zdjęcia me:
36 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
34 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
32 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
43 Pogoń Szczecin - Korona Kielce
53 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
45 Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno
45 Sokół Karlino - Hutnik Szczecin
51 Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
30 Czarni 44 Szczecin - Aquila Szczecin
37 Mierzynianka Mierzyn - Polonia Płoty
52 Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
49 Pogoń Szczecin - Wisła Płock
46 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
9 Prezentacja strojów Pogoni Szczecin
40 Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna
43 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
69 SPR Pogoń Szczecin - Rocasa Gran Canaria
45 Pionier Szczecin - Sokół II Pyrzyce
23 Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań
37 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
56 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
40 Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia
31 Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno
30 Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez
29 Pionier Szczecin - Zenit Koszewo
324 Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej
40 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
60 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
25 Stal Szczecin - Odra Chojna
17 Arkonia Szczecin - Mewa Resko
65 Gala Plebiscytu Piłkarz Roku
28 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
32 Pogoń Szczecin - Wisła Płock
29 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
29 Pogoń Szczecin - Korona Kielce
39 26. edycja Pekao Szczecin Open
41 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
25 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
55 Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
28 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
34 Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
32 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
36 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
38 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
30 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
30 Pogoń Szczecin - Wisła Płock
24 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
27 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
32 Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin
31 Pogoń Baltica Szczecin - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk
23 Pogoń Baltica Szczecin - Nykøbing F. Håndboldkl
31 Pogoń Baltica Szczecin - Energa AZS Koszalin
42 Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
39 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
880 2. PZU Maraton Szczecin
35 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
52 Pogoń Baltica Szczecin - Vistal Gdynia
32 KP Przecław - Łabędź-GryfHurt Widuch.
24 Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin
34 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
31 Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
26 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
31 Pogoń Szczecin - Korona Kielce
41 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
61 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
40 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
37 Pogoń Baltica Szczecin - Ruch Chorzów
38 Pogoń Szczecin - Warta Poznań
25 Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin
35 Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec
32 Kasta Szczecin-Majowe - OKS Center MD Goleniów
30 Arkonia Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów
18 Water polo: Arkonia Szczecin - GKPW59 Gorzów 22:0
22 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
37 Pogoń Baltica Szczecin - Vistal Gdynia
28 Akademia Pogoń Szczecin - Pogoń Szczecin
42 Finał Amp Futbol Ekstraklasy
10 Pogoń Szczecin - Academy Wrocław
31 LC Brühl - Pogoń Baltica Szczecin
44 Pogoń Baltica Szczecin - LC Brühl
37 Pogoń Szczecin - Csurgói KK
81 Arena Berserkerów Exped Cup 8
40 Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin
16 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
64 Pogoń Baltica Szczecin - Piotrcovia Piotrków Tryb.
70 70-lecie Polskiego Boksu Na Pomorzu Zachodnim
47 Energa AZS Koszalin - Pogoń Baltica Szczecin
134 ATP Pekao Szczecin Open
41 Pogoń Szczecin - Gwardia Opole
42 Pogoń Baltica Szczecin - UKS PCM Kościerzyna
42 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
26 Pogoń Baltica Szczecin - Union Mios Biganos-Bègles
69 Międzynarodowy Turniej Wiosny 2015 w gimnastyce artystycznej
24 Topliga: Husaria Szczecin - Kozły Poznań 20:36
16 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
24 Pogoń Szczecin - Stal Mielec
27 Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów
22 Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
38 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
35 Pogoń Baltica Szczecin - Energa AZS Koszalin
43 Gaz-System Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock
29 Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
74 Gaz-System Pogoń Szczecin - Vive Tauron Kielce
49 Pogoń Baltica Szczecin - Ruch Chorzów
20 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
31 Pogoń Szczecin - Werder Brema
25 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
41 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
30 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
38 PLFA I: Husaria Szczecin - Lions Gliwice 34:14
34 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
29 Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
32 King Wilki Morskie Szczecin - CCC Polkowice
43 King Wilki Morskie Szczecin - MKS MOS Konin
63 PLFA I: Husaria Szczecin - Kings Kraków 44:14
93 PLFA I: Husaria Szczecin - Falcons Tychy 19:8
69 Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
73 IV Mecz Gwiazd
80 Kasta Szczecin-Majowe - Pogoń II Szczecin
33 PLFA II: Cougars Szczecin - Bydgoszcz Raiders 30:0
55 PLFA I: Husaria Szczecin - Gliwice Lions 27:16
54 Pogoń Szczecin - Korona Kielce
66 Stal Szczecin - Pogoń II Szczecin
64 PLFA I: Husaria Szczecin - Owls Bielawa 16:0
39 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
59 Wilki Morskie Szczecin - OŚ AZS Poznań
33 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
58 Wilki Morskie Szczecin - Ostrovia Ostrów Wlkp.
69 Wilki Morskie Szczecin - SMS PZKosz Łomianki
42 Morze Bałtyk Szczecin - MKS Kalisz
55 Piast Szczecin - Orzeł Malbork
38 Pogoń Baltica Szczecin - KPR Jelenia Góra
24 Arkonia Szczecin - Grot Gardno
50 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
44 Wilki Morskie Szczecin - KKS Olsztyn
60 Wilki Morskie Szczecin - AZS Radex Szczecin
27 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
59 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
49 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
127 Pekao Szczecin Open
37 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
79 Stal Szczecin - Pogoń Szczecin
47 Olimpia Szczecin - MUKS Tomaszów Mazowiecki
46 Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin
49 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
41 PLFA II: Cougars Szczecin - Toruń Angels 30:0
40 PLFA I: Husaria Szczecin - Warsaw Spartans 27:6
44 Pogoń Szczecin - GKS Katowice
32 Pogoń II Szczecin - Kluczevia Stargard
41 PLFA:Husaria Szczecin vs Lowlanders Białystok
20 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz
106 37. Międzynarodowy Turnieju Wiosny i 12. Memoriał Anny Kłos - Sulimy
39 Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
33 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
45 Gaz-System Pogoń Szczecin - Wisła Płock
60 Wilki Morskie Szczecin - KK Świecie
172 Mistrzostwa Europy w Pływaniu
44 Pogoń Baltica Szczecin - AZS AWF Gardinia Wrocław
32 Pogoń Szczecin - KS Polkowice
54 Gaz-System Pogoń Szczecin - Techtrans Elbląg
168 IV Gala Iron Fist
31 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
63 Wilki Morskie Szczecin - Astoria Bydgoszcz
28 Pogoń Szczecin - Dolcan Ząbki
42 Pogoń Szczecin - Ruch Radzionków
169 PEKAO Szczecin Open 2011
29 Pogoń Szczecin - Olimpia Elbląg
38 Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
43 PLFA: 1.KFA Fireballs Wielkopolska - Husaria Szczecin 22:42
24 Pogoń Szczecin - Polonia Bytom
51 Piłka Wodna: Polska - Malta
56 Husaria Szczecin - KFA Fireballs Wielkopolska
33 Pogoń Szczecin - KS Polkowice
42 Pogoń Szczecin - MKS Kluczbork
41 Pogoń Szczecin - GKS Bogdanka Łęczna
49 Olimpia Szczecin - LUMKS Tuszyn
59 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście
79 Pajo Cup
32 Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
63 III Międzynarodowy Turniej Młodzików w Boksie
48 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże
32 Pogoń Szczecin - GKP Gorzów Wielkopolski
69 Pogoń Szczecin - Dolcan Ząbki
55 Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe
20 Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec Św.
63 ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
46 Hutnik Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
55 Pogoń Szczecin - Stal Rzeszów
99 Siatkarze dla Hospicjum 2010
90 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
83 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
56 Pogoń Szczecin - Stal Stalowa Wola
50 Zachodniopomorska Husaria - Devils Wrocław 0:48
129 Pajo Cup 2010
106 1/4 MP juniorek w piłce siatkowej
68 Puchar Skorpiona
15 Mistrzostwa Szczecina na ergometrze wioślarskim
31 I Gala Boksu Amatorskiego
28 I Liga kobiet SALPS: UKS18-MJC - RSMS-Espol Police
87 Międzyokręgowa Liga Bokserska
39 Kasta Szczecin-Majowe - Wybrzeże Rewalskie Rewal
56 Olimpia Szczecin - Pogoń Women Szczecin
50 Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Pomorzanin Nowogard
42 Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
33 Stal Szczecin - Pogoń Barlinek
35 GKP Gorzów Wielkopolski - Pogoń Szczecin
21 Pogoń Szczecin - GKS Katowice
18 Prezentacja zespołu Kasta Szczecin-Majowe
66 Superliga Pucharu Europy w wielobojach
74 Olimpia Nowogard - Kasta Szczecin-Majowe
41 Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno
27 Pogoń II Szczecin - Ina Ińsko
44 Pogoń II Szczecin - Ina Ińsko
44 Arkonia Szczecin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
64 PLFA: Husaria Gryfino - Białystok Lowlanders 20:6
46 Arkonia Szczecin - Sarmata Dobra
64 1/4 finału PP: Gryf Szczecin - Górnik Łęczna 1:1 , karne 4:3
63 Dziennikarskie Mistrzostwa Szczecina w Gokartach
35 Stal Szczecin - Energetyk Gryfino
36 Mewa Resko - Światowid Łobez
40 Arkonia Szczecin - Mieszko Mieszkowice
29 Baraż: Piast Szczecin - KPSK Stal Mielec 2:3
57 Pajo Cup 2009
41 Gryfy Szczecin - Malchower Wolfe 8:10
22 Gryfy Szczecin - Ueckermunde Lions 8:2
20 V runda Pucharu Polski: Piast Szczecin - Budowlani Łódź 0:3
85 PLFA: Husaria Szczecin - Eagles Warszawa 20:6
42 PLFA: Husaria Szczecin - Miners Śląsk 22-17
28 Downhill Summer Festival
31 Olimpia Szczecin - Pogoń Women Szczecin
49 Stal Szczecin - Pogoń Barlinek
66 Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Nowogard
52 Hutnik Szczecin - Pogoń Barlinek
68 PLFA: Husaria Szczecin - Kozły Poznań 21:6
33 Międzynarodowy Dzień Deskorolki
35 Baraż o awans do I ligi Kobiet: Olimpia Szczecin - Lider Włocławek
58 Osadnik Myślibórz - Woda Rzecko
83 Sokół Pyrzyce - Pogoń Szczecin
73 Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra
55 Błękitni Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal
45 Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Radowia Radowo Małe
31 60 lat Pogoni Szczecin - Korowód Kibiców
48 PLFA: Husaria Szczecin - Devils Wrocław 6-13
27 Arkonia Szczecin - Odra Chojna
27 Olimpia Szczecin - Promień Mosty
39 Stal Szczecin - Gryf Kamień Pomorski
38 Pajo Cup 2008
25 UKS18-MJC - ZNP
76 Mistrzostwa Polski Politechnik w futsalu
23 Piast Szczecin - PLKS Pszczyna
97 I Turniej Kibiców w Chociwlu
42 ZNP - UKS18-MJC
64 Pro Kon Stal Szczecin - Nowa Rega Trzebiatów
27 Polmotor Realbud - Wiko Impex
21 Stocznia Nowa I - Pazim Radisson
55 Stocznia Nowa I - Ligowiec.net
53 UKS18-MJC - Chemik Police
72 Memoriał Ludzi Sportu
74 Astra Ustronie Morskie - Pogoń Szczecin
93 PLFA: Husaria Szczecin - Seahawks Pomorze 0-44
21 Turniej Piłki Nożnej Kobiet z okazji finału The Tall Schips` Races 2007
202 The Tall Ships' Races 2007
58 RedBull FMX Seaside Session
213 Puchar Europy w wielobojach kobiet i mężczyzn
89 Zenit Koszewo - Pogoń II Szczecin
88 Orzeł Grzędzice - Pogoń II Szczecin
55 Orzeł Małkocin - Pogoń II Szczecin
23 Ogólnopolskie Regaty Kajakowe
48 Piast Kolin - Pogoń II Szczecin
82 PLFA: Husaria Szczecin - Devils Wrocław 7:12
37 XV Ogólnopolski Turniej Akademickich Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej