kieronapoleon64 poleca i będzie:
5 : 0
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica
1 : 2
Ina Goleniów - Vineta Wolin
2 : 2
Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica
3 : 2
Polonia Płoty - Arkonia Szczecin
1 : 1
Orzeł Łoźnica - Mewa Resko
3 - 4
Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica
1 - 0
Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica
2 - 1
Iskra Golczewo - Ogniwo Babinek
2 - 3
Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica
0 - 3
Vineta Wolin - Świt Szczecin
1 - 2
Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard
I Memoriał Zasłużonych dla Sarmaty
1 - 1
Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów
1 - 1
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica
2 - 2
Iskra Golczewo - Odra Chojna
2 - 1
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
4 - 0
Orzeł Łoźnica - KP Przecław
1 - 2
Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica
2 - 1
OKS Center MD Goleniów - Arkonia Szczecin
2 - 3
Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów
1 - 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica
0 - 1
Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica
3 - 1
Pomorzanin Przybiernów - Sparta II Gryfice
0 - 1
Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal
2 - 1
Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica
3 - 1
Orzeł Łoźnica - Arkonia Szczecin
1 - 1
Vineta Wolin - Ina Goleniów
4 - 1
Orzeł Łoźnica - Fala Międzyzdroje
0 - 0
Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce
2 - 2
Orzeł Łoźnica - Dąb Dębice
2 - 1
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica
0 - 1
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez
9 - 3
Sparta Węgorzyno - Orzeł Łoźnica
0 - 6
Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra Szczecińska
1 - 0
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica
3 - 1
Orzeł Łoźnica - Iskierka Szczecin
0 - 1
KP Przecław - Orzeł Łoźnica
1 - 4
Ina Goleniów - Kotwica Kołobrzeg
1 - 2
Leśnik Kliniska - Zootechnik Kołbacz
3 - 2
Orzeł Łoźnica - Promień Mosty
0 - 3
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez
0 - 3
Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica
1 - 0
Mewa Resko - Orzeł Łoźnica
1 - 1
Orzeł Łoźnica - Odrzanka Radziszewo
0 - 3
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice
1 - 1
Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica
3 - 1
Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica
2 - 1
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica
0 - 2
Orzeł Łoźnica - Ina Ińsko
5 - 1
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica
1 - 4
Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica
IX Memoriał im. Zygmunta Kopaczewskiego w Goleniowie
3 - 1
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra
4 - 1
Iskierka Szczecin - Orzeł Łoźnica
0 - 3
Orzeł Łożnica - KP Przecław
5 - 0
Światowid 63 Łobez - Orzeł Łożnica
1 - 4
Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo
0 - 1
FASE Szczecin - Chemik Police
1 - 1
Orzeł Łożnica - Mewa Resko
1 - 2
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Orzeł Łożnica
0 - 7
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin
0 - 3
Orzeł Łożnica - Polonia Płoty
0 - 1
Polonia Płoty - Mewa Resko
5 - 0
Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica
0 - 3
Orzeł Łożnica - Jantar Dziwnów
2 - 5
Wicher Brojce - Flota Świnoujście
2 - 2
OKS Center MD Goleniów - Zootechnik Kołbacz
4 - 1
Ina Goleniów - Gryf Polanów
1 - 1
Promień Mosty - Orzeł Łożnica
Turniej o Puchar Syrenki
1 - 1
Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo
5 - 1
Ina Goleniów - Iskra Białogard
1 - 4
Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów
2 - 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łożnica
3 - 1
Ina Ińsko - Orzeł Łożnica
4 - 3
Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska
2 - 2
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard
1 - 4
Orzeł Łożnica - Znicz Niedźwiedź
3 - 1
Gryf Kamień Pomorski - FASE Szczecin
1 - 0
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard
2 - 3
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo
1 - 1
Ina Goleniów - Arkadia Malechowo
0 - 0
Orzeł Łożnica - Promień Mosty
2 - 1
Masovia Maszewo - Orzeł Łożnica
3 - 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łożnica
4 - 1
Iskierka Szczecin - Orzeł Łożnica
3 - 0
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów
2 - 1
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Łożnica
1 - 3
Orzeł Łożnica - Mewa Resko
3 - 1
Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo
0 - 5
Orzeł Łożnica - Flota Świnoujście
1 - 4
Leśnik Kliniska - Orzeł Łożnica
2 - 2
Hanza Goleniów - KP Przecław
3 - 1
Orzeł Łożnica - Dąb Dębice
1 - 0
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Łożnica
1 - 4
Orzeł Łożnica - Sarmata Dobra
1 - 1
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard
3 - 1
Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łożnica
2 - 4
Rolpol Chlebowo - Orzeł Łożnica
0 - 3
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard
1 - 2
Tanowia Tanowo - Orzeł Łożnica
4 - 3
Promień Mosty - Orzeł Łożnica
0 - 5
Orzeł Łożnica - Sparta Gryfice
0 - 4
Pomorzanin Nowogard - Flota Świnoujście
5 - 0
Wicher Brojce - Orzeł Łożnica
4 - 2
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów
1 - 0
Ina Goleniów - MKP Szczecinek
0 - 1
Mewa Resko - Wicher Brojce
1 - 3
Orzeł Łożnica - Zalew Stepnica
0 - 2
Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów
0 - 1
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Orzeł Łożnica
1 - 1
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łożnica
3 - 3
Ina Goleniów - Gryf Polanów
0 - 2
Promień Mosty - Orzeł Łożnica
2 - 3
Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo
0 - 5
Orzeł Łożnica - Iskierka Szczecin
3 - 1
Masovia Maszewo - Orzeł Łożnica
2 - 1
Orzeł Łożnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa
2 - 1
Mewa Resko - Orzeł Łożnica
0 - 2
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Krąpiel
0 - 3
Hanza Goleniów - Orzeł Łożnica
8 - 2
Flota Świnoujście - Orzeł Łożnica
4 - 0
Orzeł Łożnica - Leśnik Kliniska
4 - 1
Orzeł Łożnica - Zootechnik Kołbacz
2 - 1
Sarmata Dobra - Orzeł Łożnica
1 - 2
Dąb Dębice - Orzeł Łożnica
2 - 0
FASE Szczecin - AP Bałtyk Koszalin
2 - 1
Orzeł Łożnica - Rolpol Chlebowo
1 - 4
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin
3 - 0
Orzeł Łożnica - Ehrle Dobra Szczecińska
0 - 5
Orzeł Łożnica - Flota Świnoujście
0 - 1
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łożnica
2 - 2
Orzeł Łożnica - Promień Mosty
1 - 0
Zalew Stepnica - Orzeł Łożnica
4 - 0
Orzeł Łożnica - Tanowia Tanowo
4 - 3
Orzeł Łożnica - Mewa Resko
3 - 2
Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica
5 - 0
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin
4 - 4
Orzeł Łożnica - Wicher Brojce
5 - 1
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łożnica
6 - 1
Masovia Maszewo - Promień Mosty
1 - 2
Sarmata Dobra - Pomorzanin Nowogard
3 - 2
Orzeł Łożnica - Bałtyk Gostyń
2 - 1
Orzeł Łożnica - Odrzanka Radziszewo
2 - 2
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów
4 - 2
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo
2 - 0
Polonia Płoty - Orzeł Łożnica
4 - 0
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Łożnica
0 - 2
Vineta Wolin - Odra Opole
2 - 0
Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra
2 - 3
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów
4 - 0
Orzeł Łożnica - Znicz Niedźwiedź
1 - 0
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łożnica
1 - 0
Orzeł Łożnica - Aquila Szczecin
0 - 4
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin
0 - 2
Zalew Stepnica - Orzeł Łożnica
1 - 0
Orzeł Łożnica - Światowid 63 Łobez
2 - 1
Orzeł Łożnica - Wołczkowo-Bezrzecze
0 - 1
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Łożnica
1 - 3
Dąb Dębno - Ina Goleniów
2 - 1
Orzeł Łożnica - Kasta Szczecin-Majowe
1 - 0
Hanza Goleniów - Orzeł Łożnica
1 - 2
Pomorzanin II Nowogard - Hanza Goleniów
1 - 0
OKS Center MD Goleniów - Światowid 63 Łobez
1 - 3
Vielgovia Szczecin - Światowid 63 Łobez
2 - 1
Orzeł Łożnica - Vielgovia Szczecin
3 - 0
Orzeł Łożnica - Pomorzanin II Nowogard
2 - 3
Dąb Dębice - Orzeł Łożnica
2 - 0
Energetyk Gryfino - Sparta Węgorzyno
5 - 3
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard
1 - 1
Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
1 - 0
Orzeł Łożnica - Zootechnik Kołbacz
3 - 2
Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica
2 - 3
Sarmata Dobra - Orzeł Łożnica
2 - 1
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Przybiernów
1 - 4
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Łożnica
10 - 0
Orzeł Łożnica - Rybak Wełtyń
0 - 0
Światowid 63 Łobez - Kasta Szczecin-Majowe
6 - 1
Światowid 63 Łobez - Orzeł Łożnica
2 - 3
Aquila Szczecin - Orzeł Łożnica
3 - 1
Orzeł Łożnica - OKS Center MD Goleniów
2 - 1
Ina Goleniów - Piast Chociwel
2 - 6
Pomorzanin II Nowogard - Światowid 63 Łobez
4 - 1
Orzeł Łożnica - Zalew Stepnica
0 - 2
Wołczkowo-Bezrzecze - Orzeł Łożnica
2 - 3
Orzeł Łożnica - Jeziorak Szczecin
6 - 1
Orzeł Łożnica - Wicher Reptowo
3 - 1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
2 - 3
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Łożnica
1 - 6
Ina Goleniów - Pogoń Szczecin
2 - 0
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów
2 - 3
Ina Goleniów - MKP Szczecinek
2 - 1
Orzeł Łożnica - Mewa Resko
0 - 0
Vielgovia Szczecin - Orzeł Łożnica
1 - 0
Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów
1 - 1
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
4 - 2
Ina Goleniów - Dąb Dębno
0 - 6
Pomorzanin II Nowogard - Orzeł Łożnica
0 - 4
Orzeł Łożnica - Promień Mosty
0 - 18
Lotnik Czarne - Orzeł Łożnica
3 - 3
Flota Świnoujście - Orzeł Łożnica
4 - 2
Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów
5 - 3
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo
5 - 2
Orzeł Łożnica - Eintracht Ahlbeck
1 - 3
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Łożnica
0 - 1
Ina Goleniów - Świt Skolwin
2 - 1
Orzeł Łożnica - Chemik II Police
4 - 0
Orzeł Łożnica - Vielgovia Szczecin
2 - 1
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo
2 - 1
Orzeł Grzędzice - Orzeł Łożnica
1 - 4
Ina Goleniów - Dąb Dębno
2 - 0
Pomorzanin II Nowogard - Orzeł Łożnica
2 - 0
Orzeł Łożnica - OKS Euroinsbud Goleniów
2 - 3
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Przybiernów
1 - 1
Hanza Goleniów - Orzeł Łożnica
2 - 1
Ina Goleniów - Energetyk Gryfino
0 - 0
Orzeł Łożnica - Wicher Reptowo
1 - 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Orzeł Łożnica
3 - 2
Orzeł Łożnica - Jastrząb Łosośnica
2 - 1
Orzeł Łożnica - Zalew Stepnica
5 - 3
Orzeł Łożnica - Fala Międzyzdroje
1 - 2
Rolpol Chlebowo - Orzeł Łożnica
0 - 5
Eintracht Ahlbeck - Orzeł Łożnica
0 - 2
Kluczevia II Stargard - Orzeł Łożnica
1 - 2
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard
1 - 1
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
2 - 1
Orzeł Łożnica - Znicz Niedźwiedź
XII Memoriał im. Grzegorza Fryta
1 - 2
Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard
II Halowy Turniej Pamięci Macieja Rynkiewicza
Memoriał im. Zygmunta Kopaczewskiego
1 - 0
Vielgovia Szczecin - Orzeł Łożnica
3 - 1
OKS Euroinsbud Goleniów - Orzeł Łożnica
3 - 0
Orzeł Łożnica - Pomorzanin II Nowogard
4 - 0
Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Łożnica
2 - 1
Ina Goleniów - Vineta Wolin
2 - 5
Orzeł Łożnica - Sarmata Dobra
2 - 2
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów
4 - 1
Wicher Reptowo - Orzeł Łożnica
3 - 0
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard
1 - 1
Orzeł Łożnica - Wołczkowo-Bezrzecze
0 - 1
Zalew Stepnica - Orzeł Łożnica
2 - 2
Ina Goleniów - Osadnik Myślibórz
0 - 1
Błękitni Stargard - Zagłębie Sosnowiec
3 - 4
Zalew Stepnica - Orzeł Łożnica
0 - 3
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
3 - 1
Pionier Żarnowo - Orzeł Łożnica
3 - 1
Orzeł Łożnica - Prawobrzeże Świnoujście
2 - 1
Radowia Radowo Małe - Orzeł Łożnica
1 - 2
Orzeł Łożnica - Prawobrzeże Świnoujście
3 - 0
Orzeł Łożnica - Znicz Wysoka Kamieńska
0 - 1
Orzeł Łożnica - Sowianka Sowno
3 - 0
Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica
1 - 3
Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów
0 - 3
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo
3 - 4
Orzeł Łożnica - Jantar Dziwnów
3 - 0
Korona Stuchowo - Orzeł Łożnica
5 - 0
Orzeł Łożnica - OKS Euroinsbud Goleniów
2 - 1
Orzeł Łożnica - Orzeł Prusinowo
3 - 1
Orzeł Łożnica - Bałtyk Gostyń
3 - 1
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
6 - 2
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów
7 - 6
Hanza Goleniów - Orzeł Łożnica
2 - 0
Orzeł Łożnica - Orzeł Prusinowo
4 - 2
Orzeł Łożnica - Ogniwo Babinek
5 - 1
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
0 - 6
Orzeł Łożnica - Światowid Łobez
3 - 5
Orzeł Łożnica - Znicz Wysoka Kamieńska
1 - 2
Ina II STOK Goleniów - Orzeł Łożnica
0 - 3
Bałtyk Gostyń - Orzeł Łożnica
2 - 1
Orzeł Łożnica - Pionier Żarnowo
0 - 1
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Przybiernów
5 - 4
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łożnica
5 - 1
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łożnica
1 - 0
Orzeł Łożnica - Radowia Radowo Małe
2 - 2
Orzeł Łożnica - Wicher Brojce
1 - 2
Sowianka Sowno - Orzeł Łożnica
4 - 3
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Łożnica
0 - 1
Orzeł Łożnica - Sparta Gryfice
4 - 3
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łożnica
0 - 1
Orzeł Łożnica - Bizon Cerkwica
3 - 0
Iskra Golczewo - Orzeł Łożnica
2 - 3
Orzeł Łożnica - Fala Międzyzdroje
9 - 0
Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica
0 - 2
Orzeł Łożnica - Korona Stuchowo
3 - 1
Ina II STOK Goleniów - Leśnik Kliniska
0 - 3
Polska U20 - Włochy U20
4 - 2
Orzeł Łożnica - Korona Stuchowo
0 - 1
Orzeł Łożnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa
2 - 2
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
1 - 2
Orzeł Prusinowo - Orzeł Łożnica
4 - 1
Zalew Stepnica - Orzeł Łożnica
8 - 5
Orzeł Łożnica - Prawobrzeże Świnoujście
5 - 3
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów
2 - 0
Błękitni Stargard - Górnik Wałbrzych
3 - 2
Masovia Maszewo - Orzeł Łożnica
5 - 1
Orzeł Łożnica - Znicz Wysoka Kamieńska
0 - 3
Orzeł Prusinowo - Orzeł Łożnica
0 - 3
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
0 - 3
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów
1 - 1
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście
0 - 0
Pogoń Szczecin - Olimpique Lyon
3 - 1
Orzeł Łożnica - Korona Stuchowo
3 - 0
Mewa Resko - Orzeł Łożnica
1 - 0
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
0 - 2
Dąb Dębice - Orzeł Łożnica
3 - 0
Bałtyk Gostyń - Orzeł Łożnica
1 - 0
Hanza Goleniów - Iskierka II Szczecin-Śmierdnica
6 - 1
Orzeł Łożnica - Orzeł Prusinowo
1 - 0
Pionier Żarnowo - Orzeł Łożnica
5 - 0
Promień Mosty - Orzeł Łożnica
3 - 0
Orzeł Łożnica - Sowianka Sowno
9 - 0
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Przybiernów
3 - 2
Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica
3 - 0
Orzeł Łożnica - Radowia Radowo Małe
6 - 0
Orzeł Łożnica - Bizon Cerkwica
5 - 4
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łożnica
2 - 2
Promień Mosty - Jeziorak Szczecin
1 - 1
Ina Goleniów - Kluczevia Stargard
6 - 0
Promień Mosty - Orzeł Łożnica
2 - 3
Orzeł Łożnica - Fala Międzyzdroje
4 - 2
OKS Euroinsbud Goleniów - Orzeł Łożnica
1 - 0
Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica
1 - 4
Zalew Stepnica - Orzeł Łożnica
3 - 2
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów
I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Euroinsbudusbud
1 - 0
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łożnica
1 - 4
Orzeł Łożnica - Światowid Łobez
2 - 3
Radowia Radowo Małe - Orzeł Łożnica
2 - 3
Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo
6 - 2
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łożnica
2 - 1
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Orzeł Łożnica
2 - 3
Orzeł Łożnica - Chemik Police
4 - 1
Korona Stuchowo - Orzeł Łożnica
2 - 4
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo
0 - 7
Orzeł Łożnica - Mewa Resko
2 - 4
Orzeł Łożnica - Bałtyk Gostyń
1 - 2
Orzeł Prusinowo - Orzeł Łożnica
4 - 0
Orzeł Łożnica - Dąb Dębice
1 - 1
Orzeł Łożnica - Pionier Żarnowo
0 - 5
Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Łożnica
1 - 2
Sowianka Sowno - Orzeł Łożnica
5 - 3
Orzeł Łożnica - Promień Mosty
4 - 1
Orzeł Łożnica - Sparta Gryfice
2 - 1
Orzeł Łożnica - Ina Goleniów
2 - 2
Bizon Cerkwica - Orzeł Łożnica
0 - 1
Radowia Radowo Małe - Orzeł Łożnica
3 - 0
Orzeł Łożnica - Światowid Łobez
2 - 0
Orzeł Łożnica - OKS Euroinsbud Goleniów
1 - 0
Fala Międzyzdroje - Orzeł Łożnica
0 - 1
Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów
2 - 4
Orzeł Łożnica - Prawobrzeże Świnoujście
3 - 3
Orzeł Łożnica - OKS Euroinsbud Goleniów
0 - 2
Hanza Goleniów - Orzeł Łożnica
1 - 3
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Łożnica
5 - 2
Orzeł Łożnica - Jantar Dziwnów
2 - 1
Unia Stargard - Orzeł Łożnica
1 - 3
Orzeł Łożnica - Pomorzanin II Nowogard
7 - 2
Orzeł Łożnica - Komarex Komarowo
2 - 2
Orzeł Łożnica - Promień Mosty
5 - 1
Iskra Golczewo - Orzeł Łożnica
1 - 2
Iskra Golczewo - Orzeł Łożnica
2 - 4
Orzeł Łożnica - Wicher Brojce
2 - 4
Orzeł Łożnica - Wicher Brojce
5 - 0
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łożnica
1 - 0
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łożnica
2 - 2
Orzeł Łożnica - Kasta Szczecin-Majowe
2 - 1
Sparta Węgorzyno - Orzeł Łożnica
7 - 0
Sparta Węgorzyno - Orzeł Łożnica
1 - 3
Orzeł Łożnica - Błękitni II Stargard
4 - 2
Vielgovia Szczecin - Orzeł Łożnica
6 - 2
Vielgovia Szczecin - Orzeł Łożnica
0 - 1
Orzeł Łożnica - Promień Mosty
1 - 4
Orzeł Łożnica - Promień Mosty
1 - 0
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łożnica
7 - 0
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łożnica
2 - 3
Orzeł Łożnica - Sparta Gryfice
3 - 1
Flota II Świnoujście - Orzeł Łożnica
1 - 1
Orzeł Łożnica - Ina Ińsko
2 - 1
Orzeł Łożnica - Ina Ińsko
4 - 1
GKS Mierzyn - Orzeł Łożnica
0 - 2
Orzeł Łożnica - Dąb Dębice
2 - 1
Orzeł Łożnica - Pomorzanin II Nowogard
3 - 1
Orzeł Łożnica - Znicz Wysoka Kamieńska
IX Memoriał im. Grzegorza Fryta
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przybiernów
1 - 0
Orzeł Łożnica - Chemik II Police
5 - 0
Orzeł Łożnica - Prawobrzeże Świnoujście
2 - 0
Wicher Brojce - Orzeł Łożnica
0 - 3
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo
1 - 3
Orzeł Łożnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal
0 - 3
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo
1 - 0
Wicher Brojce - Orzeł Łożnica
0 - 5
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard
0 - 3
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard
1 - 0
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Łożnica
3 - 4
Promień Mosty - Ina Ińsko
0 - 1
Orzeł Łożnica - Sparta Węgorzyno
3 - 2
Błękitni II Stargard - Orzeł Łożnica
1 - 3
Orzeł Łożnica - Sparta Węgorzyno
0 - 6
Orzeł Łożnica - Vielgovia Szczecin
1 - 1
Orzeł Łożnica - Vielgovia Szczecin
2 - 3
Promień Mosty - Orzeł Łożnica
0 - 1
Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica
3 - 1
Orzeł Łożnica - Flota II Świnoujście
1 - 2
Ina Ińsko - Orzeł Łożnica
1 - 2
Orzeł Łożnica - GKS Mierzyn
0 - 0
Orzeł Łożnica - GKS Mierzyn
6 - 0
Chemik II Police - Orzeł Łożnica
3 - 4
Masovia Maszewo - Orzeł Łożnica
5 - 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łożnica
2 - 1
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Orzeł Łożnica
2 - 1
Unia Stargard - Orzeł Łożnica
0 - 1
Chrobry Boleszkowice - Orzeł Łożnica
2 - 0
Orzeł Łożnica - Chrobry Boleszkowice
6 - 0
Pomorzanin Przybiernów - Iskra Golczewo
3 - 0
Iskra Golczewo - Orzeł Prusinowo
2 - 4
Bałtyk Gostyń - Pomorzanin Przybiernów
8 - 0
Pomorzanin Przybiernów - Bałtyk Międzywodzie
7 - 0
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łożnica
2 - 0
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łożnica
1 - 2
Orzeł Łożnica - Błękitni II Stargard
8 - 2
Chemik II Police - Orzeł Łożnica
3 - 0
GKS Mierzyn - Orzeł Łożnica
1 - 2
Chemik II Police - Orzeł Łożnica
2 - 2
GKS Mierzyn - Orzeł Łożnica
3 - 0
Promień Mosty - Jeziorak Szczecin
1 - 0
Błękitni Stargard - Lechia II Gdańsk
6 - 0
Orzeł Łożnica - Korona Stuchowo
9 - 1
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Łożnica
0 - 0
Orzeł Łożnica - Korona Stuchowo
3 - 0
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Łożnica
2 - 2
Orzeł Łożnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa
1 - 3
Światowid Łobez - Orzeł Łożnica
1 - 1
Światowid Łobez - Orzeł Łożnica
5 - 1
Orzeł Łożnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa
0 - 4
Ehrle Dobra Szcz. - Orzeł Łożnica
5 - 0
Orzeł Łożnica - Flota II Świnoujście
3 - 0
Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łożnica
0 - 2
Orzeł Łożnica - Promień Mosty
6 - 2
Orzeł Łożnica - Promień Mosty
2 - 2
Wicher Brojce - Orzeł Łożnica
3 - 1
Wicher Brojce - Orzeł Łożnica
1 - 2
Orzeł Łożnica - Sparta Węgorzyno
9 - 0
Ina Ińsko - Orzeł Łożnica
1 - 2
Orzeł Łożnica - Sparta Węgorzyno
4 - 0
Ina Ińsko - Orzeł Łożnica
1 - 3
Orzeł Łożnica - Jeziorak Szczecin
8 - 1
Błękitni II Stargard - Orzeł Łożnica
0 - 3
Orzeł Łożnica - Jeziorak Szczecin
5 - 0
Orzeł Łożnica - Chemik II Police
3 - 4
Orzeł Łoźnica - Chemik II Police
0 - 0
Korona Stuchowo - Orzeł Łożnica
5 - 0
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łożnica
2 - 0
Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje
1 - 3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Chemik II Police
3 - 1
Promień Mosty - Sparta Węgorzyno
0 - 1
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
2 - 9
Orzeł Łożnica - GKS Mierzyn
10 - 1
Korona Stuchowo - Orzeł Łożnica
4 - 0
Pomorzanin Przybiernów - Błękitni Trzygłów
1 - 11
Orzeł Łożnica - Kasta Szczecin-Majowe
5 - 5
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łożnica
1 - 1
Orzeł Łożnica - Światowid Łobez
3 - 1
Orzeł Łożnica - Ehrle Dobra Szcz.
6 - 2
Promień Mosty - Orzeł Łożnica
4 - 0
Orzeł Łożnica - Wicher Brojce
1 - 4
Sparta Węgorzyno - Orzeł Łożnica
2 - 2
Pomorzanin Przybiernów - Mewa Resko
3 - 2
Rega II Trzebiatów - Orzeł Łożnica
0 - 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łożnica
4 - 1
Flota II Świnoujście - Orzeł Łożnica
3 - 3
Orzeł Łożnica - Ina Ińsko
0 - 3
Polska - Kamerun
1 - 0
Promień Mosty - Orzeł Łożnica
3 - 1
Orzeł Łożnica - Wicher Brojce
3 - 2
Orzeł Łożnica - GKS Mierzyn
4 - 3
Orzeł Łożnica - Kasta Szczecin-Majowe
0 - 1
Orzeł Łożnica - Światowid Łobez
2 - 0
Orzeł Łożnica - Ehrle Dobra Szczecińska
0 - 1
Orzeł Łożnica - Jantar Dziwnów
3 - 0
Sparta Węgorzyno - Orzeł Łożnica
0 - 1
Orzeł Łożnica - Ina Goleniów
4 - 0
Orzeł Łożnica - Bałtyk Międzywodzie
3 - 3
Orzeł Łożnica - Unia Stargard
2 - 0
Orzeł Łożnica - Ina Ińsko
2 - 2
Wicher Brojce - Orzeł Łożnica
2 - 2
Orzeł Łożnica - Promień Mosty
0 - 2
Orzeł Łożnica - Mewa Resko
1 - 0
Masovia Maszewo - Orzeł Łożnica
18 - 0
Pogoń II Szczecin - Orzeł Łożnica
2 - 2
Wicher Reptowo - Orzeł Łożnica
0 - 0
Orzeł Łożnica - Ina Ińsko
4 - 0
Pogoń II Szczecin - Orzeł Łożnica
3 - 1
Orzeł Łożnica - Chemik II Police
3 - 0
Orzeł Łożnica - Chemik II Police
3 - 1
Korona Stuchowo - Orzeł Łożnica
1 - 2
Orzeł Łożnica - Fagus Kołbacz
3 - 0
Orzeł Łożnica - Fagus Kołbacz
3 - 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łożnica
2 - 7
Orzeł Łożnica - Jeziorak Szczecin
0 - 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łożnica
2 - 1
Światowid Łobez - Orzeł Łożnica
1 - 2
Orzeł Łożnica - Jeziorak Szczecin
2 - 1
Orzeł Łożnica - Flota II Świnoujście
0 - 0
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście
4 - 0
Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łożnica
0 - 1
Ina Ińsko - Orzeł Łożnica
0 - 2
Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
2 - 3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo
0 - 2
Promień Mosty - Orzeł Łożnica
2 - 2
Orzeł Łożnica - Pogoń II Szczecin
3 - 1
Orzeł Łożnica - Wicher Reptowo
3 - 1
Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo
3 - 1
Mewa Resko - Orzeł Łożnica
1 - 1
Orzeł Łożnica - Wicher Brojce
3 - 1
Chemik II Police - Orzeł Łożnica
2 - 1
Orzeł Łożnica - Korona Stuchowo
2 - 1
Fagus Kołbacz - Orzeł Łożnica
2 - 0
Orzeł Łożnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa
4 - 0
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łożnica
4 - 1
Orzeł Łożnica - Światowid Łobez
4 - 0
Fala Międzyzdroje - Orzeł Łożnica
8 - 1
Orzeł Łożnica - Orzeł Łożnica
3 - 4
Masovia Maszewo - Orzeł Łożnica
3 - 7
Unia Stargard - Orzeł Łożnica
1 - 1
Flota II Świnoujście - Orzeł Łożnica
7 - 1
Vineta Wolin - Orzeł Łożnica
1 - 1
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łożnica
3 - 3
Radowia Radowo Małe - Orzeł Łożnica
2 - 4
Orzeł Łożnica - Ehrle Dobra Szczecińska
5 - 2
Orzeł Łożnica - Znicz Wysoka Kamieńska
0 - 2
Iskra Golczewo - Orzeł Łożnica
1 - 1
Pogoń Szczecin - Unia Janikowo
2 - 2
Orzeł Łożnica - Bizon Cerkwica
1 - 0
Iskra Golczewo - Rega II Trzebiatów
1 - 2
Bałtyk Międzywodzie - Orzeł Łożnica
2 - 0
Orzeł Łożnica - Bałtyk Gostyń
1 - 4
Orzeł Prusinowo - Orzeł Łożnica
3 - 2
Sowianka Sowno - Orzeł Łożnica
0 - 0
Rega II Trzebiatów - Orzeł Łożnica
2 - 0
Fala Międzyzdroje - Orzeł Łożnica
2 - 0
Orzeł Łożnica - Jantar Dziwnów
0 - 2
Gardominka/Polonia II Mechowo - Orzeł Łożnica
2 - 0
Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów
0 - 4
Pionier Żarnowo - Orzeł Łożnica
1 - 5
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Łożnica
3 - 2
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo
1 - 2
Bizon Cerkwica - Orzeł Łożnica
7 - 0
Orzeł Łożnica - Bałtyk Międzywodzie
2 - 2
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów
2 - 4
Bałtyk Gostyń - Orzeł Łożnica