zdjęcia Kudlaty:
36
King Wilki Morskie Szczecin - Energa Czarni Słupsk
55
King Wilki Morskie Szczecin - AZS Koszalin
71
Mecz Gwiazd - powrót do przeszłości
58
III Przedszkoliada Event
27
King Wilki Morskie Szczecin - Pro-Basket Kutno
58
King Wilki Morskie Szczecin - Wikana Start Lublin
51
King Wilki Morskie Szczecin - PC SIDEn Toruń
22
King Wilki Morskie Szczecin - Astoria Bydgoszcz
23
Chemik Police - PTPS Piła
43
AZS Radex Szczecin - AZS WSGK Kutno
22
AZS Radex Szczecin - Start Lublin
59
AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard
29
AZS Radex Szczecin - Rosa Radom
53
AZS Radex Szczecin - Sokół Łańcut
42
AZS Radex Szczecin - Pierniki Toruń
34
AZS Radex Szczecin - MOSiR Krosno
52
AZS Radex Szczecin - Znicz Pruszków
51
Morze Bałtyk Szczecin - LO MS Świnoujście
28
AZS Radex Szczecin - Start Lublin
59
AZS Radex Szczecin - GKS Tychy
41
AZS Radex Szczecin - GKS Tychy
48
AZS Radex Szczecin - Start Gdynia
51
AZS Radex Szczecin - Start Lublin
36
AZS Radex Szczecin - Rosa Radom
40
AZS Radex Szczecin - Victoria Górnik Wałbrzych
46
Piast Szczecin - RSMS Police
46
AZS Radex Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza
42
Spójnia Stargard - AZS Politechnika Warszawska
57
AZS Radex Szczecin - Sokół Łańcut
49
AZS Radex Szczecin - SKK Siedlce
33
Morze Bałtyk Szczecin - LO MS Świnoujście
37
AZS Radex Szczecin - Astoria Bydgoszcz
38
Spójnia Stargard - Kotwica Kołobrzeg
32
AZS Radex Szczecin - Sportino Inowrocław
27
Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza
56
Spójnia Stargard - AZS Radex Szczecin
114
PEKAO Szczecin Open 2010
79
Memoriał im. Romana Wysockiego
76
AZS Radex Szczecin - Open Basket Pleszew
63
AZS Radex Szczecin - Open Basket Pleszew
51
AZS Radex Szczecin - Księżak Łowicz
42
AZS Radex Szczecin - Księżak Łowicz
26
Play-off o wejście do PLK: Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza (II mecz) 69:81
38
Morze Bałtyk Szczecin - Pronar Hajnówka
37
1/4 MP juniorek w piłce siatkowej
88
Pedro's Cup Bydgoszcz 2010
58
Spójnia Stargard - AZS Politechnika Warszawska
56
Spójnia Stargard - ŁKS Łódź
60
AZS Radex Szczecin - AZS PO Opole
57
AZS Radex Szczecin - Stal Ostrów Wlkp.
35
Spójnia Stargard - AZS AWF Katowice
44
Spójnia Stargard - Sudety Jelenia Góra
42
AZS Radex Szczecin - Open Basket Pleszew
47
AZS Radex Szczecin - WKK Wrocław
35
AZS Radex Szczecin - Polpharma Starogard
26
Spójnia Stargard - GKS Tychy
28
Morze Bałtyk Szczecin - Fart Kielce
28
AZS Radex Szczecin - Śląsk Wrocław
29
Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza
27
Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra
47
Chemik Police - Legionovia Legionowo
44
Chemik Police - PLKS Pszczyna
38
Morze Bałtyk Szczecin - GTPS Gorzów Wlkp.
27
AZS Radex Szczecin - Doral Nysa Kłodzko
31
Mityng Pedro's Cup
111
PEKAO Szczecin Open 2009
39
Finał play-off: Spójnia - AZS Radex 74:68
31
Finał play-off: AZS Radex - Spójnia 73:81
39
Finał play-off: Spójnia - AZS Radex 48:73
24
Baraż: Piast Szczecin - KPSK Stal Mielec 2:3
36
Play-off: AZS Radex Szczecin - AZS PO Opole 75:59
89
Mecz Gwiazd PLK
45
Spójnia Stargard - Open Basket Pleszew
39
AZS Radex Szczecin - Doral Nysa Kłodzko
37
AZS Radex Szczecin - Pogoń Prudnik
82
Pojedynek Gigantów
40
AZS Radex Szczecin - OSSM PZKosz Wrocław
29
Chemik Police - Budowlani Łódź
25
Piast Szczecin - TS Wisła Kraków
78
AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard
66
Spójnia Stargard - Pogoń Prudnik
67
AZS Radex Szczecin - Tytan Częstochowa
55
Piast Szczecin - TPS Rumia
34
Morze Bałtyk Szczecin - MKS Trzcianka
40
Spójnia Stargard - Tytan Częstochowa
49
AZS Radex Szczecin - AZS Poznań
41
Piast Szczecin - Sokół Chorzów
48
Spójnia Stargard - AZS Radex Szczecin
58
Chemik Police - KSZO Ostrowiec Św.
32
PRO KON STAL Piast Szczecin - Kopenicker S.C Berlin
30
Chemik Police - MOSiR Mysłowice
45
Mityng Pedro's Cup
208
Pekao Open 2008
54
Mistrzostwa Polski Seniorów w LA
93
Police Cup 2008
72
Indywidualne Mistrzostwa Polski 2008 Seniorek
55
Mistrzostwa Polski Seniorów w Piłce Wodnej
28
Razem Bezpieczniej
20
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Sarmata Dobra
56
ITF WOMEN'S CIRCUIT Szczecin Open 2008
43
Finał play off: AZS Szczecin - SUDETY Jelenia Góra
45
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Promień Mosty
72
Play-out: Chemik Police - Politechnika Cz-wa 3:1
63
3 mecz Play Off: AZS Szczecin - AZS PO Opole 80:74
45
Play-off: Piast Szczecin - Wisła Kraków 3:0
42
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Vielgovia Szczecin
49
Play-out: Chemik Police - Politechnika Cz-wa 3:1
29
Speedball, I EDYCJA PPLH/PPXL 2008
36
Play-out: Chemik Police - Politechnika Cz-wa 3:1
47
EYBL UNDER 17
55
Chemik Police - Sokół Chorzów
30
Piast Szczecin - Chemik Police
15
AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard
72
AZS Radex Szczecin - KKS Siechnice
51
Piast Szczecin - KSZO Ostrowiec Św.
95
Pedro's Cup
34
Piast Szczecin - Skra Bełchatów
19
Morze Bałtyk Szczecin - Olimpia Sulęcin
66
Pogoń '04 Szczecin - Clearex Chorzów
87
AZS Radex Szczecin - Open Basket Pleszew
76
Piast Szczecin - Sokół Chorzów
46
AZS Radex Szczecin - AZS PO Opole
40
Piast Szczecin - KS Gwardia Wrocław
34
Chemik Police - SPS Politechnika Cz-wa
40
Chemik Police - SMS Sosnowiec
42
Chemik Police - PLKS Pszczyna
77
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Ehrle Dobra Szczecińska
127
Siatkarski turniej Pucharu Polski w Policach
109
PP: Iskierka Śmierdnica - Pogoń Szczecin 0:2
36
UKS Pomorzanie - Piątka Stargard
24
FC Bandyci - Niebuszewo