zdjęcia Bengoro:
33 Sowianka Sowno - Korona Stuchowo
27 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
1 Iskra Golczewo - Biali Sądów
21 Korona Stuchowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal
4 25. Pekao Szczecin Open
1 Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach
1 Międzynarodowa konferencja w Barwicach
1 Korona Stuchowo - Zalew Stepnica
1 Prezentacja drużyny Energa AZS Koszalin
1 Gryf Goleniów to My!
1 Bezpłatne warsztaty trenerskie
3 Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg
38 Korona Stuchowo - Zieloni Wyszobór
51 Jantar Dziwnów - Mewa Resko
27 Korona Stuchowo - Sparta Gryfice
52 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
83 Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin
65 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
22 Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów
27 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
31 Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo
33 Turniej piłki nożnej im. Floriana Krygiera
84 Korona Stuchowo - Zieloni Wyszobór
36 Pogoń Szczecin - Korona Kielce
1 IV edycja Akademii Młodych Orłów w Szczecinie
1 IV edycja Akademii Młodych Orłów w Szczecinie
49 Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard
1 Pogoń '04 Szczecin - Piast Gliwice
1 Pogoń '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała
1 Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje
58 Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice
36 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
45 Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń
45 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
48 Sparta Gryfice - Masovia Maszewo
1 Pogoń '04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola
56 Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście
1 Topliga: Husaria Szczecin - Seahawks Gdynia 13:31
45 Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo
59 Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo
33 Sparta Gryfice - Flota Świnoujście
1 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
1 Pogoń '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała
1 Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2017 Police
17 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
1 Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice
56 III Memoriał w Piłce Nożnej Halowej im. Tadeusza Mandziaka
2 Lech Poznań - Pogoń Szczecin
14 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
1 Gala Bokserska
1 I Memoriał Arkadiusza Zająca
1 Gryf Goleniów - Tarnovia Basket Tarnowo Podg.
1 Wesołych Świąt
12 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
17 Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice
1 Gala Boksu w Szczecinie - 10-lecie BKS-u Skorpion Szczecin
1 Pogoń '04 Szczecin - AZS UG Gdańsk
33 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
12 Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin
31 Zieloni Wyszobór - Korona Stuchowo
21 Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska
1 Pogoń '04 Szczecin - Clearex Chorzów
101 IV Świerznowski Bieg Niepodległościowy
1 Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska
20 Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
79 Iskra Golczewo - Stal Szczecin
32 Korona Stuchowo - Sowianka Sowno
53 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
31 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
30 Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal
21 Flota Świnoujście - Pomorzanin Krąpiel
82 Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów
41 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
37 Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
38 Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski
114 Marsz-o-bieg dla Hospicjum 2016
79 Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów
31 Korona Stuchowo - Intermarche-Rega Trzebiatów
48 Gardominka Mechowo - Korona Stuchowo
1 Sparta Gryfice - Pomorzanin Krąpiel
43 Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1 Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań
79 Stuchowo na Sportowo 2016
4 Spotkanie dotyczące zachodniopomorskiej siatkówki
42 Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo
8 Vineta Wolin - Odra Opole
79 Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn
40 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
16 Korona Stuchowo - Wicher Brojce
1 KSW 35
1 Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo
46 Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
1 Korona Stuchowo - Bałtyk Międzywodzie
42 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
17 Sparta Gryfice - Orzeł Pęzino
55 Wicher Brojce - Sparta Gryfice
1 Pogoń '04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola
53 Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów
1 Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
23 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
1 Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice
54 Sparta Gryfice - Masovia Maszewo
23 Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście
71 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
36 Sparta Gryfice - Mewa Resko
27 Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje
40 Intermarche-Rega Trzebiatów - Zorza Dobrzany
31 Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
48 Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
57 Sparta Gryfice - Zootechnik Kołbacz
39 Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard
30 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
108 XVII Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu
14 Iskra Golczewo - Sparta Gryfice
48 Gryf Kamień Pomorski - Pogoń II Szczecin
39 Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
5 18. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2016
30 Pogoń Szczecin - Korona Kielce
105 II Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w Halowej Piłce Nożnej
1 Pogoń '04 Szczecin - Gwiazda Ruda Śl.
1 Pogoń '04 Szczecin - Clearex Chorzów
37 Pogoń Szczecin - Mewa Resko
1 Mecz Ligi World Series of Boxing - Polska vs Rosja
1 Pogoń '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała
3 Święta Bożego Narodzenia
49 Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
35 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
41 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
36 Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica
122 III Świerznowski Bieg Niepodległościowy
62 Sparta Gryfice - Promień Mosty
1 Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin-Śmierdnica
45 Iskra Golczewo - Energetyk Gryfino
80 Sparta Gryfice - Chemik II Police
1 Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów
37 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
45 Iskra Golczewo - Stal Szczecin
10 Vineta Wolin - Chemik Police
66 Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice
62 Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe
17 XIX Bieg Uliczny „o Sztachetkę”
53 Sparta Gryfice - Rolpol Chlebowo
72 Flota Świnoujście - Sowianka Sowno
53 Korona Stuchowo - Orzeł Prusinowo
72 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
46 Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice
44 Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska
1 Iskra Golczewo - Polonia Płoty
111 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
92 Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń
59 Gryf Kamień Pomorski - GKS Leśnik Manowo
67 Iskra Golczewo - Arkonia Szczecin
81 Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje
1 Sparta Gryfice - Orkan Suchań
92 Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
1 Rajd Baja Poland 2015
41 Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice
84 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
65 Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin
86 Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice
57 Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście
54 Znicz Wysoka Kamieńska - Jantar Dziwnów
54 Sparta Gryfice - Mewa Resko
47 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
91 Iskra Golczewo - Masovia Maszewo
43 Promień Mosty - Sparta Gryfice
4 Główne Mistrzostwa Polski w pływaniu
8 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej
43 Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów
60 Masovia Maszewo - Mewa Resko
59 Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów
59 Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal
72 Gryf Kamień Pomorski - Dąb Dębno
86 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
70 Sparta Gryfice - Fagus Kołbacz
1 Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń
72 Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin
63 Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice
35 Jantar Dziwnów - Vineta Wolin
40 Korona Stuchowo - Orzeł Prusinowo
46 Iskra Golczewo - Kasta Szczecin-Majowe
74 Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskra Golczewo
100 XVI Finał KALF
100 Otwarcie murawy na Stadionie Miejskim w Wolinie
15 Limanovia trenowała w Dziwnowie
40 Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
91 Iskra Golczewo - Mewa Resko
58 Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin-Śmierdnica
48 Gryf Kamień Pomorski - Osadnik Myślibórz
99 Iskra Golczewo - Sparta Gryfice
67 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
91 I Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w Halowej Piłce Nożnej
84 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście
59 Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard
32 Pogoń Szczecin - Gwardia Koszalin
1 Święta Bożego Narodzenia
75 Pogoń Szczecin - Korona Kielce
1 Regionalny Turniej Oldbojów
98 Sparta Gryfice - Intermarche-Rega Trzebiatów
13 Otwarcie nowego boiska w Kamieniu Pomorskim
68 II Świerznowski Bieg Niepodległościowy
30 Energa AZS Koszalin - Ruch Chorzów
77 Sowianka Sowno - Korona Stuchowo
61 Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo
1 Iskra Golczewo - Victoria 95 Przecław
1 Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska
3 Gwardia Koszalin - GKS Leśnik Manowo
90 50-Lecie LKS Bałtyk Gostyń
13 Dni Talentu
60 Flota Świnoujście - Miedź Legnica
40 Flota II Świnoujście - Gavia Choszczno
59 Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje
8 XVIII Międzynarodowy Bieg o sztachetkę
33 Chemik Police - Limos Frýdek-Místek
88 Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski
79 Flota Świnoujście - Arka Gdynia
62 Sparta Gryfice - Mewa Resko
1 Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica
1 Iskra Golczewo - Intermarche-Rega Trzebiatów
1 Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
62 Sparta Gryfice - GKS Mierzyn
1 Chemik Police - Lechia II Gdańsk
62 Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo
73 Sparta Gryfice - Iskra Golczewo
1 Chemik Police - Gwardia Koszalin
29 Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
59 IV Memoriał Janusza Polubca
5 Mistrzostwa Polski Kobiet w Beach Soccera
44 Mistrzostwa Świata Juniorów w klasie LASER RADIAL - Dziwnów 2014
1 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
30 Korona Stuchowo - Sparta Gryfice
7 Masita Myślibórz Cup
31 Błękitni Stargard - Flota Świnoujście
37 Mistrzostwa Europy w Karate WUKF
12 Triathlon Kołobrzeg
6 Speebs Szczecin Open 2014
30 Mini Mundial 2014 - FINAŁ
48 PLFA I: Husaria Szczecin - Owls Bielawa 56:6
29 Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów
6 Wojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w piłce nożnej dziewcząt
1 Korona Stuchowo - Sparta Gryfice
1 Iskra Golczewo - Promień Mosty
41 Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów
46 Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo
1 PLFA I: Cougars Szczecin - Owls Bielawa 26:16
54 Iskra Golczewo - Rolpol Chlebowo
54 Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń
50 Iskra Golczewo - Mewa Resko
52 Korona Stuchowo - Orzeł Łożnica
75 XI Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc
177 Finał KALF
44 Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów
66 Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo
41 Iskra Golczewo - GKS Mierzyn
1 PLFA I: Husaria Szczecin - Lions Gliwice 34:14
87 Fala Międzyzdroje - Vielgovia Szczecin
26 Chemik II Police - Iskra Golczewo
54 Gryf Kamień Pomorski - Wielim Szczecinek
1 Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo
82 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
50 Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal
43 Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo
61 Iskra Golczewo - Błękitni II Stargard
69 Korona Stuchowo - Pogoń II Szczecin
46 Iskra Golczewo - Hutnik Szczecin
39 Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska
41 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście
1 Korona Stuchowo - Flota II Świnoujście
1 Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski
82 I Świerznowski Bieg Niepodległościowy
1 Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo
36 Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście
1 Korona Stuchowo - Sowianka Sowno
58 Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska
1 Sparta Gryfice - Korona Stuchowo
1 Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów
1 Korona Stuchowo - Światowid Łobez
32 Rega Trzebiatów - Światowid Łobez
45 Sparta Gryfice - Pogoń Szczecin
54 Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów
48 Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
27 Turniej z okazji Dnia Piłkarza
29 Korona Stuchowo - Polonia Płoty
46 Orzeł Łożnica - Korona Stuchowo
1 Korona Stuchowo - Orzeł Prusinowo
43 Bałtyk Gostyń - Orzeł Prusinowo
83 Iskra Golczewo - Chemik II Police
1 Komarex Komarowo - Korona Stuchowo
28 Korona Stuchowo - Bałtyk Międzywodzie
1 Międzyzdroje Seaside Boxing Show
49 Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal
52 Iskra Golczewo - Sparta Węgorzyno
32 Flota Świnoujście - Górnik Łęczna
19 Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów
31 Prezentacja Floty Świnoujście
33 Flota Świnoujście - Torgelower SV Greif
13 Korona Stuchowo wznawia treningi
1 PLFA I: Husaria Szczecin - Kings Kraków 44:14
51 Orzeł Łożnica - Korona Stuchowo
66 Korona Stuchowo - Orzeł Prusinowo
1 Szkolenie trenerów piłki nożnej kobiet
27 Flota Świnoujście - Kolejarz Stróże
56 Korona Stuchowo - Sowianka Sowno
89 Sparta Gryfice - Korona Stuchowo
52 Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów
56 Finały Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce kobiet
1 Mielno Dakkar
40 Flota Świnoujście - AP Bałtyk Koszalin
38 Flota Świnoujście - AP Bałtyk Koszalin
1 Puchar Polski Kite Race
89 Korona Stuchowo - Mewa Resko
100 Strażackie Orliki 2013
49 Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn
79 Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje
88 Flota Świnoujście - Arka Gdynia
63 Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń
68 Gryf Kamień Pomorski - Leśnik/Rossa Manowo
41 Flota Świnoujście - Miedź Legnica
41 Flota Świnoujście - Pogoń Barlinek
32 Flota Świnoujście - Pogoń Barlinek
1 Chemik Police - AZS UEK Kraków
70 Flota Świnoujście - Energetyk Gryfino
71 Iskra Golczewo - Energetyk Gryfino
51 Prezentacja Floty Świnoujście
5 Halowy Turniej Piłkarski Orzeł Cup 2013
52 Korona Junior Cup 2013 o Puchar Wójta Gminy Świerzno
33 Półfinały Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet
22 Pierwszy trening Floty
1 Amatorski Festiwal Piłki Siatkowej
55 Iskra Golczewo - Światowid Łobez
77 Flota Świnoujście - Zawisza Bydgoszcz
55 Korona Stuchowo - Orzeł Łożnica
53 Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo
53 Flota Świnoujście - GKS Bogdanka Łęczna
36 Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo
43 Flota Świnoujście - Cracovia Kraków
49 Sowianka Sowno - Korona Stuchowo
45 Flota II Świnoujście - Iskra Golczewo
93 Flota Świnoujście - Warta Poznań
12 Młodzieżowa Liga Muay Thai - Fight & Win
62 Korona Stuchowo - Sparta Gryfice
73 Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo
53 Flota Świnoujście - Cracovia Kraków
54 Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki
31 Flota II Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski
71 Sparta Gryfice - Iskra Golczewo
68 Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów
39 Szukamy piłkarskich talentów
43 Flota Świnoujście - GKS Katowice
70 Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo
18 Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku
42 Wizyta dzieci na treningu Floty Świnoujście
66 Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów
50 Flota Świnoujście - Okocimski Brzesko
36 Korona Stuchowo - Iskra Golczewo
31 Zakończenie wakacji na sportowo na boisku Paprotka
63 Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
29 Miedź Legnica - Flota Świnoujście
53 Wicher Brojce - Błękitni II Stargard
29 Mewa Resko - Korona Stuchowo
67 Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
54 Flota Świnoujście - GKS Tychy
79 IV Seaside Boxing Show
39 Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów
31 Flota Świnoujście - Polonia Bytom
36 Flota Świnoujście - Górnik Zabrze
53 Korona Stuchowo - Gryf Kamień Pomorski
33 Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz
99 Stuchowo na sportowo
17 Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów
1 Nocny turniej Blackmintona
33 Biało-niebieski weekend
4 Puchar Europy oraz Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem
21 Mini Mistrzostwa Europy 2012 w piłce nożnej dziewcząt w Wałczu
20 Trening selekcyjny we Flocie
1 waterpolo: Arkonia Szczecin - ŁSTW Łódź 10:11
65 Otwarcie Mariny w Kamieniu Pomorskim
35 OKS Euroinsbud Goleniów - Korona Stuchowo
65 Polonia Płoty - Świt Skolwin
52 Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów
1 Wielki Żelechowski Festyn Rodzinny
30 Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin
5 XX wyścig Bałtyk – Karkonosze TOUR
1 Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek
42 Flota Świnoujście - Olimpia Elbląg
23 Turniej rozgrywany im. Marka Wielgusa. Finał wojewódzki dziewcząt U-11
83 Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje
26 Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz
1 Gryf Kamień Pomorski - Kluczevia Stargard
75 Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo
1 Eliminacja Rally Amator 2012
71 Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów
51 Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
30 Flota II Świnoujście - Chemik II Police
30 Flota Świnoujście - Warta Poznań
53 Korona Stuchowo - Bałtyk Międzywodzie
1 PLFA:Husaria Szczecin vs Lowlanders Białystok
1 Czarni Marianowo - Jedność Przewłoki
1 Gryf Kamień Pomorski - Pogoń II Szczecin
30 Flota Świnoujście - Polonia Bytom
47 Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo
38 Korona Stuchowo - Mewa Resko
59 Polonia Płoty - Odra Chojna
1 Gryf Kamień Pomorski - Astra Ustronie Morskie
17 Zawisza Bydgoszcz - Flota Świnoujście
1 Czarni Marianowo - Gryf Objezierze
74 Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo
65 Iskra Golczewo - Sparta Gryfice
23 Flota II Świnoujście - Iskra Golczewo
42 Flota Świnoujście - GKS Katowice
1 Czarni Marianowo - Piast II Chociwel
28 Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra
81 Turniej Piłki Nożnej "Strażackie Orliki"
75 Korona Stuchowo - Sowianka Sowno
59 Vineta Wolin - Energetyk Gryfino
35 Prezentacja Floty Świnoujście
24 Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów
63 IKO-CUP - Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy
55 Korona Stuchowo - Gryf Kamień Pomorski
66 Flota Świnoujście - Chojniczanka Chojnice
34 Obóz Pogoni w Pogorzelicy
31 Burco F.C. - The Black Horses
10 Net-Line Futsal Team - Muzeum Trzęsacz
13 FC Mrzeżyno - SPNS Trzebiatów
32 Muszelka Gutek Bus Team - III Rota Mrzeżyno
30 Hotel Havet - Sus Mrzeżyno
21 The Black Horses - Hotel Havet
6 Sus Mrzeżyno - III Rota Mrzeżyno
12 SPNS Trzebiatów - Net-Line Futsal Team
13 Muzeum Trzęsacz - Burco F.C.
14 FC Mrzeżyno - Muszelka Gutek Bus Team
67 IX Memoriał im. Grzegorza Fryta
4 XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców
2 VII Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stargardu
39 I Halowy Turniej Orlików 2001 o puchar Burmistrza Reska
52 Flota Świnoujście - Lechia Gdańsk
1 Wigilia KS Wołczkowo
1 Mecz gwiazd MLB Unibaltic: Szczecin vs Pomorze Zachodnie
1 XVI Turniej Oldbojów Handball-Verbandes
39 Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin
5 Mecze Libero Wałcz w III lidze
1 Gryf Kamień Pomorski - Sława Sławno
8 XI Turniej Piłki Siatkowej
4 I Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców
61 Korona Stuchowo - OKS Euroinsbud Goleniów
2 Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i U21
45 Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów
76 Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo
89 Liga Bałtycka Orlik 2012 - Stuchowo
85 Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz
1 Czarni Marianowo - Sokół Granowo
1 Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo
1 Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin
1 Gryf Nowielin - Czarni Czarnówko
78 Korona Stuchowo - Orzeł Prusinowo
68 Flota Świnoujście - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
1 Orzeł Żelechowo - Gryf Nowielin
1 Gryf Kamień Pomorski - Victoria Przecław
47 Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo
48 Flota Świnoujście - Piast Gliwice
51 Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń
83 Warta Poznań - Flota Świnoujście
53 Korona Stuchowo - Zorza Dobrzany
65 Flota Świnoujście - Wisła Kraków
1 KSW 17
1 Gryf Kamień Pomorski - Rega Trzebiatów
57 Bałtyk Międzywodzie - Korona Stuchowo
1 Astra Ustronie Morskie - Kluczevia Stargard
1 Turniej Oldbojów
71 Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
1 And1 Basket Music Tour 2011
1 Gryf Kamień Pomorski - Leśnik/Rossa Manowo
40 Korona Stuchowo - Sparta Węgorzyno
53 Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów
1 Iskra Golczewo - Flota II Świnoujście
30 Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino
37 Sowianka Sowno - Korona Stuchowo
1 Gryf Kamień Pomorski - Stal Szczecin
33 Komarex Komarowo - Korona Stuchowo
1 Iskra Golczewo - GKS Mierzyn
66 Sportowe lato z Koroną
33 Korona Stuchowo - Sparta Gryfice
70 Korona Stuchowo - Ehrle Dobra Szczecińska
43 Iskra Golczewo - Orzeł Prusinowo
38 Promień Mosty - Korona Stuchowo
1 Korona Stuchowo - Wicher Brojce
53 Sparta Węgorzyno - Korona Stuchowo
29 Gryf Kamień Pomorski - Kluczevia Stargard
1 Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów
81 Bałtyk Gostyń - Pomorzanin Przybiernów
87 Korona Stuchowo - Ina Ińsko
1 Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek
51 Orzeł Łożnica - Korona Stuchowo
97 Korona Stuchowo - Błękitni II Stargard
87 Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje
1 Iskra Golczewo - Pionier Żarnowo
1 Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra
38 Chemik II Police - Korona Stuchowo
2 Świt Skolwin - Pomorzanin Nowogard
83 Bałtyk Gostyń - Błękitni Trzygłów
74 Iskra Golczewo - Sowianka Sowno
1 Gryf Kamień Pomorski - Piast Chociwel
60 GKS Mierzyn - Korona Stuchowo
1 Jeziorak Szczecin - Korona Stuchowo
53 Bałtyk Gostyń - Mewa Resko
90 XII Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu
26 Gryf Kamień Pomorski - Astra Ustronie Morskie
63 Iskra Golczewo - Bałtyk Gostyń
18 Rega Trzebiatów - Gryf Wejherowo
1 Kasta Szczecin-Majowe - Korona Stuchowo
46 Dąbrovia Stara Dąbrowa - Korona Stuchowo
37 Korona Stuchowo - Światowid Łobez
9 Rega Trzebiatów - Lechia II Gdańsk
54 Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów
40 Flota II Świnoujście - Korona Stuchowo
1 Fagus Kołbacz - Iskierka Szczecin-Śmierdnica
26 Polonia Płoty - Korona Stuchowo
11 Powiatowy Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Strosty Wałeckiego
50 Sparta Gryfice - Polonia Płoty
50 Gryf Kamień Pomorski - Victoria Przecław
46 Ehrle Dobra Szczecińska - Korona Stuchowo
46 Korona Stuchowo - Promień Mosty
58 Wicher Brojce - Korona Stuchowo
73 Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin
66 Korona Stuchowo - Sparta Węgorzyno
1 Ina Ińsko - Korona Stuchowo
1 Gryf Kamień Pomorski - Odra Chojna
58 Korona Stuchowo - Orzeł Łożnica
1 Błękitni II Stargard - Korona Stuchowo
1 Gryf Kamień Pomorski - Darzbór Szczecinek
59 Korona Stuchowo - Chemik II Police
58 Rega II Trzebiatów - Korona Stuchowo
28 Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin
1 Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo
59 Korona Stuchowo - GKS Mierzyn
44 Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin
66 Korona Stuchowo - Jeziorak Szczecin
62 Korona Stuchowo - Kasta Szczecin-Majowe
50 Korona Stuchowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
27 Gryf Kamień Pomorski - Drawa Drawsko Pom.
30 Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski
56 Światowid Łobez - Korona Stuchowo
1 Bałtyk Gostyń - Iskra Golczewo
1 Gryf Kamień Pomorski - Leśnik/Rossa Manowo
1 Korona Stuchowo - Flota II Świnoujście
1 Trzydziestolecie Korony Stuchowo
55 Mistrzostwa Europy w klasie Optimist
1 Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski
1 Gryf Kamień Pomorski - Stal Szczecin
37 Masovia Maszewo - Korona Stuchowo
1 Gryf Kamień Pomorski - Piast Drzonowo
38 Korona Stuchowo - Ina Ińsko
50 Wicher Reptowo - Korona Stuchowo
1 Gryf Kamień Pomorski - Sokół Pyrzyce
46 Światowid Łobez - Korona Stuchowo
1 Fagus Kołbacz - Wicher Reptowo
45 Korona Stuchowo - Orzeł Łożnica
1 Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Barlinek
32 Chemik II Police - Korona Stuchowo
2 Gryf Kamień Pomorski - Drawa Drawsko Pom.
1 Korona Stuchowo - Fagus Kołbacz
44 Dąbrovia Stara Dąbrowa - Korona Stuchowo
1 Gryf Kamień Pomorski - Gwardia Koszalin
1 Korona Stuchowo - Jeziorak Szczecin
39 Gryf Kamień Pomorski - Leśnik/Rossa Manowo
25 Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń
24 Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
24 Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń
39 Korona Stuchowo - Sparta Gryfice
27 Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów
37 Korona Stuchowo - Polonia Płoty
6 Korona Stuchowo - SG Reussen
18 Rega II Trzebiatów - Korona Stuchowo
33 Halowy turniej piłki nożnej PBO Cup w Nowogardzie
42 Flota II Świnoujście - Korona Stuchowo
1 Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin
36 Korona Stuchowo - Ehrle Dobra Szczecińska
33 Promień Mosty - Korona Stuchowo
47 Gryf Kamień Pomorski - Piast Chociwel
34 Korona Stuchowo - Victoria Przecław
53 Korona Stuchowo - Wicher Brojce
25 Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno
35 Mewa Resko - Korona Stuchowo
49 Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin
43 Korona Stuchowo - Masovia Maszewo
26 Ina Ińsko - Korona Stuchowo
36 Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal
34 Korona Stuchowo - Wicher Reptowo
25 Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo
1 Gryf Kamień Pomorski - Sława Sławno
41 Orzeł Łożnica - Korona Stuchowo
40 Korona Stuchowo - Chemik II Police
25 Sparta Gryfice - Polonia Płoty
58 Korona Stuchowo - Pogoń II Szczecin
32 Dąb Dębice - Korona Stuchowo
55 Fagus Kołbacz - Korona Stuchowo
53 Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra
70 Korona Stuchowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
51 Jeziorak Szczecin - Korona Stuchowo
35 Orzeł Łożnica - Ehrle Dobra Szczecińska
65 Korona Stuchowo - Światowid Łobez
23 Vineta Wolin - Korona Stuchowo
34 Rega II Trzebiatów - Korona Stuchowo
1 Gryf Kamień Pomorski - Nielba Wągrowiec
1 Piast Chociwel - Gryf Kamień Pomorski
84 PP: Gryf Kamień Pomorski - Darzbór II Szczecinek 4:2
75 Korona Stuchowo - Promień Mosty
1 Gryf Kamień Pomorski - Stal Szczecin
48 Wicher Brojce - Korona Stuchowo
37 Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe
1 PP: Gryf Kamień Pomorski - Dąb Dębno 2:1
67 Korona Stuchowo - Mewa Resko
74 Gryf Kamień Pomorski - Leśnik/Rossa Manowo
66 Masovia Maszewo - Korona Stuchowo
66 Korona Stuchowo - Ina Ińsko
81 Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Barlinek
37 Chemik II Police - Korona Stuchowo
46 Gryf Kamień Pomorski - Gwardia Koszalin
44 Pogoń II Szczecin - Korona Stuchowo
54 Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów
55 Korona Stuchowo - Fagus Kołbacz
49 Ehrle Dobra Szczecińska - Korona Stuchowo
47 Korona Stuchowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
83 Vielgovia Szczecin - Korona Stuchowo
48 Korona Stuchowo - Światowid Łobez
59 Flota II Świnoujście - Korona Stuchowo
53 Sparing: Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 7:1
48 Sparing: Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje
10 Sparing: Korona Stuchowo - Spartę Gryfice
33 Sparing: Korona Stuchowo - Iskra Golczewo
15 Sparing: Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów
21 Sparingi: Korona Stuchowo - Rega Trzebiatów
31 Turniej Halowy Juniorów o Puchar Wójta Gminy Świerzno
65 Promień Mosty - Korona Stuchowo
39 Korona Stuchowo - Wicher Brojce
40 Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo
47 Korona Stuchowo - Pomorzanin Nowogard
68 Mewa Resko - Korona Stuchowo
26 Korona Stuchowo - Masovia Maszewo
57 Ina Ińsko - Korona Stuchowo
53 Korona Stuchowo - Chemik II Police
44 Gryf Kamień Pomorski - Piast Choszczno
69 Korona Stuchowo - Pogoń II Szczecin
63 Fagus Kołbacz - Korona Stuchowo
61 Korona Stuchowo - Ehrle Dobra Szczecińska
44 PP: Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 2:6
52 Dąbrovia Stara Dąbrowa - Korona Stuchowo
73 Korona Stuchowo - Vielgovia Szczecin
24 Sparing: Korona Stuchowo - Gryf Kamień Pomorski
8 Sparing: Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów 6:2
15 Sparing: Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2:1
31 Korona Stuchowo - Iskierka Szczecin-Śmierdnica
39 Korona Stuchowo - Mewa Resko
34 Korona Stuchowo - Masovia Maszewo
47 Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów