newsy Bengoro:
Pogoń przedstawia koncepcję CSDiMPS
Porażka na koniec rundy zasadniczej
Rezerwy Pogoni pokonały KKS
Za błędy się płaci. Porażka Husarii
Wygrana w Zabrzu
Michał Gogol pozostaje na stanowisku
Pierwsze wzmocnienie Espadonu
Husaria podejmuje Orły
22. kolejka Ekstraklasy futsalu
21. kolejka szczecińskiej okręgówki
21. kolejka koszalińskiej okręgówki
24. kolejka IV ligi
Grają w regionalnej okręgówce
24. kolejka III ligi gr. 2
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Rezerwy Pogoni przegrały w Moryniu
Rezerwy Pogoni grają w Pucharze Polski
Zrehabilitowali się
Wesołych Świąt!
Pierwsza wygrana w Lidze Makroregionalnej
Wygrali z SALOS-em
20. kolejka szczecińskiej okręgówki
20. kolejka koszalińskiej okręgówki
23. kolejka IV ligi
21. kolejka Ekstraklasy futsalu
Grają w Wielką Sobotę
Juniorzy Łęczyńskiego zagrają z Wartą
Kończymy na dwunastym miejscu
Derby Szczecina
Gol Bochnaka dał zwycięstwo
Grają juniorzy
O punkty z GKS-em
Râpă w Pogoni do końca sezonu 2018/19
23. kolejka III ligi gr. 2
Ostatni mecz Espadonu
Wygrana Korony
Rada Miejska w Dziwnowie zdecyduje o przyszłości Bałtyku?
Pierwszy punkt w Lidze Makroregionalej
Remis z Lechią
Gwardia nie zwalnia tempa
Kolejna porażka Husarii
Hubert Fiałkowski nie żyje
Husaria powalczy na Śląsku
Juniorzy starsi Pogoni grają w Gdańsku
Pojedynek sąsiadów w tabeli
19. kolejka szczecińskiej okręgówki
19. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Grają w regionalnej okręgówce
22. kolejka IV ligi
22. kolejka III ligi gr. 2
Espadon przegrywa pierwszy mecz fazy play-off
Espadon zagra z MKS-em Będzin 4 kwietnia
Espadon wygrywa i awansuje na 12. miejsce
Dziesięć bramek w meczu z Miedziowymi
Husarskie skrzydła podcięte
Espadon kończy rundę zasadniczą
Po pierwsze punkty
Pora zmienić historię
18. kolejka szczecińskiej okręgówki
18. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
Grają w A-klasie
Grają juniorzy
21. kolejka IV ligi
21. kolejka III ligi gr. 2
Rezerwy Pogoni grają dalej
O Puchar z Jeziorakiem
Polonia Płoty partnerem Pogoni
Gol Starzyckiego dał trzy punkty
Pierwsza wygrana tej wiosny
Espadon wygrywa w Kielcach
Rezerwy Pogoni zwycięskie
Po punkty do Bydgoszczy
Po przełamanie do Jarocina
Marcowy weekend sportowy
20. kolejka Ekstraklasy futsalu
17. kolejka szczecińskiej okręgówki
17. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają juniorzy
Grają w regionalnej okręgówce
20. kolejka IV ligi
20. kolejka III ligi gr. 2
Grają w A-klasie
Co dalej z Bałtykiem?
Wawrzynkowska bramkarką Pogoni Baltica
Wygrana z Chrobrym
Zespół i trenerzy zawieszeni przez właściciela
KS Chwaszczyno lepsze od rezerw Pogoni
Kolejna porażka z Lechem
6 bramek Pogoni z Falubazem
Ostrowski posędziuje na Wyspach Bahama
Rusza Liga Makroregionalna
Espadon przegrywa w Policach
Na Bukowym z Falubazem
19. kolejka Ekstraklasy futsalu
Walka o ósemkę trwa
Kolejny mecz „za sześć punktów”
16. kolejka szczecińskiej okręgówki
16. kolejka koszalińskiej okręgówki
Wiosna w regionalnej okręgówce
Wiosna w A-klasie
Grają juniorzy
19. kolejka IV ligi
19. kolejka III ligi gr. 2
Marcowy weekend sportowy
Zwycięstwo na inaugurację
Rekord lepszy od Pogoni 04
Rezerwy Lecha lepsze od rezerw Pogoni
Wygrana we Wrocławiu
Espadon znów wygrywa na wyjeździe
18. kolejka Ekstraklasy futsalu
Grają juniorzy
18. kolejka IV ligi
Marcowy weekend sportowy
18. kolejka III ligi gr. 2
Wszyscy na Rekord
Espadon nie dał rady Indykpolowi
Cel: Pokonać Indykpol i awansować na trzynaste miejsce
Rezerwy Pogoni wygrały w Przewłokach
Zadecydowała bramka samobójcza
Konsultacje kadry rocznika 2002
Pogoń rozwiązała umowę z Jurasikiem
Marcowy weekend sportowy
Grupa Azoty Przedszkoliada Tour
Mecz za sześć punktów
Roszak i Michałów w kadrze na turniej w Gdańsku
Lewandowski wypożyczony do Śląska
Moskal: Teorię zawsze można dorobić
GKS lepszy w starciu beniaminków
Reprezentacja Polski Kobiet trenuje w Szczecinie
Matyja w sztabie szkoleniowym Pogoni
Vineta Wolin zwycięża w Świerznie
Pojedynek beniaminków
Sportowy weekend w regionie
Zwoliński wypożyczony do Śląska
Zwoliński na testach medycznych we Wrocławiu
Zabrakło jedenaście sekund
Pięć setów w Szczecinie
Wrócić na właściwe tory
Sportowy weekend w regionie
Nadir Çiftçi wypożyczony do Pogoni
Nadir Çiftçi na testach medycznych w Pogoni
Gwiazda partnerem Pogoni
Zero-Czwórka gra dalej
Espadon pokonany we własnej hali
Pójść za ciosem i ograć Lubin
II miejsce w Zawierciu
Sportowy weekend
Rudol: Patrzymy przede wszystkim na siebie
Komplet punktów zostaje w Szczecinie
Rezerwy Pogoni lepsze od Stilonu
Derby Pomorza w futsalu dla Pogoni 04
Udana obrona Pucharu Polski
Rekord Polski Liska
Matras zagra w Lechii
Sacharuk dowołany przez Wójcika
Tonjug Lee zawodnikiem Vinety
Jeziorak partnerem Pogoni
Sportowy weekend w regionie
Frączczak: Brakuje meczów ligowych, ciśnienia
Juniorzy młodsi Pogoni pokonali Stal
Z Vinetą na remis
Espadon wraca ze stolicy bez punktów
Pierwszy sparing juniorów młodszych Pogoni
Juniorzy Crettiego zagrają z Vinetą
Espadon poszuka punktów w stolicy
Lewandowski: W sporcie zawsze potrzebna jest rywalizacja
Siemaszko Boxing Night
Sportowy weekend w regionie
Sebastian Murawski wypożyczony do Rozwoju
Zero-Czwórka remisuje z Czerwonymi Smokami
Waleczny Espadon przegrywa w Bełchatowie
Kadra na zgrupowamoe w Pafos
Feszczak wiosną zagra w Husarii
Sportowy weekend w regionie
Espadon zagra w Bełchatowie
Plan przygotowań Darłovii
Zero-Czwórka zagra w Szczecinie
Stysiak:To był dość trudny okres
Frączczak: Przede wszystkim chcę wygrać Puchar Polski
I Memoriał im. Arkadiusza Zająca
Zespół Tychowskiego wygrał mecz kontrolny
Radziński powołany przez Zalewskiego
Artur Wójcik prezesem Sparty
Sportowy weekend w regionie
13. kolejka Ekstraklasy futsalu
Krystian Peda na testach w Niecieczy
Kadra Pogoni na obóz w Pogorzelicy
Jankowicz: W Pogorzelicy zaczniemy już od mocnej pracy
Juniorzy młodsi Pogoni rozpoczęli przygotowania
Pawłowski na testach w Empoli FC
Listkowski testowany przez FC Nordsjælland
Tsintsadze: Muszę się cały czas rozwijać
Juniorzy Crettiego rozpoczęli zajęcia
Głuszak: Walczymy, nie poddajemy się
Rezerwy Espadonu wycofane z rogrywek
Porażka w Rzeszowie
Akahoshi zagra w Ratchaburi FC
Kubik: Jestem przywiązany do miasta i do Zero-Czwórki
12. kolejka Ekstraklasy futsalu
17. kolejka Plus Ligi
Espadon chce sprawić niespodziankę
Sportowy weekend w regionie
Wygrana w Pile
Kolarze podsumują rok 2016
Krzos: Realizowaliśmy założenia w zagrywce
Pogoń rozpoczęła przygotowania
Gryf Goleniów podejmie Tarnovię Basket
Waleczny Espadon wygrywa w Lubinie
Białogard ma krytą pływalnię
Rezerwy Pogoni Szczecin pojadą do Pogorzelicy
Tsintsadze piłkarzem Pogoni
Bednarek, Aluszyk i Arys pojadą do Chorwacji
Espadon rozpoczyna walkę o Puchar Polski
Materla pozostaje w areszcie
Wisła chciała Korta. Trudne rozmowy ze Stiliciem
Nowi zawodnicy w Espadonie
Poznaliśmy sparingpartnerów Pogoni na Cyprze
Zarząd Sparty z absolutorium (aktualizacja)
Materla nadal w areszcie
Wesołych Świąt
Rudol: Dziękuję za zaufanie na kolejne 3 lata
Pogoń zainteresowana Tsintsadze
Moskal: Każdy mecz ma swoją presję i wagę
Sikora: Teraz możemy wyciągnąć pierwsze wnioski
Fadecki i Rymar pozostają w swoich klubach
Rudol z nowym kontraktem. Matras odrzucił ofertę
Walkower dla Espadonu utrzymany
Zagrają dla Krystiana
Sportowy weekend w regionie
Nunes: Zobaczymy, co się wydarzy
Ina partnerem Pogoni
Gniadek wystąpi w Lublinie
Po gali na 10. lecia BKS-u Skorpion
Wieczorem gala bokserka w SDS-ie
Sportowy weekend w regionie
Pogoń jedzie do Pogorzelicy i Paphos
Po 5. latach Bedorf stracił pas KSW!
W sobotę KSW. 37 - Circus of pain
Sportowy weekend w regionie
Fadecki na testach w Pogoni
Holińska: Zwiększyć zainteresowanie boksem w regionie
Nowa piłka meczowa Lotto Ekstraklasy
W półfinale Portowcy zagrają z Lechem
Moskal: Wiemy, że puchar rządzi się swoimi prawami
Wystartują prawdopodobnie w III lidze
Jedenaście bramek w meczu Zero-Czwórki
Zadecydował tie-break
Pogoń 04 zagra z Akademikami z Gdańska
Wysoka wygrana na Witkiewicza
Remis na koniec jesieni
Gala boksu - 10-lecie BKS-u Skorpion Szczecin
Na koniec jesieni z Bałtykiem
Rezerwy Pogoni zagrają ze Świtem
Sportowy weekend w regionie
9. kolejka Ekstraklasy futsalu
Kolejny mecze z juniorami
17. kolejka IV ligi
17. kolejka III ligi gr. 2
Chemik zostanie wycofany z rozgrywek I ligi
Porażka w Poznaniu
Rezerwy zwycięskie w Wolinie
Moskal: Dziękuję swojej drużynie i przepraszam Wisłę
Kubik i Solecki powołani przez Biangę
Rezerwy Pogoni jadą do Wolina
Portowcy Crettiego jadą do Poznania
Mecz w Krakowie przełożony na inny termin
Sportowy weekend w regionie
15. kolejka szczecińskiej okręgówki
15. kolejka koszalińskiej okręgówki
Kolejny mecze z juniorami
16. kolejka IV ligi
16. kolejka III ligi gr. 2
8. kolejka Ekstraklasy futsalu
Grają w regionalnej okręgówce
Grają w A-klasie
Wieczorek poprowadzi Kotwicę
Chi Fon nie jest już trenerem Gryfa
Demolka pod Klimczokiem
Ewa Tracz wicemistrzynią Polski
Smutek mimo wygranej
Chemikowi grozi wycofanie z ligi
Wygrana w Wyszoborze
Remis rezerw Pogoni
Trzynasta wygrana z rzędu
Rezerwy Pogoni grają na Os. Bukowym
IV Świerznowski Bieg Niepodległościowy
Sportowy weekend w regionie
Shamotii po operacji
14. kolejka szczecińskiej okręgówki
14. kolejka koszalińskiej okręgówki
15. kolejka IV ligi
15. kolejka III ligi gr. 2
Grają w regionalnej okręgówce
Kolejny mecze z juniorami
7. kolejka Ekstraklasy futsalu
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Pogoń testuje
Świt partnerem Pogoni
Clearex zwycięża w Szczecinie
Wygrana w Gdyni
Awans juniorów Łęczyńskiego
Zero-Czwórka zagra z Clearexem
Elana lepsza od rezerw Pogoni
Nie będzie łatwo
Ważny mecz juniorów Crettiego
O awans do Centralnej Ligi Juniora Młodszego
Wystep Benedyczaka i Starzyckiego
6. kolejka Ekstraklasy futsalu
13. kolejka szczecińskiej okręgówki
13. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
Kolejny mecze z juniorami
14. kolejka IV ligi
14. kolejka III ligi gr. 2
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Porażka z liderem
Lider z wiceliderem
Z outsiderem jak w hokeju
Mobilizacja na Ruch
Portowcy grają z Miedzią
12. kolejka szczecińskiej okręgówki
12. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
12. kolejka IV ligi
13. kolejka III ligi gr. 2
Kolejny mecze z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Bojarski: Bardzo fajnie czułem się w Szczecinie
Piotrowski powołany przez Stępińskiego
Na tarczy z Gliwic
Iskra lepsza od Stali
Kort zapewnia trzy punkty rezerwom Pogoni
Zadecydowały ostatnie minuty
Zero-Czwórka nie leży Katowicom
Moskal: Bardzo cieszą te zdobyte punkty
EURO w Szczecinie
5. kolejka Ekstraklasy futsalu
Juniorzy Łęczyńskiego wracają po przerwie
Juniorzy Crettiego grają w Gliwicach
Rezerwy Pogoni grają w Bydgoszczy
Frączczak: Jedziemy pełni optymizmu
Fojut: Chcemy wygrać to spotkanie
11. kolejka szczecińskiej okręgówki
11. kolejka koszalińskiej okręgówki
11. kolejka IV ligi
12. kolejka III ligi gr. 2
Grają w regionalnej okręgówce
Kolejny mecze z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Piłki do odbioru
Pogoń przygotowywać będzie się na Cyprze
Fernando Rodrigues Jr rywalem Bedrofa
Kowalczyk z nowym kontraktem
Sześć bramek z Gryfem
W pojedynku Pogoni zwycieżyła ta szczecińska
Moskal: Te punkty były nam bardzo potrzebne
Pojedynek szczecińsko-słupski
Frączczak: Na to pracuję, żeby mnie kibice szanowali
Mecz dwóch Pogoni
Derby Pomorza w futsalu
10. kolejka szczecińskiej okręgówki
10. kolejka koszalińskiej okręgówki
10. kolejka IV ligi
11. kolejka III ligi gr. 2
Grają w regionalnej okręgówce
Kolejny mecze z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Chemik gotowy do obrony Mistrzostwa Polski
Czerwiński: Na boisku już na rozmowy czasu nie będzie
Porażka Zero-Czwórki w Pniewach
Gol Ozimka dał trzy punkty Pogoni
Remis we Wrocławiu
Rezerwy Pogoni z kolejnym punktem
Pojedynek na Dolnym Śląsku
Rezerwy Pogoni powalczą w Koninie
Pierwszy mecz w Niepołomicach 26 października
Bratoev rozstaje się z Espadonem
Występy Portowców w Reprezentacji Polski
Resovia lepsza od Espadonu
Grają w regionalnej okręgówce
9. kolejka szczecińskiej okręgówki
9. kolejka koszalińskiej okręgówki
9. kolejka IV ligi
10. kolejka III ligi gr. 2
Kolejny mecze z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Prezentacja AZS-u
Radziński powołany na dwumecz z Włochami
Porażka z Toruniem
Zwycięstwa Narkuna i Materli
Wygrana z Leśnikiem
Gwarek pokonany
Wygrana z Gwardią
Czas na rehabilitację po porażce z SALOS-em
Rezerwy Pogoni grają z Leśnikiem
2. kolejka Ekstraklasy futsalu
8. kolejka szczecińskiej okręgówki
8. kolejka koszalińskiej okręgówki
9. kolejka IV ligi
9. kolejka III ligi gr. 2
Grają w regionalnej okręgówce
Kolejny mecze z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Moskal: Cieszę się, że gramy dalej
Trzy bramki Kubika
Rudol powołany przez Dornę
Kontuzja Hengera
Siódma wygrana z rzędu
SALOS zwycięski w Derbach Szczecina
Rezerwy Pogoni bez wygranej na wyjeździe
Bez zwycięstwa tuż przed ligą
Moskal: Byliśmy bardziej groźni dla samych siebie
Rezerwy Pogoni jadą do Kleczewa
Ostatni tydzień zapisów
Derby Szczecina w Centralnej Lidze Juniorów
Gyurcsó powołany do Reprezentacji Węgier
Sparta zwycięska
Kolejny mecze z juniorami
Cztery bramki z Górnikiem
7. kolejka szczecińskiej okręgówki
7. kolejka koszalińskiej okręgówki
8. kolejka IV ligi
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
8. kolejka III ligi gr. 2
Gielo w Divina Seguros Joventutem Badalona
Młody stawia swoim
Grają w Pucharze
Giganci Siatkówki już 30 września
W środę z Górnikiem
Pierwsze zwycięstwo sparingowe Espadonu
Tuzin bramek juniorów Łęczyńskiego
Frączczak: Na własne życzenie przegrywamy
Każdy przebyty kilometr to złotówka dla hospicjum
O wygranej zadecydowała bramka samobójcza
W poniedziałek z Błękitnymi
Lechia zdeklasowana
Głowacki stracił pas
Moskal: Jestem zawiedziony postawą wielu zawodników
Rezerwy Pogoni na głównej murawie
Po porażce czas na wygraną
Głowacki powalczy o obronę pasa
Grają w regionalnej okręgówce
III MARSZ-O-BIEG
6. kolejka szczecińskiej okręgówki
6. kolejka koszalińskiej okręgówki
7. kolejka IV ligi
Kolejny mecze z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
7. kolejka III ligi gr. 2
Oddali krew dla Krystiana
Patryk Chojnowski ze srebrnym medalem
Cornel Râpă piłkarzem Pogoni
Jantar gromi Koronę
Niegościnny Dolny Śląsk
Gavia rozgromiona
GKS lepszy od rezerw Pogoni
Fojut w Pogoni do 2020 roku
Portowcy zagrają na Dolnym Śląsku
Do Przodkowa po punkty
Krew dla Krystiana = bilet na mecz
Juniorzy młodsi jadą do Choszczna
Espadon lepszy od Netzhoppers KW
Kozłowski, Balcewicz i Łęgowski powołani
5. kolejka szczecińskiej okręgówki
5. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
6. kolejka IV ligi
6. kolejka III ligi gr. 2
Kolejny mecze z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Potrzebna krew dla Rudnickiego
Pogoń testuje
Grają w Pucharze
Reprezentacja Estonii pokonała Espadon
Starzycki zdobył bramkę z Ukrainą
Pierwszy sparing Espadonu
Po konferencji Pekao Szczecin Open 2016
Czerwiński: Zżyłem się z chłopakami, z drużyną i klubem
Pogoń podejmie Chemika
Będzie pierwsza wygrana?
Łukasz Cymański zawodnikiem Zero-Czwórki
Benedyczak zapewnił wygraną z Łotwą
4. kolejka szczecińskiej okręgówki
4. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
Kolejny mecze z juniorami
Grają w A-klasie
Grają w B-klasie
5. kolejka IV ligi
5. kolejka III ligi gr. 2
Juniorzy Młodsi wygrali z MKP
Czerwiński piłkarzem Legii
Starzycki, Stefaniak i Benedyczak zagrali z Finlandią
W ostatni dzień wakacji w Szczecinku
Środowe granie w IV. lidze
Kenneth Manigault w AZS Koszalin
Pięć bramek Pogoni z Football Academy Szczecin
Mecz z Górnikiem Zabrze przełożony
Głuszak pierwszym trenerem Chemika
Zielona Góra zdobyta
Gwardia lepsza od rezerw Pogoni
Juniorzy Łęczyńskiego grają z benaminkiem
Jowin Radziński powołany przez Zalewskiego
Portowcy grają z Falubazem
Zygoń: Nie wystraszyliśmy się rywali
Z Gwardią w piątek
Wybrzeże z Pogonią
3. kolejka szczecińskiej okręgówki
3. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
3. kolejka IV ligi
Kolejny mecze z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
4. kolejka III ligi gr. 2
Z Podbeskidzia do Kotwicy
Cenna lekcja Brylewskiego
Piernicki i Frygier zagrają u Łęczyńskiego
Z Jarotą tylko remis
Zaangażowanie doprowadziło do wygranej
Zero-Czwórka gra w Lublinie
Sebastian Rudol powołany przez Dornę
Rezerwy grają z liderem
O punkty z Akademią z Wrocławia
Arkonia nawiązała współpracę z Pogonią
Sadowski: Będzie to ciężki sezon
Kolejny weekend z juniorami
Bez bramek z Wartą
Grają o Puchar Polski
2. kolejka szczecińskiej okręgówki
2. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
2. kolejka IV ligi
3. kolejka III ligi gr. 2
Perłowski i Mihułka w Espadonie
Bilety dla uczniów za 5 zł
Radziński i Ładny powołani przez Zalewskiego
Montano zostaje w Policach
Siatkarki Chemika rozpoczęły przygotowania
Taylor Brown skrzydłowym KING Wilków Morskich
W środę z Wartą
Kowalczyk: Był pewien niedosyt
Zach Robbins Wilkiem Morskim
Druga porażka rezerw Pogoni
Tubacki odchodzi z Pogoni 04
Listkowski powołany na dwumecz ze Słowenią
Piotrowski powołany przez Dornę
Cretti: Pozytywnie patrzę w przyszłość
O Puchar Polski z Jagiellonią w Szczecinie
Rezerwy Pogoni zagrają w Chwaszczynie
Inauguracja w Koszalinie
Powiedzieli po meczu
Kolejny weekend z juniorami
Benedyczak, Starzycki i Stefaniak powołani przez Wójcika
Grają w regionalnej okręgówce
1. kolejka szczecińskiej okręgówki
1. kolejka koszalińskiej okręgówki
1. kolejka IV ligi
2. kolejka III ligi gr. 2
TVP Sport pokaże Futsal Ekstraklasę
Select Futsal oficjalną piłką meczową Futsal Ekstraklasy
Igantowicz: Bardzo fajnie jest wrócić do Koszalina
Bochnak wyróżniony
Bratojew: Drużyna stawia sobie wysokie cele
Marcin Wika zagra w Espadonie
Dąb Dębno partnerem Pogoni
Jaroch w kadrze Pogoni na mecz z KKS-em Kalisz
Bramka Listkowskiego z Koreą Południową
Sikora: Musimy się nauczyć tej III ligi
Maćkowski: Trzeba robić swoje
Matras: Zabrakło zaledwie kilka minut
Moskal: Czujemy duży niedosyt i pracujemy dalej
Gwardia zagra w Toruniu
Z rezerwami Lecha na głównej murawie
Kowalczyk poleci na BMW Balcom Cup
Kudła: Jedziemy po 3 punkty
Energetyk partnerem Pogoni
1. kolejka III ligi gr. 2
Walski piłkarzem Ruchu
Kujawa zawodnikiem Pogoni
Dawid Murek na rok w Espadonie
Rościszewski z Jachno jadą na konsultację Kadry U-16
Moskal: Słabo zaczęliśmy sezon
Frączczak: Trzeba się tłumaczyć
Ruciak zagra w Espadonie
Sokoudjou rywalem Narkuna
Remis Kotwicy w Poznaniu
Stilon lepszy od Portowców Crettiego
Pogoń II remisuje przed ligą
Stuchowo na sportowo 2016
Sacharuk zagra w Pogoni
Bratojew zawodnikiem Espadonu
Danielak odchodzi z Pogoni
Furst piłkarzem Pogoni
Remis juniorów Crettiego z Vinetą
Ozimek zawodnikiem Pogoni Szczecin
Sparing rezerw Pogoni odwołany
Spotkanie dotyczące zachodniopomorskiej siatkówki
Zawodnicy Husarii powołani do Reprezentacja Polski
Podpieczni Łęczyńskiego wznowili zajęcia
Artur Pabianek został Akademikiem
Ostatni sparing przed wyjazdem do Babimostu
Rezerwy Pogoni grają z FC Neubrandenburg 04
Odwołany sparing
Pogoń w Pucharze Polski zagra z KKS Kalisz
Okazała wygrana nad Stalą
Błękitni odpadli z Pucharu Polski
Korona Stuchowo poszukuje zawodników
Rousimar Palhares rywalem Materli
Bartlewski zagra w Kotwicy
Kolejny sparing juniorów Crettiego
Wawszczyk w Podbeskidziu
Porażka rezerw Pogoni
Listkowski poleci do Japonii
Szubert zawodnikiem Gwardii
Czterech z Pogoni powołanych przez Wójcika
Wygrana w sparingu z Piastem
Paprzycki piłkarzem Kotwicy
Stefaniak piłkarzem Pogoni
Piotrowski wypożyczony do Elany
Sparing z Piastem
Młodzi będą stanowili trzon zespołu
Mecz z Wartą przełożony na 24 sierpnia
Danielak testowany przez Górnika Łęczna
Murawski wypożyczony do Chrobrego
Zero-Czwórka z licencją na grę w lidze
Tubacki i Krzyżanowicz nie przedłużyli umów
Rezerwy Pogoni lepsze od Chemika
Nowy kontrakt Zielińskiego
Rezerwy Pogoni jadą na obóz do Mogilna
Firma Zina ubierze Pogoń
Delev uprawniony do gry
Nowy system rozgrywek Futsal Ekstraklasy
Jurij Mariczew poprowadzi Chemika
Porażka z Hapoelem
Krychowiak piłkarzem Paris Saint-Germain
Portowcy zagrają z Mistrzem Izraela
Z Chojniczanką w Goleniowie
Hartleb przychodzi, Budnik odchodzi
Marczuk na testach w Stomilu
Bejuk i Szubert odchodzą z Kotwicy
Błotny: Cel który mieliśmy został wykonany
Śląsk lepszy w upale
O 10 rano ze Śląskiem
Craig Sword obrońcą KING Wilków Morskich
Świt z Polonią Bytom w Pucharze Polski
Pożegnalny mecz Kuguarów
Norbert Kulon nowym zawodnikiem KING Wilków
Rafałowicz odchodzi do Wisły Płock
25 piłkarzy pojedzie na obóz do Wronek
Stefana Veljković przedłużyła kontrakt z Chemikiem
Ferdinand Chi Fon trenerem Gryfa
Pogoń rozwiązała kontrakt z Dwaliszwilim
Spas Delev zawodnikiem Pogoni
5 583 widzów oglądało mecz finałowy z Legią
7. porażka Kuguarów
Orły lepsze od Husarii
Kanonada w Gryfinie
Harris wraca do AZS-u
Gwardia i Osadnik nie spadły
Walski może szukać klubu
David Niepsuj piłkarzem Pogoni
Drygas: Pogoń była bardzo konkretna
Pogoń wznowiła treningi
Piast Gliwice w Ekstraklasie Futsalu
Kuguary nie utrzymają się
Kitano i Chouwer będą trenować z I zespołem Pogoni
Czwórka z Pogoni II może szukać sobie klubu
Pogoń podpisała umowę partnerską ze Światowidem 63
Postawić kropkę nad i
Informacje przed meczem z Legią
Walski: W środę powalczymy w Szczecinie o złoto
Koszmider na dłużej w Pogoni 04
Pierwszy krok w stronę Mistrzostwa Polski zrobiony!
Husaria wygrała z Rekinami
Rezerwy Pogoni zostają w III lidze
Vineta zagra o II ligę!
Pojechali do Warszawy
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Rezerwy Pogoni walczą o pozostanie w III lidze
29. kolejka szczecińskiej okręgówki
28. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
Kolejny weekend z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
29. kolejka IV ligi
30. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Czekając na przełom
Remis w pierwszym półfinale
8 goli z Zawiszą
W czwartek grają w A-klasie
Młodzi Portowcy powalczą z Jagą
Lasik przedłużył kontrakt z Zero-Czwórką
Świnoujście ma Akademię Piłkarską
Moskal poprowadzi Pogoń
Kuguary blisko spadku
Porażka rezerw Pogoni w Koszalinie
Outsider zmierzy się z liderem
27. kolejka szczecińskiej okręgówki
26. kolejka koszalińskiej okręgówki
27. kolejka IV ligi
28. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Grają w regionalnej okręgówce
Kolejny weekend z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Przybecki odejdzie z Pogoni
Michniewicz odchodzi z Pogoni
Remis z Chemikiem
Wysoka wygrana Portowców
Kadłuby lepsze w Szczecinie
Kuguary rozszarpane przez Wilki
Husaria przegrała w Białymstoku
Kuguary przeciwko Wilkom
Husaria jedzie do Białegostoku
Podopieczni Łęczyńskiego wygrali w Koninie
Wygrana z Akademią
Outsiderzy ze Szczecina
Zwycięska Husaria
Porażką z Gattą
We Wrocławiu z Akademią
Rezerwy Pogoni jadą do Drawska Pomorskiego
Dąbrowski: Czasami przyjrzę się grze Pogoni
Zero-Czwórka walczy o mistrza
25. kolejka szczecińskiej okręgówki
24. kolejka koszalińskiej okręgówki
25. kolejka IV ligi
26. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Kolejny weekend z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Grają w regionalnej okręgówce
Wygrana rezerw Pogoni
24. kolejka szczecińskiej okręgówki
23. kolejka koszalińskiej okręgówki
Majówkowe granie w regionalnej okręgówce
24. kolejka IV ligi
25. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Porażka w Kościerzynie
Wygrana z Arką
Górzyński Show
Juniorzy Crettiego zagrają z Górnikiem Zabrze
Na koronie stadionu z Arką Gdynia
Bilety na mecz z Gattą w sprzedaży
Po kolejne zwycięstwo z rzędu
Oświadczenie Zarządu Pogoni
Gdynianie nie zaskoczeni Husarią
Zagrają o Mistrzostwo Polski w futsalu!
Porazka Kuguarów
Zagrają przy Twardowskiego
Zwycięstwo zapewni awans
W niedzielę z liderem
Bojowe nastroje szczecińskiej Husarii
Ciężki mecz przed Kuguarami
Grają o udział w Wielkim Finale
Dwie bramki Paczuka
Chwilowy wicelider w Szczecinie?
Juniorzy Łęczyńskiego zagrają z Lechem
Porażka w Warszawie
Po punkty do Grodu Kopernika
Pojedynek rezerw zespołów z Ekstraklasy
Portowcy zatopili Arkę
Kolejny rywal z Trójmiasta
20. kolejka Ekstraklasy futsalu
Pary półfinałowe Pucharu Polski
Rezerwy Pogoni wygrały w Dolicach
Husaria chce wyrównać rachunki
21. kolejka szczecińskiej okręgówki
20. kolejka koszalińskiej okręgówki
21. kolejka IV ligi
22. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Grają w regionalnej okręgówce
Kolejny weekend z juniorami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Prezes Mroczek podsumowuje sezon zasadniczy
Podział punktów w Lidze Makroregionalnej
Kolejny wyjazd do Bydgoszczy
Zbiórka na graffiti z Florianem Krygierem
Wygrać na wiosnę
Futsaliści po przerwie wracają na parkiet
Lider podejmuje Bałtyk
Z Kolejorzem o fotel lidera
Rozbita Husaria
Andrzej Tychowski w sztabie Akademii Pogoni
Trio z Zero-Czwórki w kadrze
Gołubowski zakończył pracę w Pogoni
Kitano trenuje z I zespołem
W Wielką Sobotę rezerwy Pogoni zagrają w Pelplinie
Wójcik powołał Starzyckiego
Zespół Crettiego wygrał z Zagłębiem
Juniorzy Młodsi wygrali w Bydgoszczy
Łuczniczki Mewy z brązowymi medalami
Jałosiński: Dobrze nas postrzegają, że sponsorujemy Chemika czy Pogoń
18. kolejka szczecińskiej okręgówki
17. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
18. kolejka IV ligi
Kontuzja Czerwińskiego
W Wielki Czwartek z Zagłębiem
Kolejny weekend z juniorami
Korczyński: Patrzymy jak gra rywal, pod różnym kątem
Podopieczni Crettiego jadą na Oporowską
Młodzi Portowcy zagrają z Górnikiem Konin
Remis rezerw Pogoni w lidze
Derby Gminy dla Bałtyku
Sadowski poprowadzi AZS Koszalin
Rezerwy Pogoni zagrają z Gryfem
Ádám Gyurcsó powołany do kadry Węgier
Jakubiak Show
Polonia podejmuje Pomorzanina
Rozslosowano pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski ZZPN
Grają w regionalnej okręgówce
16. kolejka szczecińskiej okręgówki
16. kolejka IV ligi
Lasik powolany na turniej GENERALI CUP 2016
Stępiński powołał Korta
Murawski: Nie spodziewałem się takiego przyjęcia
Berserkerzy powalczą podczas KSW
Jadą na wojnę
Rezerwy Pogoni zagrają w Kamieniu Pomorskim
Kubik, Jakubiak i Solecki powołani przez Biangę
Puchar Polski bez kibiców
Okocimski Brzesko nie zagra wiosną w II lidze
Głuszak za Cuccariniego
Za nami Netto Cup 2016
Korona Stuchowo zwycięża w Świerznie
Sprawiedliwy podział punktów
16. kolejka Ekstraklasy futsalu
Zero-Czwórka też z Gliwicami
Mroczek: Ten stadion ma być realizowany dla szczecinian
Nowi Gwardziści
Cameron Gliddo zawodnikiem AZS-u Koszalin
Oldboje Pogoni wywalczyli Mistrzostwo Polski
Bez sensacji w Szczecinie
Zgaszą Gwiazdę?
Doładuj karnet na Kotwicę
Piłkarze AP Kotwica testowani przez Legię
15. kolejka Ekstraklasy futsalu
Bilety idą jak świeże bułeczki
Granatowo-bordowa krew
Szczecin stanie się stolicą badmintona
Masa niespodzianek dla fanów
Gwardia Koszalin pozyska piłkarza z Kanady
Rezerwy Pogoni na obozie w Pogorzelicy
Pogoń 04 - Clearex (skrót wideo)
Dodatkowy sparing Pogoni w Turcji
Kołodziejski nowym piłkarzem Gwardii Koszalin
Zakochaj się w Pogoni
Wygrali z Clearexem. Lasik show
Porażka Rafako Hussars Poland 2:3 z Rosją
Remis rezerw Pogoni
Z Clearexem w pasiakach
Po oficjalnym ważeniu
21. kolejka I ligi
Typuj spotkania i wygrywaj
Wygrana z Leśnikiem
Pogoń II wygrywa z Drawą
Kontrakt z Soleckim przedłużony
Bez bramek w meczu z ASA Targu Mures
Pechacek zawodnikiem AZS
Szwedowicz: Boksować trzeba umieć jednak z każdym
Pierwszy sparing w Turcji
Stanowisko Zarządu Pogoni
Pojedynek Gigantów
Porażka z Hiszpanią
Andre Muniz rywalem Narkuna
W środę pierwszy sparing rezerw Pogoni
Piotrowski powołany przez Janasa
Pięć dni do meczu bokserskiego
Danielak wiosną w Arce?
Kadra na obóz w tureckim Belek
Wznowili zajęcia
W rundzie wiosennej zagrają Errejotą
Informacje przed meczem z Kotwicą
Kolejny wygrany sparing Pogoni
Żebrowski trenerem Reprezentacji Polski w Futsalu U-19
Wygrana w pierwszym sparingu
Remis z Rekordem. Rekordowo na trybunach
Takuya Murayama piłkarzem Ratchaburi FC
Kudła: Tu jest dobra atmosfera, fajni kibice
Hit kolejki w Szczecinie
Zagrają z Sigmą zamiast Mlady
Sparing z Kotwicą na Bukowym
Mecz Polska - Rosja w Szczecinie
Czwarte miejsce w Local Energy Cup
ASA Târgu Mureș pierwszym rywalem Portowców w Turcji
Zostań zawodnikiem Gryfa
Woli Indie zamiast Drawska Pomorskiego?
Szczecin bije rekord
Juniorzy Pogoni zagrają w Schwedt
Rozpoczną przygotowania z pierwszym zespołem
Gyurcsó: Pierwsze wrażenie jest bardzo dobre
Flota wznowi treningi
Murawski: Mogę zacząć okres przygotowawczy
Rezerwy Pogoni rozpoczną przygotowania
Obraniak w Pogoni?
Noworoczny mecz Gryfa
Drygas od lipca w Pogoni
Strzelecki: Trzeba być dostępnym 24 godziny na dobę
Solecki: Jestem jednak pełen optymizmu
Zwoliński: Wiele zawdzięczam Pogoni
W Polsce Portowcy rozegrają cztery sparingi
Kamil Grosicki wystąpił w Policach
Jankowicz: Chodzi o to, żeby rozruszać piłkarzy
Poczobut podpisał kontrakt z Bytovią
Błotny: Wsiąść do autobusu z napisem Wstajemy z kolan
XIII Memoriał im. Sebastiana Mindziula
Nie żyje Dejan Brdjovic
Michniewicz: Jestem bardzo szczęśliwy
Mogą współfinansować budowę stadionu Pogoni
Listkowski: Cieszę się, że wygraliśmy
Michniewicz: Jest postęp w grze w defensywie
Andrzejewski: Wynik osiągnięty przez nas oceniam jako dobry
Ismael Kam Traoré na testach w Pogoni
Śląskie powietrze im służy. Hat-trick Jonczyka
Murawski: Cieszymy się z wygranej
Michniewicz: Mieliśmy sporo szczęścia
Kort wraca do Pogoni
Zadecydowały ostatnie minuty
W sobotę historyczne KSW 33
Trociuk: Pozostaje niedosyt
10. kolejka Ekstraklasy futsalu
Pogoń 04 Szczecin powalczy z beniaminkiem
Lille OSC zainteresowany Czerwińskim
Zero-Czwórka zwycięska
Miejsce adekwatne do potencjału piłkarskiego
Chrobry Głogów na celowniku Portowców
Czerwiński: Staraliśmy się odrobić straty
Po raz drugi pokonali Cartusię
15. kolejka IV ligi
16. kolejka III Ligi Bałtyckiej
18. kolejka II ligi
Aron Stasiak pojedzie do Grodziska Wielkopolskiego
Wygrana w zaległym spotkaniu
Wygrana z Itago
Fatalny występ w Chwaszczynie
Wygrana z Promieniem
Festiwal bramek w Kołobrzegu
Zagrają w 3. rundzie EHF Women’s Cup
Gwardia jedzie do Chwaszczyna
Derby Szczecina
14. kolejka IV ligi
15. kolejka III Ligi Bałtyckiej
17. kolejka II ligi
Grają w regionalnej okręgówce
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
14. kolejka szczecińskiej okręgówki
15. kolejka koszalińskiej okręgówki
Jest porozumienie w sprawie Regi
III Świerznowski Bieg Niepodległościowy
Trzy bramki braci Nagórskich
14. kolejka koszalińskiej okręgówki
Rezerwy Pogoni zagrają w Wolinie
Zespół Crettiego nie zwalnia tempa
Ze Śląska na tarczy
Rezerwy Pogoni pokonały Gwardię
Na tarczy z Podkarpacia
Śląskie zespoły im leżą. Po punkty do Gliwic
Górnik zainteresowany Kudłą?
Licznik bez wygranej zatrzymany
Tomasz Narkun mistrzem KSW! Nokaut Moksa
Kadłuby lepsze od rezerw
Siatkarski szlagier w Szczecinie
Smoki im nie straszne
Gwarek im niestraszny
Kapuściński zrezygnował ze swojej funkcji
Twarzyński: My chcemy grać w piłkę
Wicelider ze Szczecina
Sparta zwycięska
Bramek nie zanotowano
Pozycja lidera obroniona
Przerwali serię porażek
Rudol: Mam złamaną kość jarzmową
Michniewicz: Smutno i przykro nam
Derby Pomorza w futsalu
Czas na przełamanie
Są liderem, muszą wygrywać
Derby Koszalina przy Andersa
Informacja Zarządu Klubu Intermarche Rega Trzebiatów
Kolejna porażka rezerw Pogoni
Wygrana ze Stalą
O zwycięstwo zagrają w pasiakach
Pogoń 04 zagra w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-20
Rezerwy Pogoni jadą do Chwaszczyna
Czas na wygraną
Kaszubia wygrywa w Szczecinie
Wygrała grypa żołądkowa
Grają w regionalnej okręgówce
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
9. kolejka szczecińskiej okręgówki
9. kolejka koszalińskiej okręgówki
4. kolejka ekstraklasy futsalu
9. kolejka III Ligi Bałtyckiej
12. kolejka II ligi
Pogoń z IPSO
Grają w regionalnej okręgówce
Flota gromi
Outsider lepszy od Gwardii
Zwycięstwo z dedykacją dla Soleckiego
Korona wraca na właściwe tory?
Lider lepszy od rezerw Pogoni
Zero-Czwórka zagra w Chorzowie
Kolejny pojedynek w Trójmieście
Po fotel lidera do Przodkowa
Michniewicz: Byliśmy uczuleni na to spotkanie
Na Fałata przyjeżdża słupski Gryf
Derby dla Floty
Akademicy zajęli 3. miejsce
Po punkty do Polic
Wygrana na wyjeździe
Porażka pod Klimczokiem
Kanonada w Stuchowie
Kto podniesie trofeum?
Struff i Smirnov w finale
Frączczak: Szkoda straconej bramki w końcówce
O utrzymanie pozycji lidera
Z Lechem na głównej murawie
Michniewicz: Obie drużyny zasłużyły na punkt
Walski powołany na dwumecz ze Słowenią
Listkowski w kadrze na mecz z Włochami
W sobotę półfinały
Piątkowa niespodzianka
Udane zakończenie przygotowań do ligi
Bezbramkowo w Gdyni
Węglewski: Dziękujemy za wiarę i doping kibiców
Jadą zatopić Arkę
Walka Materla - Khalidow 28 listopada
Młodzi Portowcy jadą na Dolny Śląsk
Ricardo Nunes nie zagra do końca roku
Gwardia zagra na Skolwinie
Rudol powołany przez Dornę
Za tydzień rusza 23. Pekao Szczecin Open
Piąte miejsce Zero-Czwórki w Chojnicach
Lider ze Szczecina
Przy Śliwińskiego bramek nie zanotowano
Bez bramek na Fałata
Portowcy zagrają ze Śląskiem
Akademia Piłkarska Pogoni Szczecin lepsza od Gwardii
Remis niepokonanych
Gwardia podejmuje Vinetę
Odrabiają zaległości w lidze
Sparingowy dwumecz na remis
Tadrowski, Wilk i Zieliński rozwiązali umowy z Pogonią
Bałtyk Koszalin rozgromiony w Gdyni
Hołowczyc zwycięża w LOTTO Baja Poland 2015
Rezerwy Pogoni liderem
Czerwone Smoki wygrały w Szczecinie
Wygrana GKS-u przy Fałata
Wygrana w Bydgoszczy
Tylko zwycięstwo z outsiderem
Janukiewicz zawodnikiem Górnika
Czerwiński nie miał złych intencji
Wladimer Dwaliszwili piłkarzem Pogoni
Grają juniorzy
3. kolejka szczecińskiej okręgówki
3. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
3. kolejka IV ligi
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
3. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Kun do Płocka, Dwaliszwili do Pogoni
Dwa mecze kary Michniewicza
Okuszko wypożyczony do Błękitnych
Pewna wygrana Pogoni
Pogoń Szczecin Mistrzem Polski U-15
Porażka Bałtyku
Michniewicz: Przywiążcie nas do ławki
Janota rozwiązał kontrakt
Kubrak kończy karierę. Numer 33 zastrzeżony
Murawski: Staram się robić to, co do mnie należy
Pogoń lepsza od Falubazu
Maćkowski powołany przez Janasa
Dziewczyny z Piasta Szczecin na medal
Pod Klimczok po punkty
Lasik powołany przez Juszczaka
Sprawili prezent trenerowi na urodziny
Wygrana w Kartuzach
Iskra wygrała na inaugurację
Wałczanin Mistrzem Świata (wideo)
W Zielonej Górze w samo południe
Zaczną na Kaszubach
Karnety na Gwardię
Kubik i Solecki powołani na Turniej Państw Wyszehradzkich
AZS Koszalin z nowym herbem
Bryk i Palus zawodnikami Gwardii
1. kolejka szczecińskiej okręgówki
1. kolejka koszalińskiej okręgówki
1. kolejka IV ligi
1. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Pogoń 04 stać na medale
Listkowski trafia w Japonii
Takuya Murayama przeprasza
Arka zatopiona
Frączczak: Zabrakło nam odrobiny szczęścia
Winiarczyk poprowadzi zawody w Rostocku
Domagała ze sztafetą w finale
Kazberuk i Szustkowski wystąpią w Baja Poland
Zwoliński odejdzie do Turcji?
W piątek rusza Baltica Summer Cup
Umowa ze Stawiakiem rozwiązana
Gwiazdy na 61. Memoriale Janusza Kusocińskiego
Wygrana rezerw Pogoni
Trzeba wyciągnąć wnioski i nie powtórzyć błędów [wideo]
Licencja dla Zero-Czwórki
Listkowski zagra w Balcom BMW Cup
Pogoń zagra z Jagiellonią Białystok
Vineta szykuje się do ligi
Po pierwszym treningu Floty
Michniewicz: Cieszymy się, ale to 1 mecz z 30
Gwardia przegrała z Błękitnymi
Kolejni piłkarze w Kotwicy
Kotwica pozyskała nowych zawodników
Wólkiewicz i Wąsowicz zostali zawodnikami Gwardii
Janukiewicz i Janota przygotowują się z rezerwami
Flota wznowi przygotowania
Buryta: Wdrażamy w klubie nowy system testowania
Rezerwy Pogoni przygotowują się do ligi
Poczobut zawodnikiem Bytovii
Bodziony: Niech Flota wróci do I ligi
Nowy golkiper Gwardii
Fabiański odchodzi z Gwardii
Przygotowania w Drawsku Pomorskim rozpoczęte
Żakieta jesienią poprowadzi Bałtyk
Stadion Pogoni dostosowany do Ligi Mistrzów
Rafałowicz w sztabie młodzieżowej Reprezentacji Polski
Miłosz Przybecki piłkarzem Pogoni Szczecin
Kosakiewicz piłkarzem Chojniczanki
Festyn sportowy na Paprotce
Drygas piłkarzem Pogoni?
Zakrzewski: Szanuję poprzednich działaczy
Kamil Lasik bramkarzem Pogoni 04
E-megasport Mistrzem Polski SLS
Kort piłkarzem Bytovii
Błękitni rozpoczną przygotowania 2 lipca
Fojut: Pogoń była bardzo konkretna
Michniewicz: Jesteśmy drużyną w fazie przebudowy
Biliński asystentem Michniewicza
Pogoń wznowiła treningi
Fojut piłkarzem Pogoni
Wojtkowski przejdzie testy medyczne w Lipsku
Morski Klub Sportowy Flota
Kuguary w walce o półfinał
Pogoń 04 zagra w nowym sezonie w Ekstraklasie?
Bąk rozwiązał umowę z Pogonią
Lewandowski ponownie w Pogoni
Porażka w Gdyni
Puchar dla Gwardii
David Dedek: Cel jest jasny - walka o play-off
Dedek poprowadzi Akademików
Cretti: Czeka nas mnóstwo pracy u podstaw
Finał Pucharu Polski ZZPN: Gwardia vs Bałtyk
Co dalej z Flotą?
Krzyżowcy wracają na tarczy
Nowa umowa z Grupą Azoty
Husaria z Mistrzem Polski
Dobre nastroje w obozie Kuguarów
Grają juniorzy
29. kolejka szczecińskiej okręgówki
32. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
Słowik: Chcę z Pogonią i z kibicami odnosić sukcesy
Kort z nową umową
Pogoń II jedzie do Dygowa
Przyjdź i podziękuj Radkowi i Maksowi za 6 lat w Pogoni!
Ostatni mecz Gwardii w tym sezonie
30. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Kuguary zostają w I lidze
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
28. kolejka szczecińskiej okręgówki
30. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w regionalnej okręgówce
Chcą walczyć o powrót do Ekstraklasy
Semir Štilić pierwszym wzmocnieniem Pogoni?
Pierwsze decyzje przed nowym sezonem Ekstraklasy
Husaria walczy o półfinał
Bój o utrzymanie
Ostatni raz w Szczecinie w tym sezonie
28. kolejka IV ligi
29. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Wygrana w Gdyni
Awans po dramatycznej końcówce spotkania
Lider w Szczecinie
Ruszają Główne Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Szczecinie
Porażka z Rybołowami
Wygrana w Będzinie
Gwardia na podium
Złoty medal Romana Kuleszy
Po pierwszym dniu Międzynarodowych Mistrzostw Polski
Zagrają w Karel Stegeman Toernooi
Ostatni raz w Szczecinie w tym sezonie
Walczą o podium
Lisowski piłkarzem Kotwicy
Rezerwy Pogoni jadą do Koszalina
Michniewicz: Po dwóch porażkach czuliśmy się podrażnieni
26. kolejka szczecińskiej okręgówki
26. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Grają w regionalnej okręgówce
Grają juniorzy
26. kolejka IV ligi
27. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Błażej Starzycki powołany na dwumecz ze Szkocją
I Ty możesz uratować życie!
Bramki Janoty i Okuszki dają 3 punkty
Źle nie zagrali. Zadecydowała różnica klas
Z Cartusią na głównym
Wygrana w Chwaszczynie
Gwardziści jadą na Kaszuby
Aron Stasiak powołany do Reprezentacji Polski U-16
Kolendowicz asystentem Sikory
Dawid Kort wrócił do Pogoni
Szczecinianie jadą po punkty do Trójmiasta
Husaria szarżuje o czwarte miejsce
25. kolejka IV ligi
25. kolejka szczecińskiej okręgówki
25. kolejka koszalińskiej okręgówki
26. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Grają w regionalnej okręgówce
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Flota zostanie wycofana z I ligi
Stilon pokonany
GKS Przodkowo wygrywa przy Fałata
Chemik lepszy od rezerw Pogoni
Kolejna wygrana Husarii
Trzech złotych medalistów ze Szczecina
Będą walczyć do końca
Z Chemikiem w Policach
Umocnią swoją pozycję w tabeli?
Na Fałata przyjeżdża GKS Przodkowo
Mecz Flota - Stomil odwołany!
Zakończyła się faza ćwierćfinałowa zawodów
24. kolejka szczecińskiej okręgówki
24. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają juniorzy
24. kolejka IV ligi
25. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Grają w regionalnej okręgówce
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Pogoń 04 Szczecin żegna się z Ekstraklasą Futsalu
Z Limanowa z tarczą
Kotwica przegrywa w Rybniku
Porażka we Wronkach
Pogoń 04 - GAF Jasna Gliwice (zapowiedź wideo)
Bramki Szymańskiego dały trzy punkty Gwardii
Michniewicz: Chcemy łapać punkty
Gwardziści grają o pełną pulę
Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia MKS Flota
Pierwszy krok do utrzymania poczyniony
Zagrali katastrofalnie w ataku
Derby Pomorza rezerw
Z Astrą tylko wygrana
Zapowiedź meczu Pogoń 04 - Chrobry Głogów - (wideo)
Grają juniorzy
Grają w regionalnej okręgówce
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
23. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Dwie osoby za piątaka na Pogoń 04
Kadłuby zatopione
Murawski: Zasłużyliśmy walką i determinacją
Outsider grał do końca
Pierwsze zwycięstwo Kuguarów w sezonie
Bolesna porażka we Wrocławiu
Stasiak show
Michniewicz: Nasza sytuacja jest... i dobra, i zła
Ostre strzelanie w Kluczborku
Rezerwy zagrają z Kadłubami
II dzień 15. Memoriału Anny Kłos-Sulimy
Pawlak: Flota ma doświadczony zespół
Grają juniorzy
W Toruniu w samo południe
Oba zespoły zagrają o inne cele
Widmo spadku nie oddaliło się
W samo południe w Dygowie
40. Międzynarodowy Turniej Wiosny w Gimnastyce Artystycznej
Mecz z Widzewem odbędzie się
Kostas Flevarakis poprowadzi AZS Koszalin
Woźniak postawił ultimatum
Niegościnna Łódź
Kolejna porażka Pogoni 04 Szczecin
Bramki padały w drugiej połowie
Pojedynek po zmianach trenerów
Z Olimpią tylko wygrana
Tadeusz Żakieta odchodzi z Gwardii
Paweł Sikora trenerem rezerw Pogoni
Michniewicz poprowadzi Pogoń
Pary 1/4 Pucharu Polski na szczeblu KOZPN
Kanonada w Świdwinie
Rezerwy Pogoni odpadły z Pucharu Polski
20. kolejka szczecińskiej okręgówki
21. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w B-klasie
Grają juniorzy
Grają w regionalnej okręgówce
Grają w A-klasie
20. kolejka IV ligi
21. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Kocian odchodzi z Pogoni
Trzech Portowców pojedzie na Slovakia Cup
Kocian: Oddaliśmy całe boisko przeciwnikowi
Zapowiedź meczu Pogoń 04 - Red Dragons Pniewy - (wideo)
Igor Milicić zwolniony
Lider za mocny dla Gwardii
Gwardziści zagrają z liderem
Cenny remis w Chojnicach. Shamotii razy dwa
W Chojnicach tylko wygrana
Dla kogo Wielka Sobota będzie szczęśliwa?
Bez punktów na Śląsku
Małecki: Chciałbym wrócić i wrócę zdrowy na 100%
W Wielki Czwartek do Zabrza
W Popowie z Lechem
19. kolejka szczecińskiej okręgówki
20. kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają juniorzy
Grają w regionalnej okręgówce
19. kolejka IV ligi
Tubacki: Musimy się w tej ekstraklasie utrzymać
Porażka w Prima Aprilis
Pogoń 04 - AZS UG (skrót meczu)
Z Kaszubami 1 kwietnia
20. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Kanonada w Golczewie
Niepokonani u siebie od 17 sierpnia 2014 roku!
Czwarty tytuł Mediciny
Futsalowe Derby dla Akademików z Gdańska
Remis w Derbach Koszalina
Futsalowe Derby już jutro
Bartoszewicz zapewnił trzy punkty
Lisowski: Cechuje nas walka o każdy metr boiska
Werner: Gramy w zupełnie innych warunkach
Polacy wygrali Turniej Czterech Narodów
Trzecie miejsce Polski U-18 w Pucharze Federacji LFF
Gryf podpisał umowę partnerską z Lechem Poznań
Edi z Mewą zawita do Golczewa
Cała trójka z Pogoni zagrała z Łotyszami
Derby dla Błękitnych
Wygrana z UKP
Tylko remis
20. wygrana Husarii z rzędu
Po punkty na Kaszuby
Starzycki powołany przez Wójcika
Widera: Nasi najbliżsi rywale to solidna załoga
Bez bramek ze Spartą
Szukiełowicz: Zachowaliśmy się jak św. Mikołaj
Gol kapitana dał 3 punkty
Zawodnicy z Ekstraklasy nie pomogli
Stasiak: Ciężko powiedzieć jakie będziemy mieć atuty
Kocian: Wyglądało jakbyśmy się bali
Tylko zwycięstwo z outsiderem
Tubacki z powołaniem. Kubik w rezerwie
Marczuk, Walski i Peda powołani na Puchar Puchar Federacji LFF
Rezerwy Pogoni wygrały bardzo ważny mecz
Remis z Lechią
Porażka po samobójczej bramce
Koj: Po wyjściu na boisko zagraliśmy ospale
O półfinał z Czerwonymi Diabłami
Rozpoczną w Drawsku Pomorskim
Kocian: Za łatwo przegraliśmy mecz
Pogoń za liderem
Walkę o ligowy byt czas zacząć
Neumann i Sochaj zawodnikami Gwardii
Kocian: Czasu jest mało, bo kończyliśmy kolejkę, a teraz ją zaczynamy
16. kolejka III Ligi Bałtyckiej
23 piłkarzy Kotwicy do dyspozycji trenera Rzepki
Szeroka kadra rezerw Pogoni Szczecin
Gwardia Koszalin testuje Norberta Neumanna
Keon Daniel piłkarzem Floty
Z Ustki do Gwardii
Pawłowski powołany na dwumecz z Maltą
Kowalczyk, Listkowski i Wojtkowski powołani
Porażka w Zduńskiej Woli
Pewna wygrana w sparingu z Gwardią
Szukiełowicz trenerem Floty
Kocian: Brakowało mi w moim zespole instynktu killera
Kubik, Bugański i Tubacki powołani przez Bucciola
Pogoń za Rekordem
Marek Bugański przedłużył kontrakt z Pogonią 04
M. Dorosz: Inwestor jest załamany całą tą sytuacją
Dwa miesiące przerwy Murayamy
Komunikat Zarządu MKS Flota
Decyzje Rzecznika Dyscyplinarnego PZPN
M. Robak: Nie ma radości. Taki remis boli
Historyczne Pasiaki wracają (wideo)
Paprotka na sportowo czeka na zakochanych!
Bałtyk Gostyń zwycięzcą I Memoriału im. T. Mandziaka
Krzysztof Guster trenerem Korony
Gwiazda rozbłysła w Szczecinie
Kozłowski w Katowicach
Gwardia na obozie w Policach
Rezerwy Pogoni zagrają z FC Greif i Błękitnymi
Pogoń z beniaminkiem
Przegrali mimo prowadzenia
Dwie wygrane w sparingach Pogoni II Szczecin
Flota dotarła do San Pedro
Robak: W Polsce mieliśmy dosyć intensywnie treningi
Skrót wideo z meczu Pogoń 04 - AZS UŚ
Tomasz Błotny trenerem juniorów Floty
Flota zagra z Szachtarem Donieck
Załatwiają transfer Kamešsa
Kadra Portowców do tureckiej Antalyi
Emocje do końca meczu
Szymiński nie zostanie piłkarzem Pogoni
Danielak: Zwyczajnie robiłem swoje
Wygrana z Jantarem
Janukiewicz: W Szczecinie bardzo dobrze się czuje
Rezerwy Pogoni rozpoczęły przygotowania
Danielak zostanie piłkarzem Pogoni
Rundę rewanżową czas zacząć
Wygrali z wyżej notowanym rywalem
Plan sparingów Gryfa
M. Czuryło: Wygrywać każdy mecz
Zero-Czwórka gra dalej
W niedzielę grają w Wielkopolsce
Gwardzisiści trenują
M. Dorosz: Będą nowi zawodnicy
Mizak nie jest już kierownikiem Pogoni
Laurențiu Florin Tudor trenerem Floty
Komunikat w sprawie MKS Flota
Tematu Nico Chietino w Pogoni nie było
Prezesi podpisali deklarację 'Wspólna Pogoń'
Kafarski: Zdecydowały drobiazg
Gołubowski: Pełną parą ruszymy 21 stycznia
Kocian: Jestem zwolennikiem biegania, ale z piłką
Dąbrowski wypożyczony do Zagłębia
Czerwiński od lipca piłkarzem Pogoni
Swanson Akademikiem do końca sezonu
Dąbrowski: Najbliższe plany to zdanie kursu UEFA A
Przygotowania Drawy do rundy wiosennej
Magdziński zagra w Académica Petróleos Clube do Lobito
Mirosław Czuryło trenerem Gryfa
Srebro Sawrymowicza
Kubik powołany na Turniej Czterech Narodów
Shamotii razy dwa
Gliwice na koniec
Kocian: Zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku
Janukiewicz: Jeszcze nie czas na rozmyślanie o urlopach
Portowcy i Pogoń ukarana przez Komisję Ligi
Paweł Pawlaczyk trenerem Reprezentacji Polish Soccer Skills
Na koniec ze Stalą Mielec
Mecz w Puławach odwołany
Ostatni mecz w rundzie jesiennej
Wygrana z Clearexem
100 milionów na przebudowę stadionu
Wiesław Bańkosz nie jest już trenerem Kotwicy
Wyjaśnienie Stowarzyszenia MKS Flota
Wygrana z Zawiszą
Stal pokonana
Wójcik będzie testowany przez Pogoń
Na koniec rundy przegrana
G. Kubas: Fantastyczne zachowanie kibiców
Remis w derbach powiatu
Czy to był mecz podwyższonego ryzyka?
Walski zodbył bramkę z Anglikami
Wygrana dała spokojną zimę?
Na koniec rundy w Gdańsku
W niedzielę ze Stalą Szczecin
Grają juniorzy
II Świerznowski Bieg Niepodległościowy
Przerwana seria
Grają w regionalnej okręgówce
13. kolejka szczecińskiej okręgówki
15. kolejka koszalińskiej okręgówki
13. kolejka IV ligi
Rezerwy Pogoni i Arki walczą o inne cele
Pogoń o punkty na Śląsku
Otwarto nowe boisko w Kamieniu Pomorskim
Walski powołany przez Janasa
Matynia i Rudol powołani przez Dornę
Odwołane mecze Floty
Ostatni raz przy Fałata w tym roku
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Grają w regionalnej okręgówce
12. kolejka szczecińskiej okręgówki
14. kolejka koszalińskiej okręgówki
12. kolejka IV ligi
14. kolejka III ligi Bałtyckiej
Podnieść się z kolan
Pogoń zwycięska. Na wiosnę powalczą w makrolidze
Żebrowski na kursie UEFA Futsal B
Rezerwy Arki przerwały passę Gwardii
Żebrowski: Teraz jest czas młodych chłopaków
Kocian: Powinno być agresywniej
Punkt z wiceliderem
W końcu wygrają?
O kolejne zwycięstwo z rzędu
Kafarski: Długo nie mogliśmy wejść w mecz
Zagrali z Gruzją
Peda powołany na Anglię
Błażej Starzycki powołany do Reprezentacji Polski U-15
Pogoń ogrywa Bałtyk
Grają w regionalnej okręgówce
Grają w A-klasie
Derby z Bałtykiem
Drugie miejsce Polski w Turnieju Czterech Narodów
Wojtkowski zdobył bramkę z Liechtensteinem
Jan Kocian pierwszym trenerem Pogoni Szczecin
Wyjazdowa wygrana
Dwie bramki Wojtkowskiego z Estonią
Gwardia w fotelu lidera
Tylko punkt z Bałtykiem
Powalczą ze Stilonem
Po zwycięstwo do Kościerzyny
Kocian do 22 listopada II trenerem Pogoni
Długi Floty wobec miasta umorzone
Przed południem z Baltykiem
Kolejna bramka Pawłowskiego
Akademia pokonana po raz drugi
Po gali MMA Fight Night II
Jan Kocian oficjalnie trenerem Pogoni Szczecin
Dariusz Wdowczyk zwolniony z Pogoni (aktualizacja)
Pawłowski zdobył bramkę ze Szwajcarią
Wygrana z outsiderem
Flota Świnoujście zawiązała spółkę
Niech passa trwa!
Kafarski: Wielka chwała dla moich chłopaków
Kolejna porażka rezerw Pogoni
Z outsiderem tylko zwycięstwo
Powalczą z beniaminkiem
Bugański: Przegraliśmy bardzo łatwo dwa mecze
Trzecia porażka z rzędu
Czwarta wygrana z rzędu
Kafarski: Przyjechaliśmy z szacunkiem dla przeciwnika
Sromotna porażka z mistrzem Polski
Chemik wygrał w Szczecinie
O zwycięstwo w Dygowie
W Przodkowie z beniaminkiem
T. Kafarski: Remis jest dobrym wynikiem
Drawa lepsza od rezerw Pogoni
Trzecia wygrana z rzędu
Outsider rozgromiony
Czy Pogoń pokona beniaminka
Gwardia powalczy o kolejne zwycięstwo
Oświadczenie Zarządu Floty
Z outsiderem tylko zwycięstwo
Rezerwy zagrają z Drawą
Matynia, Rudnicki i Rudol powołani przez Dornę
Listkowski i Wojtkowski w kadrze U-17
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
8. kolejka szczecińskiej okręgówki
9. kolejka koszalińskiej okręgówki
8. kolejka IV ligi
9. kolejka III ligi Bałtyckiej
Jasitczak piłkarzem Floty
50 lat Bałtyku Gostyń
T. Kafarski : Cieszymy się z tego zwycięstwa
Kolejne zwycięstwo Gwardii
Porażka z rezerwami Lechii
Pogoń 04 rostrzelana przez Białą Gwiazdę
Rezerwy z Lechią
Po punkty do Ustronia
Zagrają ze spadkowiczem
Powołanie do Reprezentacji Polski U-18
Sprzedaż karnetów w internecie i 20 punktach
M. Stasiak: Koncentrujemy się na następnym spotkaniu z Bełchatowem
T. Kafarski: Mam mieszane uczucia po tym meczu
Remis w Drawsku
W końcu wygrali
Akcja dla Francuza zakończona sukcesem
Górnik nie taki straszny
Remis w Gdyni
Jan Słoma nie żyje
Ricardo Nunes piłkarzem Pogoni
Bilety na mecz z Wisłą Kraków
Trenerski dwugłos po Derbach Pólnocy
Derby Powiatu dla Gryfa
Tylko remis
Rezerwy Pogoni w końcu zwycięskie
Porażka w Chojnicach
Grosicki dwukrotnie trafił z Gibraltarem
Kolejna porażka Gwardii Koszalin
Kanonada w Kościerzynie
T. Kafarski: Mecz przebiegał tak jak przewidywaliśmy
S. Olszar: Każdy mecz jest inny
Gryfici Szczecin rozpoczynają grę
O trzy punkty ze spadkowiczem
Krzysztof Szubarga: Czuję ogromną ulgę
Akademicy zagrają w Szczecinie
Ruszyły aukcje dla Marcina
Igor Milicić: Koszykarze trenują tyle, ile powinni
Jerry Evans Jr. nie zagra jednak w Koszalinie
Pavle Popara zagra w FK Radnički
Wygrali w Gdyni
Akademicy wracają do Hali Widowiskowo-Sportowej
Jurczak i Kubik powołani do reprezentacji Polski w futsalu
Pogoń 04 Szczecin obroniła tytuł w Łodzi.
Szczecinianie wygrali Grupę A
Kolejny rywal z Trójmiasta
O pierwsze zwycięstwo u siebie
Po trzy punkty do Limanowa
Derby dla Bałtyku
D. Wdowczyk: Defensywa przypominała ser szwajcarski
Małecki nie pomógł. KS Chwaszczyno górą w Szczecinie
To nie koniec świata
Razem dla Francuza
Krystian Rudnicki powołany do reprezentacji U-21
W sobotę z beniaminkiem
Derby Koszalina przy Andersa
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Grają w regionalnej okręgówce
3. kolejka szczecińskiej okręgówki
4. kolejka koszalińskiej okręgówki
3. kolejka IV ligi
4. kolejka III ligi Bałtyckiej
Oświadczenie Zarządu MKS Flota Świnoujście
Pogoń U-14 Wicemistrzem Polski
Jerry Evans Jr. został nowym zawodnikiem AZS Koszalin
Punkt z Brzeska
Wynik nie był najważniejszy
Remis z Cartusią
Porażka w Przodkowie
Kontrakt Woodsa wszedł w życie
Nwaogu piłkarzem Floty
Pomoc dla Marcina
Lewandowski wypożyczony do Virtus Entella
Materla wystąpi na KSW w Szczecinie
Trenerski dwugłos po meczu
Wygrana rezerw
Goran Vrbanc zawodnikiem AZS Koszalin
Wygrana w Policach
W Policach jeszcze nie wygrali
Grają w regionalnej okręgówce
I kolejka szczecińskiej okręgówki
I kolejka koszalińskiej okręgówki
I kolejka IV ligi
II kolejka III ligi Bałtyckiej
Przygotowania rozpoczęte
Mistrzowie ze Szczecina
Pogoń 04 gromi
Wygrana z Drawą
Bez punktów w Mielcu
Remis na inaugurację
Ginter i Chać włączeni do I drużyny Gwardii
Piotr Robakowski zawodnikiem Gwardii
Karnety na Gwardię
Zakończenie Mistrzostw Świata w olimpijskiej klasie Laser Radial
Akahoshi odchodzi do FK Ufa
Zarząd podda się do dymisji?
Pierwsze wzmocnienia Floty
Flota nadal w I lidze!
Agusti Julbe nie poprowadzi Kotwicy
Jovana Petrović nową zawodniczką Pogoni Baltica
Pogoń 04 z licencją
Szmidke odchodzi z Gwardii
Wysoka wygrana w sparingu
Derby dla Husarii
E. Rozwałka: Dzięki sprzedaży licencji zlikwidowaliśmy wszystkie długi
Licencja sprzedana do Rzeszowa
Czekają do soboty
Korona Stuchowo rozpoczęła przygotowania
L. Zakrzewski: Wypowiedź tę dedykuję radnym i członkom zarządu klubu
Wygrana w pierwszym meczu z Hiszpanią
I.Milicić: Kibice muszą uzbroić się w cierpliwość
Gwardia rozpoczyna przygotowania
Krychowiak zagra w Hiszpanii?
Charles Nwaogu wróci do Floty?
Mokwa przechodzi do Piasta
Co dalej z Flotą?
Kuguary lepsze od Lwów
Porażka w ostatnim sparingu w Gniewinie
Agusti Julbe w Kotwicy?
Wygrana z Chojniczanką
Cena może być bardzo wysoka
Nowi na treningu Floty
Husaria zwycięska
G. Cuccarini: Do rozgrywek będziemy dobrze przygotowani
Będą wzmocnienia we Flocie
Kotwica w II lidze
Kotwica blisko II ligi
Bodziony podpisał kontrakt z GKS-em Katowice
Pogoń nie przedłuży umowy z Rafałowiczem
P. Małecki: Liczę, że to będzie sezon Pogoni Szczecin
Kuguary z Sowami w Bielawie
Kotwica wygrywa w Rzeszowie!
Jasiński opuści Flotę
Wygrana z Energetykiem
XXX kolejka szczecińskiej okręgówki
XXVIII kolejka koszalińskiej okręgówki
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Grają w regionalnej okręgówce
28. kolejka czwartej ligi
29. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Grają w regionalnej okręgówce
XXIX kolejka szczecińskiej okręgówki
XXVII kolejka koszalińskiej okręgówki
26. kolejka czwartej ligi
28. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Rezerwy Pogoni zremisowały z Gwardią
Skromna wygrana lidera z outsiderem
Koniec passy Gwardii
Kuguary z Lwami w Gliwicach
Debiut i bramka Wiśniewskiego w La Hoya Lorca CF
O trzy punkty z Kadłubami
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Grają w regionalnej okręgówce
24. kolejka czwartej ligi
26. kolejka III Ligi Bałtyckiej
Janukiewicz i Robak powołani do Reprezentacji Polski
Umowa z trenerem Baniakiem rozwiązana
Wygrali w Dziwnowie
Sowy pokonane
Piąta wygrana z rzędu
Wicemistrz Polski ze Szczecina
Grają juniorzy
Porażka w finale
Wicelider z Koszalina
Porażka z Bałtykiem
Grają w A-klasie
Derby Gminy Świerzno
Wilki Morskie zakończyły sezon
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Grają w regionalnej okręgówce
20. kolejka czwartej ligi
22. kolejka Trzeciej Ligi Bałtyckiej
XI Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc
Medicina po raz trzeci mistrzem KALF-u
Wygrali w Gdańsku
Lider nie zwalnia tempa
Lwy pokonane
Husaria sprawdzi Lwy
Pojedynek o bardzo ważne punkty
Po punkty do Trójmiasta
Derby Kotwica - Gwardia
Igor Milicić pierszym trenerem AZS
Petr Hošek Wyspiarzem
Zmiany w projekcie nowelizacji ustawy o imprezach masowych
Od środy karnety na Flotą
Prezentacja pierwszego zespołu Floty
Kibice, zróbcie młyn...
Awans po karnych
Oprawa kibiców Pogoni najlepsza w Polsce
D. Wdowczyk: Przed nami sporo pracy
Sparing z Drawą
Jeff Robinson ponownie zawodnikiem AZS Koszalin
Porażka w trzecim sparingu
Charles Nwaogu odchodzi z Floty
Golla powołany do Reprezentacji Polski
Brazuca oficjalną piłką T-Mobile Ekstraklasy od sezonu 2014/15
70% oddanych głosów na nowe stroje Pogoni
Sparingpartnerzy Floty w lutym 2014
Dołącz do Olimpijek!
Awansowali do młodzieżowych mistrzostw Polski do lat 20
Sternik na wyjeździe
I Świerznowski Bieg Niepodległościowy
Grają w regionalnej okręgówce
Grają juniorzy
Grają w A-klasie
Piętnasta kolejka Trzeciej Ligi Bałtyckiej
Konkurs na rozbudowę stadionu rozstrzygnięty
XI kolejka IV ligi
Dwunasta kolejka Trzeciej Ligi Bałtyckiej
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Grają w regionalnej okręgówce
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Grają o puchar
VIII kolejka IV ligi zachodniopomorskiej
Dziewiąta kolejka Trzeciej Ligi Bałtyckiej
Grają w regionalnej okręgówce
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Korona podejmuje lidera
Grają w A-klasie
W Krakowie bez kibiców
Wysokie lokaty reprezentanów Kyokushin Karate Kołobrzeg
Gwardia w kolejnej rundzie
Sensacja w Gostyniu
Grają w regionalnej okręgówce
Derby gminy Świerzno
Grają w A-klasie
Grają o Puchar
Panfil idzie jak burza
Wygrana w Łożnicy
Grają w regionalnej okręgówce
M. Dąbrowski: Tak, wszystko jest w porządku
Porażka z Włochami
W Łożnicy jeszcze nie wygrali
Trzecia wygrana z rzędu
Powtórzą wynik z wiosny?
Neumann wypożyczony do Błekitnych
Kolendowicz rozwiązał umowę z Pogonią
Grają w okręgówce
II kolejka IV ligi
3. kolejka III ligi Bałtyckiej
Mistrzostwa Świata w rzucie sztachetą
Międzyzdroje Seaside Boxing Show
Potrenuj z Pogonią
Matkowski w II rundzie ATP Cincinnati
M. Robak: Mam nadzieję, że wszystko w Pogoni będzie się układało
Wystartowały Regaty o Puchar Poloneza
Zalewski bez medalu
Remis z Górnikiem
Łukasz Kupczanko zawodnikiem Vinety
Siatkarki Chemika Police rozpoczęły przygotowania
Siemko i Wysocki trenują z pierwszą drużyną.
Strefa 2 oraz sektor gości zamknięte
D. Wdowczyk: Będziemy walczyli o 3 punkty
Flota zaprezentowana
Matkowski z Fyrstenbergiem wygrali w Hamburgu!
Szymon Kiwilsza jednym z liderów Reprezentacji U-16
Wypowiedzi po meczu
Husaria z pierwszym tytułem mistrzowskim!
Nowy bramkarz Floty
Grzelak Wyspiarzem
Półfinałowy Turniej Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej
Korona Stuchowo wznawia treningi
Karnety już w sprzedaży
Porażka w finale
Furtek mistrzem Europy juniorów w pływaniu
16 lipca ostateczna decyzja w sprawie Pogoni
AZS Koszalin nie zagra w EuroCup
Sztab Floty znany
Trzy medale dla pięściarzy z Karlina
Nowy Zarząd Pogoni Barlinek
Miasto przyznało Flocie 600 tysięcy
Ostatnia kolejka III ligi Bałtyckiej
Grają juniorzy
Twierdza Szczecin
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
XXVIII kolejka III ligi Bałtyckiej
Polacy w ćwierćfinale Wielkiego Szlema
Grają juniorzy
Grają B-Klasy
Grają w A-klasie
XXVII kolejka III ligi Bałtyckiej
Wygrana w Bielawie
Okręgowe rozgrywki
Po punkty do Grodu Gryfa
Piętnasta kolejka I ligi Oldbojów
Gra II liga Oldbojów
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
XXVI kolejka III ligi Bałtyckiej
Ariel Wawszczyk na czele trzecioligowców
Akademiczki z brązowym medalem
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
XXV kolejka III ligi Bałtyckiej
Gra zespołowa siłą AZS-u
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
XXIV kolejka III ligi Bałtyckiej
Korona Stuchowo zwyciężyła w Strażackich Orlikach 2013
Bramka Bodzionego dała trzy punkty Flocie
Wyspiarze zagrają z Dolcanem
XXVII kolejka I ligi
Grają juniorzy
XXIII kolejka III ligi Bałtyckiej
Grają w A-klasie
Grają B-Klasy
Bednarek zagra w ćwierćfinale
IV Festiwal Koszykówki Ulicznej - Streetballmania 2013
Mielno Dakkar - jedyna taka impreza w kraju
III Goleniowskie Święto Latawca
Wygrana w Sopocie
Puchar Polski Kite Race
12. siatkarska majówka z Sandrą
Grają juniorzy
Zaległe spotkania w a-klasie
Odrabiają zaległości
Porażka w ćwierćfinale
K. Bodziony: Trzeba zagrać o komplet punktów
B. Niedziela: Mecz w Brzesku dał nam impuls
Zadecydowała ostatnia minuta
Jarosław Dunajko: Zmiany trenera nie ma
Derby gminy Świerzno
Zrewanżować się za jesienną porażkę
XIX kolejka III ligi Bałtyckiej
W Wielką Sobotę zagrają w Toruniu
Nieudana inauguracja
KSK Nasz AZS zawiesza działalność
XVIII kolejka Trzeciej Ligi Bałtyckiej
Jerzy Wyrobek nie żyje
XVII. kolejka Trzeciej Ligi Bałtyckiej
Rezerwy zmierzą się z Bałtykiem Gdynia
Koniec współpracy ze Skowronkiem
Zobacz Flotę
Skowronek może być spokojny o posadę
Paweł Krupa powołany do kadry B
Startuje runda wiosenna w III lidze Bałtyckiej
Oddaj krew - odbierz bilet
Bennerman rozwiązał kontrakt z AZS-em
Chcą zagrać jak najszybciej
Mecz ze Śląskiem przełożony
Pierwszy krok uczyniony
Grają o Puchar
Grzegorz Kasprzik: To na pewno wymagający zespół
Sędzia Małek zawieszony
Radosław Wiśniewski powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski.
Dušan Perniš powołany do reprezentacji Słowacji
Sukcesy Bodaikana
Budowlani Toruń pierwszym rywalem Chemika Police w fazie play-off
Paul Grischok testowany we Flocie
W sobotę z Energetykiem
Wygrana w Stolicy
Zero-czwórka gra dalej w Halowym Pucharze Polski
Tomasz Chałas: Trzeba być czujnym
Zagrają w ćwierćfinale
Jest inwestor na stadion w Szczecinie?
Flota i Świnoujście nabierają blasku
Arkadiusz Aleksander: Możemy mieć kłopot z murawą
Lider z Polic
Porażka w Poznaniu
Hokejowa wygrana z Arkonią
Porażka w I rundzie
Wojtyra blisko medalu. 9. miejsce sprinterów
O komplet punktów z KSZO
Krzysztof Wierzbicki trenerem juniorów Floty
R. Kolendowicz: Będzie to dla nas ciężka inauguracja
Z Pogoni do kadry
Prezentacja Floty Świnoujście
Terminarz Halowego Pucharu Polski
Sensacja w Kołobrzegu
Matkowski z Fyrstenbergiem zagrają w półfinale
Wicelider z liderem
Cenna wygrana w Lubinie
Neumann i Wilk w kadrze pierwszego zespołu Pogoni
D. Nowak: Pracę zawodników można stawiać na wzór
Dwa zwycięstwa Gwardii w weekend
Wygrana w Poznaniu
Wygrana Chemiczek
GKS Bełchatów pokonany. Hattrick Mysiaka
Nowy drugi trener Floty
Pozdrowienia z Turcji
Sparing z zespołem z ekstraklasy
60 sędziów na obozie w tureckiej Antalyi
Rozmowa z Alexem Franklinem, nowym zawodnikiem AZS Koszalin
Polonia Piła zwycięża w Orzeł Cup 2013
Gilewicz zawodnikiem Floty
Astra rozpoczęła przygotowania
Dotarli do Antalyi
Bartosz Ława - Skoncentrujemy się na grze
Sponsor Wilków Morskich pomaga Akademikom
Przegrana z Kociewskimi Diabłami
Gospodarze zwyciężyli w Korona Junior Cup 2013
Lech pokonany
28 piłkarzy pojedzie do Turcji
Matkowski nie zagra w finale Australian Open
Bramkarze szkolili nogi
Sparing z Lechem
Bezbramkowo z Torgelower SV Greif
W sobotę zmierzą się z SMS-em Sosnowiec
Zmierzą się z gdyńską Arką
Zoran Sretenović nowym trenerem Akademików
Sportowcy nie zapomnieli o Onyszcze
Cenna wygrana na wyjeździe
Zremisowali z FC Pommern Greifswald
Czarne chmury nad Chemikiem
Maciej Mysiak: Miło jest zagrać przeciwko Pogoni
Rezerwy i Młoda Ekstraklasa rozpoczęły przygotowania
Zagrają awansem
Trzeba wejść na wyższy poziom- Maciej Dąbrowski
Z Floty do Bułgarii
Korona rozpoczyna przygotowania
Akademicy zagrają o zwycięstwo
Trwają zapisy kurs instruktorów sportu UEFA B
Drugie miejsce Wojtyry
Krok od sensacji
Najważniejsze jest przygotowanie do rundy wiosennej
Flota rozpoczęła przygotowania
Kraków zdobyty
Vamos Gdańsk pierwszym rywalem w Halowym Pucharze Polski
Porażka na własne życzenie
Wygrana Akademiczek
Kursokonferencja metodyczno-szkoleniowa
Daniel Wypych zawodnikiem ASD Brogio
Po punkty do Grodu Kraka
Nowy bramkarz Wyspiarzy
Pobiegli w Nowy Rok
Jarosław Marycz zmienił grupę kolarską
Rozpoczęli rok na sportowo
Filip Dylik wraca do Spójni
Marek Miszczuk wzmocni skład AZS Radex Szczecin
Rozmowa z prezesem Floty, Edwardem Rozwałką
Możliwość gry na dwóch pozycjach to atut - J. Tadrowski
Julien Tadrowski piłkarzem Pogoni
Za nami udana runda - Przemysław Pietruszka
Porażka w Gdyni
Szałek trafi do Piasta Gliwice?
Arkadiusz Aleksander piłkarzem Floty
Jak spędza się święta we Flocie
Nie było łatwych spotkań - Jarosław Rynkiewicz
Czekałem na tego gola dwa lata - Paweł Bogucki
Plany wzmocnień
Udany rewanż za porażkę w Toruniu
Chemiczki rozgromiły Spartanki
Turecki inwestor zainteresowany Flotą
Nie miałem żadnej rozmowy - S. Olszar
Porażka z MOSiR-em
Nie odczuwałem żadnej presji - Adrian Budka
Vesna Jovanovic podpisała kontrakt z Chemikiem
Pierwsza partia nowych krzesełek już w Szczecinie
Święto koszykówki w Koszalinie
Nowy rozgrywający AZS Radex Szczecin
Z Pogonią i Podbeskidziem
Pihan-Kulesza nagrodzona, Roman Kulesza tuż za podium
Mają wolną rękę w szukaniu nowego klubu
Piłkarze Floty rozpoczęli urlopy
Remis w Kartuzach
Przedłużono kontrakty z Kieruzelem i Arifoviciem
Rezerwy Pogoni zakończą rundę jesienną w Kartuzach
Amatorski Festiwal Piłki Siatkowej
Koniec jesieni w III lidze Bałtyckiej
Remis w Gdańsku
Dla mnie to wielkie przeżycie - Mateusz Wilk
Puchar Polski dla Arkonii
Wygrana w Stężycy
Tym razem policzanki powalczą w Stężycy
Rozmowa z Sebastianem Rudolem
Mariusz Jurasik zagra w Szczecinie?
Arkonia zagra o Puchar Polski
Odrobili straty
Rozlosowano pary Pucharu Polski
W każdym meczu walczymy o zwycięstwo - R. Jasiński
Porażka w Helsinkach
Dach na stadionie Floty z poślizgiem
14. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Wicelider z Koszalina
Porażka w Zielonej Górze
W Szczecina wygrał GKS
Niespodziewana porażka
Wygrana w Pile
Grają juniorzy
Liczę na wspaniały doping kibiców - D. Nowak
Przedsprzedaż biletów na mecz z Zawiszą
Porażka w ćwierćfinale
Pucharowe derby dla Kotwicy
Grają w A-klasie
13. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Stadion i kibice
Gramy o zwycięstwo - Radosław Wiśniewski
Bednarek bez tytułu
Energetyk zwyciężył w Szczecinie
Mikołajewicz najlepszym zawodnikiem października
Mecz na przełamanie
Pojedynek dwóch beniaminków
Z Zawiszą bez kibiców gości
Piłkarze Pogoni powołani do Reprezentacji Polski
Bednarek w półfinale
Awansowali do ćwierćfinału
Zobaczymy w meczu - Dominik Nowak
Grają juniorzy
Grają w A-klasie
12. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Pogrom grodziszczanek
Wygrana w Koszalinie
Wygrana AZS. Double-double Harrisa
Moim zdaniem byliśmy lepsi od Floty - Sergiusz Prusak
Szalamberidze rozwiązał kontrakt
Przed meczem z Bogdanką
11. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Nieudany turniej kwalifikacyjny
Porażka w Stolicy
Flota promuje Świnoujście - M. Listkiewicz
Zawał serca przyczyną śmierci Joshuy Pepple
Kolejne transmisje z meczów Wyspiarzy
Arkonia zagra w Euro Cup
Pogoń II Szczecin podejmuje outsidera
Porażka w I rundzie
Zagrali w kadrze
Nowak: ustawimy się ofensywnie
Idziemy w dobrym kierunku - Grzegorz Żmija
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
10. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Tworzymy kolektyw - Grzegorz Kasprzik
W oczekiwaniu na Legię
Sasal daje Flocie szanse w ekstraklasie
Takafumi Akahoshi na dłużej w Pogoni
Remis w Lubinie
Sparing z Dynamem
Cenię każdą minutę w ekstraklasie - Radosław Wiśniewski
Edi Andradina przedłużył kontrakt
Nowak: Warta będzie atakować
Korona zmierzy się ze Spartą
9. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Młodzieżowa Liga Muay Thai - Fight & Win
Niespodzianka dla kibiców Pogoni 04
Rezerwy Pogoni zmierzą sie z Lechią II Gdańsk
Pieniędzy wciąż brakuje
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
8. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Transfer arbitra
Oświetlenie za 1,8 miliona. Kryta trybuna wiosną
W 2013 roku stoczę walkę o pas - Karol Bedorf
Awans w rankingu ATP
Rozmowa z Nicolae Neagu, bramkarzem Pogoni 04
Wygrali w Drawsku
Trener Kaliciak odsunięty
Finał nie dla Matkowskiego i Fyrstenberga
O punkty z wiceliderem
Korona vs Błękitni
Awansowali po mistrzowskim tie-breaku
Granatowo-Bordowa krew kibiców Pogoni Szczecin
Grają juniorzy
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Matkowski z Fyrstenbergiem w ćwierćfinale
Oldboje ze Szczecina wygrali turniej w Barcelonie
7. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Drugie miejsce Milaszkiewicz
Grają o Puchar
Zakończyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w klasie 505
Szachiści Solnego Grzybowo wystąpią w Mistrzostwach Polski 2013
Przedsprzedaż biletów na mecze z Dolcanem i Cracovią
Kierasiński zwyciężył w Lonato
Koniec sezonu dla Kuguarów
Fala podejmuje Koronę
Szukamy piłkarskich talentów
Po raz pierwszy w nowej hali
Pojedynek dwóch Pogoni
Kubik i Żebrowski w kadrze futsalu
Sukcesy łuczniczek Mewy
6. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
Konferencja dla nauczycielo WF
Po wygraną do Lublina
Regeaty zakończone
Katarzyna Milczarek mistrzynią Polski
Prezes Pogoni dziękuje kibicom
Arkonia nie zagra w Lidze Mistrzów
Porażka Energetyka
Sukces reprezentacji Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej
Czwarte miejsce Akademików w Słupsku
Żebrowski kapitanem Pogoni 04
Grają w B-klasie
Wygrana rezerw Pogoni
Prezydent Szczecina nagrodził sportowców
Arkonia zagra w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów
Dzieci odwiedziły piłkarzy Floty na treningu
Trzecioligowe derby Pomorza
Grają w A-klasie
5. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Grają o Puchar
Nwaogu piłkarzem Widzewa?
Kuguary gromią Jeziorowców
Przegrali z Polonią
Mošnikov nie chce czekać?
Postrzelali w ostatnim sparingu
Bezbramkowe derby
Kuguary zagrają w Olsztynie
Drugi złoty medal Wilka
Po punkty do Gdańska
Derby Pomorza Środkowego
Gminne Derby
Rębisz z brązowym medalem
Trzeci medal Harkowskiej
Oldboje - powołanie na mecz
Wielki szlem nie dla Matkowskiego
Trzecia kolejka I ligi Oldbojów
Gra II liga Oldbojów
Grają w B-klasie
Grają w A-klasie
5. kolejka IV ligi zachodniopomorskiej
4. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Zakończenie wakacji na sportowo na boisku Paprotka
Złoty medal Durskiej. Drugi srebrny Harkowskiej
Matkowski w finale miksta
Rafał Wilk zdobył złoty medal
Przetarg po raz czwarty
Trwa Paraolimpiada. Wioślarze bez medali
Matkowski z Peschke w półfnale miksta
Milaszkiewicz nie zawiodła
Grają w B-klasie
Ligę czas zacząć
Grają w A-klasie
Gra regionalna okręgówka
4. kolejka Ligi Okręgowej Szczecińskiej
4. kolejka Koszalińskiej Ligi Okręgowej
4. kolejka IV ligi zachodniopomorskiej
3. Kolejka III ligi Bałtyckiej
Anri Chagusz nie zagra w Pogoni
Najlepsi w Szczecinie
Jeter kończy testy
Matkowski lepszy w mikście
Anna Harkowska zdobyła srebrny medal
Trwają przygotowania AZS Koszalin
Moja gra może być jeszcze lepsza - Łukasz Kacprzycki
Wrzesień piłkarzem Floty
Pierwszy sparing biało-bordowych
Szpak mistrzem starego kontynentu
Czwarte miejsce Czerwińskiego
Kuguary zagrają w play-off
Kontrakt z Moskaliukiem rozwiązany
Piąte miejsce w MAKRO CUP 2012
Pogoń 04 rozpoczyna grę w MAKRO CUP 2012
Pogoń 04 zagra w MAKRO CUP 2012
To zasługa nas wszystkich - Ryszard Kłusek
Głowacki zastopował Romero
Kolejne wzmocnienia Wilków Morskich
Rozmowa z Gerardem Juszczakiem
Remis z Red Devils
Wygrana z beniaminkiem
Półfinał nieosiągalny dla Polaków
Darrell Harris zawodnikiem AZS Koszalin
Trzech z Pogoni 04 w kadrze
Pogoń 04 wygrała z Euromasterem
Kuguary wiceliderem
XIII Bałtyckie Regaty Samotnych Żeglarzy o Puchar Poloneza
Obrona czy atak?
XII Regaty Unity Line
Srebrny medal Julii Antolak
Pogoń zaprasza na trening
AZS Koszalin przygotowuje się do nowego sezonu
Przedsprzedaż biletów na mecz z Górnikiem
Pojechali do Prusimia
Pogoń 04 wróciła do treningów
Już 47 drużyn zgłoszonych do 4. edycji Ligi Bałtyckiej Orlik 2012
Kotwica otrzyma licencję
Spisak liczy na finał
Porażka z KKP
Fajnie było pomóc tym chorym dzieciom - M. Misiura
Rozmowa z Pawłem Leończykiem
Wygrana Włodarczyk. Wojciechowski bez minimum
Kołobrzeżanie nie poddają się
Pogoń wygrała z Gryfem
Rozmowa z Jarosławem Rynkiewiczem
Ruch Radzionków wycofany z rozgrywek
Rozmowa z Łukaszem Wiśniewskim
Trwają przygotowania Gaz-System Pogoni
Za sześć dni 58. Memoriał Janusza Kusocińskiego
Wołoszyn kolejnym zawodnikiem AZS?
Kadra Kotwicy na rundę jesienną
Frączczak opuścił zgrupowanie zespołu
Asysta Kubika
Nocny turniej Blackmintona
Brakuje pieniędzy
Olszar i Różalski na testach we Flocie
Akademia nei zagra w Ekstraklasie
Wiśniewski zawodnikiem AZS Koszalin
Przedsprzedaż biletów na mecz z Elaną
Przygotowania Pogoni Baltica Szczecin
Stewardzi na stadionie Pogoni
Biało-niebieski weekend
Podopieczni Gołubowskiego rozpoczęli przygotowania
Nieoczekiwane rozstrzygnięcie
Wyniki Pucharu Europy oraz Mistrzostw Polski
Dziewięc medali MKP Szczecin
AZS Koszalin podpisuje umowy
Portowcy pojechali do Gniewina
Flota wychodzi na prostą
Tylko zwycięstwo
Husaria powstrzyma Spartan?
Flota zagra w I lidze
Wybrano prezydium ZZPN
Mistrzostwa Polski w pływaniu
Kotwica przygotowuje się do rundy jesiennej
Porażka w pierwszym spotkaniu
Terminarz Pogoni 04
Naumienko-Biały piłkarką Pogoni Baltica
Kolarze postarają się o niespodziankę
Bieżąca sytuacja we Flocie
Liczę na dobrą współpracę - Grzegorz Żmija
Zmiany w Ekstraklasie futsalu
Mat Trade żąda odszkodowania
Juniorzy Pogoni zmierzą się z Lechem Poznań
Portowcy po pierwszym treningu
Terminarz mistrzostw Polski juniorów
Szwecja wygrała Mini Mistrzostwa Europy 2012 w piłce nożnej dziewcząt w Wałczu
Bonin piłkarzem Pogoni
Dwa złote medale Maciejewskiej
Słaby występ szczecinian w Helsinkach
Kirschenstein i Tarczyło powołane do kadry
Rozmowa z Łukaszem Ostrowskim
Leończyk nowym graczem AZS Koszalin?
Portowcy wracają do treningów
Mecz z Zagłębiem w telewizji
Pietras nową zawodniczką Politechniki?
Marcin Dutkiewicz opuszcza AZS Koszalin
Brandwein zawodnikiem Czarnych Słupsk
Zegar zostaje
Porażka na kortach Wimbledonu
Karnety od poniedziałku w sprzedaży
Potrzeba okrągłego stołu - Jarosław Mroczek
Sawrymowicz szykuje się na igrzyska
Testy w sparingu Wyspiarzy
Mouhamadou Traoré nowym Portowcem
Dziesięc nowych wejść na stadion
Udało się i jest to zasługa ciężkiej pracy - Robert Sekuła
Po treningu selekcyjnym we Flocie
Pogrom w Toruniu
Bednarek nadal prezesem ZZPN
Rozmowa z Teo Cizmiciem
Fabiszak zdobyła brązowy medal
Arkonia Mistrzem Polski
I liga wystartuje tydzień później
Rajd Pieszy Szczecin - Kołobrzeg
Nocny turniej piłki nożnej
Sparingi Wyspiarzy
Arkonia walczy o mistrzostwo
Stargardzka Spójnia ogłosiła skład
Zarząd otrzymał absolutorium
Kobyłecka wystąpi w Brazylii
Sparingi Portowców
Zagłębie można pokonać - Peter Hricko
Drugi przetarg na krzesełka ogłoszony
Przegrali w I rundzie
Kotwica zmierzy się z Elaną
Powalczą z Brytyjczykami
Wygrała przed Igrzyskami
Toruń zdobyty
Teo Cizmić trenerem AZS. Zeidler asytentem
Jarosław Rynkiewicz w Ekstraklasie
Kubik i Żebrowski w kadrze futsalu
Siedem medali LUKS Bałtyk Dziwnów
Walkower dla Myśli. Remor pozostaje w okręgówce
Kuguary powalczą z Aniołami
Husaria rozgromiła Spartan
Chciałem jak najszybciej wejść na boisko - Kamil Grosicki
Babolat ITF Seniors
Debiut Ostrowskiego
Mistrzostwa w Myśliborzu
Selekcja do Floty
Husaria zmierzy się z liderem
Szczecin Cup 2012
Ostatnia kolejka koszalińskiej okręgówki
Rusza Futsal Baltic Cup
Terminarz Ekstraklasy 2012/2013
Pyrek bez minimum
Matkowski i Fyrstenberg przegrali z Włochami
Porażka Kuguarów
Ostatnie mecze w B-Klasie
Ostatnie mecze w A-Klasie
Ostatnie mecze regionalnej okręgówki
Ostatnia kolejka szczecińskiej okręgówki
Przedostatnia kolejka koszalińskiej okręgówki
Żebrowski i Jurczak przedłużyli kontrakty
Piast pozostaje w II lidze
W finale zmierzy się Szwecja z Czechami
III Turniej Charytatywny „Gramy dla Hani”
Cougars Szczecin vs Królewscy Warszawa
Matkowski i Fyrstenberg powalczą w mikście
Ryszard Kłusek przedłużył umowę
Czesław Daś został trenerem AZS Radex Szczecin
Rozmowa z Sebastianem Zalepą
Matkowski i Fyrstenberg rostawieni z numerem czwartym
Czas na stabilizację finansową
Flota wygrała z Cidrami
Porażka na Podlasiu
Husaria powalczy w Białymstoku
Korona vs Jantar
Wilki Morskie w pierwszej lidze?
Zachodniopomorski finał
Wielki Żelechowski Festyn Rodzinny
Asysta Grosickiego
Utrzymali czwarte miejsce
Rudol powołany do kadry U-17
Wygrana Milaszkiewicz
Tomasz Kiendyś pierwszym liderem
Parcheta znokautował Boussaha
Nie będzie Mistrzostw Europy w Szczecinie?
Trenerski dwugłos po meczu
Wygrana Wyspiarzy
Bujek trenerem Jedynki
Brązowy medal Kusego
Porażka w ćwierćfinale
Siódme miejsce Pogoni 04
Powalczą o prestiż
33. kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
O trzy punkty z Falą
Douglas Dos Santos przedłużył kontrakt
Kotwica zwyciężyła w pierwszym meczu finałowym
Trenerski dwugłos po meczu
Porażka w Bydgoszczy
Będzie rewanż za finał US Open 2011
Kłusek odmienił Flotę
Grają B-Klasy
Grają A-Klasy
Grają w regionalnych okręgówkach
28. kolejka szczecińskiej okręgówki
26. kolejka koszalińskiej okręgówki
28. kolejka IV ligi Zachodniopomorskiej
28. Kolejka III Ligi Bałtyckiej
Finał dla Szkółki Piłkarskiej Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz
Wojciech Zydroń zawodnikiem Gaz-System Pogoni
32. kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Wróciła siła, wróciła moc - Ryszard Kłusek
Mariusz K. i Robert K. usłyszeli zarzut korupcji
Wszystko w naszych głowach i nogach - Vuk Sotirović
Czwarte miejsce na koniec sezonu
Zwycięski debiut Kłuska
Remis z Gwiazdą
Powalczą w Niecieczy
Porażka Husarii
Walka o awans trwa
Polish Indoor Kart Championship
Podkalicka pojedzie w XLavina IV. Rábaköz Cup
Powalczą w Prusinowie
Sprawić niespodziankę
31. kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Pyrek powalczy o minimium
Nie będzie rewanżu za finał US Open 2011
XX wyścig Bałtyk - Karkonosze TOUR
30. kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Polska gromi Grecję
Brązowy medal się oddala
Rally Amator 2012
Startują Mini Mistrzostwa
Matkowski i Fyrstenberg powalczą w Madrycie
Pozostała walka o siódme miejsce
Kuguary wygrały w Warszawie
Rewanż z Marwitem
Korona powalczy z liderem
W miarę jedzenia apetyt rośnie - Piotr Pamuła
Waleczny AZS
Mariusz Skuta został zwolniony
Derby Gminy Świerzno
Decyzje Wydziału Gier i Ewidencji ZZPN
Terminy finału Pucharu Polski
Marwit górą w Szczecinie
To był wkład całej drużyny - George Reese
Na przekór wydarzeniom
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
28. kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Będzie czwarte spotkanie
Pogoń 04 powalczy o piąte miejsce
AZS Koszalin sprawi niespodziankę?
Awansowali do ćwierćfinału
Przepłynąć Bałtyk
Powalczą w Barcelonie
Decydujące starcie
Trzy złote medale Sakowskiej
Uraz Dutkiewicza
To był nasz cel - Adam Parzych
AZS Radex pozostaje w pierwszej lidze
Przegrana Husarii
Brakuje jednej wygranej do utrzymania
Przegrali po karnych
Trzecia porażka z Zagłębiem
Niespodzianka była blisko
Trudna sytuacja Spójni
27. kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Trwają zapisy
Będzie niespodzianka?
Emocji nie braknie
Akademicy jadą do Gdyni
Przegrali w II rundzie
Korona jedzie do Cerkwicy
26. kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Remis w Gdyni
AZS zmierzy się z Asseco Prokomem
Akademicy zwyciężyli na Kociewiu
Wygrali na koniec
25. kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Zapisy do Mini EURO Orlik 2012
Powalczą z Mewą Resko
Stajemy się zespołem - JJ Montgomery
Puchar Świata w Szczecinie
Finaliści Pucharu Polski wyłonieni
13. Kolejka I PLO
10. Kolejka II PLO
Grają Juniorzy
Grają w B-Klasie
Grają w A-Klasie
Rywalizacja w regionalnej okręgówce
Grają w szczecińskiej okręgówce
Grają w koszalińskiej okręgówce
21. Kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej
22. Kolejka III Ligi Bałtyckiej
25. kolejka I ligi
AZS Koszalin górą w derbach
Przedsprzedaż biletów na mecz z Olimpią
Wiktorowicz porozumiał się z Chemikiem
Derby Pomorza Środkowego
Tarasiewicz trenerem Pogoni
Za walory estetyczne nie dostaniemy punktów - Radek Janukiewicz
O utrzymanie z SMS Władysławowo
Polacy przypieczętowali wygraną
Awansowali do kolejnej tury
Do Grodu Przemysława po zwycięstwo
24. kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Grają Juniorzy
Grają w A-Klasie
Rywalizacja w regionalnej okręgówce
Grają w szczecińskiej okręgówce
Grają w koszalińskiej okręgówce
20. Kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej
21. Kolejka III Ligi Bałtyckiej
LKS Baszta Golczewo rozpczęła sezon
Zdobyli kwalifikacje olimpijską
Dziewąte miejsce w rankingu
Walczą o siódmą lokatę
Kubik i Żebrowski w kadrze futsalu
Z Wrocławia na tarczy
Tylko remis
Pogoń 04 z Krakowa na tarczy
AZS Koszalin blisko fazy-play-off
Spójnia wygrała na wyjeździe
Kotwica pokonała Siarkę
Znani są finaliści XIII edycji KALF
Bohaterem została drużyna - Szymon Smerdel
O krok od niespodzianki
Przypięczętować pierwsze miejsce
Wygrać ze Startem
Powalczą w Grodzie Kraka
23. kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Kotwica pokonała Mechanika
Matkowski i Fyrstenberg w kadrze
Po punkty na wyjeździe
12. Kolejka I PLO
Przedsprzedaż biletów od czwartku
Spójnia zagra w fazie play-off
Walczyli do końca
Początek fazy play-off
Grają Juniorzy
Grają w B-Klasie
Grają w A-Klasie
Rywalizacja w regionalnej okręgówce
Grają w szczecińskiej okręgówce
Grają w koszalińskiej okręgówce
19. Kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej
20. Kolejka III Ligi Bałtyckiej
Porażka z Kociewskimi Diabłami
Arkonia nadal liderem
Dwumecz z KPR
Porażka z liderem
Derby dla AZS Radex
Kotwica na tarczy z Łodzi
Porażka w I rundzie
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Zwycięstwo Korony w turnieju
Pamuła w AZS Koszalin
Powalczą o fazę play-off
22. kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Czas na rewanż
Sukcesy juniorów
Do Krakowa po punkty
Powalczą z Sowianką
Zrehabilitować się za Bogdankę
Pojedynek Polaków w I rundzie
Chemik poza finałem
Rozmowa z MVP spotkania Mateuszem Jarmakowiczem
Kotwica przegrała w Poznaniu
AZS Koszalin pokonał Polpharmę
Kołobrzeżanie z medalami
Błażej Chouwer w kadrze U-16
Po awans do Murowanej Gośliny
Powalczą z Polpharmą
Po punkty do Wielkopolski
Williams powołany do reprezentacji
W środę prezentacja Floty
Rozmowa z Łukaszem Zwolińskim
W ćwierćfinale z KS Gniezno
Remis po dwóch pojedynkach
Nie uznaje porażek ani remisów - Szymon Smerdel
SPR Pogoń Baltica Szczecin spadła do I ligi
Awansowały do półfinału
Wybrzeże wygrywa IKO Cup
Tylko zwycięstwo
Bodaikan wywalczył 11 medali
Nowicjusze z medalami
W cwierćfinale z Brynami
III odsłona odsłona Pucharu Skorpiona 2012
Utrzymać przewagę i awansować
Na Kotwicę za 5 zł
Ostatni sparing w Turcji
Milczarek wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich
Zgodnie z planem
MOSW Choszczno zimowym mistrzem Polski
Mecz mógł się podobać - Marcin Mikołajewicz
Spadek w rankingu
Karnety na mecze Floty od 8 marca
Musieliśmy wygrać to spotkanie - Igor Milicić
Rekord pokonany
Zwycięstwo z Kociewskimi Diabłami
Pihan-Kulesza zaczyna przygotowania
Utrzynać ósme miejsce
Pojedynek kolejki
Awansowali do półfinału
W sobotę z Rekordem
Przedsprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem
Grosicki zagrał z Portugalią
Nowi zawodnicy we Flocie
Mosznikow powołany do kadry Estonii U-23
Sparingpartnerzy Pogoni w Turcji
Wygrana w I rundzie
Przedsprzedaż biletów w środę
Decydująca faza Superligi Kobiet
Bez Kalinowskiego do końca sezonu?
Remis na Śląsku
Policzanki zwyciężyły w Grodzie Kraka
Patryk Fryc zawodnikiem Floty
Zagraja o medale mimo porażki
Wystąpią w Dubaju
AZS Radex na tarczy z Krosna
Siarka wygrywa z AZS
Kolejna wygrana Floty
Wygrana z FC Aktau
Wygrana z SMS Władysławowo
Wygrana z ŁKS Łódź
AZS powalczy z Siarką
Do Chorzowa po punkty
Sparing dopiero w sobotę
Porażka ze Startem
Zagrają w Piotrkowie
Patryk Paczuk w kadrze U-16
Z Rekordem o 17:00
Pokonać Start
Flota wygrała z Czarnymi
Pierwszy sparing w Turcji
Powalczą z mistrzem
Bezbramkowo z Miedzią
Zwyciężyć i utrzymać czwarte miejsce
Trójka z Pogoni na liście transferowej
Bogucki powołany do kadry U-21 w futsalu
Powrót Wójcika do pierwszej drużyny
Pogoń czy kadra?
Porażka w I rundzie
Ja się cały czas uczę - Sebastian Rudol
Kto na wiosnę w bramce Pogoni?
Zapisy na karnety
Skót mecz Pogoń 04 - GKS Tychy
Porażka z liderem
Jelenia Góra zdobyta
AZS Radex zagra awansem
Remis z GKS Tychy
Z Gwardią w samo południe
Tylko zwycięstwo
O punkty z liderem
Z KPR o zwycięstwo
Na zakończenie obozu z Gryfem
Musimy być w stu procentach skoncentrowani - Robert Kolendowicz
Na pewno jest ciężko, ale nikt nie „wymięka” - Radek Janukiewicz
Portowcy w Pogorzelicy
Porażka szczecinian w Kutnie
Porażka z liderem
Porażka w pierwszym meczu
AZS Radex powalczy w Kutnie
Trójka z Pogoni na liście transferowej
Akademicy jadą do Sopotu
Po awans do Chorwacji
Mecz z Sokołem Łańcut przełożony
Powalczą w Bydgoszczy
Mecz odwołany
Kontuzja Mikołajewicza
W Pucharze Polski z liderem I ligi
Pogoń zmierzy się z Podbeskidziem
Orzeł Łożnica wygrał IX Memoriał
Zwyciężył Bałtyk SP7 oraz AP Szczecinek
Pomeczowa rozmowa z Grzegorzem Surmaczem
Chemik bez trenera
Świetny mecz Szewczyka
Pomeczowa rozmowa z Danielem Maćkiewiczem
Charles Nwaogu w Arce
Politechnika zwycięża w Chorzowie
Zwycięstwo w Inowrocławiu
Na tarczy z Poznania
Bikana na testach w Pogoni
O pierwszą wygraną w nowym roku
Wygrać w Chorzowie
Matkowski i Fyrstenberg wyeliminowani. Pozostał mikst
Walkower dla AZS
Stukonis w Bałtyku Gdynia
Rezerwy Pogoni jadą na obóz
Młodzieżówka zagra z Włochami
Zwycięstwo w III rundzie. O półfinał z Bryanami
Rozmowa z Sergiuszem Wiechowskim
Wyniki turnieju
Powalczą o punkty z Gattą
Zadecydowały ostatnie sekundy
Kotwica bez stadionu
Zadecydowała druga kwarta
Kolejny sparing Pogoni 04
30 na pierwszym treningu Pogoni
Rozmowa z JJ Montgomerym
Podtrzymać passę ze Zgorzelcem
Dwumecz z Włochami w Szczecinie
Matkowski i Fyrstenberg rostawieni z szóstką
AP Szczecinek zwyciężyła w Resku
II Memoriałowy Turniej im. Marcina Kowalewskiego
Porażka w Pruszkowie
Wojtyra trzecia i z olimpijską kwalifikacją
Spójnia szukała wzmocnień?
Wygrały z outsiderem
Flota pojechała na obóz do Wisły
Wiechowski asystentem Sasala w Pogoni
Rozmowa z Łukaszem Kacprzyckim
Wychowanek Chemika daje zwycięstwo Lechii
Wygrać z beniaminkiem
Adrian Budka od teraz w Pogoni
Okres przygotowawczy Pogoni
Pogoń 04 gromi w sparingu
Rozmowa z Marcinem Dutkiewiczem
Pyrek odchodzi z MKL
Transfery Gaz-System Pogoni
Dwumecz sparingowy Pogoni 04
Korona rozpoczyna przygotowania
Żebrowski powołany do kadry
Srebrny medal Rusielewicz
Będą współpracować z Kurasem
Pokonać outsidera
Wygrać z Kociewskimi Diabłami
Ouattara na testach w Pogoni
Jedenaście dni do rozpoczęcia przygotowań
Mistrzostwa Europy zagrożone?
Stolarczyk trenerem koordynatorem
Powalczą z liderem
Rozmowa z trenerem Wojciechem Zeidlerem
Po walnym w Tychowie
Drugoligowe derby
Wygrana z Wilkami
Płatek w sztabie 1.FC Kaiserslautern
Artur Starz nie żyje
Po zwycięstwo do Włocławka
Mariusz Wójcik dołączy do AZS-u
Pomeczowa rozmowa z Darrellem Harrisem
Matkowski i Fyrstenberg pomagają
Szczeciński Bieg Noworoczny
Turniej Świąteczno-Noworoczny
Budka kolejnym Portowcem?
Pierwszy taki obóz w regionie
280 dni poza domem
Zagraliśmy najgorzej jak mogliśmy
Stachyra powalczy o miejsce w jedenastce
Stolica zdobyta
Pomeczowa rozmowa z Igorem Miliciciem
Kolendowicz przedłużył kontrakt
Mikołajki z Pogonią '04 Szczecin
Golla nowym piłkarzem Portowców
Mosnikov nowym zawodnikiem Pogoni
Lekić opuścił zespół Akademików
Wigilia KS Wołczkowo
Bramka Kubika w kadrze
Jakub Litwin zwycięzcą
Rozmowa z Jessie Sappem
Rozwiązano kontrakt ze Stricklandem
Drugie miejsce Pogoni
Brązowi medaliści
Trzecia wygrana pod wodzą Urlepa
Udany debiut Zeidlera
Pierwsza bramka Lebedyńskiego
Awansowali do półfinału
Czas na przełamanie
Umowa z Tkaczanko rozwiązana
Trzynastka nie będzie pechowa?
Powrót Szczubiała
Kto wygra po raz trzeci?
Duńczycy problemem dla Kotwicy ?
Trwa przedsprzedaż biletów
Ze Stolicy z tarczą
Popłyną po medale
XI Memoriał im. Stefana Moskalewicza
Mistrzostwa Szczecina w kozłowaniu pomarańczową
Dużo pracy przed Pogonią 04
AZS Koszalin zmierzy się z outsiderem
Dariusz Dalke wraca do Pogoni
Wygrana w Sulęcinie
Bardzo ważna wygrana Politechniki
Pomeczowa rozmowa z Georgem Reese
Porażka w Gdańsku
16 stycznia wrócą do treningów
Drugie miejsce po pierwszej rundzie
Ostatni dzień rywalizacji
Zwycięstwo akademiczek z Koszalina
Derby pierwszej ligi
Derby Pomorza Środkowego
Politechnika powalczy o zwycięstwo
Sparingi Floty
Lider za mocny dla Pogoni 04
Mistrzostwa Europy już dziś
Sukcesy Woźniak
Kapitan Pogoni 04 zaprasza na mecz
Kontrakt z Petaszem rozwiązany
Wólkiewicz walczy o miejsce w jedenastce
Piętnaste miejsce Kusego
Skorpion kończy sezon mocnym uderzeniem
Trzech z Pogoni 04 w kadrze
Rywal kiedyś musi przegrać
W Cali słabo pojechali
Rozmowa z prezesem Marcinem Kozakiem
Nadal bez wygranej na wyjeździe
Nie było powtórki z pierwszego meczu
Do Gorzowa po punkty
Czołówka się oddaliła
Wygrali z liderem
Spójnia powalczy w Toruniu
Przełamią się na wyjeździe?
Sotirovic już po zabiegu
Konferencja na stadionie Kotwicy
Wystartują najlepsi
Skrót z meczu Pogoń 04 - FC Siemianowice Śląskie
Powtórzyć wynik pierwszego pojedynku
Kotwica podejmuje lidera
Trzecie miejsce coraz bliżej
Plebiscyt meczu gwiazd
Trening z AZS Radex
I miejsce Szczecin Handball-Oldboys
Sarmata zwycięża w III PBO CUP
Szczecinianie w Cali
Brązowy medal Kusego
Problemy zero-czwórki
Przed zimową przerwą
Porażka w finale
Grają o pierwszą ósemkę
Czy Spójnia się zrehabilituje?
III edycja PBO CUP
Grał AZS UKS Libero Wałcz
Flota ogłasza nabór do grup juniorskich
Powalczą z beniaminkiem
Kryzys w Spójni?
Grają o puchar
Przedsprzedaż biletów na mecz z Zastalem
Walczyli o kontrakty w Pogoni
Polskie godło wraca na koszulki
Porażka polskiego debla
O drugie zwycięstwo
Bejuk i Stukonis przejdą testy w Pogoni
Przegrali w finale
Rozmowa z Kamilem Łączyńskim
Twierdza nie zdobyta
Przegrali po dogrywce
Porażka z Rekordem
Czy pobiją Rekord?
AZS Radex podejmuje beniaminka
Nieprzewidywalny wynik
Dwudziesta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Bilety na mecz z Treflem
Czy Spójnia sprawi niespodziankę?
Porażka w I rundzie
Na początek walka o Puchar Polski
Dziesięciolecie UKS Libero Wałcz
Tańsze bilety dla kibiców Kotwicy
Spójnia zmierzy się ze Startem
Trójka z MKP Szczecin w kadrze
Powalczą o zwycięstwo
Rosa podejmuje AZS Radex
Igor Milicić po asyście nr 1000
Kuczyński zwycięża w keirinie
Twierdza nie do zdobycia
Wyniki Turnieju chłopców
Wynik lepszy niż gra
Rozjechali Czerwone Smoki
Porażka we Włocławku
Po zwycięstwo do Włocławka
Niepokonani u siebie
Dziewiętnasta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Graja w A-Klasie
Wygrana w Gorzowie
Francuzi rywalami Fyrstenberga i Matkowskiego
Bednarek w półfinale
Rozgrywki juniorskie
Grają w Regionalnej Okręgówce
15. Kolejka Ligi Okręgowej Szczecińskiej
15. Kolejka Ligi Okręgowej Koszalińskiej
15. Kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej
16. Kolejka III Ligi Bałtyckiej
77 punktów Jaskółki
1/16 finału Pucharu Polski jednak w sobotę
Muszą wygrać
PZPN zdecydował za wszystkich Polaków
Są oferty na modernizację stadionu Floty
Dwóch Portowców zagrało z Niemcami
Rozmowa z Igorem Miliciciem
Grają z liderem
Dwa medale Pihan-Kuleszy
Porażka w Elblągu
Hit kolejki
Karol Pytyś złamał rękę
Porażka w Przemyślu
Debliści w Paryżu
Krężelok wyróżniona
Słaby start w Astanie
Bramka Szlingerta dała zwycięstwo
Przełamali się po trzech porażkach
Ukraiński duet uratował trzy punkty
Wygrać na Podkarpaciu
Mecz AZS PW - AZS Koszalin przełożony
Szansa na przełamanie
Osiemnasta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Dwóch na Francję
Powalczą o miejsca w kadrze
Puchar Świata w kraju Borata
Będą gole i emocje
Pomeczowa rozmowa ze Stefhonem Hannah
Zwyciężyć na koniec rundy
Przegrana w I rundzie
Za dużo strat
Rozgrywki juniorskie
Graja w A-Klasie
Grają w Regionalnej Okręgówce
14. Kolejka Ligi Okręgowej Szczecińskiej
14. Kolejka Ligi Okręgowej Koszalińskiej
14. Kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej
15. Kolejka III Ligi Bałtyckiej
Basketmania w Koszalinie
Mateusz Bartosz odchodzi z AZS Koszalin
W Szczecinie grają najwięcej
Popływają przed Mistrzostwami Europy
Mistrzowie Polski z Bodaikan Szczecin
Matkowski i Fyrstenberg bliżej Masters
Porażka w Ergo Arenie
Skrót meczu z Akademią FC Pniewy
Wiedzą jak zagrać
Pokonać beniaminka
Siedemnasta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Powalczą z Ruchem
Strażak w MMA
Gielo przed debiutem w Liberty Flames
Szczecin gospodarzem
Kajakarz wrócił do domu
Matkowski i Fyrstenberg ósmą parą sezonu
Porażka z rezerwami Medyka
Zieliński nie zdobędzie medalu
Powalczą z Mistrzem Polski
Trzecie miejsce Orlików Korony
Zwycięstwo na Śląsku
Brązowy medal sprinterów
Szesnasta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Zadecydowała pierwsza kwarta
Przymusowa przerwa Damiana Kostkowskiego
Politechnika górą w Kołobrzegu
Minimalna porażka w Toruniu
10. Kolejka I PLO
12. Kolejka Ligi Okręgowej Szczecińskiej
12. Kolejka Ligi Okręgowej Koszalińskiej
Grają w Regionalnej Klasie Okręgowej
12. Kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej
13. Kolejka III Ligi Bałtyckiej
Grają w B-Klasie
Grają w A-Klasie
Grają Juniorzy
Puchar Polski UFR
Pięściarze Olimpu w krajowej czołówce
Bednarek i Charroin znów wygrywają
Po punkty do Torunia
Rezerwy Pogoni odrabiają zaległości
Zwycięstwo we Wrocławiu
Chemik liderem
Rozmowa z Bartoszem Ławą
Pacocha Show
Bednarek i Charroin kontynuują wspólne starty
Porażka w półfinale
Jaskółka wysoko
Kotwica wygrywa w Tarnobrzegu
Czy AZS Radex zgasi Znicz?
Po punkty do Tarnobrzegu
O trzy punkty z Orłem
Sprawić niespodziankę w Lubinie
Debel w półfinale
Bednarek w półfinale
Uraz Petera Hricko
Debel w ćwierćfinale
Forma torowców rośnie
Pierwsza wygrana na wyjeździe
Jerzy Koszuta kontuzjowany
Porażka w Chorzowie
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
11. Kolejka Ligi Okręgowej Szczecińskiej
11. Kolejka Ligi Okręgowej Koszalińskiej
Grają w Regionalnej Klasie Okręgowej
9. Kolejka I PLO
10. Kolejka II PLO
Grają juniorzy
Grają w B-Klasie
Grają w A-Klasie
11. Kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej
12. Kolejka III Ligi Bałtyckiej
Bramka Bodzionego daje zwycięstwo
Czternasta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Pihan-Kulesza bez kwalifikacji
Pomeczowa rozmowa z Igorem Miliciciem
Porażka w Dąbrowie Górniczej
Powołania na eliminacje ME, debiut Balcerzak
Minimalna porażka
TPH rozgromione
Jak Dawid z Goliatem
Po zwycięstwo do Zgorzelca
Trzynasta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Rozmowa z Marcinem Sasalem
Grają w B-Klasie
Grają w A-Klasie
8. Kolejka I PLO
8. Kolejka II PLO
10. Kolejka Ligi Okręgowej Szczecińskiej
10. Kolejka Ligi Okręgowej Koszalińskiej
Grają w Regionalnej Klasie Okręgowej
Grają Juniorzy
10. Kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej
11. Kolejka III Ligi Bałtyckiej
Pihan - Kulesza w Tokio
Mecz z GKS Katowice bez kibiców ze Szczecina
Dwóch Portowców w kadrze U-15
I Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców
I Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt
O pierwsze zwycięstwo
Złoto i brąz młodzieżowców
Podpisano umowę z Kusym Szczecin
Najlepszy Parcheta
Pierwsza liga w telewizji
XXXIV Transgraniczne bieganie
Przełamany stereotyp
Gol Grosickiego
Porażka w I rundzie
Pogrom Finepharmu
Remis w Toruniu
Ze Startem na inaugurację
Trzech z Pogoni 04 w kadrze
Derby Gminy Świerzno
Po punkty do beniaminka
Nowy system rozgrywek o Puchar Polski
Jaskółka poniżej oczekiwań
Porażki młodzieżowych reprezentacji ZZPN
Wygrana Pogoni na 65-lecie Kotwicy
7. Kolejka I PLO
7. Kolejka II PLO
Grają Juniorzy
Grają w B-Klasie
Grają w A-Klasie
Grają w Regionalnej Klasie Okręgowej
9. Kolejka Ligi Okręgowej Szczecińskiej
9. Kolejka Ligi Okręgowej Koszalińskiej
9. Kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej
10. Kolejka III Ligi Bałtyckiej
Klub i Stowarzyszenie mówią jednym głosem
Kto zastąpi Wesołowskiego
O Puchar z Zorzą
Wielkie zmiany w Chemiku Police
Szczecińscy żeglarze myślą o igrzyskach
Wysocki na testach w AZS Koszalin
Grają o Puchar
65-lecie Kotwicy z udziałem Pogoni
Duda i Pihan do Tokio
Karnety na mecze Kotwicy
Przegrana w Poznaniu
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
628 zawodników powalczy w Mistrzostwach Europy
Spójnia po prezentacji
Sukcesy Mewy Kołobrzeg
AZS drugi w Mazovia Cup
Pomeczowa rozmowa z Radosławem Janukiewiczem
Nadal bez punktów
Gryf zmierzy się z outsiderem
6. Kolejka I PLO
6. Kolejka II PLO
Rozmowa z Jordanem Eglsederem
Kałużny złożył rezygnację
Po trzy punkty do Międzywodzia
Jedenasta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
IV Gala Iron Fist
Bez pomocy miasta
Odmieniony Piast
Trenerski dwugłos po meczu
Sawrym jedzie, reszta musi walczyć
Wygrana w sparingu z Wilkami
Kontuzje w Pogoni 04
Grają Juniorzy
Grają w B-Klasie
Grają w A-Klasie
Grają w Regionalnej Klasie Okręgowej
8. Kolejka Ligi Okręgowej Szczecińskiej
8. Kolejka Ligi Okręgowej Koszalińskiej
Piłkarze pierwszego zespołu przeszli badania
8. Kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej
9. Kolejka III Ligi Bałtyckiej
Wrzesień sprzyja Pliś
Mateusz Szałek w kadrze U-20
Niegroźny uraz Michała Majcherka
Medal SKI-Line
Trzech z Berserkers Team na KSW 17
Do Europy z Choszczna
Uda się zastąpić Leszka
Rozmowa z Marcinem Sasalem
Skrót meczu z Red Devils
Sotirovic wraca do gry
Pech Akademiczek
UKS Victoria S.P.2 Sianów zaprasza dziewczyny
Wygrana z Kotwicą
Mateusz Nitsche oficjalnie zawodnikiem AZS-u
Wygrana rezerw Pogoni
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Mecz błędów
Wywalczyli brąz
Hit kolejki
10. Kolejka I ligi
Inauguracja rozgrywek pierwszej ligi
Dwa sparingi Akademików
Kontuzja Balcerka
Turniej w Inowrocławiu
Energa Cup oczami trenera Herkta
Po medale do Bułgarii
Dziesiąta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Pomeczowa rozmowa z Edim Andradiną
Rozmowa z Michałem Kubikiem
Jordan Eglseder w Kotwicy
Tylko zwycięstwo
Wojciech Leszek w DSV 98 Duisburg
Przedsezonowa rozmowa z Gerardem Juszczakiem
Po punkty do Bytomia
Wygrać z Cidrami
Zwycięstwo Olimpu
Inauguracja w Szczecinie
Dziewiąta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
And Basket Music Tour 2011
Kibice i Klub chcą mówić jednym głosem!
Srebro Bernatowicza
Tylko remis
Dwanaście medali dla Szczecina
Porażka w finale US Open
Zagrają w finale
Ósma kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Zagraj z Caroline Woźniacki
Debel Fyrstenberg-Matkowski w półfinale US Open
Przedmeczowa rozmowa z Przemysławem Pietruszką
Kotwica zaczyna sparingi
Remis z Victorią
Grają juniorzy
Przedstawiono projekt przebudowy stadionu
Prezentacja AZS Koszalin
Bartosz Fabiniak wraca do zdrowia
7. kolejka III ligi
6. kolejka IV ligi
6. kolejka ligi okręgowej szczecińskiej
6. kolejka ligi okręgowej koszalińskiej
Gra okręgówka
Gra A klasa
Gra B klasa
Przyznano dzikie karty
Pogoń Szczecin SA nie zmienia herbu
7. Kolejka I ligi
Siódma kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Powtórzą wynik ze sparingu?
Wiśniewski oficjalnie w Bałtyku
Która telewizja pokaże I ligę?
O fotel lidera
10 dni do Pekao Szczecin Open 2011
Przedsezonowa rozmowa z Igorem Miliciem
Marko Lekić nowym centrem Akademików
Kotwica z Pucharem Wójta Gminy Siemyśl
Pogoń kontra EPA
Rajd Baja Poland 2011
Grają juniorzy
Środa z regionalną okręgówką
4. kolejka ligi okręgowej szczecińskiej
Środa z IV ligą
Rekord Polski Wojciechowskiego w zawieszeniu
Remis z Gattą
Cyran nowym dyrektorem sportowym
Wygrana w sparingu
Wygrana w Sownie
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
2. kolejka I PLO
2. kolejka II PLO
6. Kolejka I ligi
Po trzy punkty do Sowna
Szósta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Konferencja prasowa
Mistrzostwa Polski AZS odwołanie
Rozmowa z Gregiem Surmaczem
Drużyna z Wałcza zagra w finałach
Grają juniorzy
3. kolejka ligi okręgowej szczecińskiej
4. kolejka ligi okręgowej koszalińskiej
Weekend z regionalną okręgówką
3. kolejka IV ligi
4. kolejka III ligi
Szóste miejsce Politechniki w Oldenburgu
Pary II rundy Pucharu Polski ZZPN
Marcin Klatt wypożyczony do Warty
XI Bałtyckie Regaty Unity Line
Gryf podejmuje Stal
Karty kibica także w dniu meczu
Szczecińska nadzieja olimpijska
Blamaż w Olsztynie
Trzecie miejsce Politechniki
Lebedyński wypożyczony do Rody Kerkade
Projekt rozgrywek do akceptacji
Victory MAKRO Cup 2011 - plan turnieju
Piąta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Kara dla klubu za zachowanie kibiców
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Czwarta kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Tauron Basket Liga bez Polonii
Dwa punkty Gielo
Rozmowa z Georgem Reese
Turniej w Gdyni
Dziewiąte miejsce Sawrymowicza
Druga kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Sportowe lato z Koroną
Tango i Jango za burtą, Gatta i Inpuls-Alpol zaproszone do rozgrywek
Pierwsza kolejka Pierwszej ligi - obsada sędziowska
Rozmowa z Gerardem Juszczakiem
Flota po prezentacji
Akademiczki powalczą o medal
Czarne chmury nad Iną
Przygotowania do meczu z Polonią
Kamil Łączyński zasilił AZS
Siódmy Nocny Mityng Skoku o Tyczce
Scigali się o Puchar Bałtyku
Plan przygotowań Kotwicy
Nie będzie meczu z Górnikiem
Stachyra piłkarzem Floty
Broź i Kieruzel zawodnikami Floty Świnoujście
Sparing z FC Hallescher
Próba generalna przed ligą
Plan sparingów Pogoni 04
Wyścig o Puchar Bałtyku
Powalczą w finale
Kolejni z kontraktami we Flocie
Lewandowski powołany do Reprezentacji U-18
Pierwsza liga z udziałem kibiców gości
Mecz za darmo dla posiadaczy Karty Kibica
Korona rozpoczęła przygotowania
Hrymowicz odchodzi z Pogoni
25. piłkarzy na obozie w Dreźnie
Husarska szarża
Unijna flaga zamiast orła na piersiach polskich piłkarzy?
Łopatka w WKS Śląsk
Kontuzja Pyrek
W samo południe
Mateusz Lewandowski piątym nabytkiem Pogoni
Wygrana w sparingu
Floating Arena gotowa na ME
Złoty medal Kilijańskiej. Szóste miejsce Zaborowskiego
Tomasz Rydzak na treningu Kotwicy Kołobrzeg
Lebedyński na testach w Rodzie Kerkrade
Lewandowski dołączył do zgrupowania Pogoni
Bez Korola w Henley
Ekstraklasa bez Boruty
Zmiany w AZS Koszalin
O zwycięstwo z Maltą
PZPN przeciwny zakazowi wyjazdowemu dla kibiców gości
Sędziowie z KS ZZPN w I i II lidze
Z szansą na medal
Koszykarze rozmawiają o kontraktach
22. kolejka I PLO
22. kolejka II PLO
Czwarte miejsce Pyrek w Sopocie
Kadra Pogoni na obóz w Grodzisku Wielkopolskim
Flota testuje Jarosińskiego
Lista transferowa Pogoni Szczecin
Medale młodzików Darzboru
Sukcesy Znicza Koszalin
W Berlinie z Unionem
Bez kibiców gości
Chojniczanka zainteresowana Juszczakiem
Bartosz Flis testowany przez Pogoń
Michał Kubik z nowym kontraktem
Trójka Wyspiarzy w Arce
Paweł Grocholski zawodnikiem Pogoni
SPR Pogoń rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu
Liczba młodzieżowców w rozgrywkach
Stanisław Kuryłło zrezygnował
W piątej kolejce derby
Stokłosa odejdzie do Siedlc?
Mecze kontrolne Floty
Ryszard Kłusek asystentem trenera
Mecze kontrolne Pogoni
Zwycięstwo w Schwedt
Dawid Kucharski zawodnikiem Pogoni
Ława przedłużył kontrakt
Grają juniorzy
Test mecze Pogoni Szczecin
Gwiazdy Ligi Polskiej w Szczecinie
Szczecin CUP w międzynarodowej obsadzie
20. kolejka I PLO
20. kolejka II PLO
A klasowe potyczki
Weekend z okręgówką
30. kolejka V ligi szczecińskiej
30. kolejka V ligi koszalińskiej
30. kolejka IV ligi
30. kolejka III ligi
Remis w pierwszym spotkaniu
Od czwartku rusza wolna sprzedaż
Z Floty do Śląska
Plan przygotowań Pogoni Szczecin do sezonu 2011/2012
34. kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Petr Němec będzie trenerem Arki
Pierwszy Polsko - Niemiecki Turniej Piłkarski
Porażka Błękitnych w meczu na szczycie
Efektowne zwycięstwo Victorii
Pogoń ma najlepszych Orlików
Nowy sezon rozpocznie się 23 lipca
Wygrana Husarii
Mecz o życie
Trzydziesta trzecia kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Piłkarze Odry nie chcą jechać na mecz z Pogonią
Wicemistrzowie Polski z Wierzchowa
Karolina Garczyńska czwarta w Barzowicach
Grają juniorzy
Środa z Okręgówką
Odrabianie zaległości
Rajd Magnolii w ten weekend
Ryszard Czyż pierwszym trenerem
Odra wycofuje się z pierwszej ligi
Trzydziesta druga kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
W Myśliborzu po raz szósty
17. kolejka I PLO
17. kolejka II PLO
Grają juniorzy
Rozgrywki w B klasie
Rozgrywki w A klasie
Weekend z okręgówką
27. kolejka V ligi szczecińskiej
27. kolejka V ligi koszalińskiej
27. kolejka IV ligi
27. kolejka III ligi
Siódmy Ogólnopolski Festiwal Koszykówki Ulicznej
Pogoń 04 rozpoczyna roztrenowanie
Sprzedaż biletów na mecz Kotwica - Lech
Misja Daegu rozpoczęta
Walka o utrzymanie trwa
Środa z V ligą
Środa z IV ligą
Trzydziesta pierwsza kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Wymęczony remis
Wygrana Kołat w Bastad
Sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem
Sylwia Lisewska w Koszalinie
Zwycięstwo w Correze
Dwa zwycięstwa Arkonii
Frystenberg i Matkowski rozstawieni z numerem sześć
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Złoty medal Sawrymowicza. Minimum uzyskane
Mecz Pogoni Women na płycie głównej
Trzydziesta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
16. kolejka I PLO
16. kolejka II PLO
Grają juniorzy
Rozgrywki w B klasie
Rozgrywki w A klasie
Weekend z okręgówką
25. kolejka V ligi szczecińskiej
26. kolejka V ligi koszalińskiej
25. kolejka IV ligi
26. kolejka III ligi
Adrian Łuszkiewicz piłkarzem Pogoni
Identyfikacja opóźniona
Liczy się tylko wygrana
Półfinał Pucharu Polski w tenisie stołowym z udziałem Pogoni
Baranowski pierwszym liderem
Zmiany w rozgrywkach
Pogoń 04 ukarana walkowerami
Czy Pogoń ukradnie Akademii tytuł?
Porażka w Zagrzebiu
Dwudziesta dziewiąta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Mateusz Szałek w kadrze Polski U-20
Sukcesy w Szczecinku
Grają juniorzy
Korona podejmuje rezerwy Błękitnych
15. kolejka I PLO
15. kolejka II PLO
Rozgrywki w B klasie
Rozgrywki w A klasie
Weekend z okręgówką
24. kolejka V ligi szczecińskiej
25. kolejka V ligi koszalińskiej
24. kolejka IV ligi
25. kolejka III ligi
Eliminacje do Mistrzostw Europy U-19 - bilety za darmo
Gerard Juszczak przedłużył kontrakt na dwa lata
Flota potrzebuje pieniędzy
GKP Gorzów oficjalnie wycofany z rozgrywek
Husaria powalczy z Warsaw Spartans
Nabór do klasy sportowej o profilu bokserskim
Energetykowi Gryfino grozi walkower
Druga edycja Międzymiastowych Rozgrywek ORLIK 2011
Bilety na mecz z Ruchem
Dwa tygodnie przerwy Lebedyńskiego
Dwudziesta ósma kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Tenisiści w Rzymie
Renata Pliś siódma w Dausze
Do Gdyni po brązowe medale
Porażka w ćwierćfinale
GKP wysłał pismo do PZPN o wycofaniu się z ligi
Dwudziesta siódma kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Majowy weekend z okręgówką
Słaba frekwencja na zajęciach
Puchar Polski dla Pogoni
Decyzja utrzymana, baraży nie będzie
Polski debel w ćwierćfinale
Grają juniorzy
Rozgrywki w B klasie
Rozgrywki w A klasie
23. kolejka V ligi szczecińskiej
24. kolejka V ligi koszalińskiej
23. kolejka IV ligi
24. kolejka III ligi
GKP nie pojedzie na mecz z Flotą
Remis w Polkowicach
Porażka w ćwierćfinale
Dwudziesta szósta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Drugie miejsce Skrzypińskiego
Za wcześnie na medale
Zapisy na Futsal Baltic Cup 2011
Podsumowanie półfinałów Pucharu Polski ZZPN i KOZPN
Rozpoczną walkę o ekstraligę
Porażka z Rekordem
Dwudziesta piąta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
21. kolejka IV ligi
Po trzy punkty do Mierzyna
Wiosenne granie w okręgówce
21. kolejka V ligi szczecińskiej
21. kolejka V ligi koszalińskiej
W Wielki Piątek z Rekordem
Cały mecz w kadrze Szymańskiej i Siwińskiej
Przedsprzedaż biletów na mecz Floty z Podbeskidziem
AZS Koszalin po sezonie
Arkonia zmierza do mistrzostwa
Dominacja Kusego
Sprzedaż biletów na mecz z Bogdanką
Grodzki/Koszuta najszybsi
Wilki Morskie nie zagrają w barażach
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Porażka w półfinale
Wygrana dająca utrzymanie
Dwudziesta czwarta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Fyrstenberg i Matkowski w ćwierćfinale
Akademia Koszykówki w Koszalinie
Terminy spotkań o brązowe medale.
Gdzie zagra Husaria
Finałowy Turniej II edycji Puchar Skorpiona 2011
Puchar Świata w pływaniu w płetwach
Grają juniorzy
Rozgrywki w B klasie
Rozgrywki w A klasie
Wiosna w okręgówce
20. kolejka V ligi szczecińskiej
20. kolejka V ligi koszalińskiej
20. kolejka IV ligi
Kolarski Puchar Polski w Szczecinie
20. kolejka III ligi
Plan na grę w ekstraklasie
Debiut i gol Kubika w kadrze
Kotwica utrzymała się w Tauron Basket Lidze
Szczecinianin w ćwierćfinale
Przegrana po dogrywce
AZS Radex wygrywa w Tychach
Do Tych po dwa zwycięstwa
Walka o zwycięstwo z Zastalem
Dwudziesta trzecia kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Maraton Dębno 2011
Walka o awans
Podsumowanie meczów ćwierćfinałowych PP ZZPN
Porażka z Politechniką
AZS Koszalin zakończył sezon
AZS Koszalin sprawi kolejną niespodziankę?
Kubrak, Kubik oraz Żebrowski powołani do kadry futsalu
Nabór do klasy sportowej
Sukcesy Promasters Szczecin
Porażka w Tarnobrzegu
O zwycięstwo z AZS Politechniką
Niespodzianka w Koszalinie
Przedsprzedaż biletów na mecz z Piastem
AZS Koszalin powalczy z Asseco Prokomem
Druga porażka w Gdyni
Wygrana w Warszawie
Minimalna porażka
Rewanż za puchar
Porażka Akademików w pierwszym meczu
O utrzymanie z GKS Tychy
Po zwycięstwo do Warszawy
Dziękujemy za Pogoń
Faza play-off i play-out w I lidze
Faza play-off i play-out rozpoczęta
Oskar Pogorzelec w kadrze
Po punkty do Starej Dąbrowy
Mecz Podbeskidzie - Pogoń w TVP Sport
Politechnika powalczy w Lubinie
Dwudziesta druga kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Mecz z Piastem Gliwice o 20:15
Wiosenny weekend z okręgówką
Awans Politechniki po dogrywce
Nie będzie zmiany trenera
Rekord Szewczyka
Bilety na mecz z Dolcanem
Pary play-off i play-out Tauron Bakset ligi
Srebrny medal Sławomira Okoniewskiego
Dwie porażki Chemika z AZS UEK Kraków
Czwarte miejsce Wojtyry
Porażka w ostatniej sekundzie
Światowid pokonany
Pomeczowa rozmowa z Maksymilianem Rogalskim
Mimo porażki zagrają w play-off
Porażka w Chojnicach
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Unia Bralin wycofana z rozgrywek
W Tarnobrzegu po zwycięstwo
O punkty w Łańcucie
Pojawiła się iskierka nadziei
O Halowy Puchar Polski w Chojnicach
Dwudziesta pierwsza kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Przedsprzedaż biletów na mecz z Sandecją
O zwycięstwo z Assesco II
29. kolejka koszykarskiej I ligi
AZS powalczy w Gdyni
Pomeczowa rozmowa z Georgem Reese
Wygrana młodych Portowców
Czwarte miejsce Osiemnastki
Szóste miejsce Wilków Morskich
Pomeczowa rozmowa z Marcinem Klattem
Wygrana z outsiderem
Porażka w Elblągu
Po wygraną do Elbląga
AZS Radex powalczy w Siedlcach
Szczecinianie w kadrze
AZS podejmuje outsidera rozgrywek
Pogoń II Barlinek wycofana z rozgrywek
Kotwica powalczy z Zastalem
Kołobrzeżanie jadą na kadrę
28. kolejka koszykarskiej I ligi
21. kolejka PLK
Dwudziesta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Łukasz Kupczanko wypożyczony
Stanisław Prus nie zagra do końca sezonu
Juniorzy trenowali pod okiem Płatka
Korona powalczy o zwycięstwo z Flotą II
Derby dla AZS Koszalin
Przemysław Wróbel trenuje z Pogonią
Zmiana na stanowisku trenera bramkarzy
Kotwica podejmuje AZS Koszalin
Wygrana Akademików ze Startem Lublin
Porażka z Sokołem Łańcut
Niespodzianka w Zielonej Górze
Remis z liderem
Kotwica wygrywa w Starogardzie
Pomeczowa rozmowa z Robertem Kolendowiczem
Spójnia powalczy z Sokołem
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
AZS Radex podejmuje Start Lublin
AZS Koszalin jedzie do Zielonej Góry
Mateusz Szałek powołany do Reprezentacji U-20
Politechnika rozpoczyna fazę play-off
Kotwica jedzie do Starogardu
Przedmeczowa rozmowa z Łukaszem Matuszczykiem
Dziewiętnasta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
20. kolejka PLK
27. kolejka koszykarskiej I ligi
Osiemnastka na mecz z KSZO
Piotr Murawski nie żyje
Optymizm w Policach
Igor Milicić rekordzistą
Sukcesy młodych Portowców
Rozmowa z Piotrem Petaszem
Szczecinianie przywieźli medale z Oravi
Wygrana po dogrywce
Wygrana w Gdańsku
AZS Koszalin podejmuje Polpharmę
Porażka z Assesco
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Osiemnasta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Dobry moment na awans
Wyniki audytu w Pogoni utajnione
Sensacja w Gdyni
Przedsprzedaż biletów na mecz z KSZO
Spotkanie Zarządu Regi
Kontuzja Stanisława Prusa
Kotwica jedzie do Gdyni
Przedsprzedaż biletów na mecz z ŁKS
Prezentacja Floty Świnoujście
Omar Jarun odchodzi z Pogoni
Porażka w Murowanej Goślinie
Hat-trick Grosickiego w Turcji
Niespodzianka w Chorzowie
Rozmowa z Radosławem Wiśniewskim
Mecz w Kołobrzegu odwołany
Mecz z Iną Goleniów odwołany
Derby Pomorza Środkowego
Pierwszoligowe derby
Konferencja po powrocie z obozu
Po punkty do Chorzowa
Czterech zawodników Pogoni w Reprezentacji Polski U-15
Jean Fridolin Nganbe na testach w Pogoni
Radosław Wiśniewski piłkarzem Pogoni Szczecin
Prezentacja Zespołu Pogoni Szczecin
Życiowy rekord Renaty Pliś
Bilety na mecz z AZS
Specjaliści mówili o stadionie
AZS Radex podejmuję Rosę Radom
Rozmowa z Kamilem Majkowskim
Rozmowa z Takafumi Akahoshi
Od poniedziałku otwarta sprzedaż karnetów
Sprzedaż karnetów od czwartku
Porażka w Zgorzelcu
Przegrana w Warszawie
Kotwica jedzie do Zgorzelca
Po punkty do Warszawy
PGE Turów - Kotwica w TVP Sport
17. kolejka PLK
Spójnia powalczy w Lublinie
24. kolejka koszykarskiej I ligi
Balcerzak wraca do AZS
Ruan Queiroz de Paula Afonso na testach w Pogoni
Maciej Ropiejko i Patryk Kurant blisko Kotwicy
Damian Misan podpisał kontrakt z Flotą
Rezerwy przygotowują się do startu rozgrywek
Flota przerwała obóz
Radosław Janukiewicz nie poleciał do Turcji
Wygrana z outsiderem
Bilety na AZS droższe
Politechnika wygrywa w Jeleniej Górze
Majkowski od wtorku w Pogoni Szczecin
Kadra Pogoni Szczecin na obóz w Turcji
Znamy sparingpartnerów Pogoni w Turcji
Pogoń'04 kontra GKS Tychy
Czas na zwycięstwo
AZS Politechnika jedzie do Jeleniej Góry
Okazja do rehabilitacji
Kamil Majkowski będzie testowany przez Pogoń Szczecin
Awans zgodnie z oczekiwaniami
Mateusz Szałek zawodnikiem Pogoni
Wygrana w Elblągu
Kolejne sukcesy młodych Portowców
Juniorzy Sparty rozpoczęli przygotowania do sezonu
Rozmowa z Winsome Frazierem
Michael Wojtanowicz na testach w Pogoni Szczecin
Wygrana w Rudzie Śląskiej
Po 99 dniach przepłynął kajakiem Atlantyk
Bilety na mecz z Turowem
Rozmowa z Georgem Reese
Pierwsza wyjazdowa wygrana od trzech miesięcy
Jarosław Mroczek prezesem Pogoni Szczecin
Maciej Mysiak przechodzi do GKS-u Bełchatów
Trzecie miejsce Pogoni na turnieju w Policach
Zwycięstwo Politechniki na wyjeździe
Porażka Akademików w Inowrocławiu
Porażka po dogrywce
Pomeczowa rozmowa z Grzegorzem Arabasem
28 piłkarzy Pogoni pojedzie na drugi obóz do Pogorzelicy
Zadecydowała trzecia kwarta
Zwycięstwo Korony w Turnieju Halowym
Po zwycięstwo do Warszawy
Po punkty do Włocławka
Podbić Inowrocław!
Fabiniak i Akahoshi w Pogoni
W TVP Sport mecze Portowców z ŁKS Łódź i Sandecją Nowy Sącz
AZS jedzie do Zgorzelca
Kotwica walczy o ćwierćfinał Pucharu Polski
Tomasz Chałas nie zagra w Pogoni Szczecin
Sparta rozegra sparing z Pomorzem Potęgowo
Flota przetestuje trzech zawodników
Błażej Radler i Maciej Świdzikowski na testach w Pogoni Szczecin
Monika Pyrek weźmie udział w Pedros Cup 2011
Puchary i medale młodych Portowców
Rozmowa z nowym zawodnikiem AZS, Gradym Reynoldsem
Porażka Politechniki
Pomeczowa rozmowa z Winsome Frazierem
AZS Radex zwycięża
Tomasz Chałas w Pogoni Szczecin
Ostatnia runda Mysiaka w Pogoni
Tomasz Chałas na testach w Pogoni
Cennik biletów i karnetów w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011
Terminy i godziny spotkań Pogoni na własnym stadionie
Korona Stuchowo rozpoczęła przygotowania
Tomasz Parzy w Chojniczance
Rozmowa z Arturem Płatkiem, trenerem Pogoni Szczecin
Budowa hali rozpoczęta
Kolejny świetny turniej Orlików
Spójnia powalczy w Dąbrowie Górniczej
Portowcy przebywają w Pogorzelicy
Marko Jovanović testowany przez Pogoń Szczecin
Wspaniały sukces Pogoni Szczecin w Poznaniu
Porażka z Kupczykiem Kraków
Marcin Juszczak wypożyczony do Energetyka Gryfino
Daniel Wólkiewicz wraca do Pogoni Szczecin
Porażka w Warszawie AZS Radex z Polonią
Roman Maciejak na testach we Flocie
Bartosz Fabiniak i Filipe na treningu Pogoni
Adam Frączczak piłkarzem Pogoni Szczecin
Mateusz Szałek trenuje z Pogonią Szczecin
Rozmowa z Jerzym Rotem, asystentem trenera Artura Płatka
Sukcesy juniorów Pogoni Szczecin w Niemczech i Polsce
SKPS Portowcy zaprasza na halę
Gryf Kamień Pomorski rozpoczął przygotowania
Pogoń wspiera Wielką Orkiestrę Świąteczniej Pomocy
Mariusz Kuras trenerem Sandecji
Krzysztof Mielczarek nowym zawodnikiem AZS Radex Szczecin
Rozmowa z Georgem Reese, MVP 10 kolejki
Marek Kowal w Chojniczance
Marcin Bojarski piłkarzem Puszczy
Jacek Magdziński w Chojniczance Chojnice
Rozmowa z Arturem Płatkiem, trenerem Pogoni Szczecin
Rozmowa z Radosławem Janukiewiczem
Pogoń '04 Szczecin mniej ukraińska
Zmiany organizacyjne w Pogoni Szczecin
Olgierd Moskalewicz - propozycje pozostania w Pogoni Szczecin
Olgierd Moskalewicz odchodzi z Pogoni
Rozmowa z MVP kolejki PLK, Damienem Kinlochem
Granatowo-bordowy Mikołaj
Porażka w Płocku z rezerwami Wisły
Porażka z Astorią Bydgoszcz
Wysoka porażka na wyjeździe
Kolejna porażka AZS
Dmitri Turlin na testach w Pogoni Szczecin
Rozmowa z Arturem Płatkiem, trenerem Pogoni Szczecin
Siedemnasta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Szesnasta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
15. kolejka V ligi koszalińskiej
Weekendowa 15 kolejka i ligowe zaległości
15. kolejka IV ligi
15. kolejka III ligi
Artur Płatek trenerem Pogoni Szczecin
Kolejne spotkania w klasie okręgowej
Goleniowska Mila Niepodległości już jutro
Gryf zmierzy się z Victorią
Ehrle podejmuje Koronę Stuchowo
Maciej Stolarczyk nie jestem już trenerem Portowców
Kontuzja Roberta Kolendowicza
Piętnasta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Czternasta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Trzynasta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Dwunasta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Czas na przebudzenie w lidze
Wypowiedzi trenerów po meczu Floty z Ruchem
Jedenasta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Korona powalczy o zwycięstwo z Orłem
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Dziesiąta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Dzięwiąta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
1/16 finału Pucharu Polski - obsada sędziowska
Pomeczowa rozmowa z Marcinem Bojarskim
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Czas na wygraną w lidze. Rega II - Korona Stuchowo
Ósma kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
Siódma kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Korona zmierzy się z GKS Mierzyn
Szósta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Korona powalczy o zwycięstwo z liderem
Pomeczowa rozmowa z Piotrem Petaszem
Trenerski dwugłos po meczu Pogoń - Dolcan
Korona zmierzy się z Kastą
Piąta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Pożegnanie lata Lubczyna 2010
O trzy punkty z Dąbrovią
Czwarta kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Korona jedzie do Łobza
Tomasz Parzy wznowił treningi z pierwszym zespołem Pogoni
Trenerski dwugłos po meczu Flota - Pogoń
Mecze z Piastem Gliwice i Górnikiem Łęczna w TVP Sport
Trzecia kolejka pierwszej ligi - obsada sędziowska
Korona zmierzy się z Flotą II Świnoujście
Rozlosowano pary I rundy Pucharu Polski
Trzydzieści lat temu
Kluby pierwszej ligi dostaną od TVP po 61 tys. zł
Trzydziestolecie Korony Stuchowo
Grzegorz Skwara piłkarzem MKS-u Kluczbork
Flota wyjeżdza na obóz do Höckendorf
Getinger testowany przez Flotę
Mariusz Gancarczyk na testach we Flocie Świnoujście
Karnety na mecze Portowców w rundzie jesiennej od poniedziałku w sprzedaży
Trzech juniorów w kadrze Pogoni Szczecin. Powrót Rydzaka. Zrezygnowano z Amerykanów
Sezon siatkarski na plaży rozpoczęty
Pogoń przedłużyła kontrakt z Ropiejką
Czterech piłkarzy Pogoni podpisało nowe kontrakty
Siergiej Szypowski trenerem bramkarzy Pogoni
Derby Powiatu Kamieńskiego
Josef Petřík opuszcza Pogoń
Obsada sędziowska
Sława Sławno podejmuje Gryfa Kamień Pomorski
Finał Pucharu Polski 22 maja o 15:30
Korona powalczy o zwycięstwo z Orłem
Czas na wygraną w Policach. Chemik II - Korona Stuchowo
Pogoń Szczecin ukarana finansowo
Kolejne zmiany w terminarzu Portowców
Mikołaj Lebedyński na dłużej z Pogonią
Oficjalne terminy meczów Pucharu Polski
Mecz z Ruchem odwołany
Znamy ceny biletów na mecz półfinału Pucharu Polski
Wiktor Mazurek odszedł z Pogoni
X Minimistrzostwa Świata czekają
Gryf zmierzy się z Drawą
Pięciu zawodników Portowców wróciło do Szczecina
Marcin Klatt: Zdobyć jedną bramkę więcej od rywala
Korona - Fagus. Stuchowianie walczą o kolejne punkty
Pomeczowe wypowiedzi zawodników
Wypowiedzi trenerów po meczu Ruch - Pogoń
Pomeczowe wypowiedzi trenerów
24. kolejka I ligi - obsada sędziowska
Czas na wygraną, Korona jedzie do Starej Dąbrowy
Obsada sędziowska na mecz 23 kolejkę I ligi
Mecz pomiędzy Wielimem a Victorią przełożony
Gryf powalczy z Gwardią
Korona powalczy o zwycięstwo
Rozmowa z Robertem Mandryszem, pomocnikiem Portowców
Dwugłos trenerski po meczu Sandecja - Pogoń
Trenerski dwugłos po meczu Zagłębie - Pogoń
Rozmowa z trenerem Pogoni - Piotrem Mandryszem
Wybrano nowy Zarząd w Koronie
Rozmowa z Piotrem Petaszem
Rozmowa z Mariuszem Kowalczykiem, zwycięzcą Plebiscytu Mediów w klasie okręgowej
21. kolejka I ligi - obsada sędziowska
Krzysztof Przytuła kończy karierę
Kamil Gołębiewski zagra w Kolejarzu
Obsada sędziowska na mecz 20 kolejkę I ligi
I liga bez sponsora tytularnego
Rozmowa z Arturem Kałużnym, prezesem Pogoni
Piotr Kołc w Jezioraku Iława
Odśnieżanie młyna na stadionie Portowców
Petasz wznowił treningi. Kolejne zajęcia Portowców
Krzysztof Rusinek w Olimpii Grudziądz
Pogoń zmierzy się z Niomanem Grodno
Pomeczowe komentarze po spotkaniu z Wołyniem
Rygielski podpisał kontrakt z Flotą
Terminarz rundy wiosennej I ligi
Trener Mandrysz po meczu z Zorią Ługańsk
Kolejni zawodnicy podpisali umowy z Flotą
Kowal nie zagra w Zagłębiu
Wtorkowe zajęcia Portowców
Wołyń Łuck kolejnym sparingpartnerem Portowców
Kolejni nowi piłkarze na treningach Floty
Portowcy już w Antalyi
Zagłębie - Pogoń w TV
Kadra Pogoni na obóz w Turcji
Flota wyjechała na obóz do Lindow
Kolejni zawodnicy podpisali kontrakty we Flocie
Flota podpisuje kontrakty z nowymi zawodnikami
Przygotowania Floty
Futsaliści Pogoni 04 w kadrze U-21 na Turniej Joma Cup
Kowal dołączył do Zagłębia
Pogoń Szczecin otrzyma od miasta ponad 3 miliony złotych
Flota testuje
Kolejny testowany bramkarz we Flocie
Marcin Dymek trenuje z Kotwicą
Marcin Dymek rozwiązał kontrakt z Pogonią Szczecin
Przygotowania trampkarzy Pogoni Barlinek
Bartosz Kaniecki na testach we Flocie Świnoujście
Flota rozwiązuje kontrakty
Pogoń zagra z WOŚP
Przygotowania Korony Stuchowo
Piewszy trening Korony Stuchowo
Pierwsze wzmocnienie Pogoni
Piotr Petasz przedłużył kontrakt
Stal Szczecin w likwidacji
Piotr Kołc odchodzi z Pogoni Szczecin
Klasyczny hattrick Radka Smeli
Korona wraca z punktami. Dreszczowiec z Mostach
Czy po meczu Korona będzie miała swoją Victorię?
Hat trick Kamila Kuźmickiego daje 3 punkty Koronie Stuchowo
Po odbudowę?
Po trzy punkty...
Powiedzieli po meczu
Korona vs Pogoń II
Rozlosowano pary 1/16 finału Pucharu Polski
Fagus kontra Korona
Granatowo-Bordowy Bosman!
Korona będzie podejmowała Dąbrovię
Jeziorak kontra Korona
Rozlosowano pary I rundy Pucharu Polski
Inauguracja ligi w Stuchowie
Arkadiusz Pawłowski nie żyje
Pierwszy sparing Korony Stuchowo
Kłopoty z licencjami
Korona trenuje
Radosław Janukiewicz na testach w Pogoni
Przetarg numer dwa zakończony
Krzysztof Hrymowicz i Przemysław Pietruszka trenują z Pogonią
Krzysztof Pyskaty podpisał kontrakt z Pogonią
Moskalewicz piłkarzem Pogoni
Wygrana Korony na koniec sezonu
O trzy punkty, o szacunek...
Korona jedzie do Brojc. Czas na zmianę statystyk
Korona przełamała się
Radovia na przełamanie
Remis Korony na własnym boisku
33. kolejka I ligi: obsada sędziowska
Korona powalczy o zwycięstwo?
Korona zagra spotkanie z Iną Ińsko
Korona jedzie do Polic
Rezerwy Pogoni podejmują Koronę Stuchowo
W majowy weekend o 3 punkty
Korona powalczy z Ehrle
Kolejny zatrzymany
Czas na rewanż za jesień
Korona zagra z outsiderem
Korona sprawdzi Światowida
Rundę rewanżową czas zacząć
Juniorzy Korony w sprawdzianie przed rundą wiosenną
Korona sprawdzi Bałtyk w samo południe
Korona gromi
Senat nie zezwolił na sprzedawanie alkoholu
Korona sprawdzi Bizona
Kolejny sparing Korony Stuchowo
Korona zwycięża z Falą
Portowcy remisują z Flotą w Świnoujściu
Portowcy wygrywają w Poznaniu z Wartą
Korona zagra w Międzyzdrojach
Korona wygrywa ze Spartą
Pogoń przegrywa z Lechem Poznań (ME)
Korona Stuchowo sprawdzi Spartę Gryfice
Korona Stuchowo zagra z Iskrą Golczewo
Dutkiewicz nie zagra w Pogoni
Korona wygrywa w sparingu w Pobierowie
Kolejny sparing Korony Stuchowo
Sparingi: Korona remisuje z rezerwami Regi 1:1
Juniorzy Korony wygrywają turniej halowy
Pierwszy nabytek Pogoni tej zimy
Flota wyjedzie na obóz do Polanicy
Korona powalczy o zwycięstwo w Mostach
Korona zagra z Wichrem
Korona jedzie do Radowa
Walka o fotel lidera
Ważny mecz dla lidera. Korona podejmuje Masovię
Lider jedzie do Ińska
Korona vs Chemik II Police. Czas na rewanż
Pogonili Portowców
Korona podejmuje rezerwy Pogoni Szczecin
Lider jedzie do Kołbacza
Korona Stuchowo w 9 wygrywa z Ehrle
Korona zagra z Ehrle
Dąbrovia podejmuje Koronę Stuchowo
Korona zdobywa kolejne punkty
Korona podejmie rezerwy Floty
Sparing: Korona Stuchowo - Gryf Kamień Pomorski
Sparing: Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów
Korona wygrywa
Korona rozpoczyna przygotowania
Sarmata przyjeżdża do Stuchowa
Fagus zagra z Koroną
Korona jedzie po punkty
Sparingi: Fala - Korona 0:2
Zorza Dobrzany podejmuje Koronę Stuchowo
Korona gości u Sarmaty
Korona Stuchowo podejmuje Fagusa Kobacz
Korona jedzie do Szczecina
Korona podejmuje Radovię
Sparta podejmie Koronę
Korona vs. Promień
Mewa kontra Korona
Korona podejmie Vielgowię