zdjęcia marekperec:
88 Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno
85 Dąb Dębno - Unia Dolice
69 Dąb Dębno - Iskra Banie
83 Stal Lipiany - Dąb Dębno
80 Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno
71 Dąb Dębno - Ogniwo Babinek
79 Dąb Dębno - Morzycko Moryń
61 Dąb Dębno - Kłos Pełczyce
65 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno
66 Dąb Dębno - Warta Słońsk
64 Dąb Dębno - Unia Dolice
81 Dąb Dębno - Stal Lipiany
60 Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno
51 Dąb Dębno - Kłos Pełczyce
74 Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz
65 Ćwierćmaraton Dębno 2019
68 Dąb Dębno - Flota Świnoujście
84 Dąb Dębno - Światowid 63 Łobez
65 Odra Chojna - Dąb Dębno
86 Dąb Dębno - Gavia Choszczno
65 IX Turniej Tańca Nowoczesnego Keepart
142 46. Maraton Dębno 2019
77 Zachodnia Liga MTB: Dębno
16 Dąb Dębno - Biali Sądów
78 Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno
74 Biegowe Grand Prix Dębna
77 Bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dębnie
71 II bieg Grand Prix Dębna - Charytatywny Bieg Mikołajkow
63 Biegowe Grand Prix Dębna - Bieg Niepodległościowy
61 Dąb Dębno - Ogniwo Babinek
62 Dąb Dębno - Iskra Golczewo
69 Inauguracja Rozgrywek III i V ligi tenisa stołowego w Dębnie
83 Dąb Dębno - Odra Chojna
89 Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn
45 Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin
55 Turniej towarzyski o Puchar Miasta i Gminy Dębno w piłce ręcznej
46 Otwarcie nowego obiektu sportowego przy ul. Daszynskiego
43 Dąb Dębno - Wybrzeże Rewalskie Rewal
65 Dąb Dębno - Arkonia Szczecin
69 Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn
74 Dąb Dębno - Błękitni II Stargard
72 Dąb Dębno - Błękit Pniewo
74 45. Maraton Dębno
49 Dąb Dębno - Wicher Brojce
71 Dąb Dębno - Zorza Dobrzany
70 Dąb Dębno - Bałtyk Koszalin
83 Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno
63 Polski Cukier Kluczevia Stargard - Dąb Dębno
65 Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin
67 Dąb Dębno - Piast Chociwel
58 VII Turniej Tańca Nowoczesnego Keepart
59 37. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie / 44. Maraton Dębno
35 Rozgrywki tenisa stołowego
85 Dąb Dębno - Gryf Polanów
66 Dąb Dębno - Olimp Gościno
78 Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz
82 Dąb Dębno - Arkadia Malechowo
34 XX Zawody w Skokach o Puchar Burmistrza Dębna
56 Turniej tańca nowoczesnego Keepart - Dębno
98 43.Maraton Dębno 2016
57 Dąb Dębno - Wiekowianka Wiekowo
81 Turniej Tenisa Stołowego w Dębnie
65 Stal Gorzów, nowe podprowadzające
77 DĄB DĘBNO JAKO CUP 2016
95 ABC FUTBOLU
65 Dąb Dębno - Iskra Białogard
72 Kluczevia Stargard - Dąb Dębno
70 Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz
56 Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych
58 Odra Chojna - Dąb Dębno
59 Dąb Dębno - Astra Ustronie Morskie
104 Water Show Dębno
61 Dąb Dębno - Kluczevia Stargard
78 Obchody 70-lecia MKS Dąb Dębno
153 Motorowodne Mistrzostwa Europy klasy 0-175, 0-500
71 Ekstraklasa Żużla: Stal Gorzów - PGE Stal Rzeszów
64 Dąb Dębno - Odra Chojna
73 Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz
70 Gryf Kamień Pomorski - Dąb Dębno
90 W Turniej Tańca Nowoczesnego keep-art Dębno
90 42. Maraton Dębno
62 Dąb Dębno - Pogoń II Szczecin
75 Dąb Dębno - Świt Skolwin
87 Dąb Dębno - Iskra Białogard
83 Dąb Dębno - Arkonia Szczecin
71 Dąb Dębno - Ina Goleniów
52 Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno
69 Żużel mecz finałowy: Stal Gorzów - Unia Leszno
62 Dąb Dębno - Gryf Kamień Pomorski
66 EE Stal Gorzów -Spar Falubaz Zielona Góra 62:28
71 Dąb Dębno - Hutnik Szczecin
56 EE Stal Gorzów-Betard Sparta Wrocław
58 Dąb Dębno - Energetyk Gryfino
63 Ekstraliga żużlowa: Stal Gorzów - Unia Tarnów
52 X Zlot Pojazdów Militarnych
50 Dąb Dębno - Gryf Kamień Pomorski
114 Motorowodne Mistrzostwa Europy Klasa O-175
54 Dąb Dębno - Arkonia Szczecin
61 Dąb Dębno - Energetyk Gryfino
41 Dąb Dębno - Odrzanka AN-MAR Radz.
74 Żużel Enea Ekstraliga Stal Gorzów- Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
64 Dąb Dębno - Kluczevia Stargard
63 Dąb Dębno - Pogoń II Szczecin
67 Dąb Dębno - Darzbór Szczecinek
52 Dąb Dębno - Hutnik Szczecin
86 41. Maraton Dębno
42 Sparing Stal Gorzów-Falubaz Zielona Góra
60 Dąb Dębno - Ina Goleniów
62 Dąb Dębno - Rasel Dygowo
63 Dąb Dębno - Stal Szczecin
51 Dąb Dębno - Sarmata Dobra
66 Dąb Dębno - Kłos Pełczyce
69 Żużel: EE Żużel Stal Gorzów-Unibax Toruń
56 Żużel: Stal Gorzów Wielkopolski - Unia Tarnów
52 IX Zlot Pojazdów Militarnych
70 Grand Prix Polski w Gorzowie Wlkp.
183 Motorowodne Mistrzostwa Europy i Międzynarodowe Mistrzostwa Polski
73 Dąb Dębno - Kotwica Kołobrzeg
77 Dąb Dębno - Lechia II Gdańsk
96 Stal Gorzów- Falubaz Zielona Góra
75 Żużel Ekstraklasa: Stal Gorzów - Lechma Start Gniezno
60 Dąb Dębno - Polonia Gdańsk
60 Dąb Dębno - Cartusia Kartuzy
57 Ekstraliga: Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów
79 40. Maraton Dębno / 33. Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie
61 Dąb Dębno - Koral Dębnica
77 Dąb Dębno - Pogoń II Szczecin
82 Finał DMP: Stal Gorzów - Unia Tarnów 47:42
75 IV Bieg Wieczorny Boleszkowice-Dębno
76 Półfinał Ekstraligi: Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
84 Dąb Dębno - Chemik Police
44 Zlot redakcji Ligowiec.net
48 VIII Zlot Pojazdów Militarnych
71 Ekstraliga żużla: Stal Gorzów- Polonia Bydgoszcz 52-37
58 Ekstraliga żużla: Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk
70 13 Triathlon Dębno - Puchar Polski
54 FIM Gorzów Speedway Grand Prix of Poland
93 Motorowodne Mistrzostwa Świata T-550, Motorowodne Mistrzostwa Europy O-500, Międzynarodowe Motorowodne Mistrzostwa Polski
46 Dąb Dębno - Chemik Police
64 Ekstraliga żużla: Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
76 Dąb Dębno - Cartusia 1923 Kartuzy
69 Turniej Tańca Nowoczesnego KEEPART 2012
62 Żużel: Polska - Reszta Świata
63 Ekstraliga żużla: Stal Gorzów - Unibax Toruń 57:33
69 39. Maraton w Dębnie
57 Dąb Dębno - Koral Dębnica
57 Dąb Dębno - Gryf Wejherowo
84 Dąb Dębno - Bałtyk Koszalin
68 Dąb Dębno - Kotwica Kołobrzeg
64 Dąb Dębno - Kaszubia Kościerzyna
43 Zawody jeździeckie o puchar burmistrza Dębna
47 12.Triathlon Dębno 2011 - Puchar Polski
57 Motorowodne Mistrzostwa Świata – Myślibórz 2011
42 Dąb Dębno - Gwardia Koszalin
63 Dąb Dębno - Gryf Wejherowo
53 38. Maraton Dębno 2011 - Mistrzostwa Polski
80 I Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w Piłce Siatkowej Drużyn Wiejskich
1 Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy
64 Pogoń Barlinek - Dąb Dębno
47 Dąb Dębno - Bytovia Bytów
55 Dąb Dębno - Błękitni Stargard
50 Dąb Dębno - Kotwica Kołobrzeg
72 Drużynowy Puchar Świata 2010
64 X Triathlon Dębno 2010 Puchar Polski
8 Po Walnym w Dębnie
72 VI runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Chojnie
76 XIV Zawody w Skokach o Puchar Burmistrza Miasta Dębno
42 Dąb Dębno - Rega Trzebiatów
65 Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 49:39
69 Dąb Dębno - Orkan Rumia
155 Eliminacje Motorowodnych Mistrzostw Europy OSY-400
66 Dąb Dębno - Kaszubia Kościerzyna
68 Dąb Dębno - Piast Choszczno
55 Chrobry Boleszkowice - Hutnik Szczecin
48 III Zlot Pojazdów Terenowych w Chojnie
55 6 Bieg Wiosenny - Dobra 10-ka
65 Dąb Dębno - Gryf Wejherowo
99 37. Maraton Dębno. Mistrzostwa Polski w Maratonie
58 Chrobry Boleszkowice - Błękitni Stargard
58 Speedway: Stal Gorzów- Unia Leszno
38 Turniej Piłki Siatkowej w ramach Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej- Dębno
47 Dąb Dębno - Piast Karnin
68 Chrobry Boleszkowice - Pogoń Barlinek
38 Dąb Dębno - Orzeł Międzyrzecz
59 I Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 1996
65 Dąb Dębno - Cartusia 1923 Kartuzy
61 Dąb Dębno - Gryf Słupsk
52 Dąb Dębno - Błękitni Stargard
62 Dąb Dębno - Energetyk Gryfino
49 VII Runda PP w Motocrossie
64 Dąb Dębno - Kotwica Kołobrzeg
49 Żużel - Caelum Stal - Falubaz
57 Dąb Dębno - Chemik Police
53 IV Runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski
65 X Triathlon Dębno 2009 - Puchar Polski
19 Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
56 XIII Zawody Konne w Skokach przez przeszkody Grand Prix Kama
108 Eliminacje Motorowodnych Mistrzostw Świata w Formule 500
50 Dąb Dębno - Astra Ustronie Morskie
102 Dąb Dębno - Zatoka Puck
58 PP: Dąb Dębno - Rega Trzebiatów 1:1 k. 4:2
63 Dąb Dębno - Orlęta Reda
64 Dąb Dębno - Rodło Kwidzyn
63 Dąb Dębno - Sława Sławno
60 Dąb Dębno - Kaszubia Kościerzyna
44 Dąb Dębno - Błękitni Stargard
103 Dąb Dębno - Orkan Rumia
80 Dąb Dębno - Gryf Słupsk
51 Dąb Dębno - Rega Trzebiatów