sukcesy:
Czterokrotny Mistrz Pierwszej Ligi Oldbojów.
IV miejsce w Mistrzostwach Polski Oldbojów szóstek piłkarskich w Szubinie (2 razy 2008, 2009),
IX miejsce w Turnieju im. Andrzeja Brończyka w Bydgoszczy 2008
II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim w Brukseli 2009 pod nazwą Bałtyk Koszalin
III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim w Golczewie 2009
Zawodnicy Zrywu zdobyli również wiele cennych nagród indywidualnych np. Najlepszy bramkarz turnieju, Król Strzelców, Najlepszy zawodnik turnieju, Najstarszy zawodnik turnieju itp.
W dniach 12/13.12.09 nasz zespół w składzie : Michał Dziennik, Andrzej Kozłowski, Dariusz Kowalski, Robert Filipowicz, Roman Granosik, Grzegorz Lewandowski, Marek Twardowski, Rafał Popioł, Jerzy Rutkowski, Tomasz Zasada wraz z kierownikiem drużyny Leszkiem Lewandowskim, zajął IV miejsce w Trzecich Otwartych Mistrzostwach Włocławka w piłce nożnej halowej (oldbojów). Turniej ten był III Memoriałem Piotra Włodarczyka piłkarza Włocławii Włocławek i Pogoni Szczecin. Królem strzelców turnieju został Grzegorz Lewandowski - 18 goli. Ponadto zespół otrzymał puchar fair play.

W dniach 11-14 luty 2010 roku zespół Oldbojów Zrywu Kretomino brał udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej. Impreza ta odbyła się z okazji odbudowania państwa litewskiego. W zawodach udział wzięło 16 drużyn weterańskich i oldbojów. Mecze rozgrywane były w hali na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią. To jeden z nielicznych w Europie tego typu obiekt. Zespoły rozgrywały mecze w grupach każdy z każdym. Zryw w grupie zajął trzecie miejsce.
Zryw Kretomino - Oldboys Żuromin 1:0 (Lewandowski)
Zryw Kretomino - Fk Wołogda (Rosja) 2:5 (Lewandowski, Makulski)
Zryw Kretomino - FK Draugai (Litwa) 4:2 (Lewandowski, Kozłowski, Staszek, Rutkowski)
Zryw Kretomino - Polonia Chodzież 1:2 (Fusiek)
Następnie w meczu eliminacyjnym Zryw pokonał Włodawiankę Włodawa 4:1 (Lewandowski 4).
Skład :
Michał Dziennik, Waldemar Staszek, Sławomir Fusiek, Andrzej Kozłowski, Jerzy Rutkowski, Grzegorz Lewandowski, Marek Twardowski, Jan Rogaczewski, Henryk Hawraniak, Andrzej Makulski, Mirosław Wiśniewski i Leszek Lewandowski.
Drużyna Zrywu zajęła 5 miejsce w turnieju.
Biorąc pod uwagę, że pojechała w nie najmocniejszym składzie, to osiągnęła bardzo dobry rezultat.
Warto dodać, że zespół Zrywu pokonał ubiegłorocznego triumfatora turnieju drużynę gospodarzy FK Draugai Wilnus
4 raz z rzędu zespół Zrywu Kretomino zdobył mistrza I pomorskiej ligi oldbojów.
W dniach 26-27 czerwca drużyna Zrywu brała udział w Mistrzostwach Polski oldbojów szóstek piłkarskich na otwartym boisku. Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze zdobywając wicemistrzostwo Polski. W finale Kretominianie nie dali rady Zielonogórzanom. Nie mniej jednak oprócz wysokiego miejsca, królem strzelców imprezy został Tomasz Zasada z dorobkiem 7 trafień. Był to trzeci start Zrywu, dwa poprzednie zakończyły się zajęciem miejsca tuż za podium, ale tym razem chłopaki z Kretomina postanowili stanąć na pudle, i to im się udało.