zdjęcia Kawaler:
1 Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg
4 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
1 Spójnia Stargard - GKS Tychy
1 Spójnia Stargard - GKS Tychy
1 26-04 18:00  Energa AZS Koszalin - Pogoń Baltica Szczecin
1 Chemik Police - Budowlani Łódź
2 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
1 Pogoń Szczecin - Vive Tauron Kielce
1 Kotwica 50 Kołobrzeg - Znicz Basket Pruszków
2 IV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOJÓW o Puchar Starosty Gryfickiego „Winter Cup 2017”
1 Stal Grudziądz - OPP-Powiat Kołobrzeski
1 OPP-Powiat Kołobrzeski - Stal Grudziądz
1 Polska U15 - Walia U15
1 Polska U15 - Walia U15
1 Polska - Białoruś
1 Turniej Piłkarski z okazji Dnia Osadnika - Darłovia Oldboy's Cup 2017
4 Nadmorski Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Rewal
1 Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2008/2009
1 Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo
4 V Memoriał im. Romualda Pałasza
1 V Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów
1 Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza
1 VIII Bieg Kobiet - Sanprobi Bieg Kobiet 2017
1 Pogoń Szczecin - Wisła Płock
2 Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin
1 Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów
1 AZS Koszalin - Start Lublin
1 Pogoń Baltica Szczecin - UKS PCM Kościerzyna
1 Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo
2 King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Gdynia
2 King Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom
1 Spójnia Stargard - UŻKPS Kościan
1 Spójnia Stargard - Sokół Łańcut
1 Olimpia Sulęcin - OPP-Powiat Kołobrzeski
1 OPP-Powiat Kołobrzeski - Olimpia Sulęcin
2 Kotwica 50 Kołobrzeg - Spójnia Stargard
1 XVIII Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu
3 Halowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Świdwin
4 IV Turniej Walasa w Halowej Piłce Nożnej
1 Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Starosty Białogardzkiego
1 Chemik Police - DevelopRes Rzeszów
1 Pogoń Baltica Szczecin - Start Elbląg
1 Vistal Gdynia - Energa AZS Koszalin
1 Basket Suchy Las - Gryf Goleniów
1 AZS Koszalin - Pro-Basket Kutno
1 Kotwica 50 Kołobrzeg - Astoria Bydgoszcz
1 Spójnia Stargard - Legia Warszawa
1 V Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Szczesny Materiały Budowlane
1 AGH Kraków - Kotwica 50 Kołobrzeg
1 Spójnia Stargard - Basket Poznań
1 AZS Koszalin - MOSiR Krosno
1 Energa AZS Koszalin - Pogoń Baltica Szczecin
1 SMS Police - Spójnia Stargard
1 SMS Police - Energetyk Poznań
3 VI Zachodniopomorski Turniej Mistrzów Futsalu
1 Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy
1 King Wilki Morskie Szczecin - AZS Koszalin
1 Doral Nysa Kłodzko - Kotwica 50 Kołobrzeg
1 AGH Kraków - Spójnia Stargard
1 Gryf Goleniów - AZS Politechnika Poznań
1 Vistal Gdynia - Pogoń Baltica Szczecin
1 Chemik Police - DevelopRes Rzeszów
1 Spójnia Stargard - Alexas Turek
1 SMS Police - KS Murowana Goślina
1 FC Toruń - Pogoń '04 Szczecin
1 Pro-Basket Kutno - King Wilki Morskie Szczecin
1 Spójnia Stargard - Doral Nysa Kłodzko
2 Chemik Police - ŁKS Łódź
1 King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza
1 Trójka Nakło - Espadon II Szczecin
1 Spójnia Stargard - Energetyk Poznań
1 Chemik Police - Impel Wrocław
1 Espadon Szczecin - AZS Częstochowa
1 OPP-Powiat Kołobrzeski - Stoczniowiec Gdańsk
1 Spójnia Stargard - UŻKPS Kościan
2 Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia
1 King Wilki Morskie Szczecin - Siarka Tarnobrzeg
1 AZS Koszalin - Stelmet Zielona Góra
1 Spójnia Stargard - Pogoń Prudnik
1 Espadon Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz
1 Chemik Police - BKS Bielsko-Biała
1 Energetyk Poznań - SMS Police
1 Spójnia Stargard - Culmen Chełmno
1 Pogoń Baltica Szczecin - KPR Jelenia Góra
1 AZS Koszalin - Anwil Włocławek
1 King Wilki Morskie Szczecin - Twarde Pierniki Toruń
1 GKS Katowice - Espadon Szczecin
1 Wilki Wilczyn - OPP-Powiat Kołobrzeski
1 Spójnia Stargard - Kotwica 50 Kołobrzeg
1 Czarni Radom - Espadon Szczecin
1 DevelopRes Rzeszów - Chemik Police
1 King Wilki Morskie Szczecin - Stal Ostrów Wlkp.
1 AZS Koszalin - Asseco Gdynia
1 Gryf Goleniów - TKM Włocławek
1 Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg
3 Kotwica Kołobrzeg - Odra Opole
1 Kotwica 50 Kołobrzeg - Legia Warszawa
1 Orzeł Międzyrzecz - Espadon II Szczecin
1 Spójnia Stargard - SKF KS Poznań
1 SMS Police - Alexas Turek
1
1 Legia Warszawa - Spójnia Stargard
1 Pałac Bydgoszcz - Chemik Police
1 King Wilki Morskie Szczecin - Turów Zgorzelec
1 Stoczniowiec Gdańsk - Espadon II Szczecin
1 UŻKPS Kościan - SMS Police
1 Energetyk Poznań - Spójnia Stargard
1 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
1 Pogoń '04 Szczecin - Red Devils Chojnice
1 Gwardia Koszalin - KKS 1925 Kalisz
1 Błękitni Stargard - Odra Opole
1 Gryf Goleniów - Domino Inowrocław
1 Chemik Police - PTPS Piła
1 Kotwica 50 Kołobrzeg - AGH Kraków
1 AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk
1 Olimpia Sulęcin - LO MS Świnoujście
1 Trefl Lębork - OPP-Powiat Kołobrzeski
1 Espadon Szczecin - AZS Politechnika Warszawska
1 Spójnia Stargard - KS Murowana Goślina
1 Espadon II Szczecin - Trójka Nakło
1 Basket Poznań - Spójnia Stargard
1 SMS Police - SKF KS Poznań
1 Kotwica Kołobrzeg - Raków Częstochowa
1 Prezentacja AZS-u Koszalin
4 Giganci Siatkówki
1 Espadon Szczecin - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
6 Młodzieżowe Grand Prix w Siatkówce Plażowej - FINAŁ
6 Grand Prix w Siatkówce Plażowej (seniorzy) - FINAŁ
6 Prime Food Triathlon Przechlewo
4 Grand Prix w Siatkówce Plażowej (seniorzy)
5 Młodzieżowe Grand Prix w Siatkówce Plażowej
9 Grand Prix w Siatkówce Plażowej (seniorzy)
5 Międzyzdroje Cup 2016
1 III Regionalny Turniej Oldbojów w piłce nożnej - Winter Cup
1 IV Memoriał im. Romualda Pałasza w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów
1 Espadon Szczecin - Camper Wyszków
1 AZS Koszalin - Trefl Sopot
1 Nocny Przejazd na Rolkach
1 Iskra Golczewo - Sparta Węgorzyno
6 Finał Regat The Tall Ships Races 2013
1 Otwarcie Mariny w Kamieniu Pomorskim
4 Wilki Morskie Szczecin - AZS Poznań
20 Z podwórka na stadion 2010 - Bobolice
1 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
2 Streetball Challenge Vestas (III)
1 Polska - Brazylia (juniorki)
1 Polska - Brazylia (juniorki)
1 Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin
5 The Tall Ships' Races 2007