
Sukcesy Narlocha i Parchety
Chłopcy też grali
Znamy triumfatorów
Puchar nie dla Pogoni
Szymańska i Barlewicz zaliczyły
Finał Pucharu Polski: Do trzech razy sztuka?
Pyrek za podium
Najmark ósma
Ostatnia kolejka
Zagrają w Sianowie
Znamy zwycięzców zachodniopomorskiego finału Turnieju o Puchar Tymbarku!
Kuczyński pojedzie na ME Juniorów
Konsultacja i mecz w Lubawie odwołane
Aneta Legęć po zabiegu
Joanna Pałaszewska: Jest pewien niedosyt
Pogoń Women tuż za podium
Najważniejszy mecz w sezonie, zwycięzca zgarnia wszystko
Pięć powołań dla piłkarek Pogoni Women
33. kolejka I ligi
Awans juniorek młodszych Olimpii do finału B Mistrzostw Polski
Ostatnia kolejka
Memoriał Kołakowskich znów w Szczecinie
Pyrek siódma, Zalewski dziesiąty
Zapłacą, czy nie zapłacą...
Victoria przegrywa w Bydgoszczy
Wygrana z Mitechem, decydujące starcie w Szczecinie
Liczą na siebie i na Medyka
32. kolejka I ligi
Wchodzą w decydującą fazę
Remis nie cieszy, ale Pogoń dalej w walce o podium
Pomóż Monice
Victoria Sianów pozostaje w I lidze
Pogoń zapewniła sobie utrzymanie
31. kolejka I ligi
Odrabiają zaległości
Jadą na Mistrzostwa Europy
Czwarte miejsce Victorii
Nadal w grze o brąz, odrabiają straty
Sawrymowicz z medalem, minimów nadal brak
Materla walczy z Jamesem Zikicem
Muszą wygrać
Półfinał mistrzostw Polski Juniorek Młodszych
MP: Stańczyk ze złotem, ale bez minimum
30. kolejka I ligi
Panie wracają na boiska
Proposina i Levcenko zagrały w barwach Łotwy
Współpracują
Zaproszenie na Turniej w Sianowie
Nabór do Kaskady
Półfinały MPJ: 'Grupa śmierci' gra w Policach
Koniec sezonu dla Legęć
Pierwsza porażka
Pihan-Kulesza wystartuje w Moskwie
Międzynarodowe strzelanie Pogoni
Pewna wygrana Olimpii
Zwycięstwo w Poznaniu
Victoria wygrywa w Kaczorach
Pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie
Do Sieradza po trzy punkty
Bez Pałaszewskiej w Sosnowcu
Porażka sianowianek w zimowej aurze
Po meczu, o meczu
Główka na wagę awansu
Gra tylko Pogoń
Grają dalej
Pogoń Women po raz trzeci w finale Pucharu Polski!
Szczecinianie w czołówce
Petasz przesunięty do rezerw
Pogoń Women gra o finał PP
Od katastrofy do remisu
Pierwsze punkty wiosną
Trudne zadanie przed Olimpią
Będą pierwsze punkty?
Hołowczyc w Szczecinie
Eliminacje MP Juniorek Mł: Victoria i Olimpia z awansem
26. kolejka I ligi
Odwołają się od czerwonej kartki Zasady
Majówka z kobiecą piłką
Dwugłos trenerski
Tkwią w zimowym śnie
Pierwsza porażka w rundzie
Emocje na koniec...
Grają w Wielki Czwartek
Rekrutacja na The Tall Ships Races
Trójka ze Startu Szczecin na podium w Cracovia Maraton
Finał II Edycji Pucharu Skorpiona
LO II bezkonkurencyjne
Zasłużone zwycięstwo Olimpii
24. Kolejka I ligi
II Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar CKS
Wiosenne bieganie
Derby w Szczecinie
Olimpia wygrywa, powrót Semczyszyn
ME: Pihan-Kulesza w dwóch finałach
Podwójny triumf MOSW Choszczno
Victoria wygrywa z Unią
Nabór do Gimnazjum
Błękitne triumfują w Przecławiu
Wojewódzki turniej Wielkanocny
Międzynarodowy turniej Kajak Polo w Szczecinie
Mecz Pogoni przełożony
Startuje II i III liga
Nabór do GOSSM - chłopcy rocznik 1998
Pihan-Kulesza wystartuje w ME
Dominacja szczecinian
Nabór do Gimnazjum Bokserskiego
Siwińska, Pałaszewska i Szymańska powołane
Srebrny medal Stanuch w Challenge Wratislavia
Weekend z gimnastyką artystyczną
Puchar Skorpiona III odsłona drugiej edycji
Grali dla Hani
Olimpia wygrywa w Opolu
Katarzyna Barlewicz: Zabrakło wielu czynników
Pogoń znów remisuje
Porażka z wiceliderem
Podtrzymać dobrą passę na własnym boisku
Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorek
30. kolejka I ligi Koszykówki
Marcin Parcheta Mistrzem Świata Muay Thai
Panie też grają
Półfinał Pucharu Polski: Pogoń zagra we Wrocławiu
Z medalami tylko kobiety
Medale weteranów
Bardzo chciałyśmy...
Balcerzak, Kaźmierczak i Szybińska powołane na turniej eliminacyjny ME U-17
Zwycięstwo w doliczonym czasie gry
Porażka w Raciborzu
Trenerzy o meczu Pogoń - Flota
Porażka Victorii w Koninie
Olimpia na start
Podzielili się punktami
Na inaugurację z Unią
Victoria gra z Medykiem
Szczecinianie na gali KSW
Derby w Szczecinie
Piąte miejsce gimnastyczek na Łotwie
Pogoń Women w półfinale Pucharu Polski!
Balcerzak i Szybińska powołane na turniej eliminacyjny ME U-19
PP: Pogoń gra o półfinał
PP: Rafał Buryta, trener Olimpii o meczu z AZS-em
Przygotowania Victorii Sianów do rundy wiosennej
Panie witają piłkarską wiosnę
Pogoń Women w 1/4 Pucharu Polski
Kto wytańczy Mistrzostwo Polski?
PP: Pogoń gra we Wrocławiu
Pogoń w Ostrowcu, Flota u siebie
Olimpia gra w PP
Znamy zwycięzców
Gozdur gra w Turcji
Pihan-Kulesza wygrywa w Krakowie
Stilon pokonuje Zagłębie w finale Pajo Cup
HME: Czwarte miejsce Pliś
Po pierwszym dniu Pajo Cup
Zasłużony remis Pogoni
Przed Pajo Cup 2011
Po prezentacji
Sparingowa porażka z Wrocławiem
Piłkarki z Sianowa po zgrupowaniu
Wracają do gry
Pogoń gromi Victorię
Swatowska i Długosz w kadrze na ME kadetów
Za burtą w deblu
HME: Lewandowski wystartuje, Pliś na dwóch dystansach
Szybińska i Balcerzak powołane do kadry U-17
Kiszczyńska gra w Niemczech
Pojadą do Turcji
Matkowski w kadrze na mecz z Izraelem
Zaproszenie na Turniej w Sianowie
Trzecie miejsce w Berlinie, Watychowicz wyróżniona
Zwycięstwo seniorek Victorii
Zwycięstwo Szkółki Piłkarskiej z Wałcza
Pliś mistrzynią Polski
Siwińska powołana
Olimpia zagra w Berlinie
Kołat walczy o finał
Wyrazy współczucia
UKS Victoria S.P.2 Sianów poszukuje trenerów
Na kilka dni przed obozem
Kontuzja Czerwińskiego
Trwają Halowe Mistrzostwa Polski w Tenisie
Pyrek czwarta w Doniecku
Olimpia wygrywa ze Stilonem
II Turniej z cyklu Pucharu Skorpiona
Porażka Matkowskiego i Frystenberga
Pogoń wygrywa z KKP
Sianowianki w Grodzisk Cup 2011
Marcin N. przed Sądem
Olimpia przegrywa z KKP
W Kaliszu z Bydgoszczą
Pliś i Lewandowski z minimami na Paryż
PPJ: Swatowska i Długosz na podium
Międzynarodowy Turniej w Marjanpolu (Litwa)
AMP: Złoto i brąz dla Uniwersytetu Szczecińskiego
Nabór w Kołobrzegu
Medale lekkoatletów na MŚ niepełnosprawnych
Akademickie MP w futsalu: Uniwersytet Szczeciński w półfinałach
Akademickie MP w futsalu: Uniwersytet Szczeciński zwycięzcą grupy F
MP w futsalu Kobiet: Uniwersytet Szczeciński gromi
Sześć powołań dla piłkarek Pogoni Women
Zagrają na Akademickich Mistrzostwach Polski
Smocze Łodzie w Goleniowie
II edycja Pucharu Skorpiona rozpoczęta!
Olimpia gra z Unią
Kołat gra w Talinie
Porażka w sparingu
Pogoń najlepsza w Gryfuś Cup
Wojtyra i Kuczyński startują w Pekinie
Walczą w Mistrzostwach Świata osób niepełnosprawnych
Kaliniczenko z polskim obywatelstwem?
Pogoń gra z Unią
Australian Open: Matkowski i Fyrstenberg w 1/8
Australian Open: Matkowski i Fyrstenberg grają dalej
We dwoje w Crazy Slide
Pierwsze miejsce Olimpii
Olimpia wygrywa w Przecławiu
Zjedź na byle czym
Antalya: Gozdur gra dalej
Julia Mikulski mistrzynią i wicemistrzynią Polski!
Mistrzowska obsada na kursokonferencji trenerów w Szczecinie
Pogoń Women wznowiła treningi, kontuzja Legęć
Przygotowania czas zacząć
Długosz najlepsza w Toruniu
Pobiegli z WOŚP
Zaproszenie na turniej
Nwaogu, Ława i Nowak wyróżnieni
Przemysław Czerwiński: Motywacji mi nie brakuje
Sparingowo z Unią
Bez Moskalewicza, Parzego i Nowaka
Policz się z cukrzycą - happening biegowy
Zostań Sędzią!
Marketing w Okręgówce?
Znamy zwycięzców
II Sylwestrowy Bieg i Marsz Nordic Walking
Kamińska ze srebrnymi wiosłami
Pobiegną w Nowy Rok
Dwa razy Sprinter i raz Victoria S.P.2
Pyrek i Duda najlepsi
Kto zastąpi Kurasa? Sobieszczuk czy Wierzbicki?
Nie obronili tytułu
Nowa sala gimnastyczna w Szczecinie
Pogoń najlepsza w Greifswaldzie, trzecie miejsce Olimpii
Spotkanie świąteczne w Szkółce Piłkarskiej Orzeł 2010 Wałcz
Kursokonferencja dla trenerów
Pogoń i Olimpia nagrodzone
Wigilia z Pogonią Women
Szczecinianie mistrzami Polski w siatkonogę
Boksowali w Szczecinie
Monika Pyrek: Na razie mam zakwasy
Przerwa zimowa
Zwyciężył Maksiu
Oddali krew
HMP U-16: Ósme miejsce Victorii
Stypendia dla najlepszych sportowców
Doszkalanie dla trenerów i instruktorów
Szczecin organizatorem Mistrzostw Świata
Pogoń wicemistrzem Polski!
HMP U-19: Pogoń w najlepszej czwórce
Hreniak złoty, Sawrymowicz z brązem. Obaj bez minimów
Wasielewski, Kolbowicz i Lewandowski nominowani
HMP U-19: Piłkarki Pogoni celują w medal
Szczecinianie z medalami, nadal jednak bez minimów
Pogoń Szczecin mistrzem jesieni
Swatowska odkryciem roku
Gimnastyczki MKS Kusy wicemistrzyniami Polski
Waszak i Zalewski w kadrze na ME w biegach przełajowych
Skrzypiński czwarty według Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego
Piłka wodna: Po pierwszych meczach eliminacji MP
Eliminacje HMP: Porażka Pogoni
Victoria piąta w Halowym Turnieju Mistrzów U-11
Pyrek wygrała Taniec z Gwiazdami
Renata Mauer - Różańska gościem Otwartych Mistrzostw Województwa
Julia Sakowska z medalami
Szczecin: Pływacy powalczą o medale
Eliminacje Halowych Mistrzostw Polski: Pogoń gra w Koninie
PP: Drugie miejsce MKS Kusy w Nysie
PŚ: Pihan-Kulesza druga w Glasgow
Startowała w PŚ Juniorów
Eliminacje HMP Juniorek Mł: Victoria Sianów w finale
Eliminacje HMP U-19: Pogoń awansowała do finałów
Zwycięstwo w pierwszym meczu
Pyrek i Janachowska w finale Tańca z Gwiazdami
PZP: Trzy nominacje dla Nwaogu
Porażka z Francją
Dwugłos trenerski po meczu Pogoń - GKS
Powrót z dalekiej podróży..., GKS zwycięża
GOSSM zaprasza na turnieje!
Pewne zwycięstwo Rolnika
Odrabiają zaległości
Powołani na mecz z GKS-em, powrót Ropiejki
Pożegnanie jesieni
PP: KKP wygrywa z Olimpią
Grały w Gościnie
Puchar Polski nie dla Arkonii
Walczą o Puchar Polski
PP: W Wałczu Olimpia gra z KKP
PP: Arkonia liderem po pierwszym dniu
PP: Nie zagrają w sobotę
Turniej FIO w Gościnie
Eliminacje HMP
6. kolejka PLK
A klasowe ostatki
9. kolejka I ligi
Trzecie miejsce Nowickiej
Gra I liga
Zakończą jesienne rozgrywki
Remis w Poznaniu
Drugie miejsce Skrzypińskiego
ME: Medale Wojtyry i Ratajczyka
Pogoń Women remisuje we Wrocławiu
PP: Walkower dla Olimpii
Zakończą rundę jesienną
Siwińska i Kasperska w kadrze na mecz z Francją
Z 'Gieksą' w czwartek
Na młyn za 5 zł
Gra I liga
Panie też grają
Pogrom w Sianowie
Twierdza Szczecin nie zdobyta
Gra I liga
Grają ligi kobiece
Panie rywalizowały w Szczecinku
7. kolejka I ligi koszykówki
Nowy stadion dla Szczecina!
Ecoren pokonuje Olimpię
Złote skakanki
Gimnastyka artystyczna: Sukces MKS Kusy Szczecin
MŚ: 20. miejsce Pihan-Kuleszy
Są trzy punkty!
Będą boiska przy przedszkolach, rusza 'Gryfuś'
Gra I liga
Kobiety też grają
Eliminacje ME U-17: Trzy zagrały
Zwycięstwo Pyrek
MŚ: Pihan-Kulesza wystąpi w finale wieloboju
Porażka w finale
Eliminacje ME U-17: Trzy trafienia Balcerzak
Awans Juniorek Młodszych Olimpii
Gra I liga
Grają niższe ligi
Eliminacje ME: Gole Balcerzak i Silkowskiej
Finał turnieju o Puchar Skorpiona
Mecz przełożony
Nie pojadą na Mistrzostwa Świata
Pihan-Kulesza wystartuje w MŚ w Roterdamie
Mecz 1. FC AZS AWF Katowice - Pogoń Women meczem kolejki, Misiura z cytatem
Rezerwy Pogoni zwyciężają ze Stilonem III
Gozdur przeszedł eliminacje
Pogoń przegrywa w Katowicach
Gozdur gra w Turcji
Przegrali w finale China Open
Trenerski dwugłos po meczu Pogoń - GKP
Olimpia strzela i wygrywa...
Pojedynek dwóch beniaminków
Bez bramek na Twardowskiego
Młodzież na boiska
4. kolejka I ligi koszykarskiej
Gra A klasa
B klasa na boiska
Łobuziaki grają w Łodzi
Olimpia podejmuje ULKS MOSiR Sieradz
PP: Olimpia gra dalej
Matkowski i Frystenberg w ćwierćfinale
Panie też grają
Gra Okręgówka
10. kolejka V ligi koszalińskiej
10. Kolejka V ligi szczecińskiej
10. Kolejka IV ligi
10. Kolejka III ligi
Gra I liga
Błocki drugi w Hollenburgu
Wysokie miejsca Cześnik i Giżyńskiego
Pihan-Kulesza wygrywa w Krakowie
PP: Derby Szczecina w finale wojewódzkim
Victoria przegrywa z Ecorenem
Cztery z Pogoni w kadrze na eliminacje ME U-17
Syrenki drugie w Resku
Koniec współpracy?
Przegrana w finale Malaysian Open
Ruszyła budowa Orlika w Podjuchach
Grają o finał
Rolnik - Olimpia przełożony
Gra tylko Victoria
Gra I liga
Gol Balcerzak w kadrze U-17
PP: Pogoń II zagra z Victorią
Matkowski i Frystenberg grają w Kuala Lumpur
Legęć, Siwińska i Silkowska wyróżnione
Porażka z liderem
Idzie, idzie Podbeskidzie...
Niespodzianka była blisko
'Pomagamy Powodzianom'
Majdan poprowadzi warsztaty piłkarskie
Pierwszy raz przed własną publicznością
Grają z Czarnymi
Pihan-Kulesza pierwsza w wieloboju
Wygrana Olimpii w III lidze
Gra I liga
Panie też grają
PP: Pogoń gromi
Powiedzieli po meczu
I po pucharze...
Medale zapaśniczek
Od zwycięstwa do zwycięstwa...
Gra I liga
Panie wracają po przerwie
Po urodzinach
Kadrowiczki z Pogoni zagrały z Pogonią Women
Było na co popatrzeć...
MMP: Waszak złota, Zalewski srebrny
ME: 'Dominatorzy' awansowali do półfinału
Czterech na pewno, piąty walczy
Pomagamy powodzianom - podsumowanie
Jeż powołana
Barlewicz i Szybińska w jedenastce kolejki
Piłkarki Pogoni znów z kompletem punktów
Pogoń podejmuje Górnika Łęczna
Mecz Olimpia - Unia odwołany
Krowiak w Juvenii
Pyrek wystąpi w Tańcu z Gwiazdami
Szósta kolejka I ligi
Kobiety też grają
Komplet punktów w meczu z Akademiczkami
Trzy bramki na Twardowskiego
Mistrzostwa w mini golfie
Pogoń podejmuje Akademiczki
Krauze w Bydgoszczy
Finał Word Golfers Poland Championship trwa!
Victoria z Medykiem, Olimpia w Tuszynie
Rozmowa z nowymi władzami Stowarzyszenia 'Portowcy'
Półmaraton Gryfa już w niedzielę
Szóste miejsce AZS ZUT Szczecin
Piąte miejsce Leszczyńskiej
Piąta kolejka I ligi
Bez Janik z Tuszynem
Zdunek nie zagra do końca rundy
Pogoń i Victoria u siebie, Olimpia na wyjeździe
Mistrzowie z Choszczna
Zagrają o piąte miejsce
Po drugiej kolejce Ekstraligi
Trenerzy o meczu Pogoń - KSZO
Skromne zwycięstwo Pogoni
Pogrom w Kutnie. Puchar jedzie do Raciborza
'Gramy dla Hani'
Pogoń Women walczy o Puchar Polski
Bez Piotrowskiej i Pałaszewskiej, ale z Siwińską i Barlewicz
Udany start pływaków CKS-u
Pyrek ponownie w Komisji Zawodniczej EA
Flota wygrywa w Ostrowcu
Powiedzieli po meczu KSZO - Flota
Pogoń Women w finale Pucharu Polski!
MP: Medale kolarzy torowych
Marcin Lewandowski: Udowodniłem, że jestem bardzo mocny
Dwunaste miejsce Gizyńskiego
Brąz Czerwińskiego
Trwa zbiórka
PP: Grają o finał
Pliś bez finału
Pogoń z nowym sponsorem
Poznaj piłkarzy Pogoni
Bilety na mecz z Kamerunem
Rozmowa z Rafałem Burytą, jednym z trenerów Olimpii
Trenują przed półfinałem
Autodemolka w Szczecinie
I liga: Start 29 sierpnia
Strong Man w Jarosławcu
Łuczniczki Mewy wróciły ze srebrem
Co słychac w Koszalinie?
Leszczyńska bez minimum
Północ czy południe?
Siódme miejsce Binowo Park Golf Club
Pliś startuje w Monako
Nowe boisko na Bukowym
Zapisy na wyjazd do Łodzi
Od poniedziałku otwarta sprzedaż karnetów!
Przegrali po karnych
Porażka w pierwszej rundzie
Srebrny medal Juniorów Młodszych
Pojadą na ME
Kontuzja Kiszczyńskiej
Gozdur pożegnał sie z poznańskim turniejem
Euro w Szczecinie za dwa lata?
Przegrany sparing z AZS-em
Piłkarki Pogoni powołane na kosultację kadry U-19
Czworo w Barcelonie
Sromotna porażka Pogoni
Walczą w eliminacjach
Kiszczyńska gra w Belgii
LA: Dwa medale Pliś
Czerwiński daleko, udany występ Lewandowskiego
Kozak i Stasińska na Mistrzostwach Europy w Goalball
Rozdano medale Mistrzostw Polski w Tenisie
Zagrają o piąte miejsce
Ze złotem, ale bez minimum
Sparingowe zwycięstwo z Mistrzem Polski
MP: Pyrek walczy o medale i kwalifikacje na ME
Pogoń gra z Unią
Pencherkiewicz w Unii Racibórz
Szczecinek stolicą tenisa
Nawrocka trzecia w Płocku
Marcin Lewandowski odchodzi do Bydgoszczy
MKS Kusy szuka trenera
Piłkarki Pogoni Women wicemistrzyniami Polski
Finały MP U-19: Wygrana w drugim meczu
Przygotowania do startu w OOM
Sukcesy Pauliny Nawrockiej
Porażka na początek
Grała w eliminacjach MŚ
Sobieszczuk trenerem Polonii Słubice
Matkowski i Frystenberg grają w Londynie
Renata Pliś: To jest czas na naukę
MP JMł: Awans Olimpii
Nabór do Pogoni Women
Pogoń wygrywa, Victoria druga
Życzenia dla Nowożeńców
A jednak zagrają
Grały w Sianowie
Wolski siódmy, czwórka ósma
Podium Czerwińskiego i minimum Pliś w Nowym Jorku
Bieg uliczny na Warszewie
Mitech się odwołuje, finał PP przełożny
Wystartują w finałach OOM
Pyrek startuje w Rzymie
Metza trzecia w kategorii młodzieżowej
Unia Racibórz rywalem Pogoni Women w finale PP
Pomoc dla powodzian
Pięć medali wioślarzy z Zachodniopomorskiego w Mistrzostwach Polski
Zwycięstwa Lewandowskiego i Czerwińskiego
Półfinał Pucharu Polski Kobiet odwołany
Pogoń piąta, Wisła spada
Weekend z B klasą
PP: Zmiana godziny
Zwycięstwo w Poznaniu
Olimpia z Ostrowią, Victoria z Tuszynem
Cztery złote medale Pihan-Kuleszy
Siwińska powołana na mecze eliminacji MŚ
Ligowe ostatki
Półfinał w niedzielę o 17:00
Trzecie miejsce czwórki podwójnej
Pogoń lepsza w derbach
Walczą o ćwierćfinał
Wielki dzień - zwycięstwo w upalnej Italii
Czerwiński trzeci w Żarach
Awans juniorek młodszych Olimpii do półfinałów MP
Derby w Szczecinie, Olimpia na wyjeździe
Ligowy weekend
Zwycięstwo z Medykiem II
Szukamy talentów
Majowe ostatki
Pogoń Women w półfinale Pucharu Polski!
1/4 finału PP: Powtórzą sukces sprzed roku?
Okręgowe rozgrywki
Z Widzewem i GKS-em
Drugie miejsce Kamińskiej w czwórce
Już niedługo, coraz bliżej...
Zmarł Stanisław Adamczak
Mecz z Ostrówkiem przełożony
Kolejna ligowa kolejka
Włoszki gromią
Polki grają z Włoszkami
Punkt z dalekiego Tuszyna
Eliminacje OOM w Policach
Szukamy talentów
Nabór
Daria Antończyk drugą bramkarką
Czwórka podwójna ostrzy sobie zęby na ME
Jak lider z outsaiderem
Już są
Sukcesy Olimpii w rozgrywkach szkolnych
Remis Pogoni
Weekendowe granie
Nie pojadą do Szwecji
U-13: Fidos powołana
Mariusz Misiura: Dobre perspektywy przed kobiecym futbolem
Tylko cud może nam pomóc...
Porażka z wiceliderem
Wyjazdowa kolejka
Kolejna ligowa kolejka
Grają o wyjazd do Szwecji
Od jutra zapisy na bilety na finał Pucharu Polski
Kontuzja Pyrek
Grają w Madrycie
HOOM: Brązowy medal florecistek
Podium dla szczecinian
Rekordzistka pożegna się z reprezentacją
Piłkarki Pogoni Women awansowały do Ekstraligi!
Przypieczętują awans?
Przegrali w ćwierćfinale
Siwińska w kadrze na mecz z Włoszkami w Szczecinie
Sprzedaż biletów na finał PP przesunięta
HOOM: Błękitna i Zachodniopomorskie w czołówce
Zachodniopomorskie i MKS Kusy w czołówce XVI OOM w sportach halowych
Łódzkie granie
ME: Pihan - Kulesza jedenasta
Grają o półfinał
Oświadczenie SKPS 'Portowcy'
Grały kadry wojewódzkie
Złoty medal szpadzistek
Na konferencji prasowej po meczu 1/2 PP Pogoń - Ruch
Weekend z kobiecą piłką
Kontuzja Marcina Klatta
Pogoń w finale Pucharu Polski
CKS mistrzem Szczecina
Wysoka porażka w Bydgoszczy
Pogoń wygrywa u siebie
Wandachowicz wygrywa w Krakowie, Skrzypiński drugi w Hamburgu
Porażka w I rundzie
Wszystkie na wyjeździe
Szczecinianie w kadrze
Pierwszoligowa majówka
Majówkowe wyjazdy
Emilia Zdunek: Jesteśmy już myślami w Ekstralidze...
Pihan-Kulesza wystartuje w Mistrzostwach Europy
Janicki drugi w maratonie Königstein-Drezno
Stanisław Adamski, trener Stilonu o meczu z Pogonią
Cene trzy punkty
Czas na Rzym
Wymęczony remis
Rywalizowali o Puchar Prezydenta
Lider gra z wiceliderem
Nabierają tempa
Pogoń wygrywa w końcówce
Pobiegną na Jasnych Błoniach
W Szczecinie i w Myśliborzu
Odrabiają zaległości
Gospodynie liczą na zwycięstwo...
Pogoń awansowała do krajowego finału Gothia Cup
Victoria gra z Medykiem
Odrabiają zaległości
Nowe terminy odwołanych spotkań
Oddali Hołd
Kolejny termin
Wysokie miejsca młodych florecistów
Paryż: Pihan - Kulesza bez finału
Uczcili pamięć ofiar
Gra II liga
Pihan - Kulesza startuje w Paryżu
1/4 finału PP: Powtórka sprzed roku?
Wyjazdowy weekend
Nabór do klasy piłkarskiej
Pewna wygrana pierwszego zespołu
Weekend z gimnastyką artystyczną
Janukiewicz Show!
MŚ: Swatowska dziewiąta
Rywalizowali młodzi piłkarze
Flota w domu, Pogoń na wyjeździe
Grają najmłodsi
Olimpia najlepsza w eliminacjach OOM
Awansowali do półfinału
Szczecin stolicą szermierki
Turniej Eliminacyjny OOM
Eliminacje MŚ: Rumunki pokonane
Szermierze MKS Kusy na podium
Goalball: Szczecinianki z medalem i kadrowiczkami....
Skrzypiński przed Wandachowiczem w Poznaniu
Awans Arkonii
Eliminacje MŚ: 'Baryłka' wraca do domu
Eliminacje ME: Honorowe trafenie Zdunek
Pogoń przegrywa z Kluczborkiem!
Szczecin gospodarzem pływackich mistrzostw Europy seniorów w 2011 roku!
Wojciechowska i Poziomska po zabiegu
Licealiada: CKS pierwszy w grupie
Grają w Miami
Pihan na pięć
Zalewski i Poczwardowski w kadrze na MŚ w Biegach Przełajowych
Wystartują w wielomeczu
Pogoń gra dalej
Startowały w Rydze
Gimnastycy w czołówce
Wojtyra i Zieliński w kadrze na torowe MŚ
Rywalizowali miotacze
Oświadczenie Kibiców MKS Olimpia
Derby Szczecina: Trenerski Dwugłos
Pogoń wygrywa, chamstwo na trybunach
Na początek Derby
Metza za podium
Mecz rezerwowych
Awans stał się faktem
Kobiety wracają na boiska
Kolarze torowi w czołówce Grand Prix Polski
Pihan - Kulesza pierwsza w Cottbus
Pływacy na podium
51,200 PLN - za narty Kowalczyk. Licytacja trwa do jutra
Odpadli w I rundzie
Plebiscyt Mediów: Watychowicz triumfuje w lidze kobiet
Pliś bez finału
Fotorelacja z ME Kadetów
Trenerski dwugłos
Grają z Polonią Słubice
Sprawiedliwy remis
Petr Nemec: Jestem zaskoczony....
Poznaliśmy najlepszych piłkarzy województwa
Donieck: Czerwiński wygrywa, Pyrek trzecia
Rekord życiowy Lewandowskiego
Ptak z brązowym medalem ME
Puchar Davisa: Wygrana Matkowskiego i Frystenberga, Polska przegrywa
Sianowianki najlepsze w Pucharze Bałtyku
SV Hammer triumfuje w Pajo Cup 2010
Pajo Cup: ZZPN i Stilon na czele
Kiszczyńska i Brózda wygrywają w Lyonie
22. kolejka PLK
Po prezentacji, Grynfelder Miss Pogoni
Weekend z kobiecą piłką
Licytacja na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum
W czwartek prezentacja Pogoni
Porażka z Włoszkami
Panie na Mistrzostwach Europy Kadetów
Miss Pogoni: Znamy finalistki
HMP: Dwa medale drugiego dnia
Po drugiej edycji Pucharu Skorpiona
Luty czas oświadczeń
Ostrowski i Nawrocka wygrywają w Policach
Porażka w półfinale
HMP: Trzy medale pań
Oświadczenie Prezesa Olimpii Szczecin
Sukcesy w Irlandii
XXV Mistrzostwa Polic W Biegach Przełajowych
Kiszczyńska i Brózda zagrają o finał
Zdunek x3
Porażka szczecińsko - warszawskiego debla
SDS boksem stoi
'Silka' jedzie do Włoch
20 tysięcy za juniorkę, to dużo czy mało?
Pierwsze posiedzenie komisji
Piłkarki Victorii po zgrupowaniu
Lewandowski wygrywa w Birmingham
Zdunek i Pencherkiewicz powołane, Kornacka i Salwa w rezerwie
Marta Pihan - Kulesza wygrywa w Szczecinie
U-17: Silka znów strzela
Oświadczenie Marka Kowala
Pyrek i Lewandowski startują w Birmingham
U-17: Gol Silkowskiej
CKS wygrywa z ZS 4
Swatowska dziewiąta
Gimnastyczki otwierają sezon w Szczecinie
Chcemy wrócić po Puchar...
Olimpia po obozie
Leszczyńska czwarta, Kolasa daleko
Nabór do Pogoni Women
HMP: Gozdur i Szmigiel przegrywają w finale Debla
Pliś z minimum na HMŚ
Pogoń gra z Łęczną
Plebiscytowe rodzeństwo
Zawadzki już nie w Pogoni
Olimpia na zgrupowaniu w Świnoujściu
Minimum Lewandowskiego na Halowe Mistrzostwa Świata
Posmyk i Sobieszczuk wysoko
Czołówka bez Pyrek, rekord Rogowskiej
Smocze Łodzie na basenie w Goleniowie
Zdunek i Pencherkiewicz powołane
Lewandowski pobiegnie w Sztokholmie
Leszczyńska druga w Czechach
Pyrek piąta w Moskwie
Pyrek trzecia w rankingu 'Złote Kolce'
Gryfitki wygrywają z Huraganem
Pawlak, Majka i Studziżba ze złotymi medalami
Czerwiński trzeci w Göteborgu
Czerwiński rozpoczął sezon
Drugie miejsce Skrzypińskiego
Silkowska w kadrze U-17
Pliś piąta w Karlsruhe
Olimpia CKS wygrywa w Morska Cup
Cztery medale w trzecim dniu
Zagrała cały mecz
Młodzi pływacy MKP Szczecin z medalami
Medal Kamińskiej
Drugie miejsce we Włocławku
Bekdas ratunkiem dla GKS Katowice?
Victoria Sianów najlepsza w Grodzisku
Sukcesy zawodników MKS Kusy
Olimpia rozpoczyna przygotowania
W mikście kończy na I rundzie
Plan dzisiejszej sesji ligi w Widuchowej
Australian Open: Porażka Matkowskiego i Frystenberga
Pierwszy Szczeciński Zjazd na Byle Czym
Ruszył Australian Open
Zgłoszenia na kurs do piątku!
Po halowych Mistrzostwach Województwa
Gimnastyczki w kadrze
Trzecie miejsce Vogt
Powołania dla piętnastek
Sukces polskiej sztafety
Gozdur rozpocznie od kwalifikacji
Maciej Spunda podsumowuje
Gryf rozpoczął przygotowania
Gryfitki powołane
Doskonały początek drugiej rundy...
Zieliński na podium
Bajeczny strzał Pustelnika
Porażka w pierwszej rundzie
Gryf z serduszkiem
WOŚP: Biegali po Jasnych Błoniach
Zagrali z WOŚP
Policz się z cukrzycą
Szóste miejsce czwórki podwójnej
WOŚP: Weekend w apartamencie Moniki Pyrek
Kurs sędziowski - przedłużony termin naboru
Olimpia podsumowuje
Wygrana na początek
Ostatni dzień głosowania
Startuje kolejny sezon
Olimpia podsumowuje
Kobiety też grały - podsumowanie
Odwiedzili dzieciaki
Olimpia druga w Greifswaldzie
Marcin Lewandowski - czołowy 800-metrowiec Europy
Piłkarki Victorii Sianów brązowymi medalistkami HMP
Olimpia zagra o miejsca 5-8
Memoriał Stefana Moskalewicza
Sport wszystkich Dzieci
Grupy Finałów Halowych MP U-16
Festiwal sportów wodnych w Choszcznie
Victoria i Olimpia w finałach Halowych Mistrzostw Polski
Gimnastyczki na podium
Tuż za podium
Nadrabiamy zaległości
Ratajczyk zdyskwalifikowany na pół roku
Pyrek i Kaliniczenko nominowani
Po Ogólnopolskich Zawodach Klasyfikacyjnych
Zmienne szczęście piłkarzy wodnych
Dwa srebrne medale na zakończenie mistrzostw
Podium dla szczecinian
Przywrócić dawny blask - Światowid Łobez
Matczak znów złoty
Złoto Matczaka, Hreniak i Stańczyk też na podium
Seniorki tuż za podium
Żegnają Londyn
Pyrek, Kolbowicz i Wasielewski nominowani
MKS Kusy z medalami w drużynowych Mistrzostwach Polski
Gryf w podwójnej koronie
Arkonia trzecia w Pucharze Polski
Po zgrupowaniu kadry
ATP World Tour Finals: Rozpoczynają z Nestorem i Zimonijcem
Ligowe ostatki
Zagrają w MP w Siatkonogę
Dwa medale MKS Kusy
Srebro Pihan - Kuleszy
Wysoko w Chojnie
Tuż za podium
Sześć rekordów Polski seniorów
Porażka w półfinale
Czas na zwycięstwo
Kibice uczcili Święto Niepodległości
Szczecin stolicą pływania
Awansowali do półfinału, zagrają w Londynie
Ostatnie spotkania jesieni
Wygrana Kaskady
Nowicka trzecia
Cześnik i Poczwardowski na podium w warszawskim Biegu Niepodległości
Zwycięstwo na koniec
Awansowali do ćwierćfinału
Wymęczone zwycięstwo
Siwińska i Barlewicz powołane
Grają w Paryżu
Zwycięstwo na pożegnanie jesieni
Czekaliśmy pół wieku...
Brązowy medal dla województwa Zachodniopomorskiego
Remis w Katowicach
Lekcja futbolu
Ostatnia kolejka
Krężelok w Reprezentacji
Wymęczone zwycięstwo
Zakończenie sezonu
Pihan startuje w Chorwacji
Nadrabiamy zaległości
Porażka w pierwszej rundzie
Gra I i II liga
15 minut Joli
Sparing wewnętrzny
PP: Gryf II zwycięża ze Stilonem
Grają w hali
XVII kolejka I ligi
Matkowski I Frystenberg żegnają się z Wiedniem
Szczecinianie na podium Mistrzostw Świata w Kickboxingu
PP: Wojewódzki Finał
Zwycięstwo w I rundzie
Remis w Stargardzie
Petasz z bliska i z daleka
Stańczyk ma podium w Łodzi
Bramka Gumuły
Janicki po raz piąty z rzędu wygrywa supermaraton Wiedeń-Bratysława-Budapeszt
Grają w Wiedniu
Ratajczyk Mistrzem Europy!
Weszła na sześć minut
Walczyli do końca
Trzy punkty zostają w Szczecinie
27 minut Silki
Gra druga liga
Dwa zwycięstwa z Dunkami
Gumuła powołana
Gimnastyczne mistrzostwa w Dziwnowie
Jedzie na kadrę
Skorpion na czele ligi
Pogoń przegrywa w meczu na szczycie
Gimnastyczki Kusego z medalami
Wymęczone zwycięstwo
Wygrana w Sianowie, Gryf kończy jesień jako lider
Ciekawie w Sianowie, ciekawie w Szczecinie...
Okiem Asi i Basi
Niedziela z boksem
Kobiety też grają
Wygrana Matkowskiego i Frystenberga
Grają w Pucharze Polski
Pechowa porażka
Gryf nokautuje
Zwycięstwo w deszczu
Trzy razy pierwszy
Dwóch na podium
Grają w Shanghai ATP Masters
Pyrek odebrała medal
Zwyciestwo Petera Erofejeffa
Rosjanin najlepszy w Policach
Siedem najlepszych reultatów
Oświadczenie Pogoni Szczecin
Pogoń' 04 gra z Grembachem
Startowały w Budapeszcie
Skrzypiński trzeci w rankingu sezonu 2009
Binowo golfem stoi
Typują Natalia i Daniel
Pihan-Kulesza startuje w Mistrzostwach Świata
Odpadli w I rundzie
Siwińska powołana
Silkowska w kadrze na turniej Eliminacji ME U-17
Dziewczyny na zero, panowie z punktami
Wyjazdowy weekend
Polonia pokonana! Pogoń gra dalej!
Dwie różne połowy
Grand Prix Polski: Dwa zwycięstwa Stańczyka
PŚ: Ósme miejsce Swatowskiej
Matkowski i Frystenberg triumfują w Kuala Lumpur
Ratajczyk z sukcesami w 3 Jours d'Aigle
Zmarł Kazimierz Lubik
Wysoka wygrana Olimpii
Pihan-Kulesza najlepsza w Doha
Matkowski i Frystenberg grają o finał
Typujemy
Kobiety też grają
Niemiłe zaskoczenie...
Grają w Pucharze Polski
Wpadka Gryfa
Wiskord najlepszy w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży
Pihan - Kulesza startuje w Doha
Gozdur kończy na eliminacjach
Olimpia na plus
Giżyński trzeci w Maratonie Warszawskim
Matkowski i Frystenberg grają w Kuala Lumpur
Remis jak porażka
Udany start naszych lekkoatletów
Remis na koniec
Pihan wygrywa w Krakowie
Typują bramkarki
Grzegorz Matlak przeprasza
Kobiety też kopią
Fortuna w Wołczkowie
Obradowali w Szczecinie
Wysokie zwycięstwo Gryfa II
Zwycięstwo orliczek
Tuż za podium
Monika trzecia w Szanghaju
Trzecie miejsce Skrzypińskiego
Zdunek strzela w Holandii
Jak to się stało?
Rozlosowano pary I rundy PP
Gra tylko II liga
Obsada dziesiątej kolejki
Wystartują w ME
Po czwartej kolejce
Adamczyk wystartuje w Cottbus (Chociebużu)
Pewne zwycięstwo
Powell poniżej 10 s
Ratajczyk mistrzem Polski
Udany start w Koszalinie
Awansowali do turnieju głównego
Porażka w finale
Pierwsze punkty Olimpii
Powołania na turniej eliminacyjny do ME
Skrzypiński bez medalu w MŚ
Powiedzieli po meczu
Wymęczone zwycięstwo
Cieżka przeprawa na Bandurskiego, gospodynie faworytem na Nehringa
Kiszczyńska gra o finał
Lewandowski wśród nominowanych
Każda stawia na swoich
Poza dziesiątką
Gryf, Victoria i Olimpia u siebie
Kiszczyńska w Denain
Zakończyli na ćwierćfinałach
Bokserskie derby w niedzielę
Pałaszewska na czele
Victoria lepsza w derbach
Giżyński ze złotem
Powtórka z Pucharu
Asafa Powell i Tyson Gay na Pedros Cup!!
MKL spada
Gryf na czele
Olimpia czy Victoria?
Pyrek druga, Lewandowski ósmy
Najważniejszy mecz tej rundy?
Przed trzecią kolejką
Niemiła niespodzianka
Pyrek i Lewandowski wystartują w Brukseli
Pyrek i Kaliniczenko u prezydenta
Gozdur gra w Niemczech
Rozpoczęły od pogromu Medyka
Zaskoczenie
Zwycięstwo Kolasy w Niemczech
Gryf gromi
Grały nasze
Pyrek i Lewandowski startowali w Zurychu
W niedzielę Szczeciński Półmaraton Gryfa
Typują drugą kolejkę
Po pierwszym typowaniu
Druga kolejka w ligach kobiecych
Piąta kolejka przed nami
ME w kajak polo: Kadra U-21 z medalem
Zagrały z Estonią
Mrozik w Szczecinie, spotkanie na turnieju
Gozdur w finale debla w Olsztynie
Czwórka w półfinale
Złoty Skrzypiński
Bez niespodzianki
Czwórka Wiskordu z brązem w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski
MŚ: Ósme miejsce Lewandowskiego
Odpadli w 1/4
MŚ: Lewandowski w finale
II Eliminacja Ligi Skuterów
Wielkie derby na Bandurskiego
Gozdur gra w Olsztynie
Zacharski nie będzie miał medalu
MŚ: Lewandowski awansował do półfinału
Szczecinianin z tytułem
Typują pierwszą kolejkę
Grają w Cincinnati
Remis w Berlinie
Wodolotem do Świnoujścia
Olimpia po obozie
Boks w Międzyzdrojach
Piłkarki wracają na boisko
Sensacja w Berlinie. Rogowska Mistrzynią Świata, Pyrek ze srebrem
Szczecinianie najlepsi w Maratonie Solidarności
MŚ: Pyrek awansowała do finału
Powiedzieli po meczu
Pogoń na remis
Porażka w ćwierćfinale
Sparingi w pigułce
W singlu gra dalej
W ćwierćfinale bez gry
Szczecin stolicą boksu
Do Świnoujścia wodolotem?
Stowarzyszenie apeluje
Irlandia i Turcja już są
Gozdur na turnieju w Niemczech
Dziwnów gości sportowców
Poznamy mistrzów w Niechorzu
Zremisowały z Koninem
Powołania, powołania
PP: Horror na Śliwińskiego
Pietrasik na podium
Błaszczyk w kadrze na MŚ
Piasek ósmy w Ustrzykach
PP: Kotwica gra z Pogonią
Gryf przygotowuje się w Ustroniu
Czwórka Wiskordu z dwoma medalami
Grembach zwycięża w Niechorzu
Porażka w finale
Grała Olimpia
Porażka w Gorzowie
Siwińska w kadrze na Holandię
Z wizytą w Poznaniu
Rozegrały wewnętrzny sparing
Grają w Waszyngtonie
Mierzwa obroniła tytuł
Pyrek i Lewandowski jadą do Berlina
Z medalami podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Polski
Powiedzieli...
Okazałe zwycięstwo na inaugurację
Sobieszczuk w Polonii Słubice
Po zgrupowaniu
Pogoń wygrywa po dogrywce
Olimpia rozpoczęła przygotowania
Panie powalczą o tytuł Mistrzyni Polski
Fenomenalny Lewandowski
Próba generalna
Puck z sentymentem
Behnke najlepszy
Pyrek na podium, triumf Rogowskiej
Powołania do kadry U-19
Czwórka podwójna najlepsza w Polsce
Porażka na dzień dobry
Nasi na lekkoatletyczne ME Juniorów
Grają w Hamburgu
Paradise w finałach PP w Beach Soccerze
Brąz Zalewskiego
Srebro Wojtyry
Flota remisuje z Energetykiem
Lewandowski ze srebrem, Leszczyńska z brązem
Kolejny słabszy występ Pyrek
Gryf rozpoczął przygotowania
Co słychać w Olimpii?
Trzeci w biegu eliminacyjnym
Zamłynie w grupie południowej?
Nasi na torowe Mistrzostwa Europy
MME: Lewandowski faworytem
Tym razem dziewiąty
Olimpijki powołane
Holendrzy wygrywają w Szczecinie!
Odległe miejsce Pyrek
Jest licencja dla Pogoni
Siłacze w Stargardzie
Trzeci raz na podium
Puchar Świata rozpoczety
Flota z licencją
Za burtą
Lewandowski z drugim wynikiem w karierze
Brąz Stańczyka w Belgradzie
Szymańska zagrała z Estonią
Kiszczyńska i Brózda w ćwierćfinale
Zachodniopomorskie wygrywa
Dominatorzy wygrywają Królewskie Regaty w Henley
Sawicki wygrywa w Szczecinie!
Skrzypiński współrekordzistą Świata
Najlepiej w ćwiczeniach wolnych
Grad medali w Pruszkowie
VI BIM: Drugie miejsce zachodniopomorskich piłkarek
Medale Wiskordu, Uhle mistrzem Polski
Unity Line za podium
Są już w pierwszej czwórce
VI BIM: Pływacy słabo
Bałtyckie Igrzyska Młodzieży: Judocy na czwórkę, Matyszczuk najlepsza
Błocki mistrzem Polski
Startował w Niemczech
Kiszyczyńska odpadła w ćwierćfinale
Promowali wioślarstwo niepełnosprawnych
Znamy skład I i II ligi
Celują w medal ...
Zmieni barwy narodowe?
ACT5 Szczecin Match Race Qualifier
Pihan w trzech finałach
Pyrek druga w Oslo
Siwińska powołana
Olimpia świętowała czwarte urodziny
Co słychac w Gryfie?
Unity Szczecin jednym z faworytów
Po Wimbledonie
Nie pojadą na OOM
Trzech w 24. osobowej kadrze
Posiedzenie Prezydium w Szczecinie
Skład Reprezentacji na Bałtyckie Igrzyska Młodzieży
Zakończyli na ćwierćfinale
Piąte miejsce w Lorsch
Kobieca Reprezentacja z Pucharem Europy
Podnoszą kwalifikacje
Zwycięstwo w Vierecku
Wieloboiści już są, zawody w sobotę
Drugie miejsce młodych waterpolistów
Kolasa trzeci w Szwecji
Handke najlepszy wśród młodzieżowców
Grzegórzek i Smal najlepsi
Srebro w Bochum
Szczecin stolicą wieloboju
Zawody w skokach przez przeszkody
Szymańska jedzie na Uniwersjadę
Do szczęścia zabrakło 12 minut...
Jest niedosyt ...
Nie obronili tytułu
Czwórka podwójna pokonana
Wojtyra najlepsza, trwa PP w Pruszkowie
Pyrek zwycięża w Leirii
Czwórka podwójna w finale PŚ w Monachium
Rekordowy wynik Szpaka
Polacy w półfinale
Misiura w sztabie szkoleniowym Reprezentacji Polski
Wójcik z medalem we Wrocławiu
Grają w Wielkiej Brytanii
Brąz CKS
Wystartują na Uniwersjadzie
Prezydent nagrodził sportowców
Juniorzy ze srebrem
Pihan multimedalistką
Gehrlein wygrywa
Pyrek druga w Berlinie
Victoria w I lidze, Stilon zostaje
Finał Pucharu Polski: Feralne sześć minut...
Awansowali do ćwierćfinału
Drużynowe zwycięstwo
Lewandowski najlepszy w Bydgoszczy
Szczecin Open wkracza w decydującą fazę
Możemy sprawić niespodziankę, Gryf przed finałem PP
Drugie miejsce w Katowicach
W deblu bez rewelacji
Sukcesy Wiskordu w Regatach Eliminacyjnych
Szymańska i Krakowska w kadrze Uniwersyteckiej
Olimpia i Sztorm w turnieju półfinałowym MP U-16
Grają w Londynie
Słabszy występ Pyrek
Rywalem AZS Wrocław
AZS z medalami
Kosmaz wygrywa
Gryf w finale Pucharu Polski!
Witaj pierwsza ligo!
Gryf walczy o finał Pucharu Polski
Przed półfinałem PP
Rugby znów w Szczecinie
Eliminacje MP U-16: Olimpia walczy, Gryf bez punktów
Pyrek zwycięża na inaugurację
MP U-19: Gryf zagra o miejsca 5-8
Victoria gromi
Arkonia najlepsza po rundzie eliminacyjnej
Pihan w czołówce
Mistrzostwa Kanałku
Blisko, coraz bliżej ...
Czwórka podwójna w formie
Jedzie tylko Krzyżostaniak
Tylko mikst
Nabieramy doświadczenia, rozmowa z Anitą Janik
Jadą po prestiż i medale
Motorowodniacy w Myśliborzu
Grają dalej
Wysoko po pierwszym dniu
Piłkarze SP Krzywin w ćwierćfinale mistrzostw województwa
Zakończył start w Krakowie
Dzień Dziecka ze Stalą
Powiedzieli po meczu
Nabór do Stali
Strzelanina na Nehringa
Drugie minimum Zachoszcz
Niemożliwe jest możliwe, Olimpia zostaje
Błocki dwunasty w PE
Arkonia najlepsza po rundzie zasadniczej
Pozegnali się z Katowicami
Stańczyk bez minimum, Zachoszcz jedzie na ME juniorów
A miało być tak pięknie...
Gryf nokautuje, Olimpia zostaje
Przeprawa przed półfinałem
Stańczyk i Zachoszcz ze złotem, ale bez minimum
Gozdur w PKO Bank Polski Katowice Open
Smocze Łodzie w Gryfinie
Decydująca rozgrywka
Półfinał nie dla Polaków
Pływacy powalczą o tytuły
Ostateczne rozstrzygnięcia
Powołania dla studentek
Piątek na Litewskiej
Polacy w Interwetten Austrian Open Kitzbuehel
Zwycięstwo Lewandowskiego
JS: Pogoń wygrywa
Zagrają w Austrii
Punkt w Poznaniu
Walka o awans trwa
Niespodzianka w Biedrzychowicach, Olimpia wygrywa!
Nadal walczą
W Poznaniu w ukrojonym składzie
Porażka polskiego debla
Trenerzy o meczu Pogoń - Nielba
Lebedyński w gazie, kolejne dwa gole młodego piłkarza
Podium dla szczecinian
Stańczyk wygrywa w Dębicy
Biegali w Pradze
Zagrają w Madrycie
PP: W półfinale z AZS Biała Podlaska
Wiskord z medalem
Annika Rejek wygrywa w Międzynarodowym Turnieju Wiosny
Wróciły z dalekiej podróży, Gryf w półfinale Pucharu Polski
Szczecinianie też biegają
Polska Biega, Zachodniopomorskie także
PP: Grają o półfinał
Międzynarodowy Turniej Wiosny w Szczecinie
OOM Świętokrzyskie: Swatowska szósta, drużynowo w czołówce
Pierwszy start wioślarzy
Juniorzy z Choszczna zaskoczyli Europę
Modzelewska z brązem
PP: Niespodzianka na Nehringa, Gryf gra dalej...
OOM Świętokrzyskie: Z sukcesami na OOM
OOM Świętokrzyskie: Sukces szczecińskich bokserów
Udany występ w Presaro
Pięć bramek na Tenisowej
Zagrają z liderem
Podejmują Kolejarza
Po MP w broniach
Awansowali do ćwierćfinałów
CKS wygrywa
Szczecinianin drugi na Zalewie Zegrzyńskim
Rozlosowano grupy Eliminacji MP U-19
Wicemistrz Olimpijski z Pekinu w Szczecinie
Majówka z kobiecą piłką
Powrócić na właściwe tory...
Zagrają o Puchar Dyrektora CKS
Jędraszko w Wiskordzie?
Powiedzieli po meczu
Grają w Rzymie
Pogoń przegrywa w Toruniu
Skrzypiński wygrywa w krakowskim maratonie
Wyciskali sztangę w Kołobrzegu
Porażka z Danią
Biegali po Jasnych Błoniach
Kolarstwo górskie w Puszczy Bukowej
Grały ze Szwecją
Jedziemy do Torunia!
Orły podejmują Husarzy
Trener Polaków: Liczę na medale
Znamy zwycięzców
II Wiosenne Biegi o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin
Tworek wystąpi w kolejnych zawodach PŚ
Pierwsza i ostatnia runda w Barcelonie
5 rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej - Polska biega
Grali o Puchar Słowianki
Mecze 1/4 Pucharu Polski
Monika Pyrek: Siła bez siłowni
Bilety na derby już w sprzedaży
33. Biegi Krzywińskie
Gra II liga
Wałcz stolicą karate
61 lat minęło
Skrzypiński wygrywa w Bostonie
Gryf wygrywa w 'małych derbach'
Puchar Ziem Północnych we florecie
Grają w Barcelonie
Tuż za podium
Brązowa Pihan
Dudycz i Lewandowska Mistrzami Polski, najlepszy Mathew Kibowen Kosgei
Szóste w wieloboju
Zła passa trwa
Rafał Buryta, II trener Olimpii o meczu z Tuszynem
Radość w Gutowie, upragnione zwycięstwo
Dębno stolicą maratonu
Odpadli w ćwierćfinale
Kara utrzymana
Finał Gothia Cup nie dla Gryfa
Ulicami Wałcza
Tuż za podium
Startują w PŚ
Zwycięstwo Matkowskiego i Frystenberga
Rusza II liga
Zwycięski Skorpion w Łodzi
Muszą wygrać
Pisanki na korcie
O meczu z Medykiem II
Minimalna wygrana
Olimpia wygrywa
Rywalizowali w Elimnacjach do OOM
Zagrają na luzie
Przedświąteczna kolejka
Grały na Przecławiu
Wojewódzki finał OOM w piłce nożnej kobiet
Koniec marzeń o Ekstralidze
Skrzypiński drugi w Berlinie
Dwa medale szczecińskich judoków
Grad medali w Grudziądzu
Pihan dziesiąta
Świderska i Sowiński w dziesiątce
Bez niespodzianki
Grali najmłodsi
Mecz o sześć punktów. Tylko zwycięstwo...
Może teraz?
Pihan w finale ME
Po kolejne zwycięstwo?
Grają na wyjeździe
'Najmniejszy' turniej w województwie
Gryf o meczu
Gozdur gra w Belek
Długosz trzecia we Wrocławiu
Pierwszy turniej zakończony
Pihan startuje w Mistrzostwach Europy
Tworek startowała w Thiais
Natalia Mokrzycka o derbach
Wójcikowska najwyżej
Kiszczyńska druga w Gonesse
Pierwszy taki mecz?
Pyrzyce: Zagrają Oldboje
II Międzynarodowy Turniej Ziem Nadbałtyckich za nami
Towarnicki drugi w turnieju im. Feliksa Stamma
Sukces Bodaikana
Gryf lepszy w derbach
Sukces Maćkowiaka
Bez fajerwerków
Z Binowa do Marbelli
Biegali w Pyrzycach
Będzie reorganizacja?
Dobra passa trwa
Kobiece derby Szczecina
Dobre wyniki MKS Kusy we Wrocławiu
Indywidualnie o półfinał, w deblu o finał...
Startują w Miami
Rywalki powinny się nas bać...
Kiszczyńska nie zwalnia tempa
Startowały we Francji
Torowcy powalczą o medale MŚ w Pruszkowie
Pihan wygrywa w Cottbus
Targi Żeglarstwa, Rekreacji i Sportów Wodnych „Szczecin Yacht Show”
Kąpiel Kolbowicza
Trenerzy o meczu Pogoń - Czarni
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Eliminacje do OOM w Biegach Przełajowych
Rekordowo w Kołobrzegu
Victora wygrywa
Kiszczyńska i Brózda wygrywają
Pewne zwycięstwo Portowców, wiosna bez Kowala
Gryf remisuje z Victorią
Kiszczyńska i Brózda w finale
Odpadli z Indian Wells
Legęć strzela w Rosji
Nawrocka powołana
Antoszewska trzecia w Gdyni
Janicki wygrywa w Hiszpanii
Kiszczyńska i Brózda walczą o finał
Awansowali do 1/4
Poznaliśmy wyniki Plebiscytu
Arkonia na czele po dwóch rundach
Małgorzata Wojtyra 9 dni przed MŚ
Pihan wygrywa
Matkowski i Frystenberg awansowali do II rundy Indian Wells
Zawodowy ring bokserski
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie
Golf in Poland. Zachodniopomorskie zaprasza na golfa
Delegaci European Athletics w Szczecinie
Nabór do CKS przy ul. Rydla
Stańczyk i Sawrymowicz znów na basenie
Trenerzy o meczu Pogoń - MKS Kluczbork
Gozdur gra w Turcji
Giżyński i Grynkiewicz mistrzami Polski w biegach przełajowych
Pogoń wygrywa na inauguracje
Grała Victoria
Rundę wiosenną czas zacząć
Szymańska wrociła z Portugalii
Frystenberg wraca po kontuzji
Z podwórka na stadion
Kadra na torowe MŚ w Pruszkowie
Udane starty florecistów
Dąbrowski i Andruszko pożegnali się z Pogonią 04
Rezerwy połączone z Juniorami Starszymi, Rabe za Sobieszczuka
Szklar wygrywa w Gliwicach
Arkonia druga w Gorzowie
Nabór do CKS
Olimpia wygrywa w Pajo Cup
Gryf przegrywa z Salosem
Złota Kiszczyńska
Lewandowski szósty
Zwycięstwo Pihan
Lewandowski w finale
Kiszczyńska i Zagórska z tytułem
Porażka Matkowskiego i Panfila
Po pierwszym dniu Pajo Cup 2009
Po Gali
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Tenisie
Weekend z kobiecą piłką
Cztery w kadrze U-19
Ogólnopolski Turniej w Lesznie
Arkonia awansowała do rundy zasadniczej
Kolasa jedzie na Halowe ME
Joanna Stasińska: Czas pokazać na co nas stać...
Przygotowania Wojtyry do MŚ
Porażka w półfinale
Szymańska jedzie do Portuaglii
Wygrana Unii
Zwycięstwo Matkowskiego i Schutllera
Zwycięstwo Urbańskiego
Przerwa Marka Kowala
Przetarg na projekt ogłoszony
Dobre rezultaty w Szczecinie
Wzięły rewanż
Przygotowania Olimpii
Awansowali do ćwierćfinału
The Tall Ships' Races znów w Szczecinie
Lewandowski w kadrze na HME w Turynie, Pyrek nie jedzie
Metza dziewiąty, Świtalska dwunasta
Lekcja dla Gryfa
Pierwszy turniej młodych Olimpijek
Brąz Błażowskiego
Pyrek z mistrzostwem
Złoty Gozdur
Matkowski zagra w Dubaju
Krzysztof Sobieszczuk: Wygrać ligę
Fedyna i Gozdur Mistrzami Polski
Srebro Sowińskiej
Małgorzata Wojtyra 32 dni przed MŚ
Młode Olimpijki poznały terminarz
Zagrają z liderem Ekstraligi
Prądziński i Krakowski na zgrupowaniu
Wybierz najlepsze pole golfowe
Zagrają z wiceliderem
Podnosili ciężary
Sprawdzian w hali
Tenisowe mistrzostwa juniorów
Puchar Ziem Nadbałtykich
Piłkarki Gryfa oddały krew
Hala widowiskowo-sportowa - miasto wybiera inżyniera kontraktu
Powrót do Sądu Apelacyjnego
Nowicki w Śląsku?
Leszkowicz dziewiąta w Bratysławie
Pyrek trzecia
Nasi torowcy w PŚ
Ta runda będzie lepsza, ta runda będzie nasza...
Lewandowski trzeci w Walencji
Jerzy Hawrylewicz nie żyje
Porażka w Rotterdamie
Podpisano umowę, będzie basen...
Błażowski mistrzem Polski
Matkowski i Andreev w ćwierćfinale
Pyrek wygrywa w Pedro's Cup
Matkowski bez Frystenberga
Puchar Polski Juniorów Młodszych
Lewandowski z minimum
Po zgrupownaiu kadry U-19
Bukowe Cup dla Gryfa
Stal remisuje z Pogonią
IX Memoriał Piotra Dąbrowskiego za nami
Pyrek trzecia w Stuttgarcie
Zachoszcz w kadrze
Rega rozgromiona
Ogłoszenie o naborze na sędziego boksu
Pyrek rozpoczęła sezon halowy
Trzecie miejsce Janickiego
Zdunek strzela w debiucie
Gryf powrócił z obozu
Olimpia wróciła z obozu
Wioślarze Startu z medalami
Brąz Zachoszcz
Portowcy znów przegrywają
Rozkład gier juniorów walczących o Mistrzostwo Polski
Zdunek powołana
Pogoń gra w Niechorzu
Trzy medale w pierwszym dniu
Zwycięstwo Sagun-Lewandowskiej
UKS MOSW Choszczno zagra w Zürich Friendship Indoors International
Matlak rezygnuje
Gryf wygrywa z liderem grupy Wschodniej
Sparing z Motorem Lublin dojdzie do skutku
Szklar z trofeum Smoka Wawelskiego
Olimpia wyjechała na zgrupowanie
Gryf rozbija Bronowiankę
Złoto w sztafecie na koniec MP
Dwa medale w ostatnim dniu
Przasnek z drugim tytułem Mistrzyni Polski
Po Halowych Mistrzostwach Polski Kadetów
Rozmowa z Damianem Wójcikiem
Pogoń wyjechała na obóz
Olimpia wygrywa w Vierecku
Gryf wyjechał na obóz
Kolejne trzy medale MP
Marcin Grynkiewicz Mistrzem Polski
Zagrają o półfinał
Trzy medale młodych pływaków w pierwszym dniu MP
Ratajczyk siedemnasty
Mamy pierwszych medalistów MP juniorów w LA
Awansowali
Słabo w Gdańsku
Czwórką podwójna drużyną roku
Szesnastki na zgrupowaniu
Awans do drugiej rundy
Zgrupowanie kadry U-17 w Pogorzelicy
Gryfitki w Reprezentacji
Kolejne medale młodych pływaków
Ratajczyk znów na podium
Ryszard Stadniuk prezesem PZTW
Zagrają w Australian Open
Dwa złota i brąz
Tour de Pologne ponownie w Szczecinie?
Kuczyński na trójkę, Wojtyra na dziewiątkę
Trenują w Spale
Kurs na spikera i kierownika
Pierwszy Orlik w Szczecinie
Znicz i MKP z medalami w pierwszym dniu MP
Kolbowicz i Wasielewski laureatami "szczupaków"
Ratajczyk na podium PŚ
Matkowski i Frystenberg przegrywają w półfinale
Ferie z boksem
Awansowali do półfinału
Juniorzy MKL wygrywają w Berlinie
Silkowska w kadrze U-17
Stal Szczecin - przygotowania do wiosny czas zacząć
Walczyli floreciści, Metza dwunasty w PE
Wygrana w I rundzie
Bartnik w Zarządzie PZLA
Sukcesy szczecińskich torowców
Matkowski i Frystenberg pożegnali się z Doha
Dziewczyny na podium
Słaby występ w Pucharze Świata
Rozmowa z Michałem Jarmułowiczem, trenerem bramkarek w Olimpii
Biegaj z WOŚP w Mieszkowicach
Matkowski i Frystenberg wracają na korty
Modzelewska na podium w Japoni
Kolbowicz i Wasielewski czwarci
Sędziowie grali z Oldbojami
Okiem paulinus, czyli bardzo subiektywne podsumowanie roku
Wygrana Olimpii
Szatkowski ze srebrem
Ptak w Zarzadzie Związku Szermierczego
Rozmowa z Rafałem Burytą, drugim trenerem Olimpii
Arka wygrywa w Ósmym Memoriale Stefana Moskalewicza
Gryf wicemistrzem Polski
Zagrają o Mistrzostwo Polski
Ósme miejsce Ratajczyka
Szczecinianie mistrzami Polski w siatkonogę
Ratajczyk w Six Days of Zurych
Szczecinianie w czołówce
Nasi na podium
Szczecinianki z czterema medalami ME
Bez rewelacji
Awans Ratajczyka
Po gali
Wielki sukces szczecińskich zawodniczek
Zmierzą się młodzi bokserzy
Goalball, a co to takiego?
Gryf w finale Halowych MP U-19
Gimnastyczki Kusego tuż za podium
FC Gryfice wygrywają turniej Fan Clubów
Szymańska bramkarką roku w Polsce
Eliminacje Halowych MP
Pojadą do Płowdiw
Sukcesy MKS Kusy
Waszak i Zalewski w kadrze na ME
Pyrek ze 'Złotymi Kolcami'
Monika Pyrek: Wytrzymam do IO w Londynie
W meczu dwóch Pogoni lepszy pierwszy zespół
Gryf zagra na hali
Zachoszcz rekordzistką Polski piętnastolatków, MKP bez medalu
Zalewski najszybszy w juniorach, Sowińska piąta
Brąz Zachoszcz
Ruszył przetarg na budowę basenu
Zbierali dla dzieciaków
Nominowani
Olimpijczycy dzieciom
Jak przed rokiem
Od strony trybun...
Zielony Dworek najlepszy
W Madisonie piąty
Tuż za podium
Ósme miejsce Ratajczyka w PŚ
Jeszcze się nie poddałyśmy...
Szczecinianki w czołówce gimnastycznego Pucharu Polski
Polska z Danią, Szwecją i Islandią
Pogoń zwycięska, Olimpia przegrała walkę o srebro
Walczyli w Pucharze Polski: Oskar Metza na podium
Markiewicz, Wydmuszek i Żuk nominowani
Pihan ósma w ostatniej edycji PŚ
Wybory w ZZLA
Trenerzy o meczu Pogoń - Victoria
Trzecie miejsce gimnastyczek Kusego
Boksowali w Szczecinie
Urbańczyk i Matczak zwycięzcami Grand Prix
Wysoko, choć z problemami
Odpadli w półfinale
Pyrek ze Złotym Laurem Królowej Sportu
Szczecin gości pływaków
Złoto Mariny
Biegali w Goleniowie
Skorpion z medalami
Czwarte miejsce Modzelewskiej
Janicki wicemistrzem Europy na 100 km
Pogoń ciągle na fali
Rozstrzygną między sobą
Sportowcy dla Hospicjum
Rozpoczęła przygotowania
Zagrają na hali
Drugi raz na podium PŚ
A jednak Szanghaj!
PŚ: trzecie miejsce Kamila Kuczyńskiego
Porażka w półfinale
Walczą o finał
Ostatnia twierdza zdobyta!
Startowały w Niemczech
Przedostatni turniej sezonu
Walczyli w Pucharze Europy
Legęć po zabiegu
Najlepszy Krzywiecki
Trzy punkty zostają w Szczecinie
Drugie miejsce Skrzypińskiego
Porażka na zakończenie rundy
Powiedzieli po meczu
Gryf wygrywa w Gutowie Małym
Sensacja w Polkowicach
Zgodnie z planem
Pogoń walczy o czołówkę
Kontuzja Stasińskiej
Porażka Polaków
Miszczak i Parcheta mistrzami
Gra B klasa
A klasa też gra
Weekend z Okręgówką
Na trzecioligowym 'froncie'
Grają IV-ligowcy
13. kolejka V ligi koszalińskiej
11. kolejka V ligi szczecińskiej
Juniorskie granie
Ostatnia 'jesienna' kolejka
Siódme miejsce Kuczyńskiego w ME
Ostatni ligowy weekend
Z medalami w Poczdamie
Pech Olimpii
Dwa razy na podium
Triumf Polaków
Seria podtrzymana
Rekord Młodzików - sprostowanie
Awansowali do półfinału turnieju w Madrycie
Ostatni raz u siebie
Rolnik jest do przejścia...
Zagrają o półfinał
Kobiecy weekend
Pedro's Cup Szczecin nominowany
Padł 16-letni rekord młodzików
Porażka z liderem
Szklar na podium
Motocross zawita do Chojny
Wyjazdowe zwycięstwo
W kręgu zainteresowań
Murawski piętnasty w Mistrzostwach Świata Wojskowych
Skrzypiński i Wandachowicz na podium w maratonie poznańskim
Krzyżostaniak na podium
Bramki w TVP Szczecin
Podnoszą kwalifikacje
Nilbrink tiumfuje w Szczecin Open 2008
Portowcy zagrają z liderem
Niemiec i Norweg przewodzą stawce
Kiszczyńska poza finałem
Porażka Matkowskiego i Frystenberga
Kobiety też grają
Zwycięstwo Pogoni po nudnym meczu
Kto wygra w derbach?
Gra II liga
Debel z Kiszczyńską w półfinale
Awans mityngu Pedro's Cup Szczecin
Po Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
Zwycięstwo Metzy, Ptak druga
Kiszczyńska gra we Francji, Matkowski w Wiedniu
Udany start MKS Kusy w Koninie
Euroliga bez Arkonii
Fotorelacja z Eliminacji Mistrzostw Europy U-19
Polegli w finale
Makolova i Kłeczek najlepsi
Zainkasowały po trzy punkty
Pojedynek beniaminków
Zagrają w finale
Trzy punkty w zasięgu Pogoni?
Grają o trzy punkty
Pierwsze koty za płoty
Matkowski i Frystenberg w półfinale
W sobotę Ćwierćmaraton Policki
Wracają na ligowe boiska
Arkonia rozpoczyna eliminacje do Euroligi
Superliga Pucharu Europy w wielobojach w 2009 r. w Szczecinie!
Bramka Legęć w Eliminacjach ME U-19
Wygrana Matkowskiego i Frystenberga
MKS Kusy po Pucharze Polski
Kolbowicz i Wasielewski w rozjazdach
Kolejna wygrana Polek z Gryfitkami w składzie
Biegał w Maratonie Warszawskim
Dziewiąte miejsce Skrzypińskiego w Maratonie Berlińskim
Grają w Metz
Trenerski dwugłos po meczu Pogoń - Chemik
Udany start na Śląsku, powołania do kadry
Kazimierski dziękuje. Pedro's Cup Szczecin 2009 zgłoszony
Trzecie miejsce SKT
Zagrały pełne 90 minut, gol Siwińskiej
Z okazji 50. rocznicy awansu...zagrają oldboje
Operowa Masa Krytyczna
PP: Gryf wygrywa z Victorią
Pierwszy Wojewódzki turniej kwalifikacyjny
Bez punktów w Łodzi
Olimpia ogłasza nabór
Szczecin buduje basen olimpijski
Pyrek pierwsza, Kolasa trzeci
Udany występ młodych lekkoatletów
Medale kolarzy
Dobry występ zapaśniczek
Gryf gromi w meczach wyjazdowych
'Sedina' Mistrzynie ze Szczecina
Kiszczyńska kończy start w Sofii
Nasi w składzie na ME w wioślarstwie
W singlu odpadła, w deblu gra dalej
Startowali w Bydgoszczy
Powell dotrzymał słowa
Gawron i Janowicz w II rundzie, porażka Gozdura
Odrabiamy straty
Cztery medale żeglarzy
Rozbłysną w Szczecinie
Trzy punkty dla rezerw Olimpii
Błocki z brązem
Trzynaście razy na podium
Chukwu i Sowińska mistrzyniami Polski
Pyrek i Lewandowski w Światowym Finale Lekkoatletycznym
Pięc medali w pierwszym dniu MMP
Ulegli dopiero w finale
Pewne zwycięstwo Floty
Matkowski i Frystenberg w finale
Drugi medal Chilewskiej
Pięć medali w pierwszym dniu
Plus Tennis Music Festiwal
Wioślarze bez medalu
Lewandowski drugi w Roverto
Awansowali do półfinału turnieju w Bukareszcie
Brąz Chilewskiej
Legęć, Pałaszewska i Siwińska powołane na turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy
Tsonga w Szczecinie!
Matkowski gra w Bukareszcie
Za tydzień Pedro's Cup
Srebro Woźniak na Paraolimpiadzie
Medal ME był blisko
Triumf Kiszczyńskiej i Brózdy
Biegał w Rieti
Minimalna porażka
Pyrek druga
Kiszczyńska gra w Brnie
Horror na Twardowskiego
Lewandowski szósty w Lozannie
Matkowski się wycofał
Pomorski trzeci w Gdyni
Gizyński najlepszy w Warszawie
Dwoje na Mistrzostwa Europy
Bilety na Pogoń - Jarota
Piętnastu medalistów Olimpijskich zawita do Szczecina
Pyrek zwycięża
IX Mityng Wakacyjny KL Bałtyk Koszalin
Kajakarze Wiskordu w czołówce
Iveruk i Ustianowska najlepsi w Półmaratonie Gryfa
Porażka Pogoni
Zdunek powołana na Eliminacje ME U-17
W niedzielę Półmaraton Gryfa
Pyrek trzecia w Zurychu
Pożegnały Katowice
Derby Szczecina
Głosuj na Roberta
Przegrana polskiego debla, grają w mikstach
W singlu odpadła, w deblu gra dalej
Szczecin powitał Olimpijczyków
Matkowski gra w US Open, Kiszczyńska w Katowicach
Wystartował ultramaraton
Złoty Wandachowicz, srebro Skrzypińskiego
Pogratuluj Mistrzom Olimpijskim
Znamy finalistów Polish Golfers Championship
Wioślarze z medalami
Nowicki wygrywa w Chojnicach
Znamy zwycięzców w Diners Club Trophy
Za tydzień Półmaraton Gryfa
Dwa gole Legęć w Reprezentacji
Olimpia zagrała z Unionem
Pogoń zagra w Tychach
Czerwiński jedenasty
Nasi w Pekinie - dzień czternasty (22.08.08)
Nasi w Pekinie - dzień trzynasty (21.08.08)
Nasi w Pekinie - dzień dwunasty (20.08.08)
Nasi w Pekinie - dzień jedenasty (19.08.08)
Smutek Moniki
Grabowski kończy na szesnastym miejscu
Daleko od czołówki
Nasi w Pekinie - dzień dziesiąty (18.08.08)
Pogoda pokrzyżowała plany
Grabowski szesnasty
Kolbowicz i Wasielewski Mistrzami Olimpijskimi!
Nasi w Pekinie - dzień dziewiąty (17.08.08)
Pogonili Zawiszę...
Kiszczyńska & Brózda najlepsze w Palic Open
Zawiedzione nadzieje Ratajczyka, kolejna wywrotka Kuczyńskiego
Pyrek w finale
Nasi w Pekinie - dzień ósmy (16.08.08)
Inauguracja na Twardowskiego
Legęć, Pałaszewska i Siwińska powołane
Sawrymowicz jedzie do domu!
Kolbowicz i Wasielewski w finale
Nasi w Pekinie - dzień siódmy (15.08.08)
Zagrają w finale
W Międzyzdrojach też na sportowo
Festiwal Gwiazd Sportu czas zacząć
Finał Pucharu Polski w Niechorzu
Monika przygotowuje się do startu
Wioślarze i żeglarze popłyną w piątek
Matkowski i Frystenberg odpadają w ćwierćfinale
Nasi w Pekinie - dzień szósty (14.08.08)
Grają dalej
Debel Matkowski & Frystenberg w kolejnej rundzie
Ósme miejsce Baranowskiej
Nasi w Pekinie - dzień piąty (13.08.08)
Fotorelacja z Mistrzostw Polski Juniorów w Kajakarstwie
Bilety na Pogoń - Zawisza
Stańczyk zakończył udział w Igrzyskach
Pożegnała turniej singla Palic Open
Nasi w Pekinie - dzień czwarty (12.08.08)
Cztery medale Energetyka
Nasi w Pekinie - dzień trzeci (11.08.08r.)
Pihan bez finału
Nasi na Paraolimpiadzie
Remis Pogoni
Czwórka podwójna w półfinale
Po ujeżdżaniu
Nasi w Pekinie - dzień drugi (10.08.08)
Kiszczyńska przegrała w I rundzie Ladies Open
Baranowska z rekordem Polski, słaby występ Stańczyka
Nasi w Pekinie - Maria Cześnik
Nasi w Pekinie - kolarze
Pogoń wygrya z Vielgovią
Nasi w Pekinie - Marcin Lewandowski
Nasi w Pekinie - Przemysław Stańczyk
Rozlosowano pary PP
Nasi w Pekinie - tyczkarze
Waszak i Zalewski podwójnymi Mistrzami Polski
Nasi w Pekinie - Maciej Grabowski
Ilska i Gryglewski z medalami OOM
Kiszczyńska żegna Knoll Open
Zagrają w Niechorzu
Grynkiewicz i Zalewski mistrzami, Szpak poza podium
Nasi w Pekinie - Marta Pihan
Kiszczyńska w Knoll Open
Nowicki trzeci w Bochum z rekordem życiowym
Złoto Waszak
Zachoszcz z dwoma medalami Mistrzostw Europy
Podwójni Mistrzowie Polski z Wiskordu
Powołani do Reprezentacji
Kiszczyńska gra w Niemczech
Zamieszanie wokół Czerwińskiego
Nowicki wygrywa, ale bez minimum
Po Prezentacji
Czerwiński nadal bez minimum, ostatnia szansa na Litewskiej
Pyrek trzecia, Isinbajewa z kolejnym rekordem świata
Nie obronili tytułu
Nasi w Pekinie - Mateusz Sawrymowicz
Ostatnia szansa Czerwińskiego
Nasi w Pekinie - Marcin Matkowski
Brąz Sienkiewicz
Lewandowski trzeci w Londynie
Gozdur startował w Austrii
Brąz Łukowskiej
Linke Gold Team na Mundialu CBJJE
Pojadą na Mistrzostwa Europy
Wiskord z medalami Mistrzostw Polski
Nadal niepokonani
Katamarany na start
Pyrek druga w czerwcu
Darłowianki z medalami OOM
Czerwiński piąty
Arkonia Mistrzem Polski!
Siódme miejsce Kochanowskiej
Dąbrowiecki Mistrzem Pomorza Zachodniego
Piłkarze wodni Arkonii walczą o medal
Trzecie miejsce Sinych Nosów
Cześnik i Grzegórzek wicemistrzami Polski
Dotarli do półfinału
Victoria Sianów szósta podczas OOM
Zachoszcz z kolejnym rekordem Polski!
Siódme miejsce Zalewskiego
Śpiewająca Monika
Bez fajerwerków
Pobiła dwa rekordy Polski
Pyrek druga w Rzymie
Ratajczyk liderem we włoskiej 6-dniówce
Debel też bez 'naszych'....
Czerwiński i Nowicki nadal walczą o minima
Bez naszych w singlu
'Szymuś' wraca?
Sędziowie najlepsi w Płotach
KS Ironman z medalami w Dębnie
Przeszli eliminacje
Brąz Gawrońskiego na Mistrzostwach Europy
Brąz Unity
Arkonia z brązowym medalem Mistrzostw Polski
Matkowski pojedzie do Pekinu
Kiszczyńska & Brózda najlepsze w Toruniu
Mariusz Misiura: Wierzę w swój zespół
Pyrek kandydatką do tytułu zawodniczki czerwca w Europie
Mistrzostwa Polski czas zacząć
Zagrają o Mistrzostwo Polski
Startowali w Tamex Cup w Bydgoszczy
Kuczyński w czołówce w Cottbus i z kwalifikacją olimpijską
Legęć, Pałaszewska i Siwińska powołane
Zawodniczki Skorpiona powołane na konsultacje
Stańczyk wygrywa na Wałach Chrobrego
Koniec rozmów. Fuzji nie będzie!
Pihan trzecia w Mińsku
Kozak opuszcza Pogoń
Janicki pierwszy na piasku
Ciołek i Kołpaczyński w czołówce
Dobry występ lekkoatletek
Łukasiak i Olszewska triumfują w turnieju debla o Puchar PZT
Ulchurski i Leszek grali w Reprezentacji
Najmłodsi pływacy też z sukcesami
Niemcy triumfują w meczu młodzieżowców w Rostocku
Komunikat w poniedziałek
Przyjadą najlepsi lekkoatleci
Lewandowski pierwszy, Nowicki drugi
Pliś pierwsza, Giżyński trzeci
Gimnastyczki artystyczne Kusego startowały w Bułgarii
Nasi na MŚ juniorów w Bydgoszczy
Lekkoatletyczna kadra Polski U-23 w Szczecinie
Gala boksu w Złocieńcu z udziałem Skorpiona Szczecin
Startowali w Brnie
Pożegnali Wimbledon
W Szczecinie 'dwie' Pogonie?
Jak awansowała Olimpia?
Dobry występ Pawlak i Majki
Bolt i Powell w Szczecinie ?
Wroński i Rusiecki najlepsi w Rewalu
Czerwiński i Lewandowski w czołówce
Motorowodne Mistrzostwa Świata
Siódme miejsce Gryfa w MP
Olimpia zwycięża w Vierecku
Arkonia Mistrzem Polski!
Trzecie miejsce czwórki podwójnej
Pyrek zwycięża w Bawarii
Finał Samsung Athletic Cup (SAC)
Pogoń w II lidze
Janicki drugi w Comrades Ultramaraton
Egzamin główny
Mityng integracyjny w Koszalinie
Pihan multimedalistką Mistrzostw Polski
Skandal podczas Memoriału Kusocińskiego
Walczyli piłkarze wodni
Prawobrzeże II najlepsze w wyścigach Smoczych Łodzi
Matka i Frytka triumfują w Orange Warsaw Open
Zagrają w finale
Lewandowski i Trywiańska z minimum olimpijskim
Zieliński zdyskwalifikowany
Juniorzy młodsi w walce o tytuł
Rekord życiowy Sowińskiej
Awansowali do półfinału
Mistrzostwa Polski w gimnastyce
Zagrają w 1/4
Olimpia w pierwszej lidze!
Decydujące starcie
Udany start w Moskwie
Nasi w kadrze
Radiowcy też kopią
Cztery medale zapasników, Dublinowski w kadrze
Sawrymowicz na podium
Srebrny Ciołek
Motorowodniacy na podium
Rugby na Twardowskiego
Pobiegli z Telewizją Szczecin
Pyrek druga na molo
Ósemka Police na Mityngu w Kędziezynie Koźlu
Pierwszy krok do awansu
Stowarzyszenie objęło patronat
Grabowski przed Porożyńskim
PUF Koszalin Open: Gawron za burtą
Bez punktów w Poznaniu
PP Kobiet w tenisie stołowym
Drugie miejsce Czerwińskiego
Zwycięstwo Lewandowskiego
Święto rugby w Szczecinie!
Udany start w 'Gdańskiej Kuźni'
Zwycięstwo na koniec ligi
Kiszczyńska i Brózda wygrywają w Olecku
Rocznik 93 protestuje
Zagrali w Podjuchach
Sensacja w Lucernie
Szewińska odwiedziła Dębno
Monika z minimum na IO, Lewandowski na MŚJ
Arkonia nadal druga
Odpadli w II rundzie
Szansa dla młodych
Awansowali do drugiej rundy
Rezerwy zagrają ze Stowarzyszeniem
Grzegorz Matlak: Pogoń musi awansować na salony...
Finał Polickich Czwartków Lekkoatletycznych
Konkurs wiedzy o Pogoni
Udany start Energetyka
Kolejna nagroda
Skrzypiński piętnasty
Zagrają w Roland Garros
Pierwsze miejsce Długosz
Lewandowski o krok od minimum
Mistrzostwa Szczecina w Kolarstwie Górskim
Piąte miejsce Pihan w PŚ
Po gali ...
Spotkanie z gwiazdami Pogoni
Drugie miejsce Kuczyńskiego
Olimpia w barażach
Było blisko
Babij najlepszy w Samsung Athletic Cup w Słupsku
Pogoń wygrywa z Astrą
Zagrały z pierwszoligowcem
Lewandowski bliski rekordu Polski na 600 metrów
Udany start 'Ósemki' w Koszalinie
Czeszki triumfują w Szczecin Open
Grand Prix Polski: Startują ze zmiennym szczęściem
Finał o 15:00
Kiszczyńska odpadła z singla, w deblu gra dalej
Cztery Polki w II rundzie
Odpadli w II rundzie
Pogoń wygrywa w Pyrzycach
W środę zagra Magda
Pięć medali Czyżowicz
Zwycięstwo Matkowskiego i Frystenberga
Rusza turniej główny
Gryf przegrywa w Warszawie
Srebro Czyżowicz
Skrzypiński jedenasty
Triumf w Monachium
Sawrymowicz pierwszy, Stańczyk drugi
Pogoń zatrzymała Stal
Sawrymowicz i Stańczyk na podium w Dębicy
Porażka w ćwierćfinale
Rusza Szczecin Open
Derby Szczecina
Trzy punkty dla Gryfa
Nadal na fali
PP: Zasłużone zwycięstwo Floty
Grają dalej
Gimnastyczki w czołówce
Powołanie dla Lisowskiego
PP: Pogoń zagra z Flotą
Skrzypiński i Wandachowicz na podium
Złota Michaela
Drugie miejsce Matkowskiego i Frystenberga
Złoto Peplińskiego
Trzy złote medale AKS Białogard, srebro Howis
Tytonik trzecia
Taekwondo olimpijskie - wracają z medalami
Zagrają w finale
Nowicki pierwszy, minimum Zalewskiego
Kusy z medalami
Matkowski i Frystenberg w półfinale
Stilon i Gryf przechodzą dalej...
Dobry start gimnastyczek w OOM
Eliminacje Mistrzostw Polski U-19
Jednak odwołany!
Udany powrót Zielińskiego
Trzecie miejsce Pihan
Pliś wygrywa w Chorzowie
'Gramy dla Jurka Hawrylewicza. Polsko-niemiecka koalicja'
Drugie miejsce Arkonii
Biegali na Jasnych Błoniach
Pojedzie do Pekinu
Wystartują w finale OOM we Wrocławiu
Bez rekordu
Arkonia walczy w Mistrzostwach Polski
Awans Grabowskiego
Wiosenne Biegi o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin
Porażka w II rundzie
Jaroszewski i Jakubczak najlepsi w Wałczu
Wracają z ośmioma medalami
Matkowski i Frystenberg w II rundzie
Pechowy start Grabowskiego
Kibice uczcili 60 - lecie Pogoni
Wygrana Pałczyka
Bułgarka, Polka i Rosjanka najlepsze w Międzynarodowym Turnieju Wiosny
Udany start w Mistrzostwach Polski w Cross-Duathlonie
Matkowski i Frystenberg wracają na korty
Zwycięstwo faworyta
Odwołane mecze
Szczecińskie święto gimnastyki artystycznej
W Policach z Victorią
Legęć jedzie na eliminacje ME
Pechowa porażka Piasta
Nie przeszła eliminacji
Szermierze Kusego z medalami
Po Baltic Hoop 2008
Kiszczyńska gra we Francji
Victoria Sianów wygrywa eliminacje U-16
Mamy medal!
Cenne trzy punkty
Sukcesy Linke Gold Team
Pech polickich tenisistów
MŚ: Znów bez finału
Kowal razy dwa
Eliminacje Mistrzostw Polski U-16
Przeszli Eliminacje do OOM
Mistrzostwa Polski w Maratonie
Pogoń zagra z Darzborem
MŚ: Stańczyk też bez finału
Drużyna o krok od medalu
Wioślarze zainaugurowali sezon
Nie przeszła eliminacji
MŚ: Finał bez Baranowskiej
'Szymuś' powołana
Gryf - Medyk w Policach
Drugie miejsce Janickiego
Mecz odwołany!
Nabór w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego
Skrzypiński trzeci w Berlinie
Nie zwalniają (juniorzy młodsi)
Nieudany start w drużynie
Baranowska i Sawrymowicz najlepsi
Arkonia w finale Mistrzostw Polski
Nokaut na Hożej
Z sukcesami w Youngster Cup
Stargardzianie najlepsi w Słupsku
Znów do zera na Twardowskiego
Pewny wyjazdu do Pekinu
Wracają do gry
Szczecinianie z medalami
Sawrymowicz Mistrzem Polski
Ósme miejsce Pihan
Jedna kwalifikacja na OOM
Po speedballu
Janicki najlepszy w XXII Pedestres Villa de Madrid
Pożegnali się z Miami
Zapaśnicy z medalami
Nie dały żadnych szans
Z sukcesami we Wrocławiu
Pihan jedzie na Mistrzostwa Europy
Bez fajerwerków
Twór i Włodarek najlepsi
Matkowski i Frystenberg w II rundzie
Rusza II liga kobiet
Ósme miejsce Ratajczyka
Hruzik piłkarką 2007 roku
Poznaliśmy laureatów
Zagrają 11 kwietnia
Zwycięstwo po raz trzeci?
Zagrają w Miami
Ratajczyk czwarty w MŚ
Siwińska i Sikora w kadrze na półfinały ME U-17
Ilska druga we Włoszech
Druga liga bez Gimnazjum
Szczecinianki ponownie w kadrze
Startowali w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski
Skrzypiński dziewiąty w Rosenau
Christophe Pinna ponownie w Szczecinie
Sawrymowicz z medalem
Pogoń wygrywa przy pustych trybunach
Kiszczyńska i Milewskaja triumfują w Pomezia Cora Cup
Dwóch torowców z Gryfa w kadrze na MŚ
Baranowska bez medalu
Grabowski siódmy w PŚ
Pogoń zagra z ...Pogonią
Odpadła w singlu, w deblu gra dalej
Stańczyk bez medalu
Wywalczyli kwalifikację do OOM
Narloch Mistrzem Polski
Stańczyk popłynie w czwartkowym finale
Waszak i Zalewski pojadą na Mistrzostwa Świata
Grabowski startuje w PŚ
Bez medali w pierwszym dniu
Po mistrzostwach Okręgu
Metza czwarta w Innsbrucku
Tomasz Parzy: Poprosiłem trenera o zmianę
Najlepsi w Polsce!
Arkonia awansowała do rundy zasadniczej Mistrzostw Polski
Sukcesy młodych pływaków
Mistrzostwa Makroregionu w Biegach Przełajowych
Opinie trenerów po meczu Pogoń Szczecin - Victoria Przecław
W Mierzynie też nie grali
Olimpia ogrywa Stilon
Żółto - czerwona inauguracja na Twardowskiego
Zagrały we wszystkich meczach
Odpadli w pierwszej rundzie
Plebiscytowy raport
Zagrają o kibiców
Pogoń zaprezentowała drużynę
Startowały we Włoszech
'Przybyliśmy, zobaczyliśmy, Bóg zwyciężył'
Na konferencji prasowej
Edi Andradina: Zagraliśmy na luzie
Po pierwszych zawodach pucharowych
Trenowali na Twardowskiego
Gryf remisuje
Olimpia wygrywa w Pajo Cup 2008
Brązowa Pyrek
Głosuj na piłkarza roku!
Bez Dudki, Zieńczuka i Kokoszki w Szczecinie
Porażka w pierwszej rundzie
'Pajo Cup 2008', czyli weekend z piłką kobiecą...
Pokazowo z Drawą
Zalewski i Włodarek najlepsi w przełajach
Sukcesy w skoku wzwyż
Zamnienili się miejscami
Binowo drugie
Sześć medali juniorów
Giżyński trzeci w Żaganiu
Pogoń wygrywa z KP
Udany start pływaków
Piąta Ptak
Kajakarze w kadrze
Za silna Unia
O krok od podium
Zawodniczki Kusego w Tartu
Gozdur i Fedyna mistrzami
Złoto razy trzy
Porażka z Medykiem
Gimnastyczki w kadrze
Pięć medali reprezentantów Zachodniopomorskiego
Fotorelacja z Pedro's Cup
Debel za burtą
Pyrek trzecia w Pedro's Cup
Granatowo - Bordowy Szczecin
Matkowski i Frystenberg w II rundzie
Ratajczyk dwunasty, Zieliński poza czołówką
'Wygrała' kontuzja, złoto w deblu
Nasi w walce o Puchar Europy
Ratajczyk czwarty w PŚ
Kiszczyńska mistrzynią Polski w deblu
Pyrek na podium
Ratajczyk blisko Pekinu
Hruzik w kadrze U-19
Porażka Matkowskiego i Frystenberga
Walczą o Mistrzostwo Polski
Przygotowania do rundy wiosennej
Daleko od czołówki
Pojadą na Puchar Europy?
Awansowali do ćwirćfinału
Zwycięstwo i minimum na MŚ Nowickiego
Arkonia na dobrej drodze
Porażka Matkowskiego i Frystenberga
Pyrek wygrywa w Walencji
Remis na Twardowskiego
Szczecin nagrodzony
Gryf najlepszy w Szczecinku
Skrzypiński czwarty
Lewandowski najlepszy w Polsce
Drugie miejsce Janickiego
Hok prezesem ZZKol
Grabowski wygrywa zawody Pucharu Świata
Nowicki wygrywa w Pradze
Zwycięstwo Olimpii w sparingu
Walczą o tytuł Mistrzów Polski
Stadniuk przewodniczącym Zarządu Wioślarstwa Europejskiego
Legęć powołana
Piast remisuje
Brązowy Młynnik
Trzy na koniec
TUI Golf Cup 2008 - zwycięstwo Drozdy
Dwa razy złoto
Lancman i Łukowska ze srebrem
Udany start dwunastolatki
Młodzi pływacy z medalami Mistrzostw Polski
Dwa medale w pierwszym dniu
Matkowski zakończył udział w Australian Open
Pojadą na ME
Lewandowski wygrywa w Neubrandenburgu
Gozdur triumfuje w Magnolia Cup
Czwarte miejsce Grabowskiego
Ratajczyk drugi w Pucharze Świata
Matkowski i Frystenberg w trzeciej rundzie Australian Open
Szczecinianin walczy o finał
Matkowski w II rundzie mixta
Podsumowanie roku Arkadiusza Skrzypińskiego
Awansowali do drugiej rundy
Zagrają z jedenastką
Halowe Mistrzostwa Województwa Młodzików w LA
Olimpia druga w Vierecku
Sawrymowicz i Madaj Nadziejami Olimpijskimi
Porażka w półfinale
Makowska Wicemistrzynią Świata!
Czwarte i piąte
Hruzik powołana
Awansowali do ćwirćfinału
Pyrek trzecia
Nagroda dla organizatorów The Tall Ships Races
Makowska prowadzi
Piąte miejsce Sawrymowicza
Nasi w Plebiscycie na najlepszego biegacza
Zawodnicy MKL Szczecin najlepsi w Biegu Noworocznym
Zagrają na hali
Dykiert złożył rezygnacje, Buryta nowym prezesem
To był rok....
Musujący wystrzał tyczkarki
Porażka na początek Nowego Roku
Kolbowicz i Wasielewski sportowcami roku
Szczeciński Bieg Sylwestrowy
Piłka z autografami zlicytowana
Najbardziej lubiane pole golfowe w Polsce?
Pogoń rozwiązuje kontrakty
Kajakarz wioślarskim mistrzem Szczecina na ergometrze
Licytuj piłkę z autografami Gwiazd
Głosuj na naszych mistrzów!
Pawlak i Majka bezkonkurencyjni, rekord świata Majki
Czwarte miejsce Baranowskiej i nowy rekord Polski
Przyjaciele Gadochy triumfują w siódmym Memoriale Stefana Moskalewicza
Sawrymowicz Mistrzem Europy!
Piłkarskie gwiazdy w Świdwinie
Pyrek: na igrzyskach powinnam być pierwsza
Zwycięstwo Janickiego w Światowym Challenge'u na 50 mil
Baranowska wicemistrzynią Europy!
Gryfitki strzelają w HALP-ie
Medale Kusego
Turniej Gryfa dla szczecinian
SMS Szczecin trzeci w pierwszym rzucie ligi SMS-ów
Drozd: za mało treningów w sezonie olimpijskim
Odległe miejsce Ratajczyka
Przymierzani do Kadry Olimpijskiej
Victoria Sianów wygrywa eliminacje U-16
Sawrymowicz bezkonkurencyjny
Ratajczyk czwarty w PŚ
Kolejne medale, Stańczyk rozczarowany
Medyk awansował do finałów
Sawrymowicz pływakiem roku w Europie!
Rekord Polski Baranowskiej!
Trzecie miejsce Metzy
Trzy medale szczecinian
Szczecińscy torowcy rozpoczynają walkę o kwalifikacje olimpijskie
Dziewczyny lubią brąz!
Powołani na ME
Arkonia wygrywa Turniej Eliminacyjny MP Juniorów Młodszych
Zmiany w sztabie szkoleniowym Pogoni
Piłka nożna dziewcząt w Policach
Ósemka Police trzecia w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych
Victoria awansowała do finału Halowych Mistrzostw Polski U-19
Kolarstwo Górskie wraca do Szczecina
Kędziorska trzecia w Gdyni
Nagrodzono najlepszych polickich sportowców
Medale zapaśników ze Świdwina
Najlepsi w klasie trzeciej
Piłkarze Pogoni u Prezydenta
Zlot żaglowców podsumowany
Podsumowanie typera pierwszej i drugiej ligi kobiet
Klasyfikacja ligi młodzików
Rybacka ósma w Grand Prix PZLA w przełajach
Grand Prix Polski: Triumf Stańczyka i Jędrzejczak
Grand Prix Polski: Cztery razy najlepsi
PP Kobiet: Medyk nokautuje
Awans młodzików Arkonii
Kadra Olimpijska w Policach
Baletnicą już nie zostanie...
Integracyjny Turniej Badmintona
Trzeba mieć szacunek!
Dzień Niepodległości na sportowo
'Portowcy' uczcili Dzień Niepodległości
Rekord Polski Baranowskiej!
Cenne trzy punkty
Pogoń pokonuje Lecha
Baranowska triumfuje w Moskwie
Pogoń zmierzy się z Lechem
Na koniec z Pragą
Ogólnopolskie Zawody Klasy II w gimnastyce artystycznej
Startowali w ateńskim maratonie
PP kobiet: Victoria ogrywa Gryfa. Grzelak na czwórkę!
Dopingowali 'Szymusia'
Szczecinianki na czele
Nasi w światowym rankingu lekkoatletycznym
Czwórka podwójna rozpoczęła przygotowania
SSA Pogoń Szczecin wykluczona z PZPN
Porażkę biorę na siebie
Pogrom na Hożej
Półmaraton Gryfa wyróżniony
PP: Pogoń II szczęśliwie wygrywa z Victorią Przecław
Porażka Matkowskiego i Frystenberga
Dziesiąte miejsce Skrzypińskiego
Zagrają w Paryżu
Janicki triumfuje w Supermaratonie
Gryf ogrywa Olimpię w Pucharze Polski
Pihan najlepsza w XXVI Memoriale im. Kołakowskich
Święto gimnastyki na hali przy Narutowicza
Rozmowa z Mariuszem Misiurą
Aneta Legęć: Opuścimy boisko przy Hożej w dobrych humorach
Rozmowa z Moniką Pyrek
Odpadli w pierwszej rundzie
Agnieszka Szelewa: Liczę na zwycięstwo...
Pierwszy zespół jako drugi
Celeban na wylocie?
Bez medalu w niedzielę
Krzysztof Sobieszczuk: Przegralismy zasłużenie...
Rezerwy Gryfa wygrywają w Mostach
Ratajczyk wicemistrzem Europy
Arkonia druga w Pucharze Polski
Wrócą z medalami
Matkowski i Frystenberg drudzy w Madrycie
Gryf bez punktów
Bez bramek na Twardowskiego
Zagrają w półfinale
Druga liga na wyjeździe
Gryf podejmuje Atenę Poznań
XVII Memoriał im. Tadeusza Iwańca
Dobry wynik Sochańskiej
Szpital w Gryfie
Rozmowa z Anną Szymańską, bramkarką Medyka Konin, poprzednio w Gryfie Szczecin
Dwóch na podium
Gdzie jest Celeban?
Kolejne punkty Pogoni II
Pierwsze zwycięstwo w tym roku
Ratajczyk dwa razy drugi
Startowały w 'Levski Cup'
Kolejny finał Matkowskiego i Frystenberga
Wicelider podejmuje lidera
Olimpia i Gryf II grają u siebie
Udany początek
Słupszczanki lepsze w pojedynku Gryfów
Lider nadal niepokonany
Olimpia gromi
Polegli w finale
Dzewięć razy na podium
Triumf reprezentantów Ukrainy
Matkowski i Frystenberg zagrają w finale
Kasa dla klubów podzielona
Wycofali się
Po drugiej rundzie...
Matkowski i Frystenberg w półfinale
Matkowski i Frystenberg w ćwierćfinale
Rusza golfowy Szczecin Open 2007
PP: Trener Sobieszczuk o meczu z Leśnikiem
Łatwe zwycięstwo Pogoni
Z Pragą w innym terminie
Startowali w konkurencji ósemek
Hermach i Ratajczyk z brązowym medalem
PP: Leśnik zmierzy się z Pogonią II
Olimpia zwycięża z Juvenią
V Kros o Puchar Puszczy Bukowej
Pojedynek rezerw: Gryf przegrywa ze Stilonem
Niespodzianka była blisko
Mecz Olimpia - Gimnazjum przełożony
Ogólnopolski Turniej Kajak - Polo „Jesień - 2007"
Brązowy Mikulski
Rusza Policka szkolna Liga przełajowa
Ruszyły jesienne Grand Prix
Nasz czas i praca nie idą na marne
Słaby występ Zdun w MŚ
Nie dali szans
Czwarte miejsce wioślarzy w ME
Grabowski i Porożyński z medalami żeglarskich MP
Trzy medale Skorpiona w Mistrzostwach Polski
Tragedia na Twardowskiego. Triumf Lubuskiego i Dolnośląskiego
Chifon trenuje z Pogonią
Behrend i Kas triumfują w deblu. Volandri pożegnał się z turniejem
Matkowski i Frystenberg zwyciężają
Pyrek poprawia rekord życiowy o 7 cm
Szczecińskie drużyny na remis
Pogoń gromi
V Kros Rowerowy
Olimpijki w kadrze
Ostatni Polak za burtą
Pyrek, Lewandowski i Skrzypiński triumfują w Pedro's Cup
Gawron się pożegnał
Pogoń gra z Wybrzeżem
Wiskord z medalami w Choszcznie
Polski debel za burtą, Volandri w II rundzie
Lewandowski wygrywa
ME kadetów w piłce wodnej, Polacy bez sukcesu
Rezerwy na piątkę
Wjazdowe zwycięstwo
Bez niespodzianki
Pyrek druga w Berlinie
Historyczne punkty Gryfa
Lider pokonany
O pierwsze punkty na własnym boisku
Pyrek czwarta w Brukseli
Jakub Klimkowski z najlepszym wynikiem w Policach
Przegrali w półfinale
Matkowski i Frystenberg w półfinale
Sukces Andrzeja Burka
Matkowski i Frystenberg w ćwierćfinale
Stańczyk ze złotym medalem!
Drugie miejsce Adriana Błockiego
Kuźnia talentów
Udany początek
Lewandowski dwukrotnym Młodzieżowym Mistrzem Polski
Nadal bez zwycięstwa
Wysokie zwycięstwo Olimpii
Pogoń gromi
Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym zakończone
Pogoń podejmuje Sokoła
Gryf na wyjeździe, Olimpia u siebie
Pyrek trzecia w Zurychu
I Rzut Ligi Juniorów
Champion Police w II lidze
Police - Polsko - Niemiecki Mityng Lekkoatletyczny
Zagrali w Reprezentacji
Szczecinianie w drugiej dziesiątce
Szczecinianie z medalami żeglarskich MP w klasach nieolimpijskich
Pihan z przepustką do Pekinu!
Binowo Park zdetronizowane
PP: Olimpia gra dalej
Pawlak i Majka z brązowym medalem MŚ
Biegali ulicami miasta
Pierwsze koty za płoty
Kolbowicz i Wasielewski Mistrzami Świata!
W końcu młodzież
Pogoń wygrywa z Jeziorakiem
Na początek Medyk
Darzbór zmierzy się z Pogonią
Wioślarze w finale MŚ
Marcin Lewandowski w kadrze Olimpijskiej
Frystenberg wygrywa z Matkowskim
Podpisali umowę promocyjną
PP: 'Strzelanina' w Baniach
Wioślarze w półfinale
Rozmowa z Grzegorzem Matlakiem, piłkarzem Pogoni Szczecin
Drugie miejsce Matkowskiego i Frystenberga
Wioślarze w finale MŚ
Trzecie miejsce Skrzypulec
Pogrom na Twardowskiego
Znamy kapitanów
Mecz Leśnik - Pogoń okiem szkoleniowców
Grabowski trzeci w regatach przedolimpijskich
Walczą o wyjazd do Kuala Lampur
Skrzypiński dziewiętnasty
Matkowski i Frystenberg zagrają w finale
Baranowska trzecia
W końcu zaskoczyli
Stać ich na zwycięstwo?
Sukces czy porażka?
PP: Pogoń wygrywa ze Stalą
Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Rewalu
Stańczyk w życiowej formie!
Robert Śliwiński: To jest nasz sukces
Grabowski czwarty
Trzy medale kajakarzy Wiskordu
Rezerwy Pogoni remisują w Reptowie
Rozmowa z Markiem Blumką, trenerem Energetyka Gryfino
Marcin Kaczmarek: Musimy tą blokadę przełamać
Piasecki ze złotem
Na zgrupowaniu w Japonii
Mityng w dziewiątą rocznicę śmierci Komara i Ślusarskiego
XII PZU Polonia Cup zakończona
Zamiast treningów - sparingi
Ciężko pracują
Pogoń zmierzy się z Energetykiem
Podział punktów w Barlinku
Zagrają dwie Pogonie
Kamień Pomorski "stolicą regat"
Lewandowski ósmy
Nowy przewodniczący
Pierwsze trzy punkty
Drugie miejsce Kiszczyńskiej w deblu
Marcin Lewandowski w Bangkoku
XIV Międzynarodowy Bieg Św. Dominika
Na konferencji prasowej
Czas na rezerwy
Pogoń na start
Gryf zagra z juniorami Pogoni
Sesja zdjęciowa na Pogoni
Julcimar w Pogoni?
O organizacji meczu Pogoń Szczecin - Victoria Przecław
Festiwal Gwiazd Sportu w Dziwnowie
Z wizytą u piłkarek Gryfa
Srebrna Kotfica
Kibice Pogoni na The Tall Ships' Races
Zwycięstwo Gryfa
Brązowi bliźniacy
Pogoń na Tall Ships' Races
Lewandowski wystartuje na Uniwersjadzie
Baranowska trzecia
Sałuda Pojedzie na Uniwersjadę
Pyrek wystąpi w Russian Challange
Zachodniopomorskie drugie, Olimpic trzeci
Zakwalifikowali się do OOM
Powołane na konsultacje U-19
Mistrzostwa Polski juniorek
Skrzypiński pierwszy w Pucku
Gryźli trawę
Lewandowski czwarty
OOM - Zwycięstwo Mazowsza i Zawiszy Bydgoszcz
Gimnastyczki MKS Kusy w kadrze
Pogoń zagra z Vielgovią
Kobiety zaczną we wrześniu
Szóste miejsce Kolasy
Wygrana Pogoni
Pyrek i Czerwiński w kadrze
Poprowadzą Gryfa
Na obóz do Dziwnowa
Dziesiąty w Holzkirchen
Kotfica w drugiej dziesiątce
Grecja - Polska 0:5
Ósme miejsce Waszak
Lewandowski biegał w Madrycie
Arkonia z mistrzostwem Polski
Pogoń gromi
Matka i Frytka znowu razem
Życiówka Zalewskiego
Arkonia walczy o złoty medal Mistrzostw Polski
Z wizytą u kajakarzy Wiskordu
Remis na Twardowskiego
Kiszczyńska w finale debla
Krzysztof Waszak: Smolny i Kałużny nie udowodnili niczego
Sparing Pogoni Nowej
Czwarte miejsce Bukszowanej
Kadeci walczą o MP
Matkowski zagra w Pucharze Davisa
Brąz Gawrońskiego na Mistrzostwach Europy
SAP Klub Zielonej Karty – I kwartał
Cztery medale Bernatowicza
Nasi w kadrze na szosowe MME
Z Goleniowa do Hengelo
Pyrek wygrywa V Nocny Mityng Skoku o Tyczce
Już dziś V Nocny Mityng Skoku o Tyczce!
Doszli do porozumienia
Marcin Lewandowski mistrzem Europy
Pyrek czwarta w Rzymie
Siedem dni prezydenta
'Gastronomicy' rozmawiają z Gondorem?
Drugie miejsce Polaków w EGA Challenge Trophy
Wicemistrzowie Europy!
V Nocny Mityng Skoku o Tyczce
Konferencja prasowa w Urzędzie Miejskim
Kolejne spotkanie mid-amatorów
Słaby występ żeglarzy
Wystartują w ME
Nasi Na mistrzostwach
Paweł Skrzypek na treningu Pogoni
VIII Międzynarodowy Turniej o Puchar Bałtyku
Zwyciężali, ale bez minimum
Srebro Kiszczyńskiej
Pierwsza kwalifikacja olimpijska
Polki czwarte, Polacy drudzy. Puchar Europy rozstrzygnięty!
Belgowie najlepsi, Polacy na drugim miejscu
Triumf czwórki podwójnej
Czwarte miejsce Polek
Olimpijki zagrają w męskiej lidze trampkarzy
Odpadli w ćwierćfinale
Komunikat Zarządu Pogoni Nowej
Był rywalem Grabowskiego, teraz jest jego trenerem
Zorganizują Golfowe Mistrzostwa Zachodniopomorskiego
Awansowali do finałów
Gra wewnętrzna piłkarzy Pogoni
Polacy drudzy, Polki czwarte po pierwszym dniu pucharowych zmagań
Dwie polskie osady w regatach w Henley
Drugie miejsce Pyrek
Lekkoatletyczne święto na Litewskiej
Zmobilizują się podwójnie
Nasi w kadrze
Weekend z wielobojem na Litewskiej
Kaczmarek zostaje
Triathlonowy Puchar Polski Jun. Mł
Bieg "Cztery pory Roku" w Łobzie
Kadra Polski na Puchar Europy w Wielobojach
W dwa lata z IV do II ligi
Piłkarze wodni Arkonii zwyciężają w rundzie zasadniczej MP
Mateusz Rajfur - Wszystko zależy od głowy
Pech prześladuje Adama Kolasę
Koniec farsy - Pogoń w czwartej lidze!
Olimpia piąta w Vierecku
Maksymilian Sałuda wicemistrzem Polski
Startowała w ME
Anna Zdun poza czołówką
Wioślarze AZS-u złotymi medalistami Mistrzostw Polski
Sukces kajakarzy
Zakończyły sezon
Międzynarodowe MP Amatorów - runda I
Cztery medale Zachodniopomorskiego na MP juniorów
Sukces Maratończyka w MP Weteranów
Pogoń Nowa wygrywa turniej ku pamięci Zbigniewa Czepana
Rozmowa z Dariuszem Adamczukiem
Rozmowa z Marcinem Kaczmarkiem
KP Police zagrają ze Spartakiem
Brązowa Arkonia
Odpadli w I rundzie
Czerwiński z minimum na MŚ
Błocki wicemistrzem Polski
Tenisowe sportowe wydarzenie roku!
Turniej w Binowie odwołany!
Lekkoatletyczna reprezentacja na Igrzyska Krajów Nadbałtyckich
Nocne Kryterium Kolarskie
Turner zwycięzcą Motorowodnych Mistrzostw Europy w Myśliborzu
Kolejna wygrana czwórki podwójnej
Pyrek wygrywa w Monachium
Zagrali u podnóża Wałów Chrobrego
Tydzień Kiloński
Przed Wimbledonem
Ogólnopolski finał 'Czwartków Lekkoatletycznych'
Zadebiutował w Reprezentacji Polski
Wioślarski PŚ: 15 polskich osad w Amsterdamie
Rywalizowały najmłodsze
Szczecin Miasto Mistrzów Świata
XIX Międzynarodowy Triathlon Książąt Pomorskich
Drugie urodziny Olimpii
10.43.27 Radosława Piwowarskiego w zawodach Ironman
Mecz przerwany
Olimpia szósta w Mistrzostwach Polski
Pihan trenuje w Szczyrku
Z Gryfa do Ekstraligi
Oświadczenie Zarządu TKKF 'Gryf Szczecin'
Porażka Matkowskiego
Pyrek z minimum na MŚ
Arkonia Wicemistrzem Polski
Sobieszczuk trenerem II klasy. Kolejny staż w Zagłębiu?
Towarzysko w Gorzowie
Kamil Piasek wygrywa w Poznaniu
Zawody o Puchar Prezesa PZG
Szesnaste miejsce Grabowskiego
Mistrzostwa Europy w klasie Laser
Zenit Koszewo podejmuje Pogoń Nową
Piłkarskie gwiazdy na Jasnych Błoniach
Grzegorz Puzoń medalistą MŚ
II MIstrzostwa Polski Weteranów
Gimnazjum 19 pod szyldem Olimpii w najlepszej czwórce województwa
Kolasa najlepszy w Memoriale Ślusarskiego
II Kamikaze Cup – Pyrzyce 03.06.2007
Pojedzie do Bochum
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF
Gryf Szczecin awansował do pierwszej ligi!
Matkowski i Frystenberg rozstają się
Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów i Seniorów
Udany występ gimnastyczek
Wygrana czwórki podwójnej w PŚ
Dwa medale w eliminacjach do triathlonowej OOM
Pięć medali Anny Zdun
Pożegnanie z Paryżem
Biegali z Trójką
MKL Szczecin szósty po I rzucie Ligi Seniorów
Matkowski w drugiej rundzie gry mieszanej turnieju Roland Garros
Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów i Seniorów
Kozły z Poznania są do ogrania
Niedziela na sportowo z Pogonią Nową
Lekkoatletyczna sobota w Policach
Zawody Triathlonowe - Wąsosze
Mistrzostwa Polski w Binowie
Marina Milona trzecia w Mol
Małgorzata Wojtyra złotą medalistką Mistrzostw Polski!
Zagrają w turnieju French Open
Trzecie miejsce i rekord życiowy Lewandowskiego
Olimpia wygrała z Juvenią
Na konferencji prasowej
Sprawili wiele radości....
Żal Pogoni
Kolejny sukces Bodaikan
Sukces Zblewskiego i Grzonki
Pokazowo w Podjuchach
Dalekie skoki w Mityngu Integracyjnym w Szczecinie
W czwartek Powiatowa Gimnazjada w Policach
Kolejny udany występ szczecińskiego UKS Skorpion Szczecin
Witaj druga ligo!
Brązowy medal Oli Metzy w MP
Zagrają w Austrii
Lewandowski zwycięża w biegu na 800m
Dwa zwycięstwa na początek sezonu
Udany start pływaków w Oświęcimiu. Sukces Kalinowskiej!
Wiskord z sukcesami
Przypieczętowali awans
Na konferencji prasowej
Startują na Łotwie
Pogoń Nowa podejmuje Derby Ulikowo
Kamień Pomorski kandydatem do organizacji Mistrzostw Świata
Czy Pogoń się pogrąży?
Szczecińska Gala Sportu
HP Mistrzostwa Polski Matchplay
Szczecińska Gala Sportu 2007
Trzy gole Grosickiego w eliminacjach ME U-19
Zagrają w Hamburgu
Siódme miejsce Pihan
Pihan w finale zawodów Pucharu Świata w Gent
Cztery medale Ósemki Police w Mistrzostwach Województwa
Udane starty lekkoatletów
Pogoń na kolanach w Lubinie
Decydują o mistrzostwie
Pogoń Nowa pomaga
Baranowska trenuje
Pyrek druga w rankingu IAAF
Alicja Kędziorska poza pierwszą dwudziestką
Rekord Polski Zbyszka Murawskiego
Po mityngu w Białogardzie
O krok od finału
Legia podejmuje Pogoń
Gimnastyczny sukces Zachodniopomorskiego
Rozgromiły Gimnazjum
Kusy z workiem medali
Bieg Transgraniczny
Matkowski & Frystenberg w półfinale
Wydmuszek na Euro Beach Soccer Cop Tarragona 2007
Do trzech razy sztuka
Pogoń Nowa wygrywa ze Spartą Węgorzyno
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z okazji Dni Gryfina
Szała najlepszy na tysiąc
Szczecinianin bił rekord świata!
Medyk awansował do finałów Mistrzostw Polski
Wioślarze ścigali się na Malcie
Po drugim turnieju Mistrzostw Polski piłkarzy wodnych
Zagrają w Portugalii
Grand Prix Szczecina 2007
Marina Milona ze złotem!
Powiedzieli...
Po drugiej edycji Street Soccera
Krejner trenerem kadry
Widzew w zasięgu?
Przegrana polskiego debla
Medyk zamiast Victorii
Mają biuro!
Nesterowicz zastąpi Baranowskiego
Marcelo ukarany
Wysokie miejsce Grabowskiego
Licencja dla BOGO Szczecin
Przasnek powołana na trójmecz pływacki
Maraton w Belgradzie
Marcin i Mariusz w ćwierćfinale!
III Ogólnopolski Turniej o Puchar Beskidów
Zagrają w Barcelonie
Zagrają z Komarexem
Nie mogli tego przegrać....a jednak!
Olimpia Remisuje z Gryfem 95
Pogoń Szczecin skończyła 59 lat
Sukces młodych szachistów
Nie mogą tego przegrać...
Wioślarze zainaugurowali sezon
Majdan i Baranowski ukarani
MMM w gimnastyce sportowej
Przegrali w drugiej rundzie
Pogoń przegrywa w Poznaniu - trzy razy Reiss
Zdali egzaminy na trenera II klasy
Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski U-19
Mariusz Misiura: Chciałbym w końcu normalnie zagrać!
XXXII Międzynarodowy Turniej Wiosny rozstrzygnięty
Awansowali do drugiej rundy
Wicemistrz Europy trenerem Pogoni
Mistrzostwa Par 2007 zakończone
Wrócą z sześcioma medalami
Zagrają w Monte Carlo
Było 'goraco', czyli boksersko - słowny show na Twardowskiego
Dlaczego zremisowali?
Na konferencji prasowej
Pogoń Nowa zagra w Sownie
Nie zwalniają tempa - kolejne medale pływaków
Pogoń - Wisła już dziś na Twardowskiego
Treningi od maja, rozmowa z Kasią Baranowską
Marcin P. i Piotr S. Zarzut: Brali łapówki
Medal Stańczyka
Co dalej z tą Pogonią?
Dąb Dębno wygrywa z Pogonia Nową
Leżą na łopatkach
Rozmowa z Mistrzem Świata - pływakiem Mateuszem Sawrymowiczem
Mistrzostwa Par 2007
Błękitno mi...
Promień wygrywa w Łobzie
Emocjonująco w Dobrej Nowogardzkiej
Promień najlepszy w województwie
Jedenaste miejsce Grabowskiego
II Otwarty Halowy Konkurs Skoku Wzwyż
Zwycięstwo debla
Skazani na porażkę
Rozmowa z Damianem Zielińskim, zawodnikiem szczecińskiego Gryfa
Felipe zawieszony!
Nasi w Pucharze Davisa
Mirosław Drozd: Spełniam marzenia Mateusza i Przemka
Trzecie miejsce Janickiego
Półfinał PP nie dla Victorii
Eliminacje olimpijskie rozstrzygnięte!
OOM w biegach przełajowych
Orzeł pokonuje Derby
Nokaut na Twardowskiego
Inauguracja przy Twardowskiego
Najlepsi strzelcy po XV kolejce
Opis XV kolejki Środowiskowej Ligi Futsalu
21 miejsce Zdun
Kolejna porażka deblistów
Orkan Dalewo wygrywa w sparingu z Derby Ulikowo
Wyniki spotkań XV kolejki ŚLF
Matkowski i Frystenberg zagrają w Miami
Odrabiają zaległości
Promień wygrywa z Gryfem
Wyścig na 25 km przełozony
Zapowiedź XV kolejki
Następca Małysza z Mieszkowic?
Międzynarodowy turniej w Thais
Mistrzostwa Makroregionu w biegach przełajowych
Kino Helios oraz Pogoń Nowa rozpoczynają sezon wiosenny!
Nabór do klas sportowych
Sukces młodych piłkarek Gryfa
Podsumowanie przygotowań do rundy wiosennej
Wyjechała na zgrupowanie
HMP do lat 21
Pojadą na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży
Pogoń bliżej Szczecina
O krok od podium
Kolejna porażka
Wszystko będzie jasne
Przygotowania do Pucharu Europy
Porażka debla
Specjal odwołany! Na Gdynię pociągiem rejsowym
Zagra w Ekstralidze?
Mistrzostwa Szkół Sportowych
Nigdy się nie poddawaj
Wystartował gimnastyczny PP
Olimpia ogłasza nabór
Marcin Łazowski o turnieju o Puchar Dyrektora PŻM
Bez sukcesów
KP Police triumfują w turnieju o Puchar Dyrektora Naczelnego Polskiej Żeglugi Morskiej
Na konferencji prasowej
Zagrają w Paciific Life Open
Mecz o 'być albo nie być'
Gryf na obozie w Niechorzu
Przełajowe Mistrzostwa Szczecina 2007
Mistrzostwa Okręgu 2007
Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów
Pogoń Nowa w Resku
Derby Ulikowo przegrywają ze Spartą Skalin
Zagrały mecze kontrolne
Drugie miejsce Binowo Park
Wiosenny Turniej Piłki Nożnej
Pojedzie do Genewy?
Przełajowe Mistrzostwa Szczecina
Czy zaskoczą?
Wiosenny Turniej Piłki Nożnej
Kolejny sparing
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Okręgu
Trzecie miejsce młodych Gryfitek w Halowych Mistrzostwach Województwa
Wiewióra, Kowalczyk i Wolski w kadrze narodowej kajakarzy
Porażka na starcie
Antoni Ptak: Nie uciekłem do Brazylii
Sukces UKS Skorpion
Sparing Promień Mosty - Pogoń Nowa okiem Krzysztofa Sobieszczuka
Unia Dolice wygrywa z Zorzą Dobrzany
Na B-klasowym froncie
Zwycięstwo Ratajczyka
Wygrały 'Beztalencia'
Zagrają dla Mateusza i Łukasza
Sparing z Promieniem
Zagrały w 'street soccera'
Trwają Mistrzostwa Polski Juniorów
Zagrają o mistrzostwo
Polacy w półfinale
Pihan na zgrupowaniu kadry
Championi górą
Sukces zawodników "Linke Gold Team"
Kiszczyńska mistrzynią w deblu
Matkowski i Frystenberg w Copa Telmex
II bieg z serii Grand Prix Szczecina
Remis w Ulikowie
Mistrzostwa bez Pyrek
Zostaje w Międzywodziu
Pływacy MKP startowali w Ostrowcu
Rozmowa z trenerem Piasta Chociwel Tadeuszem Piotrowskim
Jan Miedziak: Będziemy w Szczecinie. Jest problem z Brazylijczykami
Silna reprezentacja Kusego w kadrze gimnastyczek
Medale tyczkarzy
Bogusław Mamiński kandydatem do Rady Europejskiej Stowarzyszenia LA
Grand Prix Szczecina w biegach
Zagrają w Chociwlu
'Złote kolce' dla Pyrek
Komentarz Jakuba Lisowskiego
V "Mityng Skoku Wzwyż w Bursztynowym Sercu Europy"
Nieudany start Pyrek
Pogoń nas jednoczy! – przygotowania do rundy wiosennej w wykonaniu kibiców
Nabór do sekcji pływackiej
Costa de Saupie: Porażka Polaków
Umowa podpisana
Lepszy Stańczyk
Wracają na kort
Mają wolne
Sparing przeniesiony
Rekord Świata Isinbajewy, Pyrek słabiej od Rogowskiej
Przygotowania reprezentacji na TSR
Trałka w Ostrowcu
Dlaczego miasto przeszkadza Pogoni 04 Szczecin?
Sparing z Jantarem
Zieliński zaproszony do Japonii
Z prezydentem przed regatami
Wioślarze AZS Szczecin w Hiszpanii
Dorota Kręciwilk w kadrze juniorów
Skakały w Kielcach
Zmiany w nowej edycji "Grand Prix" Szczecina
Losowanie Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski
Sparingi, sparingi
Złoty Gozdur
Warcpol Szczecin drużynowym wicemistrzem Polski
Ósme miejsce florecistów Kusego
Szczecinianie w kadrze Polski
Dariusz Adamczuk: Marzę o nowym stadionie...
Kibice Pogoni najlepsi w Opolu Lubelskim
Szczecin ważnym ośrodkiem kolarstwa torowego...
Gdzie na obóz zimą?
Najbardziej lubiane pole golfowe Polaków?
Spadek Matkowskiego i Frystenberga
Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Goleniowie
Pogoń Nowa szykuje się do wiosny
Kinga Kasprzak: Czeka nas przez to ciężka praca...
Energetyk szykuje się na przyjęcie gwiazd Vive, a Łącznościowiec się wycofał
Będzie remont
Zwycięstwo Janickiego
Szóste miejsce Grabowskiego
Przyjaciele Sebastiana - Pogoń Szczecin Nowa
Żeglarska reprezentacja Szczecina w regatach The Tall Ships’ Races 2007
Pewna wygrana Łącznościowca
Brązowy medal Młynnika
Dobra forma Grabowskiego
Ferie z rowerem
Otwarte Mistrzostwa Ratowników WOPR
Rozmowa z trenerem Zagłębia Lubin - Czesławem Michniewiczem
Przed nami dużo pracy, pokory i wytrwałości...
Australian Open nie dla Matkowskiego i Frystenberga
Remis Polaków na 1500m w Neubrandenburgu
Monika Pyrek ze Szczupakiem 2006
Start na chorobowym
Grand Prix Gryfina w biegach górskich
Binowo Park - ulubione pole golfowe Polaków?
Piąte miejsce Ratajczyka
Karta Kredytowa Pogoni Szczecin
Rugby w Świnoujściu
Przygotowania do rundy wiosennej
Gimnastyczny weekend w Gryfinie
Grand Prix Gryfina w biegach górskich
Pogoń Nowa zagra z Zagłębiem Lubin
Szczeciński szkoleniowiec poprowadzi Mistrza Polski, rozmowa z Ryszardem Czyżem
Dokucza zdrowie
Zagrali golfiści
Finały Pucharu 'Kuriera'
Remis w Lasku Arkońskim
Nowy opiekun Zachodniopomorskiego Związku Bokserskiego
Jeszcze o Orkiestrze...turniej oldbojów w Policach
Sparing z Arkonią przy światłach
Znamy rywali Matkowskiego i Frystenberga w Australian Open
Pogoń Nowa zagrała z Orkiestrą Owsiaka
Matlak dementuje
XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - ALE KOSMOS!
ZZPN ma 60 lat
Wyniki Finałów Halowych Mistrzostw Polski Dziewcząt U-19
Nie będę marionetką
Na staż do Michniewicza
TKKF w grupie B
Pierwsze golfowe zmagania
Piłkarze Pogoni Nowej przeszli badania
Reprezentanci Zachodniopomorskiego w żeglarskich kadrach na 2007 rok
VI Orkiestrowy Turniej
Mistrzostwa Województwa młodzików
'Policz się z cukrzycą' - I bieg WOŚP
Matkowski i Frystenberg w półfinale!
Polski debel w ćwierćfinale
Do Brazylii bez Łukasza Trałki
Grand Prix Szczecina
Mistrz Karate w Szczecinie
Sportowe emocje 2007
Znamy rywali
Drugie miejsce juniorek starszych TKKF Gryf
Wioślarze drużyną roku w Plebiscycie Przeglądu Sportowego
Bałdyga wśród najlepszych
Podsumowanie sezonu UKS 47 Judo Bushido Morus
Modernizacja boiska Jezioraka
Rywale byli zaskoczeni ich dobrą postawą
Judkowiak z kontraktem
Porażka w ćwierćfinale
VIII Integracyjny Bieg Noworoczny w Gryfinie
Zwycięstwo na początek
Kusy najwyżej
Matkowski & Frystenberg na start!
Szczeciński Bieg Sylwestrowy
Podsumowanie 2006 roku - 'inne sporty' wiodły prym...
Nie będzie mieszkań na stadionie Pioniera
Nasi w czołówce
Golfowe podsumowanie roku
Zdobywali klasy w 2006 roku...
Gwiazdka jak ze snu....
Mikołajkowa Masa Krytyczna
Najmłodsi następcy Glinki i Świderskiego
Bieg sylwestrowy
Zycięstwo Dana
Piłkarskie komplety dla dzieci
Zebranie sprawozdawcze Okręgowego Związku Triathlonu
Turniej Mikołajkowy rozstrzygnięty
W telewizji o Pogoni Nowej
Trener Pogoni Nowej na konferencji szkoleniowej
Po finale
Rozmowa z Katarzyną Baranowską
Turniej to super sprawa
Pogoń Nowa w Magazynie Sportowym
Damian Zieliński: Robimy postępy
Zieliński z rekordem Polski
Cała plejada gwiazd....
Piłkarskie święto w Świdwinie
Gimnastyczny turniej Mikołajkowy
Kursokonferencja w Łężeczkach
Jak będzie w Świdwinie i jak było....
Mikołajkowy turniej karate
Pogoń brazylijska albo...
Zawody klasyfikacyjne - Gdynia 2006
Szczecin wita pływaków
Pogoń Nowa - Oldboje 1:1
Drugie miejsce Baranowskiej
Wyniki z Pyrzyc
Pogoń Nowa w Pyrzycach
Przemysław Stańczyk: Nareszcie się doczekałem...
Medale szczecinian: Baranowska Mistrzynią Europy!
Mikołajki z Pogonią Nową
Grzegorz Matlak: Wspólnie osiągniemy sukces
Pogoń Szczecin Nowa - Nowe oblicze
Kedziorska tuż za podium
Kapitan TKKF-u Anna Szymańska o turnieju w Człuchowie
Młodziczki najlepsze
Wysokie miejsca golfistów
Katarzyna Baranowska: Mam tyle do poprawienia
Rozmowa z Mirosławem Drozdem, trenerem pływaków MKP Szczecin
Gimnastyczki Kusego drugie w zawodach Pucharu Polski
Trzy medale i rekord Polski na koniec mistrzostw
Rozmowa z Pawłem Muchą, piłkarzem Pogoni Nowej
To był rok Marcina Matkowskiego
Dwa złota, srebro, trzy minima i rekord Polski
Kolejne medale podopiecznych Mirosława Drozda
Minimum Sawrymowicza i medale szczecinian
Złoto i minima w Słowiance
Komentarz Marcina Nieradki
Jeszcze o meczu PE: Pogoń - Lech
Przekazanie łodzi typu Laser
Puchar Ekstraklasy: Lech znowu górą
Prysł sen o potędze
Awans Arkonii
Rusza Puchar Ekstraklasy
Victoria - Astra 2:1 (1:0)
Rozmowa z Magdaleną Śliwą, siatkarką Wisły Kraków
Kiedy skończy się to Brazylijskie szaleństwo....
Okiem czwartoligowych szkoleniowców....
Szukanie frajera
Michał Łabędzki: To była moja pierwsza czerwona kartka
Gimnastyczki Kusego na medal
Niegroźny wypadek Zielińskiego
Na konferencji prasowej
Mówi Radosław Majdan
Udany start lekkoatletek z MKS Kusy
Siódme miejsce Polaków
Rozmowa z Kamilem Marcinkowskim, nowym piłkarzem Pogoni Nowej
Gimnastyczne Mistrzostwa UKS-ów
Przypłyną największe na świecie żaglowce
Pogoń Nowa w Świnoujściu
GKS Bełchatów mistrzem jesieni?
Nie ostatni Masters Cup - komentarz Mariusza Rabendy
Nadal bez wygranej
Przygotowania do meczu z GKS-em
Porażka w inauguracyjnym meczu Masters Cup
Nasi w kadrze?
Sukces gimnastyczek MKS Kusy
Młodzi piłkarze wodni Arkonii na turnieju w Bytomiu
Dobre miejsce Giżyńskiego
Wzmocnienia w Pogoni Nowej
Na konferencji prasowej
Radosław Majdan: Byłem grzeczny...
Wywiad z Sergio Batatą
Groclin faworytem
W Dzwonowie na wiosnę
Puchar Ekstraklasy - kto rywalem Pogoni?
Klubowe Mistrzostwa Europy w golfie
Nie wygrała z Otylką?
Stypendia przyciągają sportowców
Oświadczenie piłkarek TKKF Gryf Szczecin
Sukces Oli Metzy
Szczecinianie w Złocieńcu
Rozmowa z Przemysławem Stańczykiem
Pływanie w obiektywie
Basen 50 metrowy pilnie potrzebny!
Rozmowa z Mirosławem Drozdem, trenerem szczecińskich pływaków
Niespokojna Paulina
Klasyfikacja końcowa Grand Prix Polski w Szczecinie
Emocji nie brakowało...
Okiem fotografa....
Otylia Jędrzejczak: Nie lubię nawrotów...
Grand Prix: Popołudniowa rywalizacja rozstrzygnięta
Paweł Korzeniowski: Lubię startować...
Grand Prix: Baranowska wygrywa z Jędrzejczak
Kolbowicz i Wasilewski wyróżnieni
Porażka debla
Pierwszy taki mecz....
Monika Sobczyk, kapitan Olimpii: Walka od pierwszej do ostatniej minuty...
Pogoń Nowa nie zagra w Dzwonowie
Hufce pod siatką
Mówi Agnieszka Szelewa, bramkarka Olimpii Szczecin: Chemy ten mecz wygrać, a nie musimy...
Na bazar nie ma zgody - komentarz Jakuba Lisowskiego
Mistrzostwa na start
Pływać każdy może
Mariusz Kuras: Cofamy, nie bronimy
Żebrowski w kadrze
Pierwsze zmiany kadrowe w Pogoni - Panik za Kurasa?
Największy sukces polskiego tenisa od czasów Fibaka
Wielki sukces polskiego debla!
Marcin Stelmasiak triumfuje w PGA Matchplay oraz Order of Merit
Kłopoty Kamila
Marcin Matkowski: Jeszcze nie koniec walki o Szanghaj
Mistrzowie 'dzidy'
Zwycięstwo na dobry początek
Mówi Krzysztof Sobieszczuk, trener Pogoni Nowej
Szczecinianie z czwórki nominowani
Gryf Słupsk zwycięża
Porażka polskiego debla
Zwycięstwo Wandachowicza
Matkowski i Frystenberg w finale
Matkowski i Frystenberg w półfinale turnieju w Bazylei
Pogoń - Zagłębie kto będzie lepszy?
Boisko w marzeniach?
Nowe boisko
Pesković: Zostałem chłodno przyjęty, ale to zmobilizowało mnie...
Nie lubi tenisa...
Kadra w Szczecinie
Trwa identyfikacja
Kto na bokach?
PP: Dlaczego TKKF nie zagra z Mostami?
Po konsultacjach...
Walczą o awans do ćwierćfinału
Rozmowa z Mariuszem Armonajtisem
Janicki wygrywa w supermaratonie
Najlepsi w drugiej grupie
Julcimar: Moja żona i córka przynoszą mi szczęście
Marcin Wolski na siódemkę
Janicki o krok od triumfu
Brąz gimnastyczek z 'Błękitnej'
Grzegorz Matlak: Sport to próba charakterów
Pogoń remisuje
Rega Merida - Tur Turek 2:1(0:0)
Wypowiedzi szkoleniowców po meczu Pogoń Nowa - Zenit Koszewo
Pogoń Nowa - Zenit Koszewo 1:1
Po pierwszym rzucie Ligi Juniorów
Szansa na rehabilitację...
Rozmowa z Sergio Batatą
Wasilewski i Kolbowicz po wakacjach
'Wydma' czeka na Zidane'a
Polska biega
Czerwony barszczyk za czerwoną kartkę
Przed meczem Odra - Pogoń
Krajobraz po upadku
Marek Łopiński, wiceprezes Pogoni: Płyty dla Ptaka
Mówi Marek Pawlak, wiceprezes Pogoni
Granatowo-Bordowa Pogoń ?
Zieliński w USA
Rozmowa z Arturem Bugajem
Czy port odda Łasztownię?
Dudek szykuje się na Pogoń
Pogoń ukarana
Siejewicz sędzią meczu Odra - Pogoń
Pyrek po zabiegu
Charytatywny skandal z Pogonią w tle
Dlaczego piłkarze Pogoni grają w białych strojach?
Kursy na instruktora
Gimnastyczki poza finałem
Wioślarscy Mistrzowie Świata rozpoczęli przygotowania
Maks Sałuda drugi w rankingu golfistów
Rozmowa z Radosławem Majdanem
Dobry występ Zdun
Matkowski i Frystenberg w ćwierćfinale turnieju w Madrycie!
Adam Horydowicz: Gramy dla kibiców
Oświadczenie prezydenta Szczecina - Mariana Jurczyka
Kara dla klubu...? Czy race są potrzebne?
Na konferencji prasowej - Mariusz Kuras, trener Pogoni
Na konferencji prasowej - Dariusz Wdowczyk, trener Legii
Wypowiedzi po meczu Pogoń - Legia
Mecz przyjaźni....niedziela godzina 17:00
Wyjazd do Kretlewa
Bakaluk sędzią meczu Pogoń - Legia
Sukcesy motorowodniaków
Trudno o dowody
Za rok kolejny milion
Rozmowa z Marią Liktoras, reprezentantką Polski w siatkówce
Eltonów dwóch
Damian Zieliński wicemistrzem Europy
STK Kusy Szczecin na pewno nie przystąpi do rogrywek
Ekstraklasa SA utrzymała zakaz
Sir Aleks w Stargardzie
Porażka polskiego debla
Całoroczny nabór do sekcji gimnastycznej
Do meczu z Legią coraz bliżej
Rozmowa ze Zbigniewem Niemiec, prezesem klubu KP Błękitni
Rozmowa z Dagmarą Zaniewską
Rodzinnie w Binowie
Przegrany sparing Pogoni Nowej
Matkowski i Frystenberg w ćwierćfinale
Rozmowa z Markiem Motyką, trenerem Górnika Zabrze
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Judo
Wyniki turnieju Pro Am
Marek Kolbowicz: Patrzę na to z lekką zazdrością...
Matkowski i Frystenberg z numerem 2
Sukces Polaka
Grzegorz Matlak: Wszystko idzie w dobrym kierunku
Srebrny medal Milony
Grabowski Mistrzem Polski!
Krzysztof Sobieszczuk: Dużo pracy przed nami...
Pogoń Nowa liderem I grupy B -klasy!
Gimnastyczki startują w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
Jonzon triumfatorem Szczecin Open
Rozmowa z Agnieszką Szelewą - bramkarką Olimpii Szczecin
Rozmowa z Markiem Podstolskim, prezesem PGA Polska
Kaźmierczak i Grzelak zagrali
Finał nie dla Matkowskiego i Frystenberga
Mistrzynie Polski ze Szczecina
Grabowski walczy o złoto
Stelmasiak goni czołówkę
Dziewczęta z ZSB zagrają o Mistrzostwo Polski
Więcej pływaków w grupie Drozda
Baranowska i Sawrymowicz z indeksami
Młode gimnastyczki w drugiej dziesiątce
Zwycięstwo w sparingu
Sparing z Arką
Matkowski i Frystenberg w półfinale
Zostań szermierzem
Grzegorz Gościński: Czujemy respekt
Popisy w Binowie
Znowu pod górkę
Mały szlem
Zmiana terminu meczu
Polacy w półfinale
Szałek powołany
Rusza największy w Polsce turniej golfa
Rozmowa z trenerem Pogoni 04 - Kazimierzem Bielą
Anna Szymańska: Chcemy awansować!
Gra dobra, skuteczność słaba
Matkowski i Frystenberg w ćwierćfinale
Szczecin Open w Binowie
Piłkarze Pogoni nie otrzymali wolnego
Przesłuchania
Głos i Sochańska z medalami
Jacek Szymkowiak najzręczniejszym kierowcą Szczecina
Pyrek druga
Rozmowa z Leszkiem Jezierskim, byłym trenerem Pogoni
Czy był faul?
Porażka w finale
Krzysztof Sobieszczuk : Moi zawodnicy zagrali słabo
Ostre strzelanie TKKF-u
Z sukcesami w Wałczu
Sparing TKKF-u
Juniorzy Pogoni zwyciężają w Warszawie
Wypowiedzi po meczu Widzew - Pogoń
Pogoń wygrywa w Łodzi
Bartosz Fabiniak: Zależy mi na grze w tym meczu...
Pojedynek sąsiadów, czyli Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
Kaźmierczak i Grzelak w kadrze
Rozmowa z Michałem Probierzem, trenerem Widzewa Łódź
Pierwszy tytuł
Dwa lata przed Olimpiadą - nie mają gdzie trenować!
Lechia ukarana...
Borski sędzią meczu Widzew - Pogoń
Medale młodych judoków
Król ze złotem
Lapentti wygrał 'Pekao Open'
Szczeciński debel przegrał w finale
Tuż za podium
Powiedział Leszek Jezierski