| relacje TUPACK: |
| Zaczynamy! |
| Rezerwy walczą o puchar |
| Kończymy rok 2024 |
| Półmetek sezonu |
| Znad morza nad morze |
| Czy czarna dziura załata się teraz? |
| Pora derbowych wyjazdów |
| Tym razem w piątek |
| Zapraszamy na spotkanie na szczycie! |
| Późnym wieczorem, przy świetle |
| Podtrzymać passę, przełamać klątwę |
| Derby w środę, derby w sobotę |
| Walczymy o trzecie zwycięstwo |
| Chcemy powtórki sprzed roku, nie sprzed czterech |
| Taśma w górę |
| Finał pucharu, finał sezonu |
| Zamykamy ligę |
| Walczymy o finał! |
| Po raz drugi na Pogoń |
| O 9 punktów |
| Powalczą o półfinał |
| Ostatni długi wyjazd |
| Dwa wyjazdy w cztery dni |
| Dwa wyjazdy w cztery dni |
| Po pucharowej środzie ligowa sobota |
| Startujemy w Pucharze Polski |
| Będzie ciężko, ale musimy wierzyć |
| Z Wikędem o 16:00 |
| Żądza rewanżu |
| Walka o kontakt |
| Gryźć trawę i walczyć o punkty |
| Wyspiarskie derby na powitanie wiosny |
| Nie patrzeć w przeszłość |
| Wyciągnąć wnioski i wierzyć w siebie |
| Startujemy! |
| Drużyna wyjazdów? |
| Trzy lata temu się udało |
| Pora na zwycięstwo u siebie |
| Przeciwstawić szczelność bramkostrzelności |
| I znów presja |
| Chwilo trwaj |
| Trzymać zwycięską passę jak najdłużej |
| Ostatni z beniaminków |
| Czas na przełamanie |
| Czas beniaminków |
| Trochę zapomniana, ale żywa legenda |
| Nareszcie w sobotę |
| Derby przeciw liderowi |
| Odległościowa mediana |
| Mamy punkt, czekamy na bramki |
| Taśma w górę |
| Zasłużony awans, teraz ciężka praca |
| Wrócić jako trzecioligowiec |
| Tego meczu nie można przegrać! |
| Świąteczne granie |
| Puchar za nami - walczymy o III ligę |
| Pucharowy przerywnik |
| Może być trudniej niż się wydaje |
| Niewyspani na Wieżę |
| Utrzymać tę skuteczność |
| Drugi raz do Stargardu |
| Odrobina marca w maju |
| Głębszy oddech i do roboty |
| Dzień prawdy |
| Wracamy do ligi i do Świnoujścia |
| Już z publicznością |
| Rywal bez Kuzia, ale z Okuszką i Barańskim |
| Dwudziesta, choć dla większości osiemnasta |
| Po punkty, ale trzeba je wywalczyć |
| Teraz derby nadmorskie |
| Koniec urlopów i eksperymentów |
| Zanim opadnie kurtyna |
| Zmazać plamę z Koszalina |
| Znad Bałtyku na Bałtyk |
| Po mistrzostwo jesieni bez kibiców |
| Uważnie w obronie |
| Dwudzieste szóste marzenie |
| Skok na Wieżę |
| Interesuje nas tylko zwycięstwo |
| Przedostatni rywal z górnej połowy |
| Przełamać klątwę |
| Po raz trzeci z trzecim |
| Zapraszamy na pojedynek gigantów |
| Tydzień prawdy |
| Koncentracja musi być |
| Ruszamy |
| Sezonie zamknij się |
| Rocznica i pożegnanie z publicznością |
| Wejść na Wieżę |
| Mecz przyjaźni ale o wszystko dla obojga |
| Wszystko przemawia za Flotą, ale... |
| Będzie dużo bramek? |
| Czwarty raz w Sądowie |
| Nie powoływać się na przeszłość |
| Musi być lepiej niż w 2019 |
| Wymagana czujność w defensywie |
| Powtórzyć lutowy mecz o puchar |
| Polowanie na Orła |
| Wygrać nadmorskie derby |
| Mecz o 7 punktów |
| Odbudować psychikę |
| Nadchodzi tydzień prawdy |
| Dwa razy w jednej gminie |
| Nie lekceważyć i poprawić koncentrację |
| Daleko od siebie |
| Taśma w górę |
| Ostatni krok przed przerwą |
| Ostatni wyjazd w roku ale jaki! |
| Ostatni wyjazd w roku ale jaki! |
| Przeskoczyć Wieżę |
| Beniaminek za beniaminkiem |
| Nie patrzeć na innych, grać swój mecz |
| Nie zepsuć pięknego miesiąca |
| Remake Pucharu Polski |
| Na sobotę do Dygowa |
| Jak wysoko wzniesie się Sokół? |
| Wygrać wreszcie z Chemikiem! |
| Po Błękitnych Biali |
| Wracamy na Matejki |
| Będą strzelać do Orła |
| Teraz derby nadmorskie |
| Uznamczycy czy wikingowie? |
| To będzie starcie gigantów |
| Ciężko, ale zwycięsko |
| Uwaga na tę drużynę! |
| Trimaranem na szczyt |
| W gościnę do Gościna |
| Inaczej być nie mogło |
| Klątwy a kysz! |
| Pewne wejście w sezon i... dalszy ciąg plagi kontuzji |
| Koniec pucharowej przygody, ale wstydu nie było |
| Wygrajcie wreszcie u siebie! |
| Teraz puchar |
| Flota przepłynęła Bałtyk |
| Po 3 punkty - innego wyjścia nie ma |
| Raz już się udało... |
| Czy ktoś to rozumie? |
| Czas rehabilitacji |
| Borger: Samozadowolenie usypia czujność |
| Ciężkie doświadczenie, ale trzeba się podnieść i żyć |
| Nareszcie z kibicami |
| Damian się przypomniał |
| Idźmy za ciosem |
| Kto dziś wygrał ważny mecz? Oczywiście MKS! |
| Naprawić gnieźnieńską wpadkę |
| Trener Łukasz Borger po meczu w Gnieźnie Kibicom należą się przeprosiny |
| Punkt, który martwi |
| Po punkty ale z szacunkiem dla rywala |
| Czas na puchar |
| Iskra pali Swarzędz |
| Pomeczowe wypowiedzi: Ważny punkt, ale czujemy niedosyt |
| Czeka nas ciężka zima |
| Kończymy ciężki rok |
| Mecz z Gwardią odwołany |
| Czy uda się przepłynąć przez Bałtyk? |
| Imprezy sportowe bez publiczności |
| Polska vs Dania U19 informacje organizacyjne |
| W Stężycy bez kibiców gości |
| Ryszard Mizak o meczu Hutnik - Flota |
| Mecz w Goleniowie w niedzielę |
| Ostatni rejs w klasie okręgowej |
| Mecz w Łobzie o 14:00 |
| Ze Stalą o 16:30 na Witkiewicza |
| Odwołany sparing |
| Zmiana terminu sparingu z Vinetą |
| W Sądowie godzinę później |