zdjęcia kspogon:
64 Zefir Wyszewo - Pogoń Połczyn Zdrój
42 Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów
1 Kotwica II Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój
48 Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój
77 Pogoń Połczyn Zdrój - Dąb Dębno
47 Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój
13 Siatkarze MKS Mieszko Połczyn-Zdrój Wicemistrzami Polski
63 Pogoń Połczyn Zdrój - Jeziorak Szczecin
49 Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz
48 MKP Szczecinek - Pogoń Połczyn Zdrój
3 Błonie Barwice - Mirstal Mirosławiec
65 Pogoń Połczyn Zdrój - Biali Sądów
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Bałtyk Koszalin
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Znicz Pruszków
1 Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój
35 Pogoń Połczyn Zdrój - Ikar Krosino
21 Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec
39 Zawisza Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój
57 Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Turowo
54 Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik
49 Pogoń Połczyn Zdrój - KP Drawsko Pomorskie
43 Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój
39 Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski
53 Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa
50 Pogoń Połczyn Zdrój - Głaz Tychowo
37 Sarmata Dobra - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Połczyn Zdrój
1
2 Wicher Rąbino - Pogoń Połczyn Zdrój
38 Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa
39 Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój
2 KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój
45 Pogoń Połczyn Zdrój - Astra Ustronie Morskie
41 Pogoń Połczyn Zdrój - Polonia Jastrowie
1 22-01 16:00  Grodzisko - Pogoń Senior
10 Świrki - Garaż Team
1 Pogoń Junior - Garaż Team
26 Pogoń Oldboje - Pogoń Senior
24 Grodzisko - Tychowo
1 Pogoń Oldboje - Pizzeria Pinokio
1 Pogoń Junior - Galacticos
1 Galacticos - Pizzeria Pinokio
18 Pizzeria Pinokio - Gordon
1 Tychowo - Pogoń Senior
1 Galacticos - Tychowo
49 Futsal Szczecin - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA
2 Pogoń Junior - Gordon
1 Pogoń Oldboje - Tychowo
24 Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój
35 Futsal Szczecin - Best Drive Piła
26 Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca
20 Redłovia Redło - KP Drawsko Pomorskie
30 Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój
28 Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo
21 Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój
55 Liga Bałtycka Orlika w Połczynie-Zdroju
27 Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin
33 Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice
1 Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój
53 Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica
3 Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój
28 Drawa Drawno - Pogoń Połczyn Zdrój
45 Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec
1 KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój
3 Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski
30 Powiatowy turniej siatkówki plażowej w Połczynie-Zdroju
41 Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój
44 Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło
2 Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój
51 Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna
23 Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec
32 Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica
42 Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój
59 Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój
84 Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z roczników 2013/2014
2
1 Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci w Połczynie-Zdroju
23 Świt Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów
1 Pogoń Połczyn Zdrój - A.P. Gavia Choszczno
58 Finał XI edycji MGHLPN
1 Pogoń Połczyn Zdrój - KP Drawsko Pomorskie
58 4 kolejka MGHLPN
100 VIII Regionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju
108 KS Pogoń Połczyn-Zdrój - GI Malepszy Futsal Leszno
70 Turniej Finałowy o Puchar Polski Futsalu ZZPN
49 Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski
1 Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój
16 Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin
4 Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój
5 Pogoń Połczyn Zdrój - Głaz Tychowo
1 Zawisza Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój
5 Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło
43 Sad Chwiram - Pogoń Połczyn Zdrój
5 Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice
5 Wiarus Żółtnica - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Pomorzanin Sławoborze - Pogoń Połczyn Zdrój
8 Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec
1 Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój
2 Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa
1 Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój
32 Pogoń Połczyn Zdrój - Hutnik Szczecin
1 Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój
51 Pogoń Połczyn Zdrój - Gryf Kamień Pomorski
43 Sparta Węgorzyno - Pogoń Połczyn Zdrój
43 Pogoń Połczyn Zdrój - Intermarche-Rega Trzebiatów
50 MKP Szczecinek - Pogoń Połczyn Zdrój
55 Pogoń Połczyn Zdrój - Polski Cukier Kluczevia Stargard
32 GKS Leśnik Manowo - Pogoń Połczyn Zdrój
45 Błękitni II Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój
46 Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz
37 Rasel Dygowo - Pogoń Połczyn Zdrój
79 Pogoń Połczyn Zdrój - Morzycko Moryń
2 Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno
67 Ina Goleniów - Pogoń Połczyn Zdrój
66 Pogoń Połczyn Zdrój - Vineta Wolin
1 Chemik Police - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Olimp Gościno - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Golczewo
7 VII Regionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany
1 Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice
1 Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój
2 Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Karlino
42 Pogoń Połczyn Zdrój - Sparta Węgorzyno
2 Pogoń Połczyn Zdrój - MKP Szczecinek
5 Pogoń Połczyn Zdrój - GKS Leśnik Manowo
5 Gryf Polanów - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Głaz Tychowo - Pogoń Połczyn Zdrój
60 Pogoń Połczyn Zdrój - Błękitni II Stargard
6 Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój
6 Pogoń Połczyn Zdrój - Rasel Dygowo
2 Morzycko Moryń - Pogoń Połczyn Zdrój
5 Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów
2 Vineta Wolin - Pogoń Połczyn Zdrój
52 Pogoń Połczyn Zdrój - Chemik Police
11 Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno
9 Pogoń Połczyn Zdrój - MKP Szczecinek
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice
1 Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój
11 Saturn Mielno - Pogoń Połczyn Zdrój
10 Pogoń Połczyn Zdrój - Sława Sławno
12 Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój
13 Pogoń Połczyn Zdrój - Darłovia Darłowo
13 Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój
14 Pogoń Połczyn Zdrój - Wiekowianka Wiekowo
8 Victoria Sianów - Pogoń Połczyn Zdrój
9 Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa
5 Pogoń Połczyn Zdrój - Astra Ustronie Morskie
22 Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój
16 Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice
4 Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój
57 Pogoń Połczyn Zdrój - Kotwica II Kołobrzeg
4 Pogoń Połczyn Zdrój - Mirstal Mirosławiec
12 Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój
2 Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica
6 Turniej o Superpuchar MGHLPN
14 VII kolejka Miejsko-Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej
1 Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój
1 VI kolejka Miejsko-Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej
1 V kolejka Miejsko-Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Połczynie-Zdroju
1 IV kolejka Miejsko-Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Połczynie-Zdroju
4 IV Bałtyckie Mistrzostw Pomorza w Futsalu 2018
7 VI Regionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów w Połczynie-Zdroju
1 1. kolejka Miejsko-Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej
1 Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska
2 Pogoń Połczyn Zdrój - Saturn Mielno
1 Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice
1 Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Mechanik II /Iskra Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój
34 Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek
1 Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój
3 Bajgiel Będzino - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec
2 Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz
2 Kotwica II Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój
2 Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice
2 Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój
2 Pogoń Połczyn Zdrój - Saturn Mielno
1 Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój
2 Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój
2 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Mieszko Połczyn Zdrój - Espadon III Szczecin
3 Pogoń Połczyn Zdrój - Victoria Sianów
1 Wiekowianka Wiekowo - Pogoń Połczyn Zdrój
26 Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice
1 Iskra Białogard - Pogoń Połczyn Zdrój
1
1 Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzików i Orlików
1 Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Juniorów - Połczyn-Zdrój 2016
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek
1 Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój
36 Pogoń Połczyn Zdrój - Wieża Postomino
1 Saturn Mielno - Pogoń Połczyn Zdrój
43 Pogoń Połczyn Zdrój - MKP Szczecinek
31 Pogoń Połczyn Zdrój - Sława Sławno
72 Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Karlino
60 Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno
68 Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin
2 Pogoń Połczyn Zdrój - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
18 Radew Białogórzyno - Pogoń Połczyn Zdrój
2 Victoria Sianów - Pogoń Połczyn Zdrój
36 Pogoń Połczyn Zdrój - Wiekowianka Wiekowo
53 Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój
61 Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Białogard
1 Grom Szwecja - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski
1 Wiarus Żółtnica - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo
7 Pogoń Połczyn Zdrój - Sława Sławno
1 Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój
2 Pogoń Połczyn Zdrój - GKS Leśnik Manowo
2 Sad Chwiram - Pogoń Połczyn Zdrój
77 Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło
1 Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój
2 Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Białogard
1 Turniej o Superpuchar Miejsko-Gminnej Ligi Halowej - sezon 2015/2016
2 IV Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o puchar Szczesny Materiały Budowlane
14 Finał Miejsko-Gminnej Ligi Halowej w Połczynie-Zdroju w sezonie 2015/2016
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Unia Człopa
44 Pogoń Połczyn Zdrój - Pionier 95 Borne Sulinowo
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Wybrzeże Biesiekierz
65 Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica
77 Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna
27 Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój
44 Pogoń Połczyn Zdrój - Sad Chwiram
69 Liga Bałtycka Orlików - Grupa Świdwińska
6 Pogoń Połczyn Zdrój - Sława Sławno
6 Pogoń Połczyn Zdrój - Arkadia Malechowo
18 Pogoń Połczyn Zdrój - Darłovia Darłowo
4 Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Białogard
1 Pogoń Połczyn Zdrój - Arkadia Malechowo