zdjęcia flora:
105
Konferencja Grassroots - Płoty 2016
24
SALPS I Liga kobiet: Perła-Dent - Espadon SMS II Police 3:0
98
Tenis kobiet: WTA Katowice Open 2016
26
European Indoor Rowing Championships, Mistrzostwa Polski oraz Szczecin Euro Championships 2015
31
Chemik Police - DevelopRes Rzeszów
1
II Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Espadon Cup
3
Portowcy w ZZPN
1
Portowcy u prezydenta Krzystka
1
Summer Camp Mrzeżyno 2013 – Floating Trippin’ Festival
1
Morze Bałtyk Cup - I Turniej Siatkówki Plażowej Dziewcząt
36
SALPS I liga kobiet: Perła-Dent - PUM 3:0
44
Piast Szczecin - SMS Police
63
Pekao Szczecin Open
38
Gumienieckie Święto Piłki Siatkowej
75
Eurovia Cup - I Turniej Mężczyzn 2012
42
'Siatkarze dla Hospicjum' - Turniej Mikstów
77
XX Turniej Akademickich Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej o Puchar JM Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego
79
XXII Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin
39
I liga kobiet SALPS: Perła-Dent Eurovia - Espadon SMS II Police 3:2
116
Andrzejkowy Turniej Siatkarskich Mikstów 2011
67
Turniej piłki siatkowej kobiet
40
Trening Piast Szczecin
37
19. Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej o Puchar JM Rektora ZUT
44
SALPS I liga mężczyzn: Wiko Impex - ZUT 3:1
38
Andrzejkowy Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych
48
SSPS Piast Szczecin - trening
38
20. Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin
25
Półfinał A Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kobiet
38
III liga kobiet: Osiemnastka Szczecin - Gryf Szczecinek (V mecz) 3:0
31
I Liga kobiet SALPS: UKS18-MJC - ZNP 2:3
121
II Halowy Turniej Kibiców Klubów Regionalnych w Gryfinie
63
I Liga mężczyzn SALPS: Wiko Impex - UKS Błyskawica 0:3
1
Światowid Łobez - Flota Świnoujście
33
Kond-Bud Ligowiec.net - Gumieńce
12
DB Port Szczecin - Kurek Team
35
Ligowiec.net - pogon.v.pl
21
Gazeta Wyborcza - Zachodniopomorski Przedsiębiorca
33
Ligowiec.net - TVP Szczecin
33
Gumieńce - UCBP
25
Zachodniopomorski Przedsiębiorca - Głos Szczeciński
57
Puchar Polski w siatkówce na siedząco
2
Energetyk-Junior Gryfino - LO - SMS I Świnoujście
38
II liga kobiet: RSMS Espol Police - PTPS II Piła 3:0
25
Morze Bałtyk Szczecin - GTPS Gorzów Wlkp.
45
Turniej Open siatkówki plażowej w Ośrodku Strzeleckim w Pucicach
41
Plażówka w Goleniowie
82
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Szczecin
63
Turniej plażówki w Ośrodku Strzeleckim w Pucicach
114
SALPS dla Hospicjum
54
17. Turniej Akademickich Drużyn Mieszanych W Piłce Siatkowej o Puchar Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
65
Majówka z Ligowiec.net
23
SALPS I liga kobiet: ZNP - UKS18-MJC 1:3
34
SALPS I liga kobiet: ZNP - RSMS Espol Police 0:3
38
SALPS III liga mężczyzn: NJK - Spajker 2:3
42
SALPS I liga kobiet: Akademia Morska - UKS18-MJC 0:3
60
SALPS I liga mężczyzn: Uniwersytet Szczeciński - Poczta Enterprise 3:1
30
SALPS I liga mężczyzn: Pro Kon Stal - Dent-Mar AZS PAM 3:0
51
SALPS II liga mężczyzn: Vertigo Grand Cru - SALPS 3:0
93
V Andrzejkowy Turniej Amatorskich Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej
50
SALPS II liga mężczyzn: UKS Błyskawica - Cafe Duo Łobez 3:0
30
SALPS II liga mężczyzn: UKS Błyskawica - Akademia Rolnicza 3:0
27
SALPS I liga mężczyzn: Poczta Enterprise - Wiko Impex
30
SALPS sparing: Poczta Enterprise - Dezerterzy
27
Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn
83
Simplus Cup 2008 - Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet
85
Turnieju o Puchar Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Szczecina
54
XVI Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych
29
Play Off: Asprod - AZS Pam 3:0
39
Ina Goleniów - Darzbór Szczecinek
30
PS - ENEA 3:2
26
Piorun - Akademia Rolnicza
19
Green Reefers - Uniwersytet Szczeciński
34
Politechnika Szczecińska - Espadon
43
Akademia Rolnicza - Dezerterzy
26
AZS AR - UKS18-MJC
36
Akademia Morska - SALPS
45
Cafe Duo Łobez - UKS Błyskawica
32
Asprod Goleniów - Akademia Morska
35
Uniwersytet Szczeciński - Poczta Enterprise
78
Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Młodziczek
30
Vertigo Grand Cru - SKP Sidor
29
Grom - Uniwersytet Szczeciński
35
AZS US - ZNP
51
Chemik Police - Sokół Chorzów
47
UKS Błękitna - JW. 1749
37
Uniwersytet Szczeciński - Polmotor Realbud
43
Dezerterzy - AZS PAM
50
Tabasco - Vincent
73
AZS PAM - LZS Kołbaskowo
28
Vertigo Grand Cru - AZS PAM
54
Sparing: Pogoń Szczecin - Polonia Słubice 1:2
75
Sparing: Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1:2
4
UKS Błyskawica - Sean 40+
21
SKP Sidor - AZS PAM
29
UKS Błyskawica - Straż Pożarna
17
Tabasco - JW. 1749
56
Wigilijny mecz
30
Poczta Enterprise - Wiko Impex
65
V Swiąteczny Turniej Mini Piłki Siatkowej
4
IV Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Szkół Staszicowskich Dziewcząt i Chłopców
18
CSV - Poczta Enterprise
18
Tabasco - Cewar-King
24
Espadon - Green Reefers
23
AZS PAM - Asprod Goleniów
36
Poczta Enterprise - Espadon
17
ZNP - PZU
17
Astra Ustronie Morskie - Dąb Dębno
12
Piorun - Asprod Goleniów
18
Poczta Enterprise - Polmotor Realbud
8
Polmotor Realbud - ENEA