sukcesy:
- VIII miejsce w Mistrzostwach Polski U-19 rozegranych w Zgierzu i Aleksandrowi Łódzkim,
- I miejsce w Międzynarodowym turnieju halowej piłki nożnej Pajo Cup 2006,
- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowym Zespołów Dziewczęcych w Goleniowie,
- I miejsce w halowych mistrzostwach o puchar prezydenta Stargardu Szczecińskiego,
- I (2005) i III (2006) miejsce w Ogólnopolskim turnieju Monika Cup - Dopiewo
- sezon 2006/2007 awans do I ligi
- sezon 2007/2008 - trzecie miejsce w I lidze
- sezon 2008/2009 - drugie miejsce w I lidze, finalista PP Kobiet
- Reprezentantki Polski seniorek - Anna Szymańska (reprezentacja Uniwersytecka Belgrad 2009), Jolanta Siwińska, Katarzyna Barlewicz U-19 - Aneta Legęć, Jolanta Siwińska, Emilka Zdunek, Asia Pałaszewska, U-16 - Natalia Silkowska