zdjęcia jurgol:
63 Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko
70 Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski
86 Calisia Kalisz Pomorski - Unia Dolice
55 Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca
76 Kłos Pełczyce - Calisia Kalisz Pomorski
67 Świt Barnimie - Calisia II/Grom Giżyno
82 Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo
81 Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski
89 Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pom.
75 Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski
70 Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski
1 Calisia Kalisz Pomorski - Iskra Pomień
1 21. Regionalny Turniej im. Krzysztofa Hołuba
71 Calisia Kalisz Pomorski - Błękitni Pomierzyn
69 Drawa Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski
79 Piast Chociwel - Calisia Kalisz Pomorski
81 Calisia Kalisz Pomorski - Zorza Dobrzany
80 Światowid 63 Łobez - Calisia Kalisz Pomorski
74 Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa
76 Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec
73 Iskra Pomień - Drawa Drawsko Pomorskie
65 Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko
57 Gavia Choszczno - Calisia Kalisz Pomorski
72 Calisia Kalisz Pomorski - Sarmata Dobra
66 Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie
57 Błękitni Pomierzyn - Zorza Dobrzany
72 Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek
80 Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko
79 Drawa Drawno - Zorza Dobrzany
74 Calisia Kalisz Pomorski - KP Drawsko Pomorskie
67 Drawa Drawno - Calisia Kalisz Pomorski
75 Calisia Kalisz Pomorski - Piast Chociwel
1 Olimp Złocieniec - Drawa Drawno
75 Drawa Drawno - Sparta Węgorzyno
63 Ina Ińsko - Drawa Drawno
64 Drawa Drawno - Gavia Choszczno
62 Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie
66 Błękitni Pomierzyn - Lech Czaplinek
61 Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik
63 Drawa Drawno - Iskra Pomień
65 Iskra Pomień - Drawa Drawno
65 Drawa Drawno - Lech Czaplinek
69 Błękitni Pomierzyn - Drawa Drawno
55 Orkan Suchań - Drawa Drawno
79 Błękitni Pomierzyn - Pionier 95 Borne Sulinowo
71 Światowid 63 Łobez - Drawa Drawno
67 Drawa Drawno - Spójnia Świdwin
74 Drawa Drawno - Drzewiarz Świerczyna
66 Ikar Krosino - Drawa Drawno
1 Korona Raduń - Iskra Pomień
66 Drawa Drawno - Redłovia Redło
73 Drawa Drawno - Orzeł Łubowo
46 Drawa Drawno - Błękitni II Stargard
63 Drawa Drawno - Olimp Złocieniec
1
68 Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno
45 Drawa Drawno - Błękitni Dobiegniew
68 Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec
57 Drawa Drawno - Korona Człopa
59 Drzewiarz Świerczyna - Drawa Drawno
63 Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez
71 Świt Barnimie - Ina Recz
74 Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa
2 Drawa Drawno - Ikar Krosino
76 Drawa Drawno - Mechanik Turowo
54 Spójnia Świdwin - Drawa Drawno
75 Drawa Drawno - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Drawa Drawno - Orkan Suchań
71 Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno
65 Drawa Drawno - Wiarus Żółtnica
59 Drawa Drawno - Błonie Barwice
72 Olimp Złocieniec - Drawa Drawno
66 Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie
78 Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica
65 Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno
72 SCRS Barlinek - Chemik Police
63 SCRS Barlinek - Pogoń II Szczecin
1
71 Calisia Kalisz Pomorski - Orkan Suchań
73 SCRS Barlinek - Hutnik Szczecin
1 Drawa Drawno - Energetyk Gryfino
59 Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna
50 Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino
56 Drawa Drawno - A.P. Gavia Choszczno
65 Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin
61 Drawa Drawno - Odra Chojna
61 Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce
67 Calisia Kalisz Pomorski - Głaz Tychowo
66 Drawa Drawno - Kłos Pełczyce
74 Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło
71 Drawa Drawno - Biali Sądów
62 Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Bobolice
60 Drawa Drawno - Osadnik Myślibórz
1 Ina Ińsko - Drawa Drawno
80 Drawa Drawno - Iskra Banie
78 Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec
65 Drawa Drawno - Dąb Dębno
60 Orkan Suchań - Drawa Drawno
73 Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa
44 Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno
57 Drawa Drawno - Błękitni Pomierzyn
57 Drawa Drawno - Piast Karsko
87 70 - lecie klubu Sęp Brzesko
102 XX Regionalny Turniej Piłki Nożnej Chłopców im. Krzysztofa Hołuba
58 Drawa Drawno - Klon Krzęcin
61 SCRS Barlinek - Drawa Drawno
74 Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa
61 Drawa Drawno - Polonia Giżyn
65 Sęp Brzesko - Drawa Drawno
67 Drawa Drawno - Czcibor Cedynia
65 Błękitni Pomierzyn - KP Drawsko Pomorskie
69 Świt Barnimie - Drawa Drawno
81 Kłos Pełczyce - Drawa Drawno
64 Drawa Drawno - Unia Dolice
1 Energetyk Gryfino - Drawa Drawno
91 Błękitni Stargard - Widzew Łódź
78 Drawa Drawno - Stal Lipiany
82 Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów
75 Drawa Drawno - Orkan Suchań
67 Ina Ińsko - Drawa Drawno
1 Spotkanie Wigilijne Koła Seniorów Zachodniopomorskie Związku Piłki Nożnej
92 Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin
55 Drawa Drawno - Zieloni Zielin
67 Świt Barnimie - Klon Krzęcin
71 Świt Barnimie - Polonia Giżyn
81 Drawa Drawno - SCRS Barlinek
79 Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino
58 Zorza Dobrzany - Piast Chociwel
81 Świt Barnimie - Czcibor Cedynia
61 Drawa Drawno - Sęp Brzesko
67 Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój
1 Czcibor Cedynia - Drawa Drawno
77 Drawa Drawno - Świt Barnimie
63 Drawa Drawno - Kłos Pełczyce
63 Unia Dolice - Drawa Drawno
71 Świt Barnimie - Stal Lipiany
74 Drawa Drawno - Energetyk Gryfino
62 Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin
75 Stal Lipiany - Drawa Drawno
49 Świt Barnimie - Biali Sądów
62 Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo
70 Drawa Drawno - Błękit Pniewo
1 Orkan Suchań - Drawa Drawno
69 Calisia Kalisz Pomorski - Sława Sławno
73 Drawa Drawno - Ina Ińsko
75 Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Bobolice
61 Drawa Drawno - Gavia Choszczno
104 VIII Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza Żeńsko 2018
109 Spotkanie integracyjne Klubu Seniorów ZZPN
76 Drawa Drawno - Czarni Lubanowo
66 Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia
34 Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze ZZPN
91 XIX Turniej Piłki Nożnej im. Krzysztofa Hołuba
69 Drawa Drawno - Gavia Choszczno
64 Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin
75 Drawa Drawno - Sęp Brzesko
74 Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło
85 Drawa Drawno - Klon Krzęcin
80 Calisia Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo
73 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Drawa Drawno
75 Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo
75 Gavia Choszczno - Pogoń II Szczecin
79 Drawa Drawno - Orkan Suchań
74 SCRS Barlinek - Drawa Drawno
75 Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn
74 Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce
80 Orkan Suchań - Gavia Choszczno
105 Spotkanie Wielkanocne Klubu Seniora ZZPN
72 Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl
1 Czcibor Cedynia - Drawa Drawno
1 Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca
70 Kłos Pełczyce - Drawa Drawno
93 Spotkanie wigilijne Klubu Seniora ZZPN
78 Czarni Lubanowo - Drawa Drawno
60 Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna
60 Drawa Drawno - Piast Karsko
76 Gavia Choszczno - Drawa Drawno
75 Drawa Drawno - Zieloni Zielin
163 Jubileusz 70 - lecia Drawy Drawno
85 Sęp Brzesko - Drawa Drawno
72 Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo
68 Drawa Drawno - Unia Dolice
77 Mirstal Mirosławiec - Sława Sławno
85 Klon Krzęcin - Drawa Drawno
83 Drawa Drawno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
76 Orkan Suchań - Drawa Drawno
68 Drawa Drawno - SCRS Barlinek
52 Calisia Kalisz Pomorski - Jedność Tuczno
73 Sokół Pyrzyce - Drawa Drawno
71 Drawa Drawno - Polonia Giżyn
60 Drawa Drawno - SCRS Barlinek
76 Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój
81 Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica
74 Drawa Drawno - Czcibor Cedynia
88 Drawa Drawno - Kłos Pełczyce
77 Drawa Drawno - Korona Człopa
54 Drawa Drawno - Lotnik Mirosławiec
53 Drawa Drawno - Błękitni II Stargard
61 Drawa Drawno - Pomorzanin Sławoborze
51 Drawa Drawno - Grom Giżyno
93 Drawa Drawno - Gryf Objezierze
71 Sokół Granowo - Drawa Drawno
69 Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna
54 Drawa Drawno - Remor Recz
92 XVIII Regionalny Turniej Piłki Nożnej im. K. Hołuba
68 Ina Nadarzyn - Drawa Drawno
61 Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn
60 Drawa Drawno - Pomorzanin Zamęcin
66 Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec
68 Korona Raduń - Drawa Drawno
80 Drawa Drawno - Błękitni Sarnik
65 Calisia Kalisz Pomorski - Grom Szwecja
65 Drawa Drawno - Iskra Warszyn
1 Orkan Suchań - Gavia Choszczno
62 Calisia Kalisz Pomorski - Mirstal Mirosławiec
73 Saturn Szadzko - Drawa Drawno
67 Iskra Pomień - Drawa Drawno
59 Orkan Suchań - Polonia Giżyn
47 Drawa Drawno - Sokół Sokoliniec
71 Calisia Kalisz Pomorski - Hubertus Biały Bór
1 Remor Recz - Orzeł Bierzwnik
56 Świt Barnimie - Drawa Drawno
66 Kluczevia Stargard - Jeziorak Szczecin
45 Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez
52 Ogólnopolski Turniej Badmintona
86 III Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Recz 2016
67 Gryf Objezierze - Drawa Drawno
70 Orkan Suchań - Ogniwo Babinek
2 Drawa Drawno - Sokół Granowo
69 Gavia Choszczno - Koral Mostkowo
71 Remor Recz - Drawa Drawno
1 Drawa Drawno - Ina Nadarzyn
58 Pomorzanin Zamęcin - Drawa Drawno
69 Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce
59 Drawa Drawno - Korona Raduń
74 CRS Barlinek - Koral Mostkowo
68 Zorza Dobrzany - Wybrzeże Rewalskie Rewal
72 Grom Giżyno - Bytyń Nakielno
67 Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik
68 Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno
69 Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin
60 Drawa Drawno - Saturn Szadzko
83 Drawa Drawno - Iskra Pomień
1 Świt Barnimie - Saturn Szadzko
79 Drawa Drawno - Świt Barnimie
78 Orkan Suchań - Biali Sądów
75 Zorza Dobrzany - Piast Karsko
74 Rugby League: Drużyna żołnierzy kanadyjskich - Polska Rugby XIII
1
48 Drawa Drawno - Mechanik Warnice
92 VI Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza 'Czarodzieja z Marschwegu' Żeńsko 2016
64 Lotnik Mirosławiec - Intermarche-Rega Trzebiatów
56 Świt Barnimie - Gryf Objezierze
79 Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin
56 Drawa Drawno - Gryf Przekolno
81 Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo
1 Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo
111 XVII Turniej Regionalny Piłki Nożnej im. Krzysztofa Hołuba
88 Drawa Drawsko Pom. - GKS Przodkowo
58 Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec
63 Drawa Drawsko Pom. - KS Chwaszczyno
61 Calisia Kalisz Pomorski - Unia Człopa
1 Świt Barnimie - Korona Raduń
1 Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino
46 Drawa Drawno - Grom Płonno
88 Drawa Drawsko Pom. - Pogoń II Szczecin
47 Remor Recz - Klon Krzęcin
58 Drawa Drawno - Pionier Zwierzyn
64 Drawa Drawsko Pom. - Wierzyca Pelplin
48 Świt Barnimie - Błękitni Sarnik
1 Remor Recz - Gavia Choszczno
57 Drawa Drawno - Pomorzanka Jarosławsko
54 Gavia Choszczno - Klon Krzęcin
58 Gavia Choszczno - Odrzanka Nest Paliwa Radz.
46 Drawa Drawno - Pomorzanin Sławoborze
95 II Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Recz 2015
1 Drawa Drawsko Pom. - Gwardia Koszalin
58 Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło
1 Drawa Drawsko Pom. - Bałtyk Gdynia
1 Świt Barnimie - Ina Nadarzyn
61 Gavia Choszczno - Błękit Pniewo
74 Drawa Drawsko Pom. - Kaszubia Kościerzyna
59 Grom Giżyno - Bytyń Nakielno
78 Remor Recz - Koral Mostkowo
58 Calisia Kalisz Pomorski - Jedność Tuczno
57 Drawa Drawno - Iskra Warszyn
1 Drawa Drawsko Pom. - Lechia II Gdańsk
73 Gavia Choszczno - Biali Sądów
63 Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik
89 Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Szczecin
59 Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój
67 Drawa Drawsko Pom. - Arka II Gdynia
65
67 Orkan Suchań - Mewa Resko
60 Świt Barnimie - Saturn Szadzko
57 Drawa Drawno - Mercury Nowogródek Pomorski
66 Drawa Drawsko Pom. - Gryf Słupsk
59 Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno
67 Gavia Choszczno - Remor Recz
69 Drawa Drawsko Pom. - Cartusia Kartuzy
62 Drawa Drawno - Gavia II Choszczno
60 Remor Recz - Unia Dolice
68 Zorza Dobrzany - Intermarche-Rega Trzebiatów
68 Calisia Kalisz Pomorski - Mirstal Mirosławiec
1 Zorza Dobrzany - Ina Ińsko
76 Kayak Polo Cup Finał Pucharu Polski
49 Drawa Drawno - Pogoń Oldboje
69 XII Turniej im. Waleriana Pytla
66 Remor Recz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
47 Drawa Drawno - Pomorzanka Jarosławsko
76 Zorza Dobrzany - Piast Chociwel
59 Remor Recz - Mechanik Warnice
66 Orkan Suchań - Gavia Choszczno
157 XVI Regionalny Turniej Piłki Nożnej im. Krzysztofa Hołuba
44 Drawa Drawno - Gavia II Choszczno
60 Gavia Choszczno - Polonia Płoty
55 Drawa Drawno - Grom Płonno
64 Drawa Drawsko Pom. - GKS Leśnik Manowo
61 Kluczevia Stargard - Stal Szczecin
65 Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin
51 Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin
35 Drawa Drawno - Iskra Warszyn
59 Drawa Drawsko Pom. - Rasel Dygowo
61 Unia Dolice - Gavia Choszczno
44 Drawa Drawno - Orzeł II Bierzwnik
62 Mirstal Mirosławiec - Orzeł Wałcz
51 Drawa Drawno - Piast II Karsko
85 Carmont Baja Drawsko Pomorskie - Kalisz Pomorski
64 Drawa Drawsko Pom. - Cartusia Kartuzy
72 Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce
1 Gavia Choszczno - Błękit Pniewo
1 Drawa Drawsko Pom. - Arka II Gdynia
1 Gavia Choszczno - Sparta Węgorzyno
80 Drawa Drawsko Pom. - Gwardia Koszalin
67 Halowy Turniej Piłki Nożnej Gavia Cup rocznik 2000
66 I Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej - Recz 2014
86 Mikołajkowy Turniej Piłkarski - Gramy dla Piotrka Burego
53 Gavia Choszczno - Jeziorak Szczecin
62 Unia Dolice - Orkan Suchań
26 Drawa Drawno - Błękitni Sarnik
56 Świt Barnimie - Iskra Pomień
34 Drawa Drawsko Pom. - Astra Ustronie Morskie
55 Korona Raduń - Świt Barnimie
1 Calisia Kalisz Pomorski - Sad Chwiram
51 Remor Recz - Klon Krzęcin
56 Drawa Drawsko Pom. - Pogoń II Szczecin
58 Zorza Dobrzany - Polonia Płoty
49 Drawa Drawno - Klon II Krzęcin
69 Drawa Drawsko Pom. - Bałtyk Koszalin
54 Calisia Kalisz Pomorski - Kolejarz Wierzchowo
49 Drawa Drawno - Orzeł Żeńsko
66 Drawa Drawsko Pom. - Chemik Police
52 Calisia Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo
67 Drawa Drawsko Pom. - Lechia II Gdańsk
69 Remor Recz - Sokół Pyrzyce
83 Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
1 Benefis Wiktora Grudzińskiego
114 Obchody 30-lecia Świtu Barnimie: Świt - Gwiazdy ze Szczecina
169 V Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza 'Zeńsko 2014'
112 Remor Recz - Pogoń Szczecin
67 Orkan Suchań - Ogniwo Babinek
75 Gavia Choszczno - Stal Lipiany
70 Remor Recz - Ogniwo Babinek
4 Drawa Drawno - Pomorzanin Zamęcin
4 Świt Barnimie - Klon Krzęcin
44 Świt Barnimie - Sokół Granowo
55 Gavia Choszczno - Polonia Płoty
1 Świt Barnimie - Kłos II Jagów
1 Drawa Drawsko Pom. - Koral Dębnica
64 Remor Recz - Błękit Pniewo
57 Drawa Drawsko Pom. - Cartusia Kartuzy
75 Calisia Kalisz Pomorski - Mirstal Mirosławiec
66 Gavia Choszczno - Iskierka Szczecin-Śmierdnica
76 Baja Drawsko
56 Świt Barnimie - Ina Nadarzyn
77 Drawa Drawsko Pom. - Kotwica Kołobrzeg
50 Gavia Choszczno - Piast Chociwel
1 Drawa Drawsko Pom. - GKS Leśnik Manowo
95 Turniej Halowy Piłki Nożnej o puchar prezesa MKS Drawa Drawno
78 Orzeł Bierzwnik - Mechanik Warnice
41 Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec
62 Gavia Choszczno - Ina Ińsko
1 Drawa Drawsko Pom. - Chemik Police
56 Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin
70 Gavia Choszczno - Klon Krzęcin
68 Drawa Drawsko Pom. - Bałtyk Gdynia
49 Świt Barnimie - Biali Sądów
72 Gavia Choszczno - Odra Chojna
75 Drawa Drawsko Pom. - Lechia II Gdańsk
52 Drawa Drawno - Klon Krzęcin
59 Świt Barnimie - Błyskawica Kluki
82 Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany
60 Świt Barnimie - Drawa Drawno
1 Drawa Drawsko Pom. - Bałtyk Koszalin
87 Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz
1 Polonia Gdańsk - Drawa Drawsko Pom.
76 Drawa Drawsko Pom. - Kaszubia Kościerzyna
1 Kotwica Kołobrzeg - Drawa Drawsko Pom.
76 Drawa Drawsko Pom. - Pomorze Potęgowo
78 Mirstal Mirosławiec - Jedność Tuczno
74 Remor Recz - Orzeł Pęzino
1 Drawa Drawsko Pom. - Arka II Gdynia
79 Drawa Drawsko Pom. - Energetyk Gryfino
54 Pogoń II Szczecin - Gavia Choszczno
141 IV Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza
86 Świt Barnimie - Pogoń Szczecin
90 Drawa Drawsko Pom. - Kotwica Kołobrzeg
54 Świt Barnimie - Drawa Drawno
64 Grom Giżyno - Legion Strączno
82 Drawa Drawsko Pom. - Gwardia Koszalin
1 Świt Barnimie - Gwiazda Żalęcino
47 Drawa Drawno - Gryf Objezierze
44 Świt Barnimie - Jedność Przewłoki
64 AP Gavia Choszczno - Remor Recz
64 Remor Recz - Sokół Pyrzyce
55 Świt Barnimie - Mechanik Warnice
59 Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Barlinek
64 Drawa Drawno - Sokół Sokoliniec
50 Drawa Drawno - Pomorzanin Zamęcin
80 Drawa Drawsko Pom. - Polonia Gdańsk
63 Grom Giżyno - Wspólni Różewo
32 Orkan Suchań - Polonia Giżyn
1 Chemik Police - Drawa Drawsko Pom.
68 Drawa Drawsko Pom. - Bałtyk Gdynia
12 Drawa Drawno - Grom Giżyno
45 AP Gavia Choszczno - Świt Barnimie
45 Świt Barnimie - Drawa Drawno
114 Mpsport Saller Gavia Cup 2013
69 Drawa Drawsko Pom. - Energetyk Gryfino
53 Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn
75 Drawa Drawno - Świt Barnimie
59 Świt Barnimie - Gryf Objezierze
59 Drawa Drawsko Pom. - Koral Dębnica
73 Remor Recz - Polonia Giżyn
66 Świt Barnimie - Ina Nadarzyn
65 Drawa Drawsko Pom. - Lechia II Gdańsk
1 Drawa Drawsko Pom. - Arka II Gdynia
64 Drawa Drawno - Jedność Przewłoki
58
1 Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom.
63 Drawa Drawsko Pom. - Pogoń II Szczecin
65 Drawa Drawno - Mechanik Warnice
85 Drawa Drawsko Pom. - Gryf Słupsk
65 Drawa Drawno - Sokół Granowo
69 Remor Recz - Mieszko Mieszkowice
67 Drawa Drawsko Pom. - Błękitni Stargard
62 Remor Recz - Ogniwo Babinek
117 Streetball Promotor Firm
78 Orkan Suchań - Remor Recz
49 Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa
63 Drawa Drawsko Pom. - Chemik Police
73 Calisia Kalisz Pomorski - Jedność Tuczno
14 Drawa Drawno - Grom Giżyno
38 Sława Sławęcin - Orzeł Bierzwnik
89 Remor Recz - Pogoń Women Szczecin
34 Calisia Kalisz Pomorski - Mirstal Mirosławiec
142 III Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza 'Czarodzieja z Marschwegu' Żeńsko 2012
28 Drawa Drawno - Iskierka Szczecin-Śmierdnica
66 Drawa Drawno - Iskierka Szczecin-Śmierdnica
67 Błękitni Pomierzyn - Kolejarz Wierzchowo
90 Remor Recz - Osadnik Myślibórz
1 Drawa Drawsko Pom. - Błękitni Stargard
58 Drawa Drawno - Klon Krzęcin
79 Drawa Drawsko Pom. - Cartusia 1923 Kartuzy
1 Remor Recz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
71 Drawa Drawno - Mieszko Mieszkowice
85 Drawa Drawsko Pom. - Orkan Rumia
51 Świt Barnimie - Korona Raduń
70 Remor Recz - Iskierka Szczecin-Śmierdnica
57 Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno
88 Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik
62 Drawa Drawsko Pom. - Bałtyk Koszalin
57 Calisia Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo
71 Drawa Drawno - Polonia Giżyn
96 Pogoń Barlinek - Błękitni Stargard
62 Drawa Drawsko Pom. - Kotwica Kołobrzeg
58 Świt Barnimie - Jedność Przewłoki
77 Pogoń Barlinek - Cartusia 1923 Kartuzy
1 Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl
62 Drawa Drawsko Pom. - Chemik Police
54 Drawa Drawno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
85 Pogoń Barlinek - Orkan Rumia
48 Grunwald Sława II Sławęcin - Saturn Szadzko
63 Nadleśnictwo Choszczno - KS Gryf Objezierze
28 Nadleśnictwo Choszczno - KP PSP Choszczno
19 KS Gryf Objezierze - KP PSP Choszczno
101 Turniej Gavia Cup rocznik 2001
126 Gavia Cup
21 Absolut Pegaz - Nadleśnictwo Choszczno
26 Mieszko Junior Krzęcin - KS Gryf Objezierze
17 JW 4403 - Nobliści
24 Mieszko Junior Krzęcin - Nadleśnictwo Choszczno
14 Absolut Pegaz - Nobliści
21 JW 4403 - Nadleśnictwo Choszczno
17 Mieszko Junior Krzęcin - Nobliści
22 JW 4403 - Absolut Pegaz
96 Spójnia Stargard - AZS Radex Szczecin
98 Spójnia Stargard - Znicz Pruszków
63 Drawa Drawsko Pom. - Lechia II Gdańsk
58 Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo
86 Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom.
1 U-15: Polska - Niemcy 2:2 (1:1) (Drawsko Pomorskie)
60 Błękitni Stargard - Drawa Drawsko Pom.
75 Drawa Drawno - Wicher Przelewice
1 Klon Krzęcin - Drawa Drawno
72 Drawa Drawsko Pom. - Gryf Słupsk
65 Świt Barnimie - Piast II Chociwel
1 Cartusia 1923 Kartuzy - Drawa Drawsko Pom.
57 Drawa Drawno - Fagus Kołbacz
70 Remor Recz - Orkan Suchań
32 Drawa Drawno - Osadnik Myślibórz
68 Drawa Drawsko Pom. - Gryf Wejherowo
59 Świt Barnimie - Sokół Granowo
68 Orzeł Wałcz - Kluczevia Stargard
82 Drawa Drawsko Pom. - Gryf Tczew
66 Drawa Drawno - Orzeł Pęzino
60 Sokół Sokoliniec - Energetyk Gryfino
1 Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec
75 Drawa Drawsko Pom. - Kaszubia Kościerzyna
74 Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno
82 Calisia Kalisz Pomorski - Drawa II Drawsko Pom.
68 Drawa Drawno - Ogniwo Babinek
84 Świt Barnimie - Iskra Warszyn
1 Drawa Drawsko Pom. - Koral Dębnica
58 Sokół Sokoliniec - Drawa Drawno
44 Drawa Drawno - Remor Recz
67 Drawa Drawno - Remor Recz
1 Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno
68 Mecz Oldbojów: Drawa Drawno - Pogoń Szczecin 1:1
65 Drawa Drawsko Pom. - Dąb Dębno
40 Drawa Drawno - Orkan Suchań
63 Drawa Drawno - Orkan Suchań
71 Unia Dolice - Piast Chociwel
76 Remor Recz - Orzeł Bierzwnik
1 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Drawa Drawno
38 Drawa Drawno - Czcibor Cedynia
189 Mistrzostwa Polski w Kajak-Polo
73 Drawa Drawno - Czcibor Cedynia
101 Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Barlinek
47 Drawa Drawno - Błękitni Dobiegniew
67 Świt Barnimie - Gwiazdy Ligi Polskiej
182 II Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego HAWRYLEWICZA 'Czarodzieja z Marschwegu' ŻEŃSKO 2012
87 Kluczevia Stargard - Drawa Drawsko Pom.
1 Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno
81 Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie
60 Drawa Drawno - Fagus Kołbacz
1 Bytovia Bytów - Gwardia Koszalin
69 Świt Barnimie - Piast II Chociwel
75 Drawa Drawno - Fagus Kołbacz
1 Drawa Drawsko Pom. - Odra Chojna
57 Jedność Przewłoki - Drawa Drawno
53 Jedność Przewłoki - Drawa Drawno
33 Drawa Drawno - Odrzanka Radziszewo
1 Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie
72 Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom.
61 Drawa Drawno - Odrzanka Radziszewo
40 Klon Krzęcin - Drawa Drawno
1 Drawa Drawsko Pom. - Darzbór Szczecinek
63 Świt Barnimie - Grunwald Sława Sławęcin
84 Klon Krzęcin - Drawa Drawno
35 Drawa Drawno - Czcibor Cedynia
1 Drawa Drawsko Pom. - Bałtyk Koszalin
1 Iskra Warszyn - Świt Barnimie
80 Drawa Drawno - Czcibor Cedynia
58 Koral Mostkowo - Drawa Drawno
1 Świt Barnimie - Ina Nadarzyn
42 Koral Mostkowo - Drawa Drawno
69 Drawa Drawno - Iskierka Szczecin-Śmierdnica
1 Korona Raduń - Świt Barnimie
89 Drawa Drawsko Pom. - Hutnik Szczecin
65 Remor Recz - Drawa Drawno
72 Czarni Marianowo - Pomorzanin Zamęcin
1 Astra Ustronie Morskie - Drawa Drawsko Pom.
1 Świt Barnimie - Iskra Pomień
1 Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica
54 Drawa Drawno - Morzycko Moryń
1 Drawa Drawsko Pom. - Victoria Przecław
1 Czarni Marianowo - Świt Barnimie
41 Drawa Drawno - Orkan Suchań
73 Drawa Drawsko Pom. - Ina Goleniów
66 Świt Barnimie - Sokół Granowo
1 Odra II Chojna - Drawa Drawno
80 Calisia Kalisz Pomorski - Drawa II Drawsko Pom.
1 Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie
85 Drawa Drawsko Pom. - Gryf Kamień Pomorski
56 Drawa Drawno - Wicher Przelewice
57 Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin
2 Grom Giżyno - Drawa II Drawsko Pom.
1 Chrobry Boleszkowice - Drawa Drawno
1 Unia Dolice - Polonia Płoty
72 Drawa Drawsko Pom. - Vineta Wolin
44 Drawa Drawno - Mieszko Mieszkowice
45 Drawa Drawno - Pomorzanin Sławoborze
41 Orzeł Żeńsko - Oldboye
95 ZCH Green Team - Orzeł Żeńsko
31 ZCH Green Team - Oldboye
30 A.P. Gavia - Orzeł Żeńsko
28 A.P. Gavia - Oldboye
37 A.P. Gavia - ZCH Green Team
42 Papas Oil Zamęcin - Państwowa Straż Pożarna
34 JW 4403 - Nadleśnictwo Choszczno
32 KS Gryf Objezierze - SAS Choszczno
39 Państwowa Straż Pożarna - JW 4403
28 KS Gryf Objezierze - Nadleśnictwo Choszczno
32 SAS Choszczno - Państwowa Straż Pożarna
33 KS Gryf Objezierze - JW 4403
18 Nadleśnictwo Choszczno - SAS Choszczno
19 Nobliści - Grom
17 Korona Raduń - Czapeczkowcy
25 Havana - Grom
20 Korona Raduń - Zawory MPGK
30 Nobliści - Czapeczkowcy
19 Havana - Zawory MPGK
35 Korona Raduń - Grom
21 Nobliści - Zawory MPGK
17 Havana - Czapeczkowcy
13 Nadleśnictwo Choszczno - Absolut Pegaz
33 JW 4403 - Papas Oil Zamęcin
28 SAS Choszczno - Absolut Pegaz
25 JW 4403 - Bakers
28 Nadleśnictwo Choszczno - Papas Oil Zamęcin
21 SAS Choszczno - Bakers
31 JW 4403 - Absolut Pegaz
35 Nadleśnictwo Choszczno - Bakers
28 SAS Choszczno - Papas Oil Zamęcin
1 Rega Trzebiatów - Kotwica Kołobrzeg
1 Cartusia 1923 Kartuzy - Błękitni Stargard
56 Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl
88 Drawa Drawsko Pom. - Kluczevia Stargard
61 Fagus Kołbacz - Drawa Drawno
1 Victoria Przecław - Bałtyk Koszalin
1 Dąb Dębno - Rega Trzebiatów
40 Calisia Kalisz Pomorski - Grom Giżyno
1 Rasel Dygowo - Sława Sławno
1 Bytovia Bytów - Błękitni Stargard
1 Kaszubia Kościerzyna - Dąb Dębno
1 Orkan Rumia - Kotwica Kołobrzeg
1 Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo
84 Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek
1 Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec
58 Drawa Drawno - Jedność Przewłoki
66 Błękitni Pomierzyn - LKS Karsibór
77 Calisia Kalisz Pomorski - Hubertus Biały Bór
1 Unia Dolice - Sokół Pyrzyce
1 Dąb Dębno - Orkan Rumia
1 Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin
1 Piast II Chociwel - Świt Barnimie
1 Odrzanka Radziszewo - Drawa Drawno
1 Pogoń Barlinek - Lechia II Gdańsk
1 Kaszubia Kościerzyna - Rega Trzebiatów
1 Cartusia 1923 Kartuzy - Kotwica Kołobrzeg
1 Ina Nadarzyn - Czarni Marianowo
1 Pomorzanin Zamęcin - Grunwald Sława Sławęcin
1 Drawa Drawsko Pom. - Sarmata Dobra
1 Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo
72 Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik
80 Drawa Drawno - Klon Krzęcin
96 Grom Giżyno - Lech II Czaplinek
1 Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard
1 Bałtyk Koszalin - Drawa Drawsko Pom.
1 Rega Trzebiatów - Orkan Rumia
1 Dąb Dębno - Cartusia 1923 Kartuzy
66 Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo
1 Calisia Kalisz Pomorski - Jedność Tuczno
1 Grunwald Sława Sławęcin - Świt Barnimie
1 Czcibor Cedynia - Drawa Drawno
1 Pomorzanin Sławoborze - Rasel Dygowo
1 Drawa Drawsko Pom. - Piast Chociwel
101 Remor Recz - Iskierka Szczecin-Śmierdnica
1 Pogoń Barlinek - Dąb Dębno
1 Drawa Drawno - Koral Mostkowo
1 Świt Barnimie - Iskra Warszyn
1 Dąb Dębno - Bytovia Bytów
1 Piast Chociwel - Ina Goleniów
1 Ina Nadarzyn - Świt Barnimie
75 Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Drawa Drawno
1 Pogoń Barlinek - Rega Trzebiatów
91 Drawa Drawsko Pom. - Astra Ustronie Morskie
1 Świt Barnimie - Korona Raduń
91 Drawa Drawno - Remor Recz
1 Iskra Pomień - Świt Barnimie
1 Morzycko Moryń - Drawa Drawno
82 Świt Barnimie - Czarni Marianowo
79 Orkan Suchań - Drawa Drawno
66 Drawa Drawno - Odra II Chojna
1 Sokół Granowo - Świt Barnimie
108 Orzeł Wałcz - Pomorzanin Sławoborze
1 Wicher Przelewice - Drawa Drawno
1 Drawa Drawno - Chrobry Boleszkowice
64 Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin
1 Mieszko Mieszkowice - Drawa Drawno
77 Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Wałcz
209 Turniej z okazju 10 lecia powstania L.U.K.S. Pomorzanin Zamęcin
136 Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo
1 Spójnia Renice - Świt Barnimie
101 Korona Raduń - Świt Barnimie
1 Koral Mostkowo - Drawa Drawno
1 Odrzanka Radziszewo - Drawa Drawno
112 Piast Choszczno - Chojniczanka Chojnice
89 Świt Barnimie - Trojan Strąpie
1 Drawa Drawno - Jedność Przewłoki
114 Piast Choszczno - Orkan Rumia
14 Unia Dolice - Drawa Drawno
1 Grunwald Sława Sławęcin - Świt Barnimie
117 Unia Dolice - Drawa Drawno
1 Gryf Słupsk - Piast Choszczno
74 Świt Barnimie - Błyskawica Kluki
1 Piast Choszczno - Astra Ustronie Morskie
79 Świt Barnimie - Polonia Giżyn
101 Błękitni Stargard - Piast Choszczno
89 Drawa Drawno - Klon Krzęcin
127 Mirstal Mirosławiec - Wielim Szczecinek
85 Drawa Drawno - Czcibor Cedynia
87 Piast Choszczno - Kaszubia Kościerzyna
71 Świt Barnimie - Iskra Warszyn
81 Remor Recz - Drawa Drawno
93 Drawa Drawno - Orkan Suchań
87 Drawa Drawno - Odra II Chojna
123 Piast Choszczno - Bytovia Bytów
90 Dąb Dębno - Piast Choszczno
82 Drawa Drawno - Sokół Granowo
93 Świt Barnimie - Iskra Pomień
55 Łucznik Strzelce Kraj. - Piast Choszczno
82 Drawa Drawno - Mieszko Mieszkowice
106 Piast Choszczno - Gryf Wejherowo
92 Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin
61 Piast Choszczno - Rega Trzebiatów
58 Jedność Tuczno - Grom Szwecja
75 Drawa Drawno - Pogoń Barlinek
24 Świt Barnimie z nowymi władzami
32 Piast Choszczno - Drawa Drawno
37 Drawa Drawno - Ina Ińsko
33 Drawa Drawno - Ina Ińsko
86 Drawa Drawsko Pom. - Piast Choszczno
68 Calisia Kalisz Pomorski - Zorza Dobrzany
56 Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce
17 Remor Recz - Piast Choszczno
32 JW 4403 - ECHO Grunwald Choszczno
42 JW 4403 - SAS Choszczno
50 Papas Oil Zamęcin - ECHO Grunwald Choszczno
28 JW 4403 - Piast Junior Choszczno
33 Papas Oil Zamęcin - SAS Choszczno
25 KS Gryf Objezierze - Piast Junior Choszczno
26 KS Gryf Objezierze - ECHO Grunwald Choszczno
11 KS Gryf Objezierze - SAS Choszczno
31 Papas Oil Zamęcin - Piast Junior Choszczno
33 Havana - Nobliści
38 Bakers - Oldboye
22 Sława Sławęcin - Oldboye
19 Sława Sławęcin - Nobliści
28 Sława Sławęcin - Nadleśnictwo Choszczno
30 Havana - Oldboye
22 Havana - Nadleśnictwo Choszczno
12 Bakers - Nobliści
24 Bakers - Nadleśnictwo Choszczno
129 XI Ogólnopolski Festiwal Sportów Wodnych
6 Drawa Drawsko Pom. - Piast Choszczno
37 Drawa Drawno - Koral Mostkowo
47 Świt Barnimie - Korona Raduń
62 Orkan Rumia - Piast Choszczno
44 Piast Choszczno - Gryf Słupsk
29 Drawa Drawno - Unia Dolice
70 Astra Ustronie Morskie - Piast Choszczno
16 Wisła Płock - Pogoń Szczecin
66 Klon Krzęcin - Drawa Drawno
91 II Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w Krzęcinie
67 Piast Choszczno - Błękitni Stargard
69 Drawa Drawno - Morzycko Moryń
70 Kaszubia Kościerzyna - Piast Choszczno
81 Piast Choszczno - Energetyk Gryfino
73 Drawa Drawno - Remor Recz
44
86 Bytovia Bytów - Piast Choszczno
57 Drawa Drawno - Kłos Pełczyce
92 Calisia Kalisz Pomorski - Błękitni Gonne Małe
90 Piast Choszczno - Darzbór Szczecinek
75 Piast Choszczno - Kotwica Kołobrzeg
84 Drawa Drawno - Sęp Brzesko
88 Chojniczanka Chojnice - Piast Choszczno
71 Świt Barnimie - Spójnia Renice
90 Woda Rzecko - Świt Skolwin
61 Sparta Lubieniów - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
84 Drawa Drawno - Odrzanka Radziszewo
115 Gryf Wejherowo - Piast Choszczno
60 Świt Barnimie - Wicher Przelewice
77 Piast Choszczno - Chemik Police
77 Drawa Drawno - Sokół Różańsko
69 Woda Rzecko - Sparta Gryfice
55 Odrzanka Radziszewo - Piast Choszczno
75 Świt Barnimie - Gryf Objezierze
66 Cartusia 1923 Kartuzy - Piast Choszczno
37 Piast Choszczno - Woda Rzecko
77 Remor Recz - Woda Rzecko
67 Piast Choszczno - Błękitni Dobiegniew
64 Świt Barnimie - Klon Krzęcin
75 Bytovia Bytów - Piast Choszczno
67 Bytovia Bytów - Lubuszanin Trzcianka
52 Remor Recz - Ina Ińsko
68 Remor Recz - Piast Choszczno
251 25 lecie LKS Świt Barnimie
91 Iskra Warszyn - Drawa Drawno
90 Piast Choszczno - Energetyk Gryfino
94 Calisia Kalisz Pomorski - Drawa II Drawsko Pom.
76 Drawa Drawno - Ina Nadarzyn
96 Drawa Drawsko Pom. - Energetyk Gryfino
86 Piast Choszczno - Sokół Pyrzyce
1 Piast Karsko - Świt Barnimie
84 Grunwald Sława Sławęcin - Drawa Drawno
40 Świt Barnimie - Orzeł Żeńsko
91 Drawa Drawno - Iskra Pomień
93 Pogoń Barlinek - Piast Choszczno
80 Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno
84 Piast Choszczno - Gwardia Koszalin
68 Piast Choszczno - Ina Goleniów
64 Drawa Drawno - Korona Raduń
66 Drawa Drawsko Pom. - Piast Choszczno
68 Drawa Drawno - Błyskawica Kluki
90 Piast Choszczno - Gryf Kamień Pomorski
57 Świt Barnimie - Iskra Pomień
111 Drawa Drawsko Pom. - Gwardia Koszalin
93 Drawa Drawno - Wicher Przelewice
96 Piast Choszczno - Vineta Wolin
89 Świt Barnimie - Drawa Drawno
80 Victoria Przecław - Piast Choszczno
70 Drawa Drawno - Trojan Strąpie
94 Orzeł Wałcz - Pogoń Barlinek
58 Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin
82 Piast Choszczno - Orzeł Wałcz
60 Drawa Drawno - Orzeł Żeńsko
46 PP: Piast Choszczno - Błękitni Stargard 3:2
145 Piast Choszczno - Hutnik Szczecin
39 Drawa Drawno - Iskra Warszyn
44 Woda Rzecko - Polonia Płoty
26 Ina Nadarzyn - Drawa Drawno
48 Drawa Drawno - Grunwald Sława Sławęcin
46 Piast Choszczno - Pogoń Barlinek
28 Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik
34 Świt Barnimie - Iskra Warszyn
99 Sparta Węgorzyno - Woda Rzecko
71 Woda Rzecko - Mieszko Mieszkowice
62 Ina Nadarzyn - Świt Barnimie
65 Świt Barnimie - Grunwald Sława Sławęcin
68 Piast Choszczno - Drawa Drawsko Pom.
70 Mirstal Mirosławiec - Rasel Dygowo
78 Drawa Drawsko Pom. - Ina Goleniów
51 Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik
79 Drawa Drawno - Świt Barnimie
37 Mirstal Mirosławiec - Sokół Karlino
62 Świt Barnimie - Błyskawica Kluki
56 Piast Choszczno - Victoria Przecław
59 Drawa Drawno - Piast Karsko
45 Piast Chociwel - Piast Choszczno
55 Piast Choszczno - Stal Szczecin
44 Woda Rzecko - Osadnik Myślibórz
46 Turniej drużyn LZS
31 Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik
36 Pomorzanka Jarosławsko - Świt Barnimie
43 Woda Rzecko - Czcibor Cedynia
39 Drawa Drawno - Iskra Pomień
37 Świt Barnimie - Korona Raduń
37 Iskra Pomień - Świt Barnimie
48 Woda Rzecko - Sokół Różańsko
41 Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie
56 Drawa Drawno - Trojan Strąpie
46 Świt Barnimie - Wicher Przelewice
54 Woda Rzecko - Odra II Chojna
45 Trojan Strąpie - Świt Barnimie
72 Woda Rzecko - Remor Recz
67 Orkan Suchań - Drawa Drawno
59 Drawa Drawno - Świt Barnimie
38 Orkan Suchań - Świt Barnimie
61 Grunwald Sława Sławęcin - Drawa Drawno
55 Świt Barnimie - Grunwald Sława Sławęcin
40 Polonia Giżyn - Świt Barnimie
38 Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie
29 Świt Barnimie - Pomorzanka Jarosławsko
42 Woda Rzecko - Klon Krzęcin
57 Korona Raduń - Świt Barnimie
2 Drawa Drawno - Mercury Nowogródek Pomorski
109 Świt Barnimie - Iskra Pomień
66 Mercury Nowogródek Pomorski - Świt Barnimie